کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-16 ساعت 17:41)roya r نوشته:  tenardie2ba جان شما هم با من هم دردی من هم از اون موقع تا حالا در حال فعالیت هستم اما دریغ از قبولی من دستی از خاک ترکیه هم پست کردم اما اگر نخواد بشه نمی شه

ايشالا كه ٢٠١٤ سال برنده شدن ما و پايان اين طلسم چندين ساله باشه ...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: alirezanz ، mona_ir ، adonis2006 ، roya r ، lighter ، ashkan99 ، babak433 ، mosavi_69 ، MEHR52
(2014-04-16 ساعت 17:22)tenardie2bai نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 17:04)ostokhan نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 16:59)ricky_may1980 نوشته:  اولین پست من تو سایت.دوستانمن از سال 2002 دارم شرکت میکنم تو لاتاری.اما هر سال مثل پارسال.به نطر من نباید اصلا ذهنتون رو درگیرنکنیید.بهش مثل برنده شدن تو قرعه کشی بانک نگاه کنید نه بیشتر

دقیقا همینطوره یک سری از بچه ها خیلی جو گیر شدن و رویایی فکر میکنن. اصلا ذهنشون تا جایی میره که کسی که ویزا رو توی پاسپورتش داره به اونجاها فکر نمیکنه

روزی یه بنده خدایی نشسته بود لب دریا با یک کاسه ماست و هی از ماستی که تو کاسه بود میریخت توی آب و هم میزد . رهگذری دید و کنجکاو شد و اومد جلو و پرسید که چه میکنی رفیق ؟

طرف جواب داد که میخوام آب دریا رو دوق درست کنم رهگذر زد زیر خنده و گفت با یک کاسه ماست که نمیشه کل آب دریا رو دوق درست کرد بنده خدا هم گفت میدونم که نمیشه ولی اگه بشه خیلی میشه

حکایت ماهاست میدونیم احتمالش خیلی کمه ولی خوب اگه هم بشه خیلی میشه ... من 12-13 ساله که شرکت می کنم از دردسر های پر کردن فرم های کاغذی و پست کردنشون گرفته تا منتظر بودن برای رسیدن پاکت نامه که حاوی جواب قبولی بود تا الان که همه چی دیجیتالی شده

این همه سال برنده نشدم اما کماکان امیدوارم... زندگی هم در جریان بوده همیشه ...از ایران اومدم بیرون ...درسم رو خوندم ... مشغول کار هم شدم ...در بدترین شرایط امیدم رو از دست ندادم

اینو میخوام بگم که این جو گرفتگی نیست ...اونایی که خوره گرین کارد و آمریکا رفتنند یه عشق خاصی دارند که هر کسی نمیتونه درکش کنه...تحقیقات هم نشون داده که این پروسه با اینکه شانس رسیدن بهش خیلی کمه اما بهترین و کم دردسر ترین راه ممکن برای رسیدن به اون برگ سبز دوست داشتنی است و بس

با آرزوی موفقیت همه دوستان

اخه نمیشه به خدا نمیشه بهش به اندازه قرعه کشی بانک فکر کرد

مجبوریم درک میکنید مجبور باید قبول بشیم باید بهش نیاز داریم نیاز شدیدااااااRolleyes

من برم کلاس زبانم باز داره دیر میشه

فعلا
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، mahbube ، lighter ، mosavi_69 ، samansaba
(2014-04-16 ساعت 17:46)tenardie2bai نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 17:41)roya r نوشته:  tenardie2ba جان شما هم با من هم دردی من هم از اون موقع تا حالا در حال فعالیت هستم اما دریغ از قبولی من دستی از خاک ترکیه هم پست کردم اما اگر نخواد بشه نمی شه

اما برای من این هم ممکن نیست چون ثبت نام 2015 رو از دست دادم وباید یک سال دیگه منتظر باشم
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، mona_ir ، Arashiv ، alirezanz ، mosavi_69
(2014-04-16 ساعت 17:56)roya r نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 17:46)tenardie2bai نوشته:  

اما برای من این هم ممکن نیست چون ثبت نام 2015 رو از دست دادم وباید یک سال دیگه منتظر باشم

اوه چه بد ... ايشالا لاتارى ٢٠١٦ ...ما ٢٠١٥ ايى ها قول ميديم كه تنهاتون نذاريم ...يكسال زودتر ميريم همه چيو رو به راه ميكنيم تا شما بيايى

تشکر کنندگان: adonis2006 ، roya r ، lighter ، King Eagle ، mona_ir ، alirezanz ، mosavi_69 ، satin ، karkiaa
دقیقن چیش مث قرعه کشیه بانکه؟والا من هیچ قرعه کشیه بانکی شرکت نکردم چون تابلوعه برنده نمیشی! باز این1 درصد امید هست
تازه بانک همش پوله بازم تو ایرانی! اصن هیچیش مث هم نی!
تشکر کنندگان: King Eagle ، amirghn ، alirezanz ، adonis2006 ، mosavi_69 ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 18:28)mahbube نوشته:  دقیقن چیش مث قرعه کشیه بانکه؟والا من هیچ قرعه کشیه بانکی شرکت نکردم چون تابلوعه برنده نمیشی! باز این1 درصد امید هست

منظورشون شباهت از نظر احتمال قبوليه كه خيلي خيلي پايينه.

ولي من هم تو قرعه كشي بانك برنده شدم، هم تو يه مسابقه تلويزيوني چندين سال پيش (ازين مسابقات تلفني كه چند ساله رو بورسه نبود، با نامه بود) يه سفر برنده شدم، هم چندين قرعه كشي ديگه. فقط يه لاتاري مونده كه سابقه م تكميل شه. Big Grin
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: mona_ir ، roya r ، babak433 ، King Eagle ، feligoli ، sadeghifa ، alirezanz ، Fifi2015 ، mahbube ، lighter ، adonis2006 ، satin ، samansaba ، لی لا ، karkiaa ، MEHR52
(2014-04-16 ساعت 18:51)reyhaneh_h نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 18:28)mahbube نوشته:  دقیقن چیش مث قرعه کشیه بانکه؟والا من هیچ قرعه کشیه بانکی شرکت نکردم چون تابلوعه برنده نمیشی! باز این1 درصد امید هست

منظورشون شباهت از نظر احتمال قبوليه كه خيلي خيلي پايينه.

ولي من هم تو قرعه كشي بانك برنده شدم، هم تو يه مسابقه تلويزيوني چندين سال پيش (ازين مسابقات تلفني كه چند ساله رو بورسه نبود، با نامه بود) يه سفر برنده شدم، هم چندين قرعه كشي ديگه. فقط يه لاتاري مونده كه سابقه م تكميل شه. Big Grin
خوش به حالت Smile چشم نخوری انشالله

واسه من که هروقت پای شانس میاد وسط...کارم تمومه Big Grin

خوش شانس نبودم هیچ... بد بیاری هم میارم Sad

انشالله سابقت تکمیل بشه لاتاری ببری
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، masoud_777 ، alirezanz ، Fifi2015 ، lighter ، adonis2006 ، samansaba ، karkiaa
من میخوام برم آمریکا باید کی رو ببینممممممممممممممممممممممم خدااااااااااااا؟
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: mona_ir ، King Eagle ، roya r ، alirezanz ، Fifi2015 ، toghrol120 ، mahbube ، lighter ، adonis2006 ، amino ، karkiaa
من نمیخواهم دهم امید خود هرگز ز دست
این یکی واژه بُده در عالم از روز الست
هرچی میخواهی بگو ای ناامید از روزگار
من فقط دانم خدا فاتح به هرگونه در است
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
(2014-04-16 ساعت 13:29)tenardie2bai نوشته:  درود بر منتظران 2015 ... من سری کامل Aerial America که یک مستند خیلی خیلی جذاب هست در گردش هوایی و بازدید از ایالت های مختلف آمریکا و شهرهای هر ایالت رو از طریق تورنت دانلود کردم که 62 گیگابایت هست ... حیفم اومد که شما هم نبینید این مستند زیبا رو ... دیدن این مستند هم به شما کمک میکنه که زمان رو به شکل مثبتش بگذرونید هم کمکی برای یادگیری زبان هست هم اینکه تو انتخاب شهر و ایالتی که میخوایید برید بهتون کمک می کنه و یک تصور ذهنی خوب از جایی که قراره برید بهتون میده

جستجو کردم که لینک مستقیم براتون پیدا کنم به غیر از تورنت فقط یک قسمت رو لینکش رو پیدا کردم ... حالا فعلا پنسیلوانیا رو بگردید تا من لینک ایالت های دیگه رو هم پیدا کنم

http://www.bargdownload.com/%D9%85%D8%B3...nsylvania/

[عکس: 61nt6xni0WL._SX500_.jpg]

داداش اگه دستی در امور داری Big Grin مستند شبکه دسکاوری رو پیدا کن درباره شهر های امریکا اسمش م 15 travel best بود!
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: mona_ir ، tenardie2bai ، alirezanz ، Fifi2015 ، adonis2006 ، King Eagle ، Danoosh ، tabim4
چند توصیه:
اگر پول داری میخوای درس بخونی اونجا و بعدش برگردی اینجا با مدرک اونجا کار یا ادامه تحصیل بدید لاتاری وقت تلف کردن برای شماست چون ممکنه چند سال طول بکشه تا قبول بشید و فقط وقت خود و شانس نفر محتاج و میسوزونید

اگر بازهم پول دارید و قصد زندگی در اونجا دارید برید سراغ سرمایه گذاری و این شانس و به افراد محتاج به لاتاری بدهید

اگر هرسال شرکت می کنی و یه لشگر ادم با خودت ثبت نام می کنی مخصوصا کسانیکه نه شرایطش و دارن نه قصدشو دارن مشکل خودتی چون شانس خودت و دیگران و پایین اوردی(البته کمک به مهاجران واقعی منظورم نیست)

اگر برای تفریح یا ...... باز ثبت نام می کنید بدانید نشان از فرهنگ نادرست ماست که در همه موارد که رایگان هستش حضور داریم
تشکر کنندگان: mona_ir ، feligoli ، manis ، tenardie2bai ، roya r ، alirezanz ، Fifi2015 ، mahbube ، babak_m ، lighter ، adonis2006 ، mosavi_69 ، satin ، King Eagle ، farnosh*m ، samansaba ، karkiaa ، MEHR52
babak_m جان ماهم منتظر بودیم شما امر کنید ما هم بریم راهای دیگه رو امتحان کنیم لطفا اون حس اش خوری بهتون دست بده لطفا تازه تقصیر ما نبود اگر با الاغ میرفتیم تا نامه هامون رو پست کنیم این اقتضاء اون موقع بود هر کس زیر دستش کامپیوتر واینترنت نداشت لطفا موقع اظهار نظر کمی ادب رو هم رعایت بکنید ممنون می شم
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: babak_m ، Mansour92 ، mona_ir ، tenardie2bai ، amirghn ، موعود ، alirezanz ، reyhaneh_h ، adonis2006 ، mosavi_69 ، karkiaa
واقعا کسایی که توان مالی دارن خیلی راحت می تونن از روش سرمایه گذاری برن
بخصوص یه سری از استانهای کانادا با سرمایه های خیلی مناسبی میشه اقدام کرد
حتی با 300 هزار دلار
تشکر کنندگان: amirghn ، mona_ir ، roya r ، tenardie2bai ، alirezanz ، Fifi2015 ، toghrol120 ، mahbube ، adonis2006 ، mosavi_69 ، satin ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 19:35)Arashiv نوشته:  داداش اگه دستی در امور داری Big Grin مستند شبکه دسکاوری رو پیدا کن درباره شهر های آمریکا اسمش م 15 travel best بود!

[عکس: 15-travel-bests-cover.jpg]

فعلا این شهرها رو سیاحت کن تا بعد

لینک تورنت ( اگر تورنت رو در کامپیوترتون ندارید از اینجا ورژن مجانیش رو دانلود کنید http://www.utorrent.com/utorrent-plus/index/frmrvh )

---> لس آنجلس

https://eztv.it/ep/41721/discovery-15-tr...v-mvgroup/

---> آتلانتا

https://eztv.it/ep/45543/discovery-15-tr...v-mvgroup/

---> نیویورک

https://eztv.it/ep/44750/discovery-15-tr...v-mvgroup/

---> سانفرانسیسکو

https://eztv.it/ep/43672/discovery-15-tr...v-mvgroup/

---> توسان

https://eztv.it/ep/42747/discovery-15-tr...v-mvgroup/

تشکر کنندگان: mahbube ، lighter ، amirghn ، adonis2006 ، Mansour92 ، babak433 ، alirezanz ، King Eagle ، Arashiv ، toghrol120 ، Danoosh ، mona_ir ، karkiaa ، MEHR52 ، eagla
ماشالله به اين سرعت ، بعد دو ساعت سر مي زنم مي بينم كلي عقب افتادم
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، amirghn ، adonis2006 ، alirezanz ، mona_ir ، karkiaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان