کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-20 ساعت 04:16)reza22 نوشته:  عزیزان سوالی که من کردم در رابطه با یکی‌ از اشناهام است.زن و شوهری چهلو چند ساله .خانم برنده شده.دیپلم نداره . آرایشگری بلده و یه مقداری سابقه کاری داره.کسی‌ اطلاعی داره که اینها میتونند کاری کنند یا نه

اگر تو فرمشون زدن ديپلم دارن بايد ديپلم نشون بدن گرفتنش هم كار سختي نيست .
اگر زدن زير ديپلم بايد سابقه كاري نشون بدن سابقه كارشون تو زمينه ارايشگري هست؟
تشکر کنندگان: reza22
(2013-05-20 ساعت 01:37)اسمان1355 نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 21:57)shimoda نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 21:12)reza22 نوشته:  دوستان عزیز میدنیدهر کسی‌ که دیپلم نداره باید سابقه کاری ارائه بده .کسی‌ اطلاعات دقیقی‌ از این شرایط داره .چه کارهایی .کسی‌ رو می‌شناسید ویزای لاتاری رو از طریق سابقه کار گرفته باشه.لطف کنید اگر اطلاعاتی‌ دارید بفرمایید.ممنون

اینجا رو ببینید در موردش توضیح داده شده
من تا الان ندیدم کسی از این طریق ویزا گرفته باشه

اقاي رضا
سلام اگر لاتاري برنده شده ايد يكي از اين دو مدرك را بايد داشته باشيد تا بتوانيد بقيه راه را ادامه دهيد.
ويزا دادن يا ندادن به افيسر ربط داره و من تو همين مهاجر سرا چند نمونه خوندم كه بدون ديپلم ويزا گرفتند.شغلتون چي هست.من شرايطم مثل شماست.

سعی‌ کنید از راه دیپلم استفاده کنید،بودند دوستانی که دیپلم نداشتند ولی‌ تا قبل از مصاحبه تونستند دیپلمشنو بگیرند.

در رابطه با استفاده از سابقه کار یه مقدار پیچدگیها و پارامترهای خاص خودشو داره که شما باید اون پارامتر‌ها رو داشته باشین.

بازم خدماتتون تاکید می‌کنم اگر دیپلم ۱۲ ساله ندارین در اولین فرصت سعی‌ کنید تا قبل از زمان مصاحبه okکنید که از ارائه سابقهٔ کار خیلی‌ سهل و اسون تره.

موفق باشید.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، golesang ، reza22 ، kage.omid ، shimoda ، farshadsh ، hossien_501 ، FMANIS
سلام یه سوالی داشتم.من شنیدم بهتره موقع مصاحبه مترجم بگیریم حتی اگر انگلیسی بلدیم من انگلیسی بلدم و نیازی به مترجم ندارم آیا باید بگیرم یا نه؟
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
تشکر کنندگان:
(2013-05-20 ساعت 14:32)فریاد تنها نوشته:  سلام یه سوالی داشتم.من شنیدم بهتره موقع مصاحبه مترجم بگیریم حتی اگر انگلیسی بلدیم من انگلیسی بلدم و نیازی به مترجم ندارم آیا باید بگیرم یا نه؟
مصاحبه به زبان فارسی انجام میشه، کارمندای سفارت فارسی رو مثل بلبل حرف میزنن براتونBig Grin
سلام دوستان!
من یک سال هست که در شرکت پدرم بیمه هستم و در اونجا شاغل محسوب میشم!البته فرمالیته هست و در واقع من اونجا کاری انجام نمیدم!
به نظر شما این رو جزو سوابق کاریم بزنم یا نه؟
با توجه به اینکه یک ساله!

البته من از برندگان 2014 هستم و فکر می کنم نوبت مصاحبه ام سال دیگه بیفته که بیمه من میشه 2سال اون موقع!
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان:
(2013-05-19 ساعت 16:47)marjani نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 16:34)s4s4 نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 16:09)hoseyn نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 15:22)s4s4 نوشته:  ببخشيد كه اين سوالو اينجا ميپرسم
خواستم از دوستان بپرسم برای 2014 ثبت نام کردم . حالا دو روزه برای گرفتن نتیجه میرم روی سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC و تمام مشخصات رو میدم باز نمیکنه حروف بزرگ و کوچک وهمه رو توی قسمتها میزنم نمیشه ایا شما هم این مشکل رو دارید کسی میتونه راهنمائی کنه با سپاس در ضمن مرورگرم هم اکسپلوره هست.
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Sad
ممكنه روز ثبت نام جاي اسم و فاميل را اشتباه زده باشيSad

نه اشتباه نزدم حواسم بود مشكل ازجايه ديگه است
.
حتما با اینتر نت اکسپلورر برو

با اينترنت اكسپلورر ميرم همين اروررو ميده لطفا كمك كنيدSad
تشکر کنندگان:
(2013-05-20 ساعت 15:02)raihaneh.az90 نوشته:  سلام دوستان!
من یک سال هست که در شرکت پدرم بیمه هستم و در اونجا شاغل محسوب میشم!البته فرمالیته هست و در واقع من اونجا کاری انجام نمیدم!
به نظر شما این رو جزو سوابق کاریم بزنم یا نه؟
با توجه به اینکه یک ساله!
البته من از برندگان 2014 هستم و فکر می کنم نوبت مصاحبه ام سال دیگه بیفته که بیمه من میشه 2سال اون موقع!
بنویس البته اگر عنوان شعلیت عادی هست . و اگر افیسر ازت بپرسه چی کار می کنی بتونی توضیح بدی چی کار می کنی د رحد یکی دو خط Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: raihaneh.az90 ، farshadsh ، hossien_501 ، Soap McTavish
سلام دوستان

به نامزد من از طرف یک شرکت اینترنشنال تو ابوظبی یه شغلی پیشنهاد شده. این شرکت قراره با یک شرکت نیمه خصوصی در ایران قرار ببنده منتها مشکلی که هست به نظر میرسه که این شرکت داره ت ح ر ی م ها رو دور میزنه و یک سخت افزاری رو از آ م ر ی ک ا میخره و به ایران میفروشه..حالا میخواستم ببینم اگر این شغل رو قبول بکنه برای مصاحبه و کلیرنس به مشکل بر نمی خوریم ؟..در ضمن پستی که به ایشان پیشنهاد شده مدیر پروژه هستش
مرسی
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: sadeghi897
بچه ها کسی میدونه اگر کانفرمیشن نامبر رو گم کرده باشن راهی هست واسه اطلاع از برنده شدن یا نه؟
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان:
(2013-05-20 ساعت 22:02)آسمان نیلگون نوشته:  بچه ها کسی میدونه اگر کانفرمیشن نامبر رو گم کرده باشن راهی هست واسه اطلاع از برنده شدن یا نه؟
امسال یک گزینه اضافه شده بود برای اونهایی که کانفرمیشن را فراموش کرده بودند . تو همون صفحه چک کردن نتایج لاتاری بود
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
گفتم شاید بدرد آینده شما هم بخوره:

امروز 31 امین روز اردیبهشت ماه 1392 هجری شمسی و 21 امین روز می سال 2013 میلادی مصادف با
385 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 281 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیـــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 251 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 221 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 194 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 160 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300)
ششمیـن دوره کارنتی ها دقیقـاً 132 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200)
هفتمیـــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 99 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525)
هشتمیـن دوره کارنتی ها دقیقـاً 70 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 7850) که از 20 روز پیش مصاحبه شون شروع شده.
نهمیـــــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 39 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 8900) که حداقل 11 روز دیگه مصاحبه دارند
دهمیـــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 10 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 9850) که حداقل 41 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه)
یازدهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 22 روز دیگه اعلام خواهد شد (یقیناً کلیه پرونده ها) که حداقل 72 روز دیگه مصاحبه دارند (مرداد ماه)

نتایج ثبت نام لاتاری 2014 نیز 22 روز پیش اعلام شد و اولین دوره کارنتی های 2014 84 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin

دبیر ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

24&68- Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
سلام عزیزان

امروز 21 می هستش من هنوز فرم هامو نفرستادم خیلی استرس دارم میخام بدونم تا کی فرصت هست برای فرستادن این فرمها و عکسهای اولیه؟

کیس نامبر : 2014AS00003XXX
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-05-20 ساعت 21:40)cello86 نوشته:  سلام دوستان

به نامزد من از طرف یک شرکت اینترنشنال تو ابوظبی یه شغلی پیشنهاد شده. این شرکت قراره با یک شرکت نیمه خصوصی در ایران قرار ببنده منتها مشکلی که هست به نظر میرسه که این شرکت داره ت ح ر ی م ها رو دور میزنه و یک سخت افزاری رو از آ م ر ی ک ا میخره و به ایران میفروشه..حالا میخواستم ببینم اگر این شغل رو قبول بکنه برای مصاحبه و کلیرنس به مشکل بر نمی خوریم ؟..در ضمن پستی که به ایشان پیشنهاد شده مدیر پروژه هستش
مرسی
سوالتون سوالي نيست كه كسي بتونه پاسخ بده.اگر هم بده نظر شخصي هست.هيچ كس نميدونه سيستم اف بي آي چك دقيقا چطور عمل ميكنه و به چه اطلاعاتي دسترسي داره....شما بايد خودتون تصميم بگيريد.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: nina22 ، sinamn ، cello86 ، farshadsh ، hossien_501
(2013-05-20 ساعت 21:40)cello86 نوشته:  سلام دوستان

مرسی
همون طور که ایشون گفتن این مسئله شخصیه. اگر جای شما بودم ریسک نمیکردم. به هر حال متن قانون تحریم ها رو از اینجا بخونین.
تشکر کنندگان: cello86
سلام دوستان یک کمک میخواستم
سایت https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ برای چک کردن هست درسته؟؟؟
اما من از روز اول هر کار میکنم نمیتونم وارد سایت بشم و ایت error رو میده میتونین راهنماییم کنید؟؟ Secure Connection Failed
از چه طریق دیگه ای میتونم چک کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان