کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان یه سوال
بعد از گرفتن ویزا چه مدت مهلت داریم برای رفتن به آمریکا ؟؟
( میخوام بدونم حد اکثر زمانی که قبل از رفتن به امریکا داریم چقدر هست)

ممنون.
تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 21:30)ana3 نوشته:  دوستان یه سوال
بعد از گرفتن ویزا چه مدت مهلت داریم برای رفتن به آمریکا ؟؟
( میخوام بدونم حد اکثر زمانی که قبل از رفتن به آمریکا داریم چقدر هست)

ممنون.
سلام دوست عزیز
این بستگی به دو چیز داره 1) سفارت محل انتخاب مصاحبه ت 2) مدیکال تست
کلاً مدیکال تست ابو ظبی و آنکارا شش ماه اعتبار داره و از زمانی که شما جواب تستتون آماده میشه تا شش ماه آینده اگر به شما ویزا بدهند، ویزای شما به اون تاریخ اکسپایر مدیکال تست بستگی داره
اما در ایروان مدیکال تست، یکساله اکسپایر میشه، حالا شما هر وقت ویزا براتون صادر بشه کلاً شش ماه وقت داری که به خاک آمریکا وارد بشی( ویزات باطل بشه)
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: آنی ، lonelyman
با سلام
در یکی از پستهای سال 2013 یکی از دوستان نوشته بود که در هنگام رویت قبولی در سایت به عنوان زیر مجموعه شما اسم افراد زیر مجموعه (خانواده) هم باید به عنوان ذینفع وجود داشته باشه

این موضوع رو تایید میکنید؟
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان:
ممنون
خود ویزا چه مدت اعتبار داره ؟؟
و تست پزشکی رو باید در خود کشوری که محل مصاحبه هست انجام داد؟؟ یا در ایران هم میشه؟؟
تشکر کنندگان: آنی
دوستان یه سوال من به تازگی دقیقا قبل نتایج رفتم بسیج ثبت نام کردم که سربازیم کم شه.کارت فعال هم دارم

دردسر نمیشه؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 21:46)masoud z نوشته:  با سلام
در یکی از پستهای سال 2013 یکی از دوستان نوشته بود که در هنگام رویت قبولی در سایت به عنوان زیر مجموعه شما اسم افراد زیر مجموعه (خانواده) هم باید به عنوان ذینفع وجود داشته باشه

بله ولی فقط شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال (به شرطی که فرزند زیر 21 سال مجرد باشه) میشه.
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-07 ساعت 21:59)farnama نوشته:  دوستان یه سوال من به تازگی دقیقا قبل نتایج رفتم بسیج ثبت نام کردم که سربازیم کم شه.کارت فعال هم دارم

دردسر نمیشه؟

به احتمال زیاد کلیرنس خواهید خورد
موفق باشید...
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: farnama

والا من کی هستم بخوام این موضوع رو تأیید کنم یا نکنم Big Grin
اما تا اونجایی که من میدونم در دعوتنامه مصاحبه فرد برنده رو بالا و بقیه اعضاء به ترتیب در پایین دعوتنامه ذکر شده، ولی فکر کنم در نامه اولی فقط اسم اون شخص برنده شده ذکر شده( چون در دل خود این کیس برنده شده اگه متأهل زده باشه خودکار بقیه اعضاء هم هستن دیگه) Wink
(2013-06-07 ساعت 21:53)ana3 نوشته:  ممنون
و تست پزشکی رو باید در خود کشوری که محل مصاحبه هست انجام داد؟؟ یا در ایران هم میشه؟؟
خواهش میکنم
دوست من انگاری نگرفتی چی گفتما ؟؟؟ اعتبار ویزات در آنکارا و ابوظبی بسته به اعتبار مدیکال تستت داره یعنی اگه یه ضرب بگیری نزدیک به شش ماه و اگه اف بی آی چک بخوره بهت، هر آنی که کیلیر بشی حال میخواد یکماه بعدش باشه یا دوماه بعد و یا 5 ماه بعد از مصاحبه ت، در این صورت فقط تا اکسپایر مدیکالت ویزای شما اعتبار داره یعنی به ترتیب کیلیر شدنی که در خط بالا گفتم 5-4 و یکماه حدوداً ویزای شما اعتبار خواهد داشت...
اما در ایروان اگه طبق تاریخهای فرضی بالا شما کیلیر بشی از تاریخ صدور ویزات تا شش ماه بعد شما ویزاتون اعتبار داره...
تستهای پزشکی رو هم باید حتماً حتماً برین پیش دکتر مورد تأیید سفارت که در کشورهای مذکور میباشند...
اما شما در اینجا میتونین برگه زرد بین المللی واکسنتون رو از انیستیتو پاستور بگیرین، نحوه درخواست و چه واکسنهایی رو باید بزنین و چیرو نزنین هم رو در تاپیک واکسنها میتونین مطالعه کنین دوست عزیز
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: lonelyman ، آنی
(2013-06-07 ساعت 15:57)imandimo نوشته:  با سلام و تشکر از همه دوستان، من تقریبا تمام صفحات و موضوعات مربوط به لاتاری 2014 را در یک هفته وقت گذاشتم و خواندم ولی متاسفانه موردی مشابه به مورد برادرم پیدا نکردم تا بتونم کمکش کنم، حالا از دوستان کمک و راهنمایی میطلبم. برادر من قبل از اعلام نتایج امسال برای پناهندگی اروپا اقدام کرد و در این وسط ، من متوجه شدم لاتاری برنده شده، متاسفانه در این پروسه پاسپورتش را در ترکیه از دست داد و نیمه راه در اروپا که بود خبردار شد و تصمیم به برگشت گرفت ولی هنوز با توجه به یک سری مشکلات نتونسته برگرده. حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه در حال حاضر پاسپورت نداره و case no.2014AS000050### هست چه راهی به اون پیشنهاد میدین؟ برای پرکردن فرم ها زمان از دست نمی ده تا صبر کنه که بتونه برگرده و برای پاسپورتش اقدام کنه؟
توصیه من بدین صورت است:
1-فعلاً ایشان به پاسپورت احتیاج ندارند و وقت هم برای ارسال مدارک دارند ، حتی مدارک رو شما هم می تونید برای ایشان پر کنید و ارسال کنید و یا خودشان هم می توانند به وسیله ایمیل مدارک رو ارسال کنند همانطور که من اینکار رو کردم ، فقط توجه داشته باشید که در فرمها و در قسمت امضا اگر خودتان اینکار رو می کنید فقط نام و نام خانوادگی ایشون را با حروف بزرگ تایپ کنید تا تداخلی با امضا ایشون نداشته باشه و وقت مصاحبه افسر از ایشون می خواد که فرم ها رو امضا کنند....
2- اگر خودتان فرم ها رو پر میکنید یا حتی خود برادرتون اینکار رو میکنه با دقت هر چه تمام تر اینکار رو بکنید و مباحث تاپیک های سال های قبل را در خصوص تکمیل فرم ها به دقت مطالعه کنید.....
3- اگر برادرتون غیر قانونی وارد کشوری شده اند و رسماً مدرکی برای ورود ایشون به کشوری وجود ندارد به هیچ عنوان در فرم ها اظهار نکنید....
4- با توجه به سختی های مهاجرت غیرقانونی و اینکه بعد ازقبول شدن در لاتاری احتمال اخذ ویزای کار و اقامت گرفتن درآن بسیار بالا است ، به ایشان توصیه میکنم که به ایران بازگشته و به کارهای اساسی تر از جمله خواندن زبان بپردازند....و به این بیاندیشند که ایشون لاتاری آمریکا برنده شدند....و تمام اروپایی ها هم آخرش رویای آمریکا رو در سر می پرورانند....
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: Soap McTavish
Mr. BonBon عزیز منظورت از "اما تا اونجایی که من میدونم " چیه؟ خودتان اگه افراد زیر مجموعه داشته باشی که قاعدتا نباید شگ داشته باشی؟
دوستا نی متاهلی که در فرم ثبت نام اولیه افراد خانواده شان را منظور کرده اند ایا اسامی افراد خانواده هم در نامه قبولی سایت ذکر شده . همانطور که قبلا نوشتم جمله زیر از یکی ازپستهای سال 2013(صفحه اول تاپیک اصلاح اطلاعات...) که بعنوان عضو با سابقه 4 ستاره اومده بود منو به شک انداخته:

"در هنگام رویت قبولی در سایت به عنوان زیر مجموعه شما اسم افراد زیر مجموعه هم باید به عنوان ذینفع وجود داشته باشه "

تشکر کنندگان:

خیر
توی نامه ی اول فقط اسم برنده ی اصلی هست
ولی تو نامه ی اسم همه ی اعضای کیس میاد
(2013-06-07 ساعت 21:53)ana3 نوشته:  ممنون

ویزا بسته به اینکه شما توی کدوم کشور مصاحبه شدید و چقدر کلیرنس شما طول کشیده متفاوت هست
تست پزشکی رو باید توی کشوری که مصاحبه می شید انجام بدید اما کارت واکسن بین المللی رو می تونید از ایران بگیرید و واکسن ها رو بزنید تا هزینه تون کمتر بشه
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: masoud z ، maziar irani ، KIMIA2005 ، farshadsh ، آنی
(2013-06-07 ساعت 22:00)ana3 نوشته:  

بله ولی فقط شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال (به شرطی که فرزند زیر 21 سال مجرد باشه) میشه.

منظورم این یود که در نامه قبولی سایت ( نامه بارکد دار) اسامی تمامی افراد زیر مجموعه هم ذکر شده یا فقط اسم برنده اصلی نوشته شده؟

تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 22:34)masoud z نوشته:  Mr. BonBon عزیز منظورت از "اما تا اونجایی که من میدونم " چیه؟ خودتان اگه افراد زیر مجموعه داشته باشی که قاعدتا نباید شگ داشته باشی؟
دوستا نی متاهلی که در فرم ثبت نام اولیه افراد خانواده شان را منظور کرده اند ایا اسامی افراد خانواده هم در نامه قبولی سایت ذکر شده . همانطور که قبلا نوشتم جمله زیر از یکی ازپستهای سال 2013(صفحه اول تاپیک اصلاح اطلاعات...) که بعنوان عضو با سابقه 4 ستاره اومده بود منو به شک انداخته:

"در هنگام رویت قبولی در سایت به عنوان زیر مجموعه شما اسم افراد زیر مجموعه هم باید به عنوان ذینفع وجود داشته باشه "
دوست من متأسفانه اینجانب مجرد میباشم، به خاطر همین نوشتم که تا اونجا که من میدونم...
اما دوست عزیز، جواب دادن و گفتن هر چیزی از کاربران در اینجا، امریست مشهود، اما اینکه آیا صد در صد این گفته درست هست یا نیست، دیگه فکر کنم به این برمیگرده که آیا به نکات مشابه ای برخورد کردین یا نه...
خلاصه منظورم اینه که اگه یه نفر یه چیزی رو گفت، به هیچ وجه منطقی نیست که شما صد در صد اون خبر رو تأیید و یا تکذیب کنین.
امیدوارم که منظورم رو فهمیده باشین...
اما بازم خدمتتون میگم که به طور معقول وقتی یک کیس برنده اعلام میشه، و اون کیس در ثبت نام اولیه، خودش رو یا مجرد و یا متأهل انتخاب کرده و وقتی که این عمل اتفاق افتاده باشه، پس بی چون و چرا طبق ثبت نام اولیه ش ، کی سی سی و NVC عمل میکنن، پس جای نگرانی نیست عزیز...
سفرنامه
تشکر کنندگان: masoud z ، shatsi ، آنی
عذر میخام من 3 سال پیش برای کانادا اقدام کردم و مجبور شدم واسه سابقه کار مدرک سازی کنم میخاستم ببینم مثلا امکانش هست که کنسول آمریکا با توجه با رابطش با کانادا به اون دیتا بیس دسترسی داشته باشه و چک کنه ؟آخه از اینها هیچ چیزی بعید نیست و با یک سرچ جزیی میتونن به نتیجه برسن لطفا اساتید نظر بدن که من باید راستش رو بنویسم یا بر اساس اون مدارک قلابی سابقه کارو ارایه بدم؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 23:15)alimomen نوشته:  عذر میخام من 3 سال پیش برای کانادا اقدام کردم و مجبور شدم واسه سابقه کار مدرک سازی کنم میخاستم ببینم مثلا امکانش هست که کنسول آمریکا با توجه با رابطش با کانادا به اون دیتا بیس دسترسی داشته باشه و چک کنه ؟آخه از اینها هیچ چیزی بعید نیست و با یک سرچ جزیی میتونن به نتیجه برسن لطفا اساتید نظر بدن که من باید راستش رو بنویسم یا بر اساس اون مدارک قلابی سابقه کارو ارایه بدم؟

هیچ کس خبر نداره که اونا به چه چیز هایی دسترسی دارند. اگر شما دیپلم دارید اصلا نیازی به این کار ها نیست. کسی هم نمیتونه به شما بگه توی این موارد پر ریسک چی کار کنید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان