کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
کدوم سفارت بهتره برای مصاحبه ؟
ایروان ؟ ابوظبی؟ آنکارا؟
شماره کیس:2014AS00076xx
کنسولگری:انکارا تغییر به ایروان
تاریخ روئت قبولی در سایت:3may
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:25june
تاریخ مصاحبه:
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، KIMIA2005
September 2012 : 1900

October 2012 : 2350

November 2012 : 2700

December 2012 : 3400

January 2013 : 4300

February 2013 : 5200

March 2013 : 6525

April 2013 : 7850

May 2013 : 8900

June 2013 : 9850

July 2013 : -----

این جدول مربوط به پارسال اما احتمالا همین روند رو خواهد داشت، فقط یه نکته رو هم بگم که مثلا اگر سپتامبر بولتن میاد مصاحبه ها از ماه بعد شروع میشه، همچنین بولتن تقریبا 15 هر ماه میلادی میاد

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1770.html
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، mehdieb ، Szsanazsz ، payam62 ، estanfordbineh ، hossien_501 ، godot
(2013-05-16 ساعت 10:22)mehdieb نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 02:04)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 00:14)mehdieb نوشته:  دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 2014as000011xx حدودا تاریخ مصاحبه ام کی میشه ؟
به نظرم روندش مثل پارسال هست از اون جدول همه راحت می تونید نیگاه کنید و حدس بزنید، شما سری اول کارنت می شیCool

مرسی .ببخشید از کدوم جدول ؟ میشه لینکش رو بدید ؟

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، mehdieb ، aghaghia ، Szsanazsz ، payam62 ، estanfordbineh
(2013-05-16 ساعت 11:29)ghazalii نوشته:  کدوم سفارت بهتره برای مصاحبه ؟
ایروان ؟ ابوظبی؟ آنکارا؟

[font=Times New Roman]دوست عزیز ظاهرا سفارت ایروان و ابوظبی از جهت تسریع درروند اخذ ویزا بهتر از انکارا عمل میکنند و از بابت هزینه های سفر ایروان مناسبتر از ابو ظبی هستش ....[/font]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، Szsanazsz ، moon_rose ، payam62 ، estanfordbineh ، hossien_501
(2013-05-16 ساعت 08:59)chino نوشته:  سلام
دوستان لطفا اطلاعاتتون رو برای کسانی که در حال حاضر در آمریکا هستند مخصوصا با ویزای دانشجویی و برنده لاتاری شدن به اشتراک بزارین. من هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم. توی سایت لاتاری گفته که باید adjustment of status انجام بشه ولی مثکه پروسه طولانی هست. ولی خب برای دانشجوها با ویزای یک بار ورود امکان مصاحبه در کنسولگری خیلی ریسکی هست. برای خود من که اواخر درسم هست و رشته هم جز رشته هایی که به راحتی ویزا نمیدن.
ممنون میشم لطفا کسانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنن.
چرا خروج ؟
همون امریکا برو مصاحبه دیگه
والا به غرعان Big Grin

(2013-05-16 ساعت 12:22)mattin نوشته:  با سلام
به دنبال یک وکیل خوب می گردم چون من تا 5 سال گذشته در سوریه زندگی کرده ام
می ترسم این موضوع مانعی باشه جهت Clear شدن
کمک فوری
یا کلا نباید بگی در سوریه بودی یا باید بگی
اونوخ یا این مسئله کلیر می خوردی یا نمی خوری
وکیل هیچ تاثیری در کلیر خوردن یا نخوردن شما یا دیگران نداره Big Grin

فکر کنم دوستان 2014 زیاد تر از هر تاپیکی میان اینجا
لازم می دونم یک نکته رو تذکر بدم
اولا کلا خیلی پیام خصوصی می فرستید
در ضمن خیلی هاتون هم که پیام خصوصی می فرستید پیام خصوصی تون و حتی ایمیلتون بسته است امکان پاسخگویی نیست ، خواهشا سعی کنید منطقی رفتار کردن در فرم رو بیاموزید کار سختی نیست.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، moon_rose ، amiz.abdollah ، aghaghia ، shimoda ، KIMIA2005 ، payam62 ، hossien_501
ببخشید من یه سوال دارم عکسها باید چه شرایطی داشته باشن؟ یعنی با حجاب باشن ؟ مثل عکس پاسپورت یا همون عکس پاسپورت باشه خوبه؟
تشکر کنندگان: payam62
(2013-05-16 ساعت 15:10)eleesa نوشته:  ببخشید من یه سوال دارم عکسها باید چه شرایطی داشته باشن؟ یعنی با حجاب باشن ؟ مثل عکس پاسپورت یا همون عکس پاسپورت باشه خوبه؟

*** میتونه با حجاب باشه میتونه نباشه.
1- رنگی باشد.
2- سایز آن به گونه ای باشد که اندازه سر قسمت بالایی سر تا زیر چانه، بین 22 تا 35 میلی متر یا بین 50% تا 69% ارتفاع کامل عکس باشد.
3- طی 6 ماه گذشته گرفته شده باشد تا نشان دهنده ظاهر جدید شخص باشد.
4- در مقابل پس زمینه سفید و بی رنگ گرفته شده باشد.
5- صورت به طور کامل در عکس افتاده باشد و عکس کاملا از روبرو گرفته شده باشد.
6- چهره در عکس می بایست از نظر احساسی خنثی باشد و دو چشم فرد باز باشد.
7- با لباسی که شخص به طور روزمره استفاده می کند گرفته شده باشد.
- یونیفرم نباید پوشیده شده باشد مگر اینکه لباس روحانی باشد که شخص هر روز آن را به تن می کند.
- کلاه نباید به سر باشدکه مانع از نشان دادن موها گردد مگر آنکه برای مقاصد دینی که روزمره مورد استفاده قرار می گیرد باشد. چهره کامل شخص می باست نمایان باشد و پوشش سر نباید هیچ گونه سایه ای بر روی صورت انداخته باشد.
- هد فون و هندز فری نباید در عکس مورد استفاده قرار بگیرد.
- اگر شخص به طور معمول از عینک اتفاده می کند ممکن است در عکس نیز از آن استفاده کند.
- استفاده از عینک دودی در عکس ممنوع می باشد.
8- ابعاد عکس می بایست 2 x 2 اینچ یا 51x 51 میلی متر و 600 x 600 Pixels باشد.
9- فرمت عکس می بایست Jpeg باشد.
10- حجم فایل عکس می بایست برابر یا کمتر از 240 کیلو بایت باشد.
11- اگر می خواهید عکس کاغذی را اسکن کنید کیفیت اسکن می بایست 300 dpi باشد.
12- عکس ها نباید روتوش شده باشند، نور، پس زمینه، کیفیت تصویر و پرینت باید مورد توجه باشد.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: shimoda ، KIMIA2005 ، amiz.abdollah ، payam62 ، estanfordbineh ، hossien_501
سلام دوستان از اونجایی که نتایج لاتاری 2014 اعلام شده و البته همچنان تدریجا اعلام میشه ... بنده امروز میخواستم چک کنم ببینم که برنده شدم یا نه .... نمیدونم مشکل از کجاست که صفحه سایت ارور میده ... دوستان کسی اینجا مثل من این مشکل رو داره یا نه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

https://www.dvlottery.state.gov/
تشکر کنندگان: payam62
با سلام خدمت دوستان
لطفا ترجمه فرم DSP-122 دوباره برامون نمایان کنید یا آدرس دهید ممنون
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005 ، estanfordbineh
(2013-05-16 ساعت 17:46)Mohsen Kh نوشته:  سلام دوستان از اونجایی که نتایج لاتاری 2014 اعلام شده و البته همچنان تدریجا اعلام میشه ... بنده امروز میخواستم چک کنم ببینم که برنده شدم یا نه .... نمیدونم مشکل از کجاست که صفحه سایت ارور میده ... دوستان کسی اینجا مثل من این مشکل رو داره یا نه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

https://www.dvlottery.state.gov/

cookies system
رو پاک کنید درست میشه

(2013-05-16 ساعت 12:22)mattin نوشته:  با سلام
به دنبال یک وکیل خوب می گردم چون من تا 5 سال گذشته در سوریه زندگی کرده ام
می ترسم این موضوع مانعی باشه جهت Clear شدن
کمک فوری

وکیل هم بگیرین مشخص نمیکنه که چه اتفاقی میوفته
تشکر کنندگان: sadeghi897
دوستان يك سوال دارم اگر كسي اسم فاميلش ٢ قسمتي بوده و يك قسمتش رو قبلا حذف كرده باشه و الان در
پاسپورت و صفحه اول شناسنامه و تصديق ١ قسمتي هست بايد تو فرمها چي بنويسه چون اخر شناسنامه توضيحات داره.
لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون.
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-16 ساعت 21:24)اسمان1355 نوشته:  دوستان يك سوال دارم اگر كسي اسم فاميلش ٢ قسمتي بوده و يك قسمتش رو قبلا حذف كرده باشه و الان در
پاسپورت و صفحه اول شناسنامه و تصديق ١ قسمتي هست بايد تو فرمها چي بنويسه چون اخر شناسنامه توضيحات داره.
لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون.

آسمان عزیز
لطفا سوالتون رو فقط در یک تاپیک پست کنید و منتظر جوابش بمونید
قبلا اینجا جوابتون رو دادم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005 ، sherwean ، hossien_501
(2013-05-16 ساعت 07:54)mani.iht نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 00:14)mehdieb نوشته:  دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 2014as000011xx حدودا تاریخ مصاحبه ام کی میشه ؟

به احتمال فراوان در ماه اکتبر

یا اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: hossien_501
بچه ها پستاتونو که میخوندم متوجه شدم که Confirmation Numberباید با 2014و بعد ASشروع بشه ولی کانفرم من با 20141VNشروع میشه منم از ایران شرکت کردم به نظرتون اطلاعاتمو موقع ثبت نام اشتباه وارد کردم
پیشاپیش ممنونم از جواباتون
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-16 ساعت 22:31)rashtiani.sh نوشته:  بچه ها پستاتونو که میخوندم متوجه شدم که Confirmation Numberباید با 2014و بعد ASشروع بشه ولی کانفرم من با 20141VNشروع میشه منم از ایران شرکت کردم به نظرتون اطلاعاتمو موقع ثبت نام اشتباه وارد کردم
پیشاپیش ممنونم از جواباتون

کیس نامبر با 2014AS شروع می شود ، کانفرمیشن شما درست است . موفق باشید
Shy
تشکر کنندگان: rashtiani.sh ، KIMIA2005 ، estanfordbineh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان