کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام دوستان،

کسی‌ برای پیکاپ ویزا از ایروان اطلاع داره که چگونه، با چه هزینه و توسط چه کس یا آژانسی انجام می‌شه ؟
شماره کیس: ***2014AS0007 - رویت قبولی: 1 می - ارسال فرم ها: 16 می - تعداد: 4 نفر - سفارت : ایروان - تاریخ مصاحبه: یازدهم June - ویزا: کلیرنس - آپدیت ها: 28 آپریل, 23 می, 11 جون, 12 جون, 13 جون, 17 جون (بچه ها), 13 آگوست (تمام اعضا), 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: nedaba ، آلیس-1980
(2014-07-26 ساعت 12:03)khor_maah نوشته:  سلام دوستان،

کسی‌ برای پیکاپ ویزا از ایروان اطلاع داره که چگونه، با چه هزینه و توسط چه کس یا آژانسی انجام می‌شه ؟

دوست عزیز ویزای مهاجرتی در ارمنستان پیکاپ ویزا نداره
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، محبت ، پدی ، nedaba ، آلیس-1980
آقا بهنام به اين زودي حوصله اتون سر رفت؟ شما كه موافق بوديد!!Big Grin
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: ali3875 ، محبت ، S.gh ، ibehnam ، nedaba ، آلیس-1980
مرسی از قصه گوی عزیز بابت حضور پر رنگ در تمام صفحاتSmile

اون پیام اخلاقیتونم اطاعت میکنم فقط یه دعای خوب برام بکن لطفاBig Grin
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: قصه گو ، محبت ، پدی ، S.gh ، nedaba ، آلیس-1980
علي آقاي گل ، شما محبت داريد. و اين رو بدونيد قلبم سرشار از دعا واسه ي همه ي دوستان خوب و مهربونيه كه ديگران رو فراموش نمي كنند. فقط كافيه اسم عزيزان رو ببينم. انشالله سال ديگه نشستيم و داريم از موفقيت ها و شادكامي هامون مي نويسيم و به همه مي گيم: اينجا اينقده خوبهBig Grin ( سواي مشكلات عظيمش!!)
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: ali3875 ، محبت ، پدی ، alitab ، majid_eng ، S.gh ، nedaba ، nazanin fatemi ، آلیس-1980 ، exxedus
مهربونی شما از دور هم احساس میشه با اینکه ندیدمتون ولی گرمای حضورتون در این سایت باعث دلگرمی منه
ممنونم که همیشه هستید و نگران دوستانتون
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: قصه گو ، محبت ، S.gh ، nedaba ، آلیس-1980
توي سايت سفارت : "*" يعني چي ؟ "**" يعني چي ؟ "#" يعني چي؟
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba ، آلیس-1980
(2014-07-26 ساعت 13:34)bobo_ir نوشته:  توي سايت سفارت : "*" يعني چي ؟ "**" يعني چي ؟ "#" يعني چي؟

سلام دوست من
بالاي همون صفحه همه اينارو توضيح داده.
تشکر کنندگان: قصه گو ، Hassan2014 ، nedaba ، آلیس-1980
(2014-07-26 ساعت 12:03)khor_maah نوشته:  سلام دوستان،

فقط سفارت ابوظبی پیکاپ داره اما توصیه میشه که با توجه به زمان،حتما خودتان برای دریافت ویزا اقدام کنید وپاس خود را پیکاپ نکنید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: sal0811 ، قصه گو ، nedaba ، آلیس-1980 ، exxedus
Big Grinفكر نكنم تا حالا كسي به انداره ي ما تنبيه شده باشه و سر عقل نيومده باشه.به احترام حرف عمو شهريار كه خواست بحث در تاپيك هاي ديگه مطرح نشه، سكوت كردم ومنتظرم تا قوانين جديد اجرا بشه ، هر چند ميدونم عوض شدن قوانين باز هم كاري نمي كنه ، ما خودمون بايد عوض بشيم. من همه ي كارهامو انجام دادم ولي باز هم خودمو يكي از شما ميدونم و دوست دارم چشمامو ببندم و باز كنم ببينم آخر سپتامبره و تكليف مشخص شده.تكليفي كه تو قراردادشون هم اومده كه هيچ ضمانت اجرايي نداره!!
دلم براي صحبت هاي خوب همتون تنگ شده.Big Grin

اين متن مال تنبيه قبلي بود!Tongue
و اما براي اين تنبيه جديد:
ضمن تكرار افكار بالا!! جناب ناظم عزيز ، با توجه به شواهد اگر قرار بود كسي متنبه بشه تا حالا شده بود! پس اگر بيست بار ديگه هم تاپيك خوشگلمون قفل بشه ، باز هم چيزي تغيير نمي كنه. با اين كار ما نا خواسته داريم تنبيه ميشيم كه بچه هاي خوبي هستيم، فكر نكنم به حال اونا تفاوتي كنه، همه قوانين حضور در يك مكان عمومي مجازي رو مي دونن، مطمئنم كه مطمئنيد، اگه كسي نخواد حرمت نگه داره، اين تنبيهات فايده اي نداره.
يه مورد ديگه در مورد امضا درست كردنه، به دليل مسائل امنيتي خيلي از دوستان از اين كار اجتناب مي كنن.نميدونم بهشون حق بدم يا نه؟! چون اوايل خود من هم امضا نداشتم تا بعد از انجام مصاحبه. ولي لا اقل وقتي سؤالي مطرح مي كنيد و انتظار جواب داريد، اطلاعات مختصر و مفيدي مي توني ارائه بديد.حدود كيس نامبر و سفارت حداقل چيزيه كه مي تونيد در پستتون بذاريد. ولي اگه قرار باشه سؤال زياد بپرسيد بدون اينكه اطلاعاتي از خودتون بديد، از جواب دادن معذوريم.اين حرف بچه هاي خوب تاپيكه، نه حرف من تنهاTongue
و باز هم خواهش مي كنم نوشته هاي خودتونو قبل از پست ويرايش كنيد، ابوظبي درسته، كلير شدن يعني تمام شدن مراحل اداري كسي كه در مرحله ي كليرنس بود به خوبي و خوشي، جالبه بعد از مصاحبه اومده ميگه من كلير خوردم يا كلير شدمBig Grin سايتي كه سفارت قبولش نداره ولي ما قبولش داريم ceac نام داره نه csc كه اداره ي پسته!

با آرزوي پندار نيك، گفتار نيك ، رفتار نيك واسه ي همه من جمله خودمRolleyes
تشکر کنندگان: S.gh ، ali3875 ، shahrzad001 ، nedaba ، آلیس-1980 ، majid_eng ، پدی ، exxedus ، amin arefi
(2014-07-26 ساعت 12:56)قصه گو نوشته:  آقا بهنام به اين زودي حوصله اتون سر رفت؟ شما كه موافق بوديد!!Big Grin

آنکارا آپدیت داده میخوام ببینم لاتاری داره یا نه ! Big Grin
بعدم من یه حرفی زدم Big Grin
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba ، آلیس-1980
دوستان این مشکل ندادن ویزا برای همه هست این گفته یکی از اعضای تاپیک خانوادگی هست
دیروز، 02:43 PM ارسال: #6315
azri آفلاین
عضو فعال
رتبه: 1
271 بار تشکر شده در 97 پست
RE: کلیرنس متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج
سلام دوستان
من از دبی برگشتم ولی دست خالی! بدون ویزا! یکشنبه پاسمو تحویل سفارت دادم. گفتند 5شنبه ظهر بیا بگیر. ولی 5شنبه ظهر که رفتم گفتن ویزای شما حاضر نیست اگه می خواهید پاستون بمونه تا 5شنبه دیگه که ما امیدواریم تا اون موقع بیاد اگر نمی خواهید بدید یکی پاسو بعد از تعطیلات عید فطر بیاره و ویزا رو پیکاپ کنه. پرسیدم یعنی بعد از تعطیلات گرفتن ویزا حتمیه؟ گفتن نه هیچ چیز حتمی نیست!!!!منم گفتم نه من می خوام برگردم ایران کار دارم و پاسمو گرفتمو اومدم. البته می گفتن سیستم خرابه قطع شده و از این حرفا ما 20-30 نفر بودیم و همه واسه پیکاپ اومده بودن و هیچ کس نگرفت بجز دو نفر که لاتاری یه ضرب بودن و واقعا آدمای خوش شانسی بودن چون هم لاتاری یه ضرب بودن هم ویزاشون آماده بود. بقیه همه یا کیس خانوادگی بودن یا لاتاری هایی که کلیر شده بودن اومده بودن ویزا رو بگیرن.
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
کسی میدونه چه مشکلی برای صدور ویزا پیش اومده که همه حتی ویزا خانوادگی متوقف شده؟ مثل اینکه خودشون اعلام کردن که مشکل برطرف. ولی نگفتن چه مشکلی ؟یا وعده جدیدی ندادن؟ به خدا دیگه اصلا مغزم کار نمیکنه عجب گیری افتادیم تو این قضیه لاتاری هااااا امیدوارم زودتر این 2 ماه تموم بشه خسته شدیم با این بلاتکلیفی دیگه شورش دراومده نه کلیری نه اپدیتی نه اطلاعیه ای اینا چرا اینجوری ادمو بازی میدن
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: nedaba ، آلیس-1980 ، قصه گو
(2014-07-26 ساعت 09:03)k_nastaran نوشته:  Important Notice: The Department of State Bureau of Consular Affairs is currently experiencing technical problems with our visa system. We are operating at a significantly reduced capacity and will be until we clear the document backlog. This issue is worldwide and is not specific to any particular country, citizenship document, or visa category. We are working urgently to correct the problem and expect our system to be fully operational again soon. We will be posting updates to travel.state.gov as more information becomes available.
این پیغام رو هم تو سایت travel.state.gov زدند.

میشه لطفا لینک دقیق رو بذارید؟ من پیداش نمیکنم این متن رو
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، nedaba
دوستان سلام
ايا كسى متن اين وكالت نامه براى كرفتن پاسپورت از ptt رو داره وايا بايد ترجمه رسمى باشه؟
***2014AS ٤نفر انكارا مصاحبه: اكتبر٢٠١٣ كلير ٨ جولاي٢٠١٤ (٢٧٠ روز)
update: ٥ بار
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان