کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-21 ساعت 17:35)merss نوشته:  سلام دوستان یک کمک میخواستم
سایت https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ برای چک کردن هست درسته؟؟؟
اما من از روز اول هر کار میکنم نمیتونم وارد سایت بشم و ایت error رو میده میتونین راهنماییم کنید؟؟ Secure Connection Failed
از چه طریق دیگه ای میتونم چک کنم؟
سلام دوست عزیز اگر به کامپیوتر دیگه ای دسترسی دارین از یه سیستم دیگه کانکت شید.احتمالا" مشکل از کوکی یا هیستوریه مرورگرتون هست.این مشکل و کاربرهای دیگه هم داشتن و من فکر میکنم اگه از یه سیستم دیگه وارد بشین مشکل حل شه.
تشکر کنندگان: Nightsky007
سلام دوستان

من مدارکم رو فرستادم میخوهم بدونم مرحله بعد چیه و معنی کارنت شدن چیه و کی؟
بازمانده لاتاری 2014Sad

تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 14:13)sinamn نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 21:40)cello86 نوشته:  سلام دوستان

به نامزد من از طرف یک شرکت اینترنشنال تو ابوظبی یه شغلی پیشنهاد شده. این شرکت قراره با یک شرکت نیمه خصوصی در ایران قرار ببنده منتها مشکلی که هست به نظر میرسه که این شرکت داره ت ح ر ی م ها رو دور میزنه و یک سخت افزاری رو از آ م ر ی ک ا میخره و به ایران میفروشه..حالا میخواستم ببینم اگر این شغل رو قبول بکنه برای مصاحبه و کلیرنس به مشکل بر نمی خوریم ؟..در ضمن پستی که به ایشان پیشنهاد شده مدیر پروژه هستش
مرسی
همون طور که ایشون گفتن این مسئله شخصیه. اگر جای شما بودم ریسک نمیکردم. به هر حال متن قانون تحریم ها رو از اینجا بخونین.
ممنون خوندم متن رو..خودمون هم داریم به این نتیجه میرسیم که احتمال ریسکش خیلی بالائه و باید ازش گذشت
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2013-05-21 ساعت 18:00)behzad2013 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 17:35)merss نوشته:  سلام دوستان یک کمک میخواستم
سایت https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ برای چک کردن هست درسته؟؟؟
اما من از روز اول هر کار میکنم نمیتونم وارد سایت بشم و ایت error رو میده میتونین راهنماییم کنید؟؟ Secure Connection Failed
از چه طریق دیگه ای میتونم چک کنم؟
سلام دوست عزیز اگر به کامپیوتر دیگه ای دسترسی دارین از یه سیستم دیگه کانکت شید.احتمالا" مشکل از کوکی یا هیستوریه مرورگرتون هست.این مشکل و کاربرهای دیگه هم داشتن و من فکر میکنم اگه از یه سیستم دیگه وارد بشین مشکل حل شه.

دوست عزیز برو به تنظیمات اینترنت اکسپلرور همه رو ریست کن
یا از یه مرورگر دیگه استفاده کن ببین باز هم همین مشکل داری!!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
سلام من کیس نامبرم ###2014as00007هست براساس کیس نامبر بچه های 2013 توی ماه می یا ژوئن نوبتمون میشه .اگه به کلیرنس بخوریم اینجوری که تو سایت سفارت امریکا تو انکارا نوشته حداقل 6 ماه طول میکشه که جواب بیاد . اگه اینطور باشه که تاریخ صدور ویزا میشه بعد از ماه سمپتامبر و دیگه ویزایی صادر نمیشه . لطفا کسی اگه اطلاعاتی داره بگه
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 18:49)masoudyara نوشته:  سلام دوستان

من مدارکم رو فرستادم میخوهم بدونم مرحله بعد چیه و معنی کارنت شدن چیه و کی؟

تبریک دوست عزیز
کارنت یعنی زمانی که شما به مصاحبه دعوت میشید و پروندتون به جریان میوفته
زمان کارنت شدن بستگی به کیس نامبر شما داره و می تونید در تاپیک مخصوص بولتون ویزا وکارنت شدن شماره ها مطالبشو دنبال کنید
موفق باشید
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: nina22 ، hossien_501 ، godot
(2013-05-21 ساعت 13:23)arshia_danesh نوشته:  سلام عزیزان

امروز 21 می هستش من هنوز فرم هامو نفرستادم خیلی استرس دارم میخام بدونم تا کی فرصت هست برای فرستادن این فرمها و عکسهای اولیه؟

کیس نامبر : 2014AS00003XXX

وقت داری.اصلا عجله نکن.بی ریلکس.Big Grin
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، arshia_danesh
سلام،اگر کسی سند ملکی داره باید سند رو ترجمه کنه یا فقط اصل سند ملکی رو ببره?
تشکر کنندگان:
برگه آبی به این معنی هست که نیاری به کلیرنس نیست؟؟؟ و برگه صورتی کلیرنس لازم هست؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
یه سوالی داشتم می خواستم منو راهنمایی کنید
اگه کسی کیس نامبر و کلیه مشخصات منو داشته باشه می تونه ازش سواستفاده کنه؟ ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟؟؟/
من نمی دونستم که نباید به کسی کیس نامبرمو بگم و به یکی از آشناها مشخصاتمو دادم که اونم بره و نامه برنده شدنمو ببینه الان خیلی نگرانم
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 21:27)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام،اگر کسی سند ملکی داره باید سند رو ترجمه کنه یا فقط اصل سند ملکی رو ببره?
ترجمه و اصل هردو لازم هستند

(2013-05-21 ساعت 21:45)tenese نوشته:  برگه آبی به این معنی هست که نیاری به کلیرنس نیست؟؟؟ و برگه صورتی کلیرنس لازم هست؟
رنگ برگه ها تو سفارتها باهم فرق میکنن.مثلا تو سفارت انکارا برگه سفید یعنی ویزای یک ضرب-برگه صورتی که یعنی کلیرنس و برگه قرمز یعنی رد شدن کیس.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: farshadsh
سلام به دوستان عزیز

از اونجا که وقتی به کشور آمریکا مهاجرت میکنیم تقریبا کردیت مان صفر است و خیلی سخت میشه کارت اعتباری و حتی وام و یا نرخ بالای بیمه باید بپردازیم.

آیا اگه ما در کشور دیگه مثلا در اروپا و یا یکی از کشورهای خوارمیانه دارای کارت اعتباری پلاتینیوم و تیتانیوم با سابقه چند ساله داشته باشیم آیا امکان استفاده از ان جهت ساختن کردیت در آمریکا وجود داره؟ کلا مکانیسم کردیت ساختن تو آمریکا چطوریه .

ممنون از وقت شما
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 22:17)rtt نوشته:  سلام به همه دوستان
یه سوالی داشتم می خواستم منو راهنمایی کنید
اگه کسی کیس نامبر و کلیه مشخصات منو داشته باشه می تونه ازش سواستفاده کنه؟ ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟؟؟/
من نمی دونستم که نباید به کسی کیس نامبرمو بگم و به یکی از آشناها مشخصاتمو دادم که اونم بره و نامه برنده شدنمو ببینه الان خیلی نگرانم
بله میتونه سوء استفاده کنه و براتون مشکل پیش بیاره.
این هم مثال مشکلی که میتونه ایجاد کنه.
قسمت مصاحبه و مصاحبه دوم رو بخونید.
ولی دیگه طرف باید خیلی بی وجدان باشه که چنین کاری بکنه.
اگه دوست یا آشنای نزدیکتونه نگران نباشید.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: kage.omid ، farshadsh
سلام دوستان
می خوام مدارک رو به KCC پست کنم. فرم DS230 باید امضا بشه و فرم DS122 نباید امضا بشه. درسته؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 00:20)خسته از وطن نوشته:  سلام دوستان
می خوام مدارک رو به KCC پست کنم. فرم DS230 باید امضا بشه و فرم DS122 نباید امضا بشه. درسته؟
فرم ۲۳۰ صفحه دوم پایین سوال ۳۵ باید امضا و تاریخ بزنین.
فرم ۱۲۲ صفحه دوم قسمت SIGNED STATEMENY باید امضا و تاریخ بزنین.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، hossien_501

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان