کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-07 ساعت 23:23)sinamn نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 23:15)alimomen نوشته:  عذر میخام من 3 سال پیش برای کانادا اقدام کردم و مجبور شدم واسه سابقه کار مدرک سازی کنم میخاستم ببینم مثلا امکانش هست که کنسول آمریکا با توجه با رابطش با کانادا به اون دیتا بیس دسترسی داشته باشه و چک کنه ؟آخه از اینها هیچ چیزی بعید نیست و با یک سرچ جزیی میتونن به نتیجه برسن لطفا اساتید نظر بدن که من باید راستش رو بنویسم یا بر اساس اون مدارک قلابی سابقه کارو ارایه بدم؟

هیچ کس خبر نداره که اونا به چه چیز هایی دسترسی دارند. اگر شما دیپلم دارید اصلا نیازی به این کار ها نیست. کسی هم نمیتونه به شما بگه توی این موارد پر ریسک چی کار کنید.
منظورم سابقه کار ده ساله هست که تو فرم 230 خواسته
تشکر کنندگان:
سلام من 21 می مدارکم رسیده بود وامروز خبر رسیدنش را با میل به من اعلام کردند. حدودا 16 روز طول کشید پس نگران نباشید. حالا مرحله بعدی انتظار برای بولتن است آیا؟ممنون از راهنمایی های بی دریغتان
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 00:09)مامان خانم نوشته:  سلام من 21 می مدارکم رسیده بود وامروز خبر رسیدنش را با میل به من اعلام کردند. حدودا 16 روز طول کشید پس نگران نباشید. حالا مرحله بعدی انتظار برای بولتن است آیا؟ممنون از راهنمایی های بی دریغتان
درود بر شما دوست عزیز
بله باید حداقل تا اواسط ماه اوگست صبر کنین و اونموقع فکر کنم اولین گروه کارنتی ها اعلام خواهد شد، اما اولین گروه اعزامی به مصاحبه فکر کنم از اول نوامبر باشه
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-07 ساعت 21:40)mrbonbon نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 21:30)ana3 نوشته:  دوستان یه سوال
بعد از گرفتن ویزا چه مدت مهلت داریم برای رفتن به آمریکا ؟؟
( میخوام بدونم حد اکثر زمانی که قبل از رفتن به آمریکا داریم چقدر هست)

ممنون.
سلام دوست عزیز
این بستگی به دو چیز داره 1) سفارت محل انتخاب مصاحبه ت 2) مدیکال تست
کلاً مدیکال تست ابو ظبی و آنکارا شش ماه اعتبار داره و از زمانی که شما جواب تستتون آماده میشه تا شش ماه آینده اگر به شما ویزا بدهند، ویزای شما به اون تاریخ اکسپایر مدیکال تست بستگی داره
اما در ایروان مدیکال تست، یکساله اکسپایر میشه، حالا شما هر وقت ویزا براتون صادر بشه کلاً شش ماه وقت داری که به خاک آمریکا وارد بشی( ویزات باطل بشه)
دوست جان پس اون بنده خداهايي كه الان ٢٠٠ روزه كلرنسشون طول كشيده برنامشون چي ميشه؟ اگه ٦ماهه باشه كه هنوز ويزا دستشون نرسيده باطل ميشه كه!!!!

(2013-06-07 ساعت 21:53)ana3 نوشته:  ممنون
خود ویزا چه مدت اعتبار داره ؟؟
و تست پزشکی رو باید در خود کشوری که محل مصاحبه هست انجام داد؟؟ یا در ایران هم میشه؟؟
نه عزيز بايد ٢روز قبل مصاحبه تو همون كشور پيش دكتر معتمد سفارت انجام بدي تستتونو
(2013-06-08 ساعت 00:44)love_everlife نوشته:  

ممنون.
سلام دوست عزیز
کلاً مدیکال تست ابو ظبی و آنکارا شش ماه اعتبار داره و از زمانی که شما جواب تستتون آماده میشه تا شش ماه آینده اگر به شما ویزا بدهند، ویزای شما به اون تاریخ اکسپایر مدیکال تست بستگی داره
اما در ایروان مدیکال تست، یکساله اکسپایر میشه، حالا شما هر وقت ویزا براتون صادر بشه کلاً شش ماه وقت داری که به خاک آمریکا وارد بشی( ویزات باطل بشه)
دوست جان پس اون بنده خداهايي كه الان ٢٠٠ روزه كلرنسشون طول كشيده برنامشون چي ميشه؟ اگه ٦ماهه باشه كه هنوز ويزا دستشون نرسيده باطل ميشه كه!!!!

و تست پزشکی رو باید در خود کشوری که محل مصاحبه هست انجام داد؟؟ یا در ایران هم میشه؟؟
نه عزيز بايد ٢روز قبل مصاحبه تو همون كشور پيش دكتر معتمد سفارت انجام بدي تستتونو
عزیزم یکی از اون بنده خداهایی که گفتین، خودم هستم Big GrinCool
یه نگاه به امضاء من بندازین متوجه میشین که 180 روزه که منتظرم Big Grin
حال بگم که چی میشه ؟؟؟ هیچی خیلی شیک دوباره باید برم برای مدیکال جدید همین ، یعنی دوباره کارت زرد مجدد، وقت گرفتن از دکتر مورد تأیید سفارت و بازم خرج کردن دلار،همین... Big Grin
تازه بعد از اینکه جواب مدیکال تستم آماده شد با اون میرم سفارت، پاس و جواب رو برای ویزا تحویلشون میدم و اونا هم اعتبار ویزام رو یه چیزی حدود 6 ماه میزنن
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: love_everlife ، آنی
(2013-06-08 ساعت 00:58)mrbonbon نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 00:44)love_everlife نوشته:  

ممنون.
سلام دوست عزیز

عزیزم یکی از اون بنده خداهایی که گفتین، خودم هستم Big GrinCool
یه نگاه به امضاء من بندازین متوجه میشین که 180 روزه که منتظرم Big Grin
حال بگم که چی میشه ؟؟؟ هیچی خیلی شیک دوباره باید برم برای مدیکال جدید همین ، یعنی دوباره کارت زرد مجدد، وقت گرفتن از دکتر مورد تأیید سفارت و بازم خرج کردن دلار،همین... Big Grin
تازه بعد از اینکه جواب مدیکال تستم آماده شد با اون میرم سفارت، پاس و جواب رو برای ویزا تحویلشون میدم و اونا هم اعتبار ویزام رو یه چیزی حدود 6 ماه میزنن
اي بابا .... انشالله رديف ميشه به زودي
چهار ستون بدنم لرزيد ١٨٠ روزو گفتي
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من برنده اصليم و مدرك فوق ديپلممو اصلشو از دانشگاه گرفتم البته موقتشو ٣ سال پيش گرفته بودم اما همسرم الان در مقطع كارشناسي در حال درس خوندن و كاردانيشو دانشگاه علمي كاربردي بوده و ٢ سال پيش كاردانيش تموم شد الان براي گرفتن مدركش بهش گفتن مدرك موقتو بهت ميديم چطوري ميشه اصلشو گرفت ايا حتماً بايد اصل باشه ميشه منو راهنمايي كنيد!!!!!
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 01:36)hedipes نوشته:  سلام دوستان، من برنده اصليم و مدرك فوق ديپلممو اصلشو از دانشگاه گرفتم البته موقتشو ٣ سال پيش گرفته بودم اما همسرم الان در مقطع كارشناسي در حال درس خوندن و كاردانيشو دانشگاه علمي كاربردي بوده و ٢ سال پيش كاردانيش تموم شد الان براي گرفتن مدركش بهش گفتن مدرك موقتو بهت ميديم چطوري ميشه اصلشو گرفت ايا حتماً بايد اصل باشه ميشه منو راهنمايي كنيد!!!!!
سلام دوست گرامی
فـــقط مدارک تحصیلی برندۀ اصلی لازم هستش..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: Danial_4139 ، آنی
ولي به من گفتن لازمه!!! اگه دوستان ديگه اي اطلاعات ديگه اي دارن لطفاً راهنمايي كنن!!!
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 02:04)hedipes نوشته:  ولي به من گفتن لازمه!!! اگه دوستان ديگه اي اطلاعات ديگه اي دارن لطفاً راهنمايي كنن!!!
ببخشید دوست عزیز اگر به شما گفتن لازمه پس چرا باز سوال میپرسید!!!!
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Soap McTavish ، آنی
(2013-06-08 ساعت 02:04)hedipes نوشته:  ولي به من گفتن لازمه!!! اگه دوستان ديگه اي اطلاعات ديگه اي دارن لطفاً راهنمايي كنن!!!

فقط مدرک برنده اصلی لازمه ولی اگر خیلی اصرار دارید بگیرید همه دانشگاه ها موظف هستن برای مواردی مثل استخدام یا کار های خاص مدرکی که دستشون هست رو با گرفتن وثیقه معتبر برای یه مدت به شما برگردونن .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: آنی ، hedipes
من تو ده سال گذشته یک سال اولشو داخل پتروشیمی کار میکردم-با توجه به تحریمهای اخیر برعلیه پتروشیمی و شرایط بوجود اومده آیا اگر بنویسمش واسم مشکل ساز نمیشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 01:36)hedipes نوشته:  سلام دوستان، من برنده اصليم و مدرك فوق ديپلممو اصلشو از دانشگاه گرفتم البته موقتشو ٣ سال پيش گرفته بودم اما همسرم الان در مقطع كارشناسي در حال درس خوندن و كاردانيشو دانشگاه علمي كاربردي بوده و ٢ سال پيش كاردانيش تموم شد الان براي گرفتن مدركش بهش گفتن مدرك موقتو بهت ميديم چطوري ميشه اصلشو گرفت ايا حتماً بايد اصل باشه ميشه منو راهنمايي كنيد!!!!!

دوست عزیز اولا نیازی به مدارک همسرتون نیست ثانیا حتما نبایستی اصل مدرک باشه اگه خیلی اصرار دارید که مدارک همسرتون رو هم ببرید میتونید مدرک موقت ایشون رو به همراه ریز نمرات میبرید دارالترجمه رسمی براتون ترجمه و مهر کنه و با خودتون میبرید برا مصاحبه ...

(2013-06-07 ساعت 22:34)masoud z نوشته:  Mr. BonBon عزیز منظورت از "اما تا اونجایی که من میدونم " چیه؟ خودتان اگه افراد زیر مجموعه داشته باشی که قاعدتا نباید شگ داشته باشی؟
دوستا نی متاهلی که در فرم ثبت نام اولیه افراد خانواده شان را منظور کرده اند ایا اسامی افراد خانواده هم در نامه قبولی سایت ذکر شده . همانطور که قبلا نوشتم جمله زیر از یکی ازپستهای سال 2013(صفحه اول تاپیک اصلاح اطلاعات...) که بعنوان عضو با سابقه 4 ستاره اومده بود منو به شک انداخته:

"در هنگام رویت قبولی در سایت به عنوان زیر مجموعه شما اسم افراد زیر مجموعه هم باید به عنوان ذینفع وجود داشته باشه "

دوست عزیز در نامه قبولی فقط و فقط نام فرد برنده قید شده چون واسه خودم که متاهل هستم هم فقط اسم خودم که برنده اصلی بودم قید شده بود و در نامه دوم برا دعوت به مصاحبه نام تمامی افراد کیس هست...

(2013-06-08 ساعت 00:09)مامان خانم نوشته:  سلام من 21 می مدارکم رسیده بود وامروز خبر رسیدنش را با میل به من اعلام کردند. حدودا 16 روز طول کشید پس نگران نباشید. حالا مرحله بعدی انتظار برای بولتن است آیا؟ممنون از راهنمایی های بی دریغتان

اره دوست عزیز انتطار واسه کارنت شدن بعد از 15 اگوست و سری اول مصاحبه از اکتبر ....
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: آنی ، hedipes

مدت زمان اعتبار ویزا در انکارا و ابوظبی 6 ماه پس از مدیکال و در ایروان 6 ماه پس ازصدورویزا...

مدیکال در کشور محل مصاحبه بایستی انجام شود ..
(2013-06-08 ساعت 09:52)ali3875 نوشته:  با سلام دوستان من مدرک دیپلم 12 سالمو گم کردم کپیشو برابر اصل کردن تو آموزش و پرورش با این کپی برابر اصل برای ترجمه مشکلی پیش نمیاد؟ برای سفارت چیکار کنم اصلشو ندارم؟

دوست عزیزلطف بفرمایید از طرح سوالات تکراری در تاپیک های مختلف خودداری کنید . جواب شما در تاپیک ترجمه مدارک داده شده
تشکر کنندگان: Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان