کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-08 ساعت 06:47)alimomen نوشته:  من تو ده سال گذشته یک سال اولشو داخل پتروشیمی کار میکردم-با توجه به تحریمهای اخیر برعلیه پتروشیمی و شرایط بوجود اومده آیا اگر بنویسمش واسم مشکل ساز نمیشه؟

دوست من ده سال پیش بوده، مشکلی پیش نمیاد. نهایتا کلیرنس میخورید. اعلام کنید اما بزرگ نمایی نکنید شغلتونو روز مصاحبه مهم جلوه ندین، البته در کوچک نمایی هم افراط نکنید.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Szsanazsz ، آنی ، el333
(2013-05-02 ساعت 09:31)ulaleh نوشته:  سلام
من عضو جدید هستم و یه سوال داشتم. پدر من برای ۲۰۱۴ برنده شده. اولین کاری که باید بکنیم چیه الان؟ ممنون میشم از جوابهاتون

سلام
ابتدا به این لینک بروید
http://www.travel.state.gov/visa/visa_4756.html
و چک کنید که آیا شرایط عمومی رو پدر شما داره یا نه ( حداقل دیپلم یا دو سال تجربه کاری طبق ضوابط آنها)
بعد باید فرم های 230 و 122 را با دقت پر کنید و همراه عکس های ذکر شده برای تمام اعضای خانواده بفرستید
فرم 122 فقط برای پدر و فرم 230 برای همه اعضای خانواده
بعد هم که مدارک رو ارسال می کنید به آدرس دفتر کی سی سی در آمریکا
این مرحله را باید سریع انجام دهید

(2013-06-08 ساعت 00:31)mrbonbon نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 00:09)مامان خانم نوشته:  سلام من 21 می مدارکم رسیده بود وامروز خبر رسیدنش را با میل به من اعلام کردند. حدودا 16 روز طول کشید پس نگران نباشید. حالا مرحله بعدی انتظار برای بولتن است آیا؟ممنون از راهنمایی های بی دریغتان
درود بر شما دوست عزیز
بله باید حداقل تا اواسط ماه اوگست صبر کنین و اونموقع فکر کنم اولین گروه کارنتی ها اعلام خواهد شد، اما اولین گروه اعزامی به مصاحبه فکر کنم از اول نوامبر باشه

سلام
من مدارکم رو فرستادم و از طریق پست فهمیدم دریافت شده در آمریکا ولی ایمیلی دریافت نکردم. آیا این صحیح است ؟ یا باید ایمیل دریافت کنم ؟
با تشکر
تشکر کنندگان: اصان ، آنی
این ارسال کاملا بیربطه
از مدیران محترم تقاضا میکنم در صورت لزوم این ارسال رو پاک کنن

طریقه ی استفاده از دکمه تشکر!!!!

هنگامی که کسی به سوال شما پاسخ میدهد، هنگامی که میخواهید اعلام کنید ارسالی را مشاهده کرده اید و در حقیقت هنگامی که از کسی در مهاجرسرا کمکی میگیرید استفاده از دکمه تشکر گزینه ی مناسبی است و به گرمی رابطه شما و شخص مورد نظر در طول مسیر مهاجرت کمک خواهد کرد.

از دکمه تشکر استفاده کنید
خوبه به خدا...
تشکر کنندگان: maziar irani ، shatsi ، KIMIA2005 ، Soap McTavish ، nina22 ، محبت ، آنی ، el333 ، Saeedv13 ، mina000 ، nazanin fatemi
دوستان سلام جهت اطلاع یک سری از دوستان عرض کنم که زیر مجموعه من هم در ثبت نام اولیه 3 نفر بوده اند ولی در جاییکه قبولی را اعلام کردند فقط اسم من هست یک سوال هم از دوستان با تجربه دارم ::::: من جهت ماموریت اداری 6 ماه سوریه و چند سال قبل از ان هم 1 ماه عراق بودم اما در فرمها که محل سکونت های گذشته را خواسته بود ننوشتم آیا لازم بوده بگم یا موقع مصاحبه بگم مشکلی نداره؟
کیس:2014AS000045XX...مصاحبه:4نفر آنکارا دریافت برگه صورتی... کلیر بعد از ۱۴۴ روز با تلفن دریافت ویزا ۲سپتامبر ورود به آمریکا ۲۶ سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2013-05-02 ساعت 10:25)amir82 نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 10:05)saeedhei نوشته:  سلام من مراحل رو یادم رفته .
آیا فقط باید DSP-122 و DS-230 و یک قطعه عکس 5*5 ارسال کنم همین؟
سوال بعدیم اینه تاریخ فرم DSP 122 اکسپایر شده
اینها به علاوه صفحه بار کد قبولیتون، اگر از نامه قبولیتون پرینت بگیرین صفحه دوم میشه همین barcode sheet. عکس هم فکر کنم دو قطعه نیازه.
نگران تاریخ اون فرم نباشین، اون تاریخیه که برای بازبینی مجدد فرم در نظر گرفته شده بوده و ظاهرا تغییری در اون داده نشده. دوستان 2013 با همین فرم اقدام کردن و هیچ مشکلی پیش نیومده.

موفق باشین
Smile

ایمیل کن بابا پست چیه !!!!
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: love_everlife ، آنی
(2013-06-08 ساعت 06:47)alimomen نوشته:  من تو ده سال گذشته یک سال اولشو داخل پتروشیمی کار میکردم-با توجه به تحریمهای اخیر برعلیه پتروشیمی و شرایط بوجود اومده آیا اگر بنویسمش واسم مشکل ساز نمیشه؟

سلام دوست من سال 2012 در حالی که در پتروشیمی اراک کار می کرد ویزا گرفت پس جای نگرانی نیست
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 12:13)اصان نوشته:  دوستان سلام جهت اطلاع یک سری از دوستان عرض کنم که زیر مجموعه من هم در ثبت نام اولیه 3 نفر بوده اند ولی در جاییکه قبولی را اعلام کردند فقط اسم من هست یک سوال هم از دوستان با تجربه دارم ::::: من جهت ماموریت اداری 6 ماه سوریه و چند سال قبل از ان هم 1 ماه عراق بودم اما در فرمها که محل سکونت های گذشته را خواسته بود ننوشتم آیا لازم بوده بگم یا موقع مصاحبه بگم مشکلی نداره؟
سلام فقط اسم برنده و بارکدش به همراه کیس نامبرتون اعلام میشه در مورد چیزای دیگه هم فقط درست جواب بدید بهترین سیاست صداقته
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: آنی
سلام دوستان عزیز

من فرمهام دیروز یعنی روز جمعه رسید به Kentucky حدودا چند روز طول میکشه تا ایمیل تایید رسیدن فرمها رو بدن ؟
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 15:04)arshia_danesh نوشته:  سلام دوستان عزیز

من فرمهام دیروز یعنی روز جمعه رسید به Kentucky حدودا چند روز طول میکشه تا ایمیل تایید رسیدن فرمها رو بدن ؟

اگر با پست فرستادین باید ایمیل بزنین و درخواست تایید کنید.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من مدارك را 25 مي ارسال كردم و 30 مي به ادرس داده شده رسيده اما تاكنون email مبني در دريافت توسط kcc نشدم امروز 8 /06/2013 چقدر پروسه بررسي طول ميكشد؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 14:16)محبت نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 12:13)اصان نوشته:  دوستان سلام جهت اطلاع یک سری از دوستان عرض کنم که زیر مجموعه من هم در ثبت نام اولیه 3 نفر بوده اند ولی در جاییکه قبولی را اعلام کردند فقط اسم من هست یک سوال هم از دوستان با تجربه دارم ::::: من جهت ماموریت اداری 6 ماه سوریه و چند سال قبل از ان هم 1 ماه عراق بودم اما در فرمها که محل سکونت های گذشته را خواسته بود ننوشتم آیا لازم بوده بگم یا موقع مصاحبه بگم مشکلی نداره؟
سلام فقط اسم برنده و بارکدش به همراه کیس نامبرتون اعلام میشه در مورد چیزای دیگه هم فقط درست جواب بدید بهترین سیاست صداقته

برای یک ماه عراق لازم نیست چون حداقل میبایست 6ماه اقامت داشته باشید و لی برای سوریه باید میگفتید ولی حالا که نگفتید ممکن است اگر بگویید دچار مشکل شوید !

(2013-06-08 ساعت 15:13)ahmadrt16406 نوشته:  سلام
دوستان من مدارك را 25 مي ارسال كردم و 30 مي به ادرس داده شده رسيده اما تاكنون email مبني در دريافت توسط kcc نشدم امروز 8 /06/2013 چقدر پروسه بررسي طول ميكشد؟

شما بایستی طی یک ایمیل درخواست بدهید تا به شما جواب بدهند.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: اصان ، محبت
(2013-06-08 ساعت 15:10)mehdieb نوشته:  

سلام
به کدام آدرس باید ایمیل بزنیم برای تایید ؟
تشکر کنندگان:

من با پست فرستادم اما از یکی از برندگان پارسال که دوستم هستش پرسیدم گفت خودشون جوابتو میدن نیازی به ایمیل نیست یعنی اون که اینطوری بوده خودشون جوابشو دادن
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-08 ساعت 15:15)zigoratuae نوشته:  

سلام
به کدام آدرس باید ایمیل بزنیم برای تایید ؟

نیازی نیست ولی ایمیلش اینه
Email : KCCDV@state.gov
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: arshia_danesh
(2013-06-08 ساعت 15:30)arshia_danesh نوشته:  

من با پست فرستادم اما از یکی از برندگان پارسال که دوستم هستش پرسیدم گفت خودشون جوابتو میدن نیازی به ایمیل نیست یعنی اون که اینطوری بوده خودشون جوابشو دادن

خب پس معلوم شد نیازی به ایمیل نیست اما من جواب سئوال اولم رو نگرفتم در این صورت حداکثر چند روز طول میکشه تا ایمیل رسیدن فرمها رو بدن؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان