کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-21 ساعت 19:44)reza16 نوشته:  سلام من کیس نامبرم ###2014as00007هست براساس کیس نامبر بچه های 2013 توی ماه می یا ژوئن نوبتمون میشه .اگه به کلیرنس بخوریم اینجوری که تو سایت سفارت آمریکا تو انکارا نوشته حداقل 6 ماه طول میکشه که جواب بیاد . اگه اینطور باشه که تاریخ صدور ویزا میشه بعد از ماه سمپتامبر و دیگه ویزایی صادر نمیشه . لطفا کسی اگه اطلاعاتی داره بگه

سلام دوست عزیز حقیقت اینه که اصلا زمان مشخصی نداره به بعضی از بچه ها یک ضرب ویزا دادن و به بعضی ها گفتن 2 ماه دیگه سایتو چک کن ولی در عرض 20 یا 30 روز کلیر شدن ولی این یک حقیقته که بعضی ها هم هرگز کلیر نشدن (یعنی در وقت قانونی تا آخر سپتامبر)؛ در هر حال پیشنهاد اول و آخر من همونه که همیشه گفتم.... استرس بیهوده نداشته باشید و فقط کارایی که از دستتون بر میاد (تکمیل و ارسال فرمها و واکسیناسیونو جمع آوری و ترجمه مدارک) رو با کمال دقت انجام بدین و بقیش رو بسپرید به همونی که این شانس رو از بین میلیونها نفر به شما داده که جزء برنده های امسال باشید..... موفق و پیروز باشید.
تشکر کنندگان: farshadsh ، mtcanada ، Lemony ، ghafari88 ، hossien_501 ، godot
(2013-05-22 ساعت 00:44)rainolf نوشته:  سلام من کیس نامبرم ###2014as00007هست براساس کیس نامبر بچه های 2013 توی ماه می یا ژوئن نوبتمون میشه .اگه به کلیرنس بخوریم اینجوری که تو سایت سفارت آمریکا تو انکارا نوشته حداقل 6 ماه طول میکشه که جواب بیاد . اگه اینطور باشه که تاریخ صدور ویزا میشه بعد از ماه سمپتامبر و دیگه ویزایی صادر نمیشه . لطفا کسی اگه اطلاعاتی داره بگه
درسته امسال کلیر ها انکارا طولانی شده
اما پارسال که به همه ویزا رسید جز یک نفر اونم خیلی خاص بود
پس اصلا از این فکر ها نکیند، قبول شدید یعنی گرفتین گرین کارت رو
دیTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: nina22 ، farshadsh ، mtcanada ، azadeh2014 ، KIMIA2005 ، Soap McTavish ، roeentan ، ghafari88 ، hossien_501
(2013-05-21 ساعت 23:51)roeentan نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 22:17)rtt نوشته:  سلام به همه دوستان
یه سوالی داشتم می خواستم منو راهنمایی کنید
اگه کسی کیس نامبر و کلیه مشخصات منو داشته باشه می تونه ازش سواستفاده کنه؟ ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟؟؟/
من نمی دونستم که نباید به کسی کیس نامبرمو بگم و به یکی از آشناها مشخصاتمو دادم که اونم بره و نامه برنده شدنمو ببینه الان خیلی نگرانم
بله میتونه سوء استفاده کنه و براتون مشکل پیش بیاره.
این هم مثال مشکلی که میتونه ایجاد کنه.
قسمت مصاحبه و مصاحبه دوم رو بخونید.
ولی دیگه طرف باید خیلی بی وجدان باشه که چنین کاری بکنه.
اگه دوست یا آشنای نزدیکتونه نگران نباشید.

مشکل این آقارو خوندم ولی نهایتا مشکلی براشون پیش نیمده بود ولی اون خانوم کیس نامبر این آقارو نمی دونستن و با چیزی که من مطرح کردم متفاوت هستش الان این آشنای من نامه قبولیه من رو دارن و حتی کانفرمیشن نامبرمو و می تونن نامه دومم رو هم داشته باشه
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 11:23)rtt نوشته:  [quote='roeentan' pid='342858' dateline='1369164106']

مشکل این آقارو خوندم ولی نهایتا مشکلی براشون پیش نیمده بود ولی اون خانوم کیس نامبر این آقارو نمی دونستن و با چیزی که من مطرح کردم متفاوت هستش الان این آشنای من نامه قبولیه من رو دارن و حتی کانفرمیشن نامبرمو و می تونن نامه دومم رو هم داشته باشه

دوست عزیز اگر شما به ایشون اعتماد دارین، دلیل این نگرانی ها چیه؟ اگر اعتماد ندارین پس چرا اطلاعاتتون رو دست ایشون دادین؟

اگر به اون شخص اعتماد دارین و میدونین که مشکلی براتون ایجاد نمیکنه که هیچی. واگر نه پیشنهاد من اینه که به KCC تلفن بزنین و بگین که یکی از دوستان اطلاعات شما رو دارن و از این پس فقط نامه هایی رو وارد پروندتون کنن که به مهر و امضای خود شما باشه، یا از طریق یک ایمیل آدرس خاص(ایمیل خودتون) فرستاده شده باشه...اگرچه این هم باز از خیلی از موارد جلوگیری نمی کنه اما از هیچی بهتره.

واضحه که نمیتونه فرمی به نام شما و با اطلاعات غلط بفرسته(مگر جعل امضا که خیـــــــــــلی بعیده).
میتونه ایمیل بفرسته و بگه یک جای فرم اشتباه بوده و با اطلاعات نادرست جایگزین کنه! اگر زنگ بزنید و اونا هم قبول کنن که مهر و امضای شما توی ایمیل ها باشه(بالا توضیح دادم) این هم برطرف میشه.
میتونه مثل همون سفر نامه ای که خوندین عمل کنه که شما کاری نمیتونین بکنین جز اینکه گواهی سوء پیشینه بگیرین، ترجمه کنین و ببرین (اما تا لازم نشده نشون ندین).
تشکر کنندگان: farshadsh ، hossien_501
دوستان لطفا بگید حجم فایلی که اسکن میکنیم باید چقدر باشه منظورم ف
اسکن فرمها و عکسش هست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
چندتا سوال:
من حدودا 10 روز پیش فرمها رو ارسال کردم و 2 روز بعدش kcc email اومد که به دستشون رسیده.نامه ی اصلی حدودا کی میاد؟
توی نامه ی اصلی اعلام می کنن که چه تاریخی باید رفت سفارت؟
هزینه ی سفارت رو کی باید پرداخت کرد؟
همون حا تو آنکارا یا قبل از اینکه از ایران بریم؟ هزینه ش حدودا چقدره؟
مرسی (:
تشکر کنندگان: Lemony
دوستان با شماره كيس 1800 من تا كي زمان دارم فرمها رو ايميل كنم حداكثر؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 17:14)maryam_dr نوشته:  سلام دوستان
چندتا سوال:
من حدودا 10 روز پیش فرمها رو ارسال کردم و 2 روز بعدش kcc email اومد که به دستشون رسیده.نامه ی اصلی حدودا کی میاد؟
مرسی (:

دوست عزیز حدود دو ماهی مونده به مصاحبه بهتون اعلام میشه تاریخ وزمان مصاحبه و هزینه سفارت رو همونموقع مصاحبه بایدتوی انکارا پرداخت کنید . هزینه سفارت 330 دلار هستش برا هر نفر.....

(2013-05-22 ساعت 17:11)hani.saray نوشته:  دوستان لطفا بگید حجم فایلی که اسکن میکنیم باید چقدر باشه منظورم ف
اسکن فرمها و عکسش هست

300dpi ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: hani.saray ، hossien_501 ، godot
چندتا سوال:
مرسی (:

مریم عزیز میشه بگید حجم اسکن از فرمتون چقدر بود
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 21:18)sce نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 13:23)arshia_danesh نوشته:  سلام عزیزان

امروز 21 می هستش من هنوز فرم هامو نفرستادم خیلی استرس دارم میخام بدونم تا کی فرصت هست برای فرستادن این فرمها و عکسهای اولیه؟

کیس نامبر : 2014AS00003XXX

وقت داری.اصلا عجله نکن.بی ریلکس.Big Grin

کسی هست بدونه "دقیقا" تا چه ماهی یا تاریخی برای فرستادن فرمها وقت هست؟
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 20:32)arshia_danesh نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 21:18)sce نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 13:23)arshia_danesh نوشته:  سلام عزیزان

امروز 21 می هستش من هنوز فرم هامو نفرستادم خیلی استرس دارم میخام بدونم تا کی فرصت هست برای فرستادن این فرمها و عکسهای اولیه؟

کیس نامبر : 2014AS00003XXX

وقت داری.اصلا عجله نکن.بی ریلکس.Big Grin

کسی هست بدونه "دقیقا" تا چه ماهی یا تاریخی برای فرستادن فرمها وقت هست؟
وقت خاصی برای فرستادن فرمها وجودنداره ولی هرچه دیرتر بفرستین به ضررتونه
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: arshia_danesh ، farshadsh
(2013-05-22 ساعت 14:15)sinamn نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 11:23)rtt نوشته:  [quote='roeentan' pid='342858' dateline='1369164106']

دوست عزیز اگر شما به ایشون اعتماد دارین، دلیل این نگرانی ها چیه؟ اگر اعتماد ندارین پس چرا اطلاعاتتون رو دست ایشون دادین؟

اگر به اون شخص اعتماد دارین و میدونین که مشکلی براتون ایجاد نمیکنه که هیچی. واگر نه پیشنهاد من اینه که به KCC تلفن بزنین و بگین که یکی از دوستان اطلاعات شما رو دارن و از این پس فقط نامه هایی رو وارد پروندتون کنن که به مهر و امضای خود شما باشه، یا از طریق یک ایمیل آدرس خاص(ایمیل خودتون) فرستاده شده باشه...اگرچه این هم باز از خیلی از موارد جلوگیری نمی کنه اما از هیچی بهتره.

واضحه که نمیتونه فرمی به نام شما و با اطلاعات غلط بفرسته(مگر جعل امضا که خیـــــــــــلی بعیده).
میتونه ایمیل بفرسته و بگه یک جای فرم اشتباه بوده و با اطلاعات نادرست جایگزین کنه! اگر زنگ بزنید و اونا هم قبول کنن که مهر و امضای شما توی ایمیل ها باشه(بالا توضیح دادم) این هم برطرف میشه.
میتونه مثل همون سفر نامه ای که خوندین عمل کنه که شما کاری نمیتونین بکنین جز اینکه گواهی سوء پیشینه بگیرین، ترجمه کنین و ببرین (اما تا لازم نشده نشون ندین).
اون آقایی که اطلاعاتمو دادم خودش از طریق لاتاری رفته آمریکا چون تجربه داشت و زبانش بهتر از من بود اطلاعاتمو دادم بهش که بخونه ببینه من چیکار باید بکنم
نگران نبودم ولی انقد توو این سایت همه نوشتن که کیس نامبرتونو به کسی نگین نگران شدم

چندتا سوال:
مرسی (:

یعنی بعد 2 روز جواب ایمیلتونو دادن؟ من الان 4 روزه که ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم Sad البته من با پست فرمامو فرستادم بعدش ایمیل فرستادم که تاییدشو بگیرم
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
سلام
من معافیت پزشکی دارم ایا افیسر به این موضوع اهمیت می ده
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-05-23 ساعت 10:54)navid1054 نوشته:  سلام
با تشکر

بله این یه مزیت برای شما حساب میشه. معمولا یک ضرب ویزا میگیرین.
تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-05-23 ساعت 10:56)sinamn نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 10:54)navid1054 نوشته:  سلام
با تشکر

بله این یه مزیت برای شما حساب میشه. معمولا یک ضرب ویزا میگیرین.
من فکر می کردم که یک عامل منفی محسوب می شه

ببخشید متوجه نمی شم چرا یک ضرب ویزا می گیرم و مزیت هست؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان