کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-29 ساعت 08:22)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 01:43)nina22 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 01:26)godot نوشته:  سلام من یه سوالی دارم، من از برندگان 2014 هستم. این موضوع 165$ چیه؟ ممنون.
انشالله بعد از اینکه ویزاتون رو گرفتید باید به ازای هر نفر 165 د.ل.ا.ر بصورت آنلاین پرداخت کنید تا بتونید گرین کارتتون رو بگیرید.

این رو که فرمودید بصورت انلاین و بعد از گرفتن ویزا - اینجا باید پرداخت شه یا وقتی که رسیدیم به آمریکا ؟
فرقی نمیکنه.هرچه دیرتر پرداخت کنید گرین کارتتون دیرتر میاد.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، KIMIA2005 ، godot
(2013-05-29 ساعت 19:28)nina22 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 01:26)godot نوشته:  سلام من یه سوالی دارم، من از برندگان 2014 هستم. این موضوع 165$ چیه؟ ممنون.
انشالله بعد از اینکه ویزاتون رو گرفتید باید به ازای هر نفر 165 د.ل.ا.ر بصورت آنلاین پرداخت کنید تا بتونید گرین کارتتون رو بگیرید.

این رو که فرمودید بصورت انلاین و بعد از گرفتن ویزا - اینجا باید پرداخت شه یا وقتی که رسیدیم به آمریکا ؟

ممنونم دوست عزیز
بصورت انلاین چطور باید پرداخت بشه ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-05-29 ساعت 20:25)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 19:28)nina22 نوشته:  

ممنونم دوست عزیز
بصورت انلاین چطور باید پرداخت بشه ؟

یعنی از طریق وبسایت خودشون.هم میشه کسی از اونور واستون اینکارو بکنه و هم اینجا شرکتایی هستند که با مقدار مشخصی کارمزد اینکارو واستون انجام می دن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، KIMIA2005 ، godot
سلام دوستان عزیز.شما میدونید که چه کسانی بعد از مصاحبه کلا رد می شوند؟
(2013-05-29 ساعت 20:55)shamim-k نوشته:  سلام دوستان عزیز.شما میدونید که چه کسانی بعد از مصاحبه کلا رد می شوند؟

دوتا از مواردی که باعث ریجکت شدن کیس میشه :

1-افرادی که از سهمیه کشور های دیگه بغیر از ایران استفاده کردند .

2- افرادی که اطلاعات همسر یا فرزندان رو یا جا انداختن یا نادرست وارد کردند .
تشکر کنندگان: asalasali ، bayat_r ، گل نهال ، kage.omid ، Soap McTavish ، tajhizgaran ، Saeedv13
سلام
لطفا" اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه
من برنده 2014 هستم و فرم هام و فرستادم
علاوه به کار خودم که تخصصی مالی بوده سال گذشته یک شرکت ثبت کردیم که هیچ کاری نکرده و من علاوه بر سهامداری عضو هیئت مدیرش هستم
و جایی توی فرم نبود که بنویسم البته یادم هم نبود
خواستم ببینم با این مسئله جچوری برخورد می کنند و من آلان با توجه به اینکه فرم هام و فرستادم باید چه کار کنم ؟
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان:
(2013-05-30 ساعت 00:09)mehdir نوشته:  سلام
لطفا" اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه
من برنده 2014 هستم و فرم هام و فرستادم
علاوه به کار خودم که تخصصی مالی بوده سال گذشته یک شرکت ثبت کردیم که هیچ کاری نکرده و من علاوه بر سهامداری عضو هیئت مدیرش هستم
و جایی توی فرم نبود که بنویسم البته یادم هم نبود
خواستم ببینم با این مسئله جچوری برخورد می کنند و من آلان با توجه به اینکه فرم هام و فرستادم باید چه کار کنم ؟

دوست عزیزجواب سوال مشابه با سوال شما رو میتونید از اینجا بگیریدکه اقا حامد زحمتشو کشیدند...
تشکر کنندگان: mehdir ، Soap McTavish
بچه ها طرفای 1000 میشه حدودا کی برای مصاحبه؟

(2013-05-30 ساعت 01:50)rainyboy نوشته:  بچه ها طرفای 1000 میشه حدودا کی برای مصاحبه؟

حدودای مهر و ابان ...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، rainyboy ، behfaza ، آنی
سلام
وقتی که واسه مصاحبه میدن به کیس نامبر بستگی داره؟ و آیا زودتر فرستادن فرم ها توی زمان مصاحبه تا ثیر داره؟
تشکر کنندگان: آنی
سلام به دوستانِ مهاجر . برای من اتفاق بدی افتاده 1 برای گرفتن پاسپورت اقدام کردم گفتن تاریخ ثبت شده در ثبت احوال با تاریخ شناسنامه تفاوت داره رفتم ثبت و فهمیدم مجبورم تاریخ تولدم رو دو روز تغییر بدم و اما ثبت در انتهای شناسنامۀ جدید در بخش توضیحات مینویسه که در شناسنامۀ قبلی اشتباه کرده اما به هر حال تاریخ تولد من دو روز با اونچه که در فرم ثبت نام من در لاتاری هست تفاوت خواهد کرد آیا در مورد کاری میتونم انجام بدم؟ برای اشتباه در تاریخ شناسنامه ردم میکنن؟ حالم بد گرفتستSad کیس نامبرم هم سه رقمیِ
20148xx فرستادن DS آگوست,نامه دوم دسامبر , مصاحبه فوریه دریافت ویزا فوریه , ورود به آ م ر ی ک ا می.
باشد که رستگار شویم ؛)
(2013-05-30 ساعت 16:10)parinaz1 نوشته:  سلام
وقتی که واسه مصاحبه میدن به کیس نامبر بستگی داره؟ و آیا زودتر فرستادن فرم ها توی زمان مصاحبه تا ثیر داره؟

دوست عزیز زودتر فرستادن فرمها تاثیری در زمان مصاحبه نداره و تنها به کیس نامبر شخص بستگی داره.... کیس نامبر پایین تر= زمان مصاحبه زودتر
(2013-05-30 ساعت 18:30)KIMIA2005 نوشته:  

دوست عزیز زودتر فرستادن فرمها تاثیری در زمان مصاحبه نداره و تنها به کیس نامبر شخص بستگی داره.... کیس نامبر پایین تر= زمان مصاحبه زودتر
بله به کیس نامبر بستگی داره، اما مادامی که کیس نامبر شما پایین باشه اما نفرستاده باشی مدارکتون رو، شما کارنت نمیشی برای مصاحبه...
نتیجه اخلاقی اینه که هر چه سریعتر باید مدارکتون رو پست کنین، بعد از بررسی های اولیه، به ترتیب شماره کیستون شما رو کارنت میکنن...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، powerb ، Nightsky007 ، آنی
(2013-05-30 ساعت 18:53)mrbonbon نوشته:  

بله به کیس نامبر بستگی داره، اما مادامی که کیس نامبر شما پایین باشه اما نفرستاده باشی مدارکتون رو، شما کارنت نمیشی برای مصاحبه...
نتیجه اخلاقی اینه که هر چه سریعتر باید مدارکتون رو پست کنین، بعد از بررسی های اولیه، به ترتیب شماره کیستون شما رو کارنت میکنن...

البته منظور بنده کیس نامبرهای بالا بودبرا کیس های پایین هرچه زودتر بهتر البته با دقت و حوصله ..
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، آنی

کیس نامبر خواهرم ***2 یعنی وقت مصاحبه کی میشه حدودا
آیا کسی میدونه؟
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، آنی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان