کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-22 ساعت 22:58)rtt نوشته:  یعنی بعد 2 روز جواب ایمیلتونو دادن؟ من الان 4 روزه که ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم Sad البته من با پست فرمامو فرستادم بعدش ایمیل فرستادم که تاییدشو بگیرم

به نظر میاد حجم نامه ها خیلی زیاد تر از ایمیل ها باشه. همچنین جستجو و پراسس کردنشون هم سخت تره...خودشون گفتن برای تایید نامه ها 6-8 هفته صبر کنید.
تشکر کنندگان:
من هم به کی سی سی نامه نوشتم از من خواستند که 8 هفته دیگه پیگیری کنم
تشکر کنندگان:
سلام،در مورد عکس 5×5که داخل کادر فرم 230 جا نمی شه چه باید کرد?2 تا عکس رو باید گذاشت داخل پاکت ارسال یا یکی زو باید چسبوند روی فرم?اگر کسی مدرک لیسانس داشته باشه با 8سال سابقه کار ایا ممکنه افیسر گواهی اشتغال بخواد?ولی اگر کسی در شرکت دولتی کار بکنه که واسه سفارت امریکا بهش گواهی نمی دن چه باید کرد?لطفا اساتید محترم پاسخ بدن

سلام،در مورد عکس 5×5که داخل کادر فرم 230 جا نمی شه چه باید کرد?2 تا عکس رو باید گذاشت داخل پاکت ارسال یا یکی زو باید چسبوند روی فرم?
تشکر کنندگان:
با سلام،لاتاری 2014 هم دو مرحله اییه؟ چه گونه باید پیگیر شد؟ تاریخش مشخص نیست؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من یک سوال داشتم میدونم غیر عادیه ولی حالا پرسیدن از نپرسیدن بهتره Big Grin
من پدرم که باز نشسته هست تو لاتری برنده شده.من هم دختر اخر و مجرد هستم و 25 سالمم هست
آیا این امکان وجود داره که پدرم امتیاز قبولیشو به من واگذار کنه؟
تشکر کنندگان:
براي من سوال وجود داره كسي كه معافيت پزشكي داره چرا شانس بيشتري براي ويزا داره قاعدتا بايد برعكس باشه اگر كسي مي دونه لطفا راهنمايي كنه
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2013-05-23 ساعت 13:35)mina000 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من یک سوال داشتم میدونم غیر عادیه ولی حالا پرسیدن از نپرسیدن بهتره Big Grin
من پدرم که باز نشسته هست تو لاتری برنده شده.من هم دختر اخر و مجرد هستم و 25 سالمم هست
آیا این امکان وجود داره که پدرم امتیاز قبولیشو به من واگذار کنه؟

غیر ممکنه. در ضمن شما نمیتونین باهاشون برین. فقط خوشون و همسرشون میتونن برن + بچه های زیر 21 سال و مجرد.
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، KIMIA2005 ، lonelyman ، hossien_501
(2013-05-23 ساعت 13:56)navid1054 نوشته:  براي من سوال وجود داره كسي كه معافيت پزشكي داره چرا شانس بيشتري براي ويزا داره قاعدتا بايد برعكس باشه اگر كسي مي دونه لطفا راهنمايي كنه

دلیلش این هست که طرفی که معافیت داره سربازی نرفته همین امر ممکنه هم تو گرفتن یه ضرب ویزا کمک کنه البته اگه کار حساس نداشته باشه و اگر هم یه ضرب نگیره پروسه کلیرش به مراتب از بقیه که سربازی رفتن کمتره
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: navid1054 ، KIMIA2005 ، lonelyman ، hossien_501
سلام ،
یه سوال ، من تازه با این فروم آشنا شدم ، پس اگه جای این سوال اینجا نیست، منو راهنمایی کنین :
ما (من و همسرم) 7 می چک کردیم و فهمیدیم که برنده شدیم ، و 11 می هم مدارک رو فرستادیم. حالا :
خیلی کلی Wink الان چی میشه؟
ایمیل میدن به ما واسه تاریخ مصاحبه یا ما باید سایت بخصوصی رو چک کنیم که بفهمیم تاریخ مصاحبه کی هست ؟
یا خودمون باید زنگ بزنیم کنسولگری امریکا تو سیدنی؟
راجع به واکسیناسیون : آیا ترجمه کارت واکسیناسیون قدیمی کافیه؟ واکسن جدید باید بزنیم؟؟کی باید بزنیم؟
چون ما استرالیا هستیم و الان مدارک دیپلم رو اینجا نداریم آیا کافیه فقط مدارک دانشگاه واسه زمان مصاحبه ارایه بشه؟؟
خلاصه اینکه چون همینطوری شرکت کردیم واسه قرعه کشی ، اصلا تو باغ نیستیم!
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 18:36)hani.saray نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 17:14)maryam_dr نوشته:  سلام دوستان
چندتا سوال:
من حدودا 10 روز پیش فرمها رو ارسال کردم و 2 روز بعدش kcc email اومد که به دستشون رسیده.نامه ی اصلی حدودا کی میاد؟
توی نامه ی اصلی اعلام می کنن که چه تاریخی باید رفت سفارت؟
هزینه ی سفارت رو کی باید پرداخت کرد؟
همون حا تو آنکارا یا قبل از اینکه از ایران بریم؟ هزینه ش حدودا چقدره؟
مرسی (:

مریم عزیز میشه بگید حجم اسکن از فرمتون چقدر بود

من هر دو فرم رو + نامه ی قبولی + یک عکس تک رو با هم pdf کردم 8 MB شد

(2013-05-23 ساعت 13:04)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام،در مورد عکس 5×5که داخل کادر فرم 230 جا نمی شه چه باید کرد?2 تا عکس رو باید گذاشت داخل پاکت ارسال یا یکی زو باید چسبوند روی فرم?اگر کسی مدرک لیسانس داشته باشه با 8سال سابقه کار ایا ممکنه افیسر گواهی اشتغال بخواد?ولی اگر کسی در شرکت دولتی کار بکنه که واسه سفارت آمریکا بهش گواهی نمی دن چه باید کرد?لطفا اساتید محترم پاسخ بدن

سلام،در مورد عکس 5×5که داخل کادر فرم 230 جا نمی شه چه باید کرد?2 تا عکس رو باید گذاشت داخل پاکت ارسال یا یکی زو باید چسبوند روی فرم?

مهم نیست عکس از کادر بزرگتر باشه در هر صورت یکیشو روی همون کادر بچسبونید
تشکر کنندگان: hossien_501
(2013-05-23 ساعت 16:40)sepidh نوشته:  سلام ،
یه سوال ، من تازه با این فروم آشنا شدم ، پس اگه جای این سوال اینجا نیست، منو راهنمایی کنین :
ما (من و همسرم) 7 می چک کردیم و فهمیدیم که برنده شدیم ، و 11 می هم مدارک رو فرستادیم. حالا :
خیلی کلی Wink الان چی میشه؟
ایمیل میدن به ما واسه تاریخ مصاحبه یا ما باید سایت بخصوصی رو چک کنیم که بفهمیم تاریخ مصاحبه کی هست ؟
یا خودمون باید زنگ بزنیم کنسولگری آمریکا تو سیدنی؟
راجع به واکسیناسیون : آیا ترجمه کارت واکسیناسیون قدیمی کافیه؟ واکسن جدید باید بزنیم؟؟کی باید بزنیم؟
چون ما استرالیا هستیم و الان مدارک دیپلم رو اینجا نداریم آیا کافیه فقط مدارک دانشگاه واسه زمان مصاحبه ارایه بشه؟؟
خلاصه اینکه چون همینطوری شرکت کردیم واسه قرعه کشی ، اصلا تو باغ نیستیم!
سپیده جان تبریک میگم.
سعی کنید از رسیدن مدارکتون به کی سی سی مطمئن بشید.بعد ازون تنها کاری که شما میکنید اینه که وقت بگذارید و مطالب سایت رو مطالعه کنید تا نامه دوم شما بیاد و تاریخ و محل مصاحبه به شما اعلام بشه.نامه دوم تا چندین ماه دیگه به همون سایتی میاد که شما قبولیتون رو دیدید.یعنی نامه دوم جایگزین نامه ای میشه که برنده بودنتون رو اعلام کرده.برای مصاحبه آخرین مدرک تحصیلی رو حتما میخوان ولی بودن دوستانی که موقع مصاحبه ازشون دیپلم رو هم خواسته بودن.پس احتمالش هست ولی کمه.به نظرم برای اینکه نقص مدرک نخورین دیپلم هم ببرین.
در مورد کارت واکسیناسیون هم بهتره از کنسولگری آمریکا تو سیدنی بپرسین.
برای مطالعه بیشتر میتونین از تاپیک برندگان ۲۰۱۳ کمک بگیرید.موفق باشید Smile
http://mohajersara.com/forum-77.html
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: sepidh ، hossien_501 ، nasim
(2013-05-23 ساعت 11:04)sinamn نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 22:58)rtt نوشته:  یعنی بعد 2 روز جواب ایمیلتونو دادن؟ من الان 4 روزه که ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم Sad البته من با پست فرمامو فرستادم بعدش ایمیل فرستادم که تاییدشو بگیرم

به نظر میاد حجم نامه ها خیلی زیاد تر از ایمیل ها باشه. همچنین جستجو و پراسس کردنشون هم سخت تره...خودشون گفتن برای تایید نامه ها 6-8 هفته صبر کنید.

شاید فرمهاتون هنوز بهشون نرسیده از طریق سایت پستتون دنبال کنید الان مدارکتون کدوم کشوره
من همه ی مدارکم رو با mail براشون فرستادم و خواستم بهم اطلاع بدن که گرفتن
2روز بعدش گفتن رسید Smile
تشکر کنندگان:
مرسی یه سوال دیگه:
الان شک کردم :
من ساکن استرالیا هستم اما کیس نامبر من اینطوریه :
2014AS000058XX
این درسته یا رد ؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-23 ساعت 17:26)sepidh نوشته:  مرسی یه سوال دیگه:
الان شک کردم :
2014AS000058XX
این درسته یا رد ؟؟
متاسفانه اطلاعی ندارم.سوالتون رو اینجا مطرح کنید تا دوستان کمک کنند.
http://mohajersara.com/thread-5177-page-430.html
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-05-23 ساعت 17:35)nina22 نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 17:26)sepidh نوشته:  مرسی یه سوال دیگه:
الان شک کردم :
2014AS000058XX
این درسته یا رد ؟؟
متاسفانه اطلاعی ندارم.سوالتون رو اینجا مطرح کنید تا دوستان کمک کنند.
http://mohajersara.com/thread-5177-page-430.html

اگر پاسپورت ایران رو دارین و از سهمیه ایران استفاده کردین، مشکلی‌ نیست!
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: sepidh ، nina22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان