کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام
1- اینکه اگه معافیت داشته باشی و شغل دولتی نداشته بوده باشی ی ضرب بهت کلرنس میدن درسته؟(باطبع یک ضرب ویزا)؟
2- در مورد فرم I-131 که مربوط به خروج بیشتر از 1 سال و کمتر از 2 سال هست کسی اطلاع داره، کسی استفاده کرده؟
ممنون.
تشکر کنندگان: Nightsky007
سلام دوستان!
من سال 88 به سوریه مسافرت کردم و چون خاله و شوهر خاله ام در اونجا زندگی می کردند یک ماه اونجا بودم و از داخل سوریه، 2بار هم به لبنان سفر کردیم!
به نظرتون چند درصد ممکنه که برام مشکل ایجاد بشه؟ممکنه ریجکت شم؟یا کلیرنس بخورم؟
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، آنی
(2013-05-30 ساعت 20:34)behfaza نوشته:  دوستان
کیس نامبر حدود ششصد کی میشه مصاحبه؟

خیلی عالیه تو ابان اذر وقتت میرسه
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: behfaza ، آنی
(2013-05-30 ساعت 23:41)godot نوشته:  سلام دوستان
من یه سوالی‌ داشتم آیا بعد از کارنت شدن که تو سایتش چک میکنیم برای فهمیدن تاریخ دقیقش بهمون ایمیل میزنن؟
ممنون

اره دوست عزیز ایمیل میزنند...

.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، raihaneh.az90 ، godot
(2013-05-30 ساعت 23:03)raihaneh.az90 نوشته:  سلام دوستان!
من سال 88 به سوریه مسافرت کردم و چون خاله و شوهر خاله ام در اونجا زندگی می کردند یک ماه اونجا بودم و از داخل سوریه، 2بار هم به لبنان سفر کردیم!
به نظرتون چند درصد ممکنه که برام مشکل ایجاد بشه؟ممکنه ریجکت شم؟یا کلیرنس بخورم؟

دوستي داريم كه ١٠ ماه در سوريه و عراق بودن واسه كار و ويزاي يه ضرب گرفتن، ميتونيد توي سفرنامه ابوظبي به آيدي hassanpore مراجعه كنيد و سفرنامه كاملشو بخونيد

(2013-05-30 ساعت 20:27)parinaz1 نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 18:30)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 16:10)parinaz1 نوشته:  سلام
وقتی که واسه مصاحبه میدن به کیس نامبر بستگی داره؟ و آیا زودتر فرستادن فرم ها توی زمان مصاحبه تا ثیر داره؟

دوست عزیز زودتر فرستادن فرمها تاثیری در زمان مصاحبه نداره و تنها به کیس نامبر شخص بستگی داره.... کیس نامبر پایین تر= زمان مصاحبه زودتر

کیس نامبر خواهرم ***2 یعنی وقت مصاحبه کی میشه حدودا
آیا کسی میدونه؟
نوامبر حدوداً ميرن مصاحبه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آنی
سلام و خسته نباشید،اگر کسی 10 سال سابقه کار داشته باشه و در یه شرکت نیمه دولتی کار کنه قطعا اون شرکت گواهی اشتغال بکار نمی ده برای سفارت اون وقت اگه افیسر کلید کنه و گواهی سابقه کار بخواد باید چه جوری بهش ثابت کرد که گواهی سابقه کار نمی دن با توجه به اینکه کارشتاس ارشد باشی
تشکر کنندگان:
سلام به همه قبول شدهای لاتاری2014 امیدوارم که همتون یه ضرب بگیرین.
اگه میشه مشهدی ها اعلام حضور کنن ببینم چندتا مشهدی خوش شانس داریم.
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: maziar irani
سلام خدمت دوستان. اگر سوال تکراری است پیشاپیش عذرخواهی می کنم. ولی هر چه گشتم جوابی نیافتم.

فرم های یکی از اقوام را به انضمام عکس و صفحه بارکد...یک هفته قبل با مسافر فرستادیم که از خود آمریکا پُست بشه کنتاکی...
حدودا چند روز طول می کشه رسید آنرا از طریق ایمیل به ما اطلاع بدهند؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-05-31 ساعت 12:39)drrahman121 نوشته:  سلام خدمت دوستان. اگر سوال تکراری است پیشاپیش عذرخواهی می کنم. ولی هر چه گشتم جوابی نیافتم.

فرم های یکی از اقوام را به انضمام عکس و صفحه بارکد...یک هفته قبل با مسافر فرستادیم که از خود آمریکا بشه کنتاکی...
حدودا چند روز طول می کشه رسید آنرا از طریق ایمیل به ما اطلاع بدهند؟

ممنون
سلام
من ايميل كانفرميشن دريافت نكردم ولي زنگ زدم و گفتن گرفتن. گفتند ٤ تا ٦ هفته ديگه زنگ بزن تا براي زمان مصاحبه بهت خبر بديم.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان:
(2013-05-31 ساعت 12:43)حسن پیری نوشته:  سلام به دوستان گلم. من چند ساله پیش به مدت ۴۴ روز در سپاه خدمت کردم و ادامه سربازیمو از پارسال رفتم. اما اون ۴۴ روز سربازی تو کارت پایان خدمتم قید نشده.. مثلا رو کارتم نوشته ۱۵ ماهو ۱۶ روز خدمت کردم. و منم همینو تو فرم ثبت کردم. زمان مصاحبه بهم بگن چرا ۱۵ ماهو ۱۶ روز خدمت کردی چی‌ بگم؟
سوالی در این مود نمیشه دوست عزیز.
بی خودی دنبال مورد استرس زا واسه خودت نگرد.Big Grin
آفیسر تا کارت پایان خدمت رو ببینه به احتمال قریب به یقین شما رو مهمان یه دوره انتظار میکنه و بس.اونم به امید خدا زود تمام میشه.البته شایدم به امید خدا یه ضرب گرفتیا.شیرینی یادت نره.Big Grin
موفق باشین.

(2013-05-31 ساعت 11:44)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام و خسته نباشید،اگر کسی 10 سال سابقه کار داشته باشه و در یه شرکت نیمه دولتی کار کنه قطعا اون شرکت گواهی اشتغال بکار نمی ده برای سفارت اون وقت اگه افیسر کلید کنه و گواهی سابقه کار بخواد باید چه جوری بهش ثابت کرد که گواهی سابقه کار نمی دن با توجه به اینکه کارشتاس ارشد باشی

سلام دوست عزیز.
گواهی سابقه کار به هیچ عنوان لازم نبوده و نیست و به امید خدا نخواهد بود.
لطفا با بردن اون واسه این موضوع باب جدیدی برای آیندگان باز نکنین.آفیسر اصلا کلید نمی کنه رو این موضوعات.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kage.omid ، KIMIA2005 ، H Pier
باسلام

آیا اطلاع دقیقی دارید که تا چه مدت میتوان پول بدون اینکه مشمول مالیات بشه
به آمریکا برد؟
و دوم اینکه
میگن به پولی که بعد ازون مدت وارد کنین مالیات تعلق میگیره . این مالیات چند درصد هست
از اطلاعات دقیق ممنونم.
تشکر کنندگان: maziar irani
(2013-05-31 ساعت 15:31)behfaza نوشته:  باسلام

آیا اطلاع دقیقی دارید که تا چه مدت میتوان پول بدون اینکه مشمول مالیات بشه
به آمریکا برد؟
و دوم اینکه
میگن به پولی که بعد ازون مدت وارد کنین مالیات تعلق میگیره . این مالیات چند درصد هست
از اطلاعات دقیق ممنونم.

با سلام
فرمهاي مالياتي بصورت ساليانه پر ميشود ،ما براى سال اول از ٢تا حسابدار سوال كرديم،گفتند شما مشمول ماليات نمي شويد،پس تا سال اول را مطمئن هستم ولي بعد از آن را اطلاع ندارم
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: godot ، آنی
مرسی از همفکری و راهنمایی دوستان مهاجرسرا
من 28 می فرم هامو به kcc ایمیل کردم. هنوز جوابی مبنی بر دریافت و بی نقص بودن مدارک دریافت نکردم.... به نظرتون چون سرشون شلوغه ممکنه با تاخیر جواب بدن یا اینکه این احتمال هم هست که جوابی ندن؟
اگه بخوام باشون تماس تلفنی داشته باشم به نظرتون چقد صبر کنم بعد زنگ بزنم؟
در ضمن خوشحال می شم بدونم خوش شانس های اصفهانی کیا هستن؟

آیا کسانی از اصفهان هستند که برای تزریق هپاتیت ب به پاستور نرفتند و کارشونو اصفهان پی گیری کرده باشن؟
ایا پاستور واکسنی که اصفهان می زنیمو تایید می کنه و تو کارت زردمون وارد می کنه؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان: kage.omid ، آنی ، behfaza
سلام دوستان عزیز. ضمن تبریک به همگی یه سوال داشتم
من اثر انگشتم قابل اسکن شدن نیست و برا پلیس ایرانم باید با جوهر انگشت نگاری کنم. می خواستم بدونم این قضیه برام مشکلی ایجاد خواهد کرد؟ اگه مورد مشابهی دیدید ممنون میشم بهم بگین.
تشکر کنندگان:
(2013-05-31 ساعت 20:29)shadi2014 نوشته:  سلام دوستان عزیز. ضمن تبریک به همگی یه سوال داشتم
من اثر انگشتم قابل اسکن شدن نیست و برا پلیس ایرانم باید با جوهر انگشت نگاری کنم. می خواستم بدونم این قضیه برام مشکلی ایجاد خواهد کرد؟ اگه مورد مشابهی دیدید ممنون میشم بهم بگین.
به نظر من بهتره با كي سي سي و سفارت مكاتبه كنيد يا زنگ بزنيد بهتر راهنمايي ميكنن.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: H Pier ، shadi2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان