کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-18 ساعت 18:53)ابی هانی نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 10:07)kage.omid نوشته:  دو تا دیپلم ببریم قبول نمی کنند؟ یعنی اینکه دیپلم دوم بشه مکمل پیش دانشگاهی؟
آخه دوست من این چه سوالیه؟
یعنی اگه کسی دوتا لیسانس داشته باشه دکتر میشه بهش اجازه مطب میدن؟
اگه مدرکتون بدون پیش دانشگاهی هست حتما اقدام کنین برای گرفتن پیش دانشگاهی
مگه نميگند 12 سال تحصيل؟ حالا چه پيش دانشگاهي اون يه سال رو اضافه كنه چه يه ديپلم
دو تا مدرك ليسانس چه ربطي به دكترا داره؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
با سلام
دوتا سوال داشتم که تو موضوع های مرتبط نوشتم اما ظاهرا پاک شدن
1-میشه بگید دقیقا این کارایی که اسپانسر باید انجام بده و دوستان زحمت کشیدن نوشتن رو کجای سایت لاتاری نوشته؟متن انگلیسیشو برای اسپانسرم می خوام
2_هر سه سفارت افسر فارسی زبان دارن؟مثلا ایروان؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 21:33)mohamad92 نوشته:  با سلام
دوتا سوال داشتم که تو موضوع های مرتبط نوشتم اما ظاهرا پاک شدن
1-میشه بگید دقیقا این کارایی که اسپانسر باید انجام بده و دوستان زحمت کشیدن نوشتن رو کجای سایت لاتاری نوشته؟متن انگلیسیشو برای اسپانسرم می خوام
2_هر سه سفارت افسر فارسی زبان دارن؟مثلا ایروان؟

دوست عزیز تو تاپیک های قبلی جواب تمام سوالات هست فقط باید وقت بذاری یه نگاهی کنی

1-اسپانسر فرم پر میکنه به همراه مدارک مالی خودش به سفارت میفرسته
2-چندین بار گفته شده همه اون سفارت ها که گفتین مترجم داره نگران نباشید
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: aghaghia
(2013-05-18 ساعت 15:46)john59 نوشته:  سلام،

من دو تا سوال داشتم در مورد دریافت عدم سو پیشینه. من از ۱۶ سالگی تو چند استان زندگی‌ کردم. حالا برا هر کدوم باید برم اون استان پلیس چک بگیرم یا اینکه پلیس ۱۰+ خودش از همه جا استعلام میکنه؟ و این که آیا دارالترجمه عدم سو پیشینه رو ترجمه میکنه؟

ممنون از وقتی‌ که میذارید.

دوست عزیز شما اگه تو یه کشور دیگه زندگی کردی باید این مورد رو پاس کنی نه این که شما میفرمایید.

(2013-05-18 ساعت 15:59)arshia_danesh نوشته:  با سلام من نمیدونم این سئوال قبلا مطرح شده یا نه اما ممنون از صبر و حوصله ای که بهخرج میدیدن

یه سئوال دارم من دیپلم دارم دو سال و نیم هم سابقه کار دارم ولی بیمه نبودم آیا نیازی هست که از اون شرکتی که کار میکردم نامه بگیرم و ترجمه کنم و اونم بفرستم ؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کیس نامبر : 2014AS00003XXX

شما میتونید با همون دیپلم که 12 سال باشه اقدام کنید و نیازی به سابقه و بیمه ندارید

(2013-05-18 ساعت 21:08)kage.omid نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 18:53)ابی هانی نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 10:07)kage.omid نوشته:  دو تا دیپلم ببریم قبول نمی کنند؟ یعنی اینکه دیپلم دوم بشه مکمل پیش دانشگاهی؟
آخه دوست من این چه سوالیه؟
یعنی اگه کسی دوتا لیسانس داشته باشه دکتر میشه بهش اجازه مطب میدن؟
اگه مدرکتون بدون پیش دانشگاهی هست حتما اقدام کنین برای گرفتن پیش دانشگاهی
مگه نميگند 12 سال تحصيل؟ حالا چه پيش دانشگاهي اون يه سال رو اضافه كنه چه يه ديپلم
دو تا مدرك ليسانس چه ربطي به دكترا داره؟

دوستمون درست گفتن و شما ناراحت نشو بازم میل خودتون هست میتونید از تجربه گذشته ها استفاده کنید یا اینکه خودتون بخواهین که تجربه کنید که من اولی رو پیشنهاد میکنم.
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: ابی هانی ، kage.omid
با سلام. دوستان آیا اگر عکس ها را با پست می فرستیم نیاز به پشت نویسی عکسها هست؟ همه عکسها؟

یک سوال دیگر. در صورت ارسال با پست می بایست case number روی پاکت هم قید شود؟

ممنون
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-05-19 ساعت 08:00)drrahman121 نوشته:  با سلام. دوستان آیا اگر عکس ها را با پست می فرستیم نیاز به پشت نویسی عکسها هست؟ همه عکسها؟

ممنون

دوست عزیز،بله.ضمنا فراموش نکنید که کیس نامبر هم فراموش نشود .

سوال ۲ چون شما با پست‌های بین‌ المللی مثل dhl یا aramex می‌فرستین روی پشت پاکت احتیاج به نوشتن کیس نامبر نیست.

(2013-05-18 ساعت 23:00)اسفند89 نوشته:  باسلام به دوستان
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
سربازی من سپاه بوده و نیروی قدس
آیا الان احتیاجه که کاملا براشون توضیح بدم یا کلی بگم کفایت میکنه
نگرانیم اینه که اگر خیلی جزییات را واضح بگم باعث مشکل بشه برام
از طرفی نگرانم که کلی گویی کنم و روز مصاحبه گیر بدن که چرا شرحش واضح نبوده
میدونید که منظورم حساسیتیه که روی سپاه و نیروی قدس هست
خواهش میکنم از دوستان مطلع منو راهنمایی کنید
ممنون

احتیاج به توصیف جزئیات نیست،فقط تو فرمها قید می‌کنید همراه با درجه و رسته که خدمت میکردیند.

اصلا و به هیچ وجه نگران نباش،مسالهٔ خاصی‌ نیست،فقط زمان مصاحبه به احتمال ۱۰۰ % شما گرند چک خواهید خورد که اون هم بد از چند هفته کلیر خواهید شد.

پس دل قوی در و به خدا توکل کن و شک نکن که نگرانیت بیهوده هست.

(2013-05-19 ساعت 04:28)serge نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 09:08)sepehr_sh نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 07:36)sbh نوشته:  سلام به همگی.
به همه دوستانی که برنده شدن صمیمانه تبریک میگم.
خوشبختانه پدر من هم یکی از برنده های امسال هستن Smile
سوال من در مورد وضعیت برادرم هستش.
موقع ثبت نام به غیر از اسم مادرم، اسم بردارم رو هم همراه پدرم تونستیم بنویسیم. اما الان برادرم 22 سالش شده و دانشجو هستش و خوب از سربازی هم معاف نشده. میخواستم بدونم این مسئله تو فرآیند صدور ویزا برای برادرم مشکل ایجاد میکنه؟
ممنون

دوست عزیز اگر زمانی‌ که ثبت نام میکردید برادرتون کمتر از ۲۱ سالشون بوده (۲۰ سال و چند ماه...) هیچ مشکلی‌ نیست نگران نباشید

سپهر جان مطمئنی؟ شما کیس مشابهی داشتی؟
ینی فقط موقع ثبت نام مهمه؟

دوست گرامی‌ تا جای که من می‌دونم ملاکه زمان نامهٔ دوم هست که شما باید زیر ۲۱ سال باشین.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، serge ، اسفند89
سلام یه سئوال کوچیک

تو این مرحله برای ترجمه دیپلم که میخایم با فرما بفرستیم نیازی هست که ریز نمرات دیپلم رو هم ترجمه کنیم؟
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-05-19 ساعت 08:13)mani.iht نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 08:00)drrahman121 نوشته:  با سلام. دوستان آیا اگر عکس ها را با پست می فرستیم نیاز به پشت نویسی عکسها هست؟ همه عکسها؟

ممنون

دوست عزیز،بله.ضمنا فراموش نکنید که کیس نامبر هم فراموش نشود .

سوال ۲ چون شما با پست‌های بین‌ المللی مثل dhl یا aramex می‌فرستین روی پشت پاکت احتیاج به نوشتن کیس نامبر نیست.

(2013-05-18 ساعت 23:00)اسفند89 نوشته:  باسلام به دوستان
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
سربازی من سپاه بوده و نیروی قدس
آیا الان احتیاجه که کاملا براشون توضیح بدم یا کلی بگم کفایت میکنه
نگرانیم اینه که اگر خیلی جزییات را واضح بگم باعث مشکل بشه برام
از طرفی نگرانم که کلی گویی کنم و روز مصاحبه گیر بدن که چرا شرحش واضح نبوده
میدونید که منظورم حساسیتیه که روی سپاه و نیروی قدس هست
خواهش میکنم از دوستان مطلع منو راهنمایی کنید
ممنون

احتیاج به توصیف جزئیات نیست،فقط تو فرمها قید می‌کنید همراه با درجه و رسته که خدمت میکردیند.

اصلا و به هیچ وجه نگران نباش،مسالهٔ خاصی‌ نیست،فقط زمان مصاحبه به احتمال ۱۰۰ % شما گرند چک خواهید خورد که اون هم بد از چند هفته کلیر خواهید شد.

پس دل قوی در و به خدا توکل کن و شک نکن که نگرانیت بیهوده هست.

(2013-05-19 ساعت 04:28)serge نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 09:08)sepehr_sh نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 07:36)sbh نوشته:  سلام به همگی.
به همه دوستانی که برنده شدن صمیمانه تبریک میگم.
خوشبختانه پدر من هم یکی از برنده های امسال هستن Smile
سوال من در مورد وضعیت برادرم هستش.
موقع ثبت نام به غیر از اسم مادرم، اسم بردارم رو هم همراه پدرم تونستیم بنویسیم. اما الان برادرم 22 سالش شده و دانشجو هستش و خوب از سربازی هم معاف نشده. میخواستم بدونم این مسئله تو فرآیند صدور ویزا برای برادرم مشکل ایجاد میکنه؟
ممنون

دوست عزیز اگر زمانی‌ که ثبت نام میکردید برادرتون کمتر از ۲۱ سالشون بوده (۲۰ سال و چند ماه...) هیچ مشکلی‌ نیست نگران نباشید

سپهر جان مطمئنی؟ شما کیس مشابهی داشتی؟
ینی فقط موقع ثبت نام مهمه؟

دوست گرامی‌ تا جای که من می‌دونم ملاکه زمان نامهٔ دوم هست که شما باید زیر ۲۱ سال باشین.

طبق Instructions for the 2013 Diversity Visa Program. که در سایت Travel state قرارداده شده و دیگه موثق تر از این هم جای دیکه نیست. او جمله قرمز شده رو بخونید.
14. NUMBER OF CHILDREN – Entries MUST include the name, date, and place of birth of your spouse and all natural children. Entries must also include all children legally adopted by you, and step-children who are unmarried and under the age of 21 on the date of your electronic entry, even if you are no longer legally married to the child’s parent, and even if the spouse or child does not currently reside with you and/or will not immigrate with you. Note that married children and children 21 years or older are not eligible for the DV; however, U.S. law protects children from ―aging out‖ in certain circumstances. If your DV entry is made before your unmarried child turns 21, and the child turns 21 before visa issuance, he/she may be protected from aging out by the Child Status Protection Act and be treated as though he/she were under 21 for visa-processing purposes. You are not required to list a spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident, as they will not be eligible for a DV visa. Failure to list all children who are eligible will result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview. See Frequently Asked Question #11.
در قسمت اول به وضوح میگه کلیه فرزندان تحت تکلف و مجرد زیر 21 سال در زمان ثبت نام اولیه می توانند همراه نفر اصلی باشند.
در قسمت دوم میگه اگر ثبت نام شما قبل از زمانی که فرزند شما 21 ساله شود انجام شده وفرزند شما قبل از دریافت ویزا 21 ساله می شود ممکن است بر اساس قانون حمایت از وضعیت کودکان از بزرگسال شدن در امان باشند و همانند افراد زیر 21 سال پروسه دریافت ویزای آن ها انجام پذیرد.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: hoseyn ، tajhizgaran ، Soap McTavish ، roeentan ، گل نهال ، amir82 ، usa lover
با سلام
من نازنینم و امسال شوهرم برنده شد فقط ما به خاطر شغلمون 5 سال سوریه زندگی کردیم خیلی نگران مسائل سیاسی و اینکه ما رو ردکنن هستیم به نظر شما چه قدر ممکنه 000000
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mehdi110
(2013-05-19 ساعت 09:12)nazaninn نوشته:  با سلام
من نازنینم و امسال شوهرم برنده شد فقط ما به خاطر شغلمون 5 سال سوریه زندگی کردیم خیلی نگران مسائل0 یا C و اینکه ما رو ردکنن هستیم به نظر شما چه قدر ممکنه 000000

شما اگر شغل حساس نظامی و یا سیاسی نداشته اید، نباید نگران باشید. احتمال این که اف بی ای چک بخورین زیاده ولی اگر مشکلی نباشه کلیر میشین...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: hossien_501
(2013-05-19 ساعت 09:12)nazaninn نوشته:  با سلام
من نازنینم و امسال شوهرم برنده شد فقط ما به خاطر شغلمون 5 سال سوریه زندگی کردیم خیلی نگران مسائل0 یا C و اینکه ما رو ردکنن هستیم به نظر شما چه قدر ممکنه 000000
اگر شغل ايشون غير نظامي بوده، مستنداتش را ارائه بدهيد و اصلن نگران نباشيد. هيچ اتفاقي نمي افتهWink
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، mehdi110
(2013-05-19 ساعت 09:05)arshia_danesh نوشته:  سلام یه سئوال کوچیک

تو این مرحله برای ترجمه دیپلم که میخایم با فرما بفرستیم نیازی هست که ریز نمرات دیپلم رو هم ترجمه کنیم؟

اصلا در این مرحله از شما مدرکی نمی خوان که بخواین ترجمه شو بفرستید.
فقط فرم های 230 و 122 و عکس و صفجه رویت قبولیتون، همین!

دوستان کسی اطلاع داره این کیس نامبر ها در سطح آسیاست و یا فقط واسه ایرانه؟ البته طبیعتا باید واسه آسیا باشه ولی چون به ایران 3500 تا ویزا بیشتر نمیدن میخواستم بدونم که افرادی که مثل من کیس نامبر بالا دارن چقدر میتونن امیدوار باشن؟
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، tajhizgaran ، mehdi110
(2013-05-19 ساعت 10:48)aghaghia نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 09:05)arshia_danesh نوشته:  سلام یه سئوال کوچیک

اصلا در این مرحله از شما مدرکی نمی خوان که بخواین ترجمه شو بفرستید.
فقط فرم های 230 و 122 و عکس و صفجه رویت قبولیتون، همین!

دوستان کسی اطلاع داره این کیس نامبر ها در سطح آسیاست و یا فقط واسه ایرانه؟ البته طبیعتا باید واسه آسیا باشه ولی چون به ایران 3500 تا ویزا بیشتر نمیدن میخواستم بدونم که افرادی که مثل من کیس نامبر بالا دارن چقدر میتونن امیدوار باشن؟

پس این Translation Requirements که تو سایتش نوشته نیازه ماله کی هستش

Required DV Qualifying Education or Work Experience
Birth Certificate
Court and Prison Records
Deportation Documentation
Marriage Certificate
Marriage Termination Documentation
Military Records
Police Records
Custody Documentation
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:
من می خوام مدارکم رو با پست TNT بفرستم،کسی میدونه این پست چه جوریه؟در ضمن من میتونم همزمان که با پست می فرستم همون مدارک هم ایمیل کنم جهت اطمینان؟!!وسواس گرفتم!
شماره کیس : 2014AS00002XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه : هفته آخر نوامبر(ابوظبی)
ویزای یک ضرب از ابوظبیBig Grin
ورود به امریکا:اواخر دسامبرTongue
تشکر کنندگان:
(2013-05-19 ساعت 11:05)azadehjjaberi نوشته:  من می خوام مدارکم رو با پست TNT بفرستم،کسی میدونه این پست چه جوریه؟در ضمن من میتونم همزمان که با پست می فرستم همون مدارک هم ایمیل کنم جهت اطمینان؟!!وسواس گرفتم!
چنين كاري نكنيد.2-3 بار خود من توي تاپيك گفتم.تي ان تي پست خوبيه ولي يا فقط پست يا فقط ايميل.
!!!
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: mehdi110 ، Soap McTavish ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان