کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-16 ساعت 17:46)Mohsen Kh نوشته:  سلام دوستان از اونجایی که نتایج لاتاری 2014 اعلام شده و البته همچنان تدریجا اعلام میشه ... بنده امروز میخواستم چک کنم ببینم که برنده شدم یا نه .... نمیدونم مشکل از کجاست که صفحه سایت ارور میده ... دوستان کسی اینجا مثل من این مشکل رو داره یا نه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

https://www.dvlottery.state.gov/

سلام دوستان عزیز
واقعا اعلام نتایج تدریجی هست ؟ و تا چه مدت باید نتیجه را چک کرد؟لطفا در این مورد بیشتر توضیح دهید. بسیار سپاسگزارم
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، estanfordbineh
سلام دوستان و با تشکر از عزیزانی که زحمت میکشند و پاسخ ما رو میدهند

در قسمت مدارکی که باید ترجمه کنیم و بفرستیم یک گزینه هست به نام Police Records من این رو اصلا متوجه نمیشم اگه میشه یه توضیح کامل بدین که چی هست و شامل چه کسانی میشه ؟
خیلی متشکرم
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
(2013-05-16 ساعت 21:55)shimoda نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 21:24)اسمان1355 نوشته:  دوستان يك سوال دارم اگر كسي اسم فاميلش ٢ قسمتي بوده و يك قسمتش رو قبلا حذف كرده باشه و الان در
پاسپورت و صفحه اول شناسنامه و تصديق ١ قسمتي هست بايد تو فرمها چي بنويسه چون اخر شناسنامه توضيحات داره.
لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون.

آسمان عزیز
لطفا سوالتون رو فقط در یک تاپیک پست کنید و منتظر جوابش بمونید
قبلا اینجا جوابتون رو دادم
ممنون و ببخشيد من نديده بودم جوابتون رو.يعني نام فاميل كامل رو قبل از تغيير تو قسمت ٢ بنويسم؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-16 ساعت 23:18)arshia_danesh نوشته:  سلام دوستان و با تشکر از عزیزانی که زحمت میکشند و پاسخ ما رو میدهند

در قسمت مدارکی که باید ترجمه کنیم و بفرستیم یک گزینه هست به نام Police Records من این رو اصلا متوجه نمیشم اگه میشه یه توضیح کامل بدین که چی هست و شامل چه کسانی میشه ؟
خیلی متشکرم

همون گواهی عدم سوء پیشینه است، اگر در عمرتان فقط در ایران زندگی کرده اید نیازی ندارید که این گواهی را بگیرید، اگر در کشور دیگری 6 ماه یا بیشتر زندگی کرده اید باید از پلیس آن منطقه گواهی بگیرید. البته شرایط سنی دارد، از امضای من یا صفحه ی http://www.travel.state.gov/visa/visa_4760.html بخوانید.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، estanfordbineh ، hossien_501
(2013-05-17 ساعت 00:09)kage.omid نوشته:  دوستان ما به هر دری زدیم نشد پیش دانشگاهی جور کنیم و میگن از مهر 92 باید بیای ثبت نام کنی اگه یه ضرب قبول شی خرداد 93 مدرکت رو میدیم.در این صورت پیش دانشگاهی نمیتونم بگیرم سابقه کار هم که ندارم
اگه میدونین ما رو 100% در مصاحبه رد می کنند ما الکی نریم دنبال کاراش و این همه خرج رو دست خودمون نذاریم
همین جا بیخیالش شیم ممنون میشم پیش کسوتا یه راهنمایی بفرمایند
سلام اگه شرایط رو نداشته باشی قطعا رد میکنن. خیلی رو صداقت حساسن. نوشته بودی که مدرک 12 سال رو داری؟
تشکر کنندگان: kage.omid ، KIMIA2005 ، estanfordbineh
بچه ها ازتون خواهش میکنم هرچی هستید و هر کاری کردید راستش رو بگین..... نگذارید مثل کبکی ها و استرالیاییها در مورد ما مثل یک مشت دروغگوی فراری فکر کنن. کار بچه های سالهای بعد رو با دروغگویی و خدایی نکرده جعل مدارک سخت نکنید.....
(2013-05-16 ساعت 18:53)ata.bz نوشته:  با سلام خدمت دوستان
لطفا ترجمه فرم DSP-122 دوباره برامون نمایان کنید یا آدرس دهید ممنون

دوست عزیز از اینجـــــــــــــا ترجمه فرمها رو بگیر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، estanfordbineh ، hossien_501
(2013-05-17 ساعت 07:53)ali3875 نوشته:  با سلام و تشکر از دوستانی که صبورانه پاسخ مارو میدن واقعا از همتون ممنونم انشالله ما برندگان امسال راهنمای برندگان 2015 بشیم
دوستان سوال من اینه من مدرکم دیپلمه و 24 سال سابقه کار و پرداخت بیمه دارم الان مدرکمو دیپلم زدم و سوابق کاریمو درج کردم آیا در روز مصاحبه ارائه ترجمه گواهی های کار و لیست بیمه نیازی هست؟

روز مصاحبه نیازنیست ولی اونها رو ترجمه کن بالاخره رفتی آمریکا بدردت میخوره ..موفق باشی
تشکر کنندگان: estanfordbineh ، hossien_501
دو تا دیپلم ببریم قبول نمی کنند؟ یعنی اینکه دیپلم دوم بشه مکمل پیش دانشگاهی؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
با سلام
می خواستم بدونم آیا هرسه سفارت دارای افسر فارسی زبان هستند؟مثلا ارمنستان؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 12:15)mohamad92 نوشته:  با سلام
می خواستم بدونم آیا هرسه سفارت دارای افسر فارسی زبان هستند؟مثلا ارمنستان؟

من تو سفرنامه ها خوندم که هر سه افسر فارسی زبان دارند .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: amir82 ، sadeghi897 ، Judy Abbott 13 ، lonelyman
سلام
می خواستم بدونم فرم ها را میشه دستی پر کرد؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 14:18)maryam.rose11 نوشته:  سلام
ممنون

اره عزیزم دستی هم میشه پر کرد ولی اگه بتونی با نرم افزار های مربوطه که دوستان معرفی کردند پر کنی شکیلتر میشه و بهتره ..موفق باشی
تشکر کنندگان: lonelyman ، Soap McTavish ، estanfordbineh ، hossien_501
سلام دوستان ممنون از راهنمایی‌‌های خوبتون

می‌خواستم بدونم کجا می‌تونم اطلاعات خوبی در مورد اجاره سوییت یا خانه در ایالتهای مختلف به دست بیارم کسی‌ می‌تونه راهنمایی‌ کنه ؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 17:02)qazwsxedcrfv نوشته:  سلام دوستان ممنون از راهنمایی‌‌های خوبتون

می‌خواستم بدونم کجا می‌تونم اطلاعات خوبی در مورد اجاره سوییت یا خانه در ایالتهای مختلف به دست بیارم کسی‌ می‌تونه راهنمایی‌ کنه ؟

ممنون

www.realtor.com

(2013-05-17 ساعت 15:49)فریاد تنها نوشته:  سلام دوستان من از برندگان 2014 هستم یه سوال داشتم وقتی با type writer کار می کنم در آخر یک متن قرمز رنگ چاپ میشه بالای همه صفحاتم که میگه شما این متن را ادیت کرده اید هر کاری میکنم نمیره و موقع پرینت هم چاپ میشه چه کار کنم واقعا نوشتن این فرمها خستم کرده لطفا اگر می دونید جوابمو بدید مرسی Sad

توی همه ی تاپیکا سوالتون رو میپرسین؟

(2013-05-17 ساعت 14:18)maryam.rose11 نوشته:  سلام
ممنون

فرم ها نباید دستی پر بشن

(2013-05-17 ساعت 10:07)kage.omid نوشته:  دو تا دیپلم ببریم قبول نمی کنند؟ یعنی اینکه دیپلم دوم بشه مکمل پیش دانشگاهی؟

Big GrinBig GrinBig Grin
نه نمیشه
Big GrinBig GrinBig Grin

(2013-05-16 ساعت 23:18)arshia_danesh نوشته:  سلام دوستان و با تشکر از عزیزانی که زحمت میکشند و پاسخ ما رو میدهند

خیلی متشکرم

مربوط به ایرانیا نیستش

(2013-05-16 ساعت 22:31)rashtiani.sh نوشته:  بچه ها پستاتونو که میخوندم متوجه شدم که Confirmation Numberباید با 2014و بعد ASشروع بشه ولی کانفرم من با 20141VNشروع میشه منم از ایران شرکت کردم به نظرتون اطلاعاتمو موقع ثبت نام اشتباه وارد کردم
پیشاپیش ممنونم از جواباتون

اون Confirmation Number هستش که شما میگی نه Case Number
تشکر کنندگان: qazwsxedcrfv ، KIMIA2005 ، estanfordbineh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان