کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-16 ساعت 17:04)ostokhan نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 16:59)ricky_may1980 نوشته:  اولین پست من تو سایت.دوستانمن از سال 2002 دارم شرکت میکنم تو لاتاری.اما هر سال مثل پارسال.به نطر من نباید اصلا ذهنتون رو درگیرنکنیید.بهش مثل برنده شدن تو قرعه کشی بانک نگاه کنید نه بیشتر

دقیقا همینطوره یک سری از بچه ها خیلی جو گیر شدن و رویایی فکر میکنن. اصلا ذهنشون تا جایی میره که کسی که ویزا رو توی پاسپورتش داره به اونجاها فکر نمیکنه

اين يك تكنيك است كه با جان و دل برنده شدنت رو حس كني ولي اگر بخواهي براي خودت رويا بسازي و بعدا هم افسرده بشي اشتباهه
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، mahbube ، adonis2006 ، ostokhan ، alirezanz ، King Eagle ، toghrol120 ، mona_ir ، karkiaa ، MEHR52
James Blunt - 1973
http://www.4shared-china.com/video/Qrptl...-_1973.htm
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: amirghn ، Mansour92 ، adonis2006 ، alirezanz ، mona_ir
کاربران در حال بازدید این موضوع: abas_kashan*، arash1986، ashkan99، DV-MAN، farbar، gaandolf، h.kazemi، majid7، Mansour92، mosavi_69، reyhaneh_h، satin، somayeh8159، Tabassomshojaat، 2 مهمان
تشکر کنندگان: ata_bros ، DV-MAN ، adonis2006 ، lighter ، alirezanz ، Mansour92 ، King Eagle ، ashkan99 ، toghrol120
یک ساعت از عمر گذشته را به هیچ قیمتی نمی‌توان بازگردانید، اما با دادن چند قطعه پول ناچیز می‌توان تجارب تمام عمر بزرگترین عقلای عالم را تصرف کرد.
شارل دو مونتسکیو
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: lighter ، alirezanz ، Mansour92 ، adonis2006 ، King Eagle ، toghrol120 ، Danoosh ، mona_ir ، samansaba ، Fifi2015 ، karkiaa
و خداوند لاتاری را آفرید!!
میگن راه های زیادی برای مهاجرت وجود داره!!! میگین چه راه هایی خب میگم عجله نکنین میگم
اصولا اگر پول داشته باشین در حد تیم ملی، خب واضحه که به راحتی مهاجرت میکنین حتی زبان هم نمیخواد
اصولا اگر مغز داشته باشی و یه مدرک توپول، خب واضحه که به راحتی میتونی بری.
اصولا اگر فامیل ردیف داشته باشی، خب واضحه کارت ردیف میکنن که بری.
اصولا اگر یه یخورده شانس داشته باشی و خوش زبون، خب واضحه یه دختر یا پسر فرنگی عاشقت میشه و....
اصولا اگر کله خر باشی خب واضحه که قاچاقی میری
و اصولا اگر همه اینها باشی و بخوای یجور دیگه بری چون میخوای خاص باشی خدا این راه رو برات گذاشته!!!
میدونی چه راهی
لاتاری
Cool
من دستم تو دستای خداست و همین دلم رو گرم میکنه!!!
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، majid7 ، lighter ، Fifi2015 ، alirezanz ، manis ، Mansour92 ، adonis2006 ، satin ، King Eagle ، mahbube ، eight ، abas_kashan ، Danoosh ، mona_ir ، samansaba ، karkiaa
آرش کجایی
ما عکس میخایم
همچنان امیدوارم....
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، mona_ir ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 16:28)saeed_gh نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 16:16)mosavi_69 نوشته:  کسی از دوستان در مورد بلیط های هواپیمایی اطلاعاتی داره؟ نوع بلیط ها و
باتوجه به تجربه و تحقیقاتی که سال پیش انجام دادم ایر لاین کشور قطر از نظر راحتی و قیمت بهترین بود، رفت و برگشت 2نفره حدودا 9 تومن.
لطفا سوالاتتونو تو تاپیک مربوط به خودش بپرسید.Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006
Tongue
دوستای گلم من برم بخوابم
شب همگی خوش
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، satin ، toghrol120 ، mona_ir ، karkiaa
من خیلی کار ریخته رو سرم Sad
اما به اینجا هم معتاد شدم هی باید بیام ی سر بزنم Sad
نکنین این کارو با من Sad
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، ostokhan ، toghrol120 ، mona_ir ، feligoli ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 23:13)satin نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 16:28)saeed_gh نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 16:16)mosavi_69 نوشته:  کسی از دوستان در مورد بلیط های هواپیمایی اطلاعاتی داره؟ نوع بلیط ها و
باتوجه به تجربه و تحقیقاتی که سال پیش انجام دادم ایر لاین کشور قطر از نظر راحتی و قیمت بهترین بود، رفت و برگشت 2نفره حدودا 9 تومن.
لطفا سوالاتتونو تو تاپیک مربوط به خودش بپرسید.Rolleyes

شرکتهای هواپیمایی و خدمات مسافرتی
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، satin ، King Eagle ، mona_ir
(2014-04-16 ساعت 23:16)aida123 نوشته:  من خیلی کار ریخته رو سرم Sad
اما به اینجا هم معتاد شدم هی باید بیام ی سر بزنم Sad
نکنین این کارو با من Sad

اینجا همه معتادن هرکی که میره اونور میشه توزیع کنندهBig Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: amirghn ، adonis2006 ، satin ، King Eagle ، ostokhan ، mona_ir ، faridl14 ، aida123 ، mosavi_69 ، feligoli
mosavi جان شما کوتاه بــــیا...
2015 6 may
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirghn ، adonis2006 ، satin ، mosavi_69
کاربران در حال بازدید این موضوع: 7nim، ahmad00، amino، arash1986، aryan1، ashkan99، King Eagle، Mansour92، masoud_777، meysam.oghbaei، msheng، ostokhan، satin، موعود، 2 مهمان

چند نکته:
1-آمار آمار آمار----------->انا محتاج به آمار شما برادران و خواهران for کامل کردن list
2-با مرام مهمونی با میزبونی فقط اختلافش چند دقیقس خوب بیا ثبت نام کن مفت خوری خوب نیستا has not been میخوری بدا از ما گفتن بود
3-برادر arash1986 شما احیانا احساس نمیکنی که کم کار شدی؟ داشتیم نه خداییش داشتیم Sad
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: alirezanz ، Mansour92 ، adonis2006 ، mona_ir ، satin ، MEHR52
سلام
این روزای آخر چقدر دیر میگذره بیاد من یکی زودتر تکلیفم با خودم مشخص شه من که صبح ساعت 8 میرم کتابخونه تا 8 شب دارم واسه gre میخونم صاف و صوف شدم بیاد زودتر خلاص شیم اصلا تمرکز ندارم یه ور ذهنم کلا توش آمریکاست دیگه فکر کنم تا اعلام نتایج فلج مغزی بشم اگه یه وقت اسمم در بیاد باید با ویلچر برم سفارت

خدایا خدایا برس به داد دل ما . . .
مخلص همگی
امید من فقط خداست
تشکر کنندگان: King Eagle ، mahbube ، alirezanz ، Mansour92 ، lighter ، adonis2006 ، mona_ir ، samansaba ، satin ، Fifi2015
دوستان خواهشا بحث و عوض کنید
من یکی نمیخوام فردا صبح بیام و ببینم تایپیک قفله!!! Sad
2015 6 may
تشکر کنندگان: mahbube ، alirezanz ، adonis2006 ، ostokhan ، King Eagle ، lighter ، MEHR52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان