کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
شب بخیر
تشکر کنندگان: Mansour92 ، alirezanz ، adonis2006
شب همگی بخیر فردا صبح دانشگاه دارم الانم هی سرم میفته اینور اونور فعلا اگع چیزی اشتبا نوستم شرنتده حشام خوب نمیبینه
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: lighter ، adonis2006 ، ostokhan ، Mansour92 ، King Eagle ، mosavi_69 ، satin ، بازگشت ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 00:16)Mansour92 نوشته:  دوستان خواهشا بحث و عوض کنید
من یکی نمیخوام فردا صبح بیام و ببینم تایپیک قفله!!! Sad

برادر من اینطور که نمیشه!!!!! اسمش هست شمارش معکوس. موضوع خاصی مد نظر نیست که در موردش صحبت شه. بنابراین هر کسی یه چیزی میگه تا زمان بگذره. قرار شد در مورد مسایل س ی ا س ی و اقتصادی مثل د ل ا ر بحث نشه. اگه قرار باشه که تقی به توقی بخوره که اینجا بسته شه که درست نیست. البته خود من هم موافق بحثهای فرسایشی نیستم ولی دیگه اینجوریام نباید باشه که مدام بخواد بسته شه
تشکر کنندگان: adonis2006 ، toghrol120 ، aida123 ، mahbube ، satin ، alirezanz ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 00:25)ostokhan نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 00:16)Mansour92 نوشته:  دوستان خواهشا بحث و عوض کنید
من یکی نمیخوام فردا صبح بیام و ببینم تایپیک قفله!!! Sad

برادر من اینطور که نمیشه!!!!! اسمش هست شمارش معکوس. موضوع خاصی مد نظر نیست که در موردش صحبت شه. بنابراین هر کسی یه چیزی میگه تا زمان بگذره. قرار شد در مورد مسایل س ی ا س ی و اقتصادی مثل د ل ا ر بحث نشه. اگه قرار باشه که تقی به توقی بخوره که اینجا بسته شه که درست نیست. البته خود من هم موافق بحثهای فرسایشی نیستم ولی دیگه اینجوریام نباید باشه که مدام بخواد بسته شه
اینجوریایی که من دیدم قبلا 2نفر بود حالا بیشتر شده، من خواستم فرمایشات مدیر محترم که اوشون هم گفتند درسته اسمش تایپیک شماره معکوسه ولی میتونیم با بحثای دیگه هم(مرتبط با DV) این گذر زمان طی کنیم، قبلا بنده هم توقع نداشتم تایپیک بخاطر اون مسائل قفل شه ولی دیدیم که شد، پس خواستیم یه یاداوری شه، همین، ما که شب و روزمون شده مهاجرسرا پس دلمون هم نمی خواد قففففل شه!!
2015 6 may
تشکر کنندگان: adonis2006 ، toghrol120 ، farshid232 ، alirezanz ، King Eagle ، karkiaa
اگر امسال قبول نشم میرم بلاروس
http://www.bsuir.by/index.jsp?resID=100229&lang=en
تشکر کنندگان: lighter ، toghrol120 ، battosai ، mona_ir ، adonis2006 ، samansaba ، King Eagle ، karkiaa
TongueTongue......................تنها......14......روز.....مانده...................TongueTongue
Rolleyes...................................Rolleyes
Wink............................Wink
Smile..............Smile
تشکر کنندگان: mona_ir ، ahmad00 ، adonis2006 ، samansaba ، lighter ، satin ، Fifi2015 ، 5ina ، alirezanz ، King Eagle ، karkiaa
پریروز رفتم سایت ebay ثبت نام کردم همنجوری داشتم توش میچرخیدم.
دیروز این ایمیل اومد برام:
[عکس: 59114591210446501338.jpg]

من هم خیلی ممنون شدم ازشون. ولی بعدش گفتم میرم به بابام میگم! نامردا! Sad

قدیما میگفتن: از اینجا رانده و از آنجا مانده. الان باس گفت: از اینجا رانده و از آنجا هم رانده!
گهی زین پشت و بازم زین به پشت!
والا.
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mona_ir ، samansaba ، amino ، lighter ، mahbube ، mosavi_69 ، satin ، Mansour92 ، vashahri ، Fifi2015 ، alirezanz ، King Eagle ، toghrol120 ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 01:52)abas_kashan نوشته:  اگر امسال قبول نشم میرم بلاروس

میشه بپرسم چرا اونجا حالا؟× و رشته شما و مقطع تحصیلیتون رو بدمنم برای ادامه که اونجا رو انتخاب کردید؟!

تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz
ما گول دانشگاه دولتی رو خوردیم الان تا برنده هم اینشاالله ( Big Grin ) بشیم باید مدرک رو با پول آزاد کنیم..... از طریق عدم کاریابی هم که حدود هفت هشت ماه مونده !!!
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: mona_ir ، mahbube ، adonis2006 ، Fifi2015 ، alirezanz ، King Eagle ، toghrol120 ، samansaba ، karkiaa
کجا هس بلاروس ؟! چ رشته هایی داره بگید خوبه مام بیایم
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، karkiaa
برادر همکارم از آمریکا اومده
از طریق لاتاری هم رفتن ،
دو سال پیش ،
یه تعریغیایی میکنه .، . ، .

آی ملت . ، . .
یکی یه عکسی بذاره . . .
لطفا . . .

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: mona_ir ، gaandolf ، rezijon ، mahbube ، adonis2006 ، Fifi2015 ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
تصور کن ...
تو یه اتوبان باشی توی آمریکا ... پشت فرمون ( ترجیحا کامارو یا کوروت باشه ! ) اهنگ Breathe از بک استریت بویز ... بندازی لاین بقل و آروم ... شیشه ها رو تا ته بدی پایین ...
تصور کن ... حتی اگه تصور کردنش سخته ... هیییییی ...
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: amino ، mona_ir ، satin ، gaandolf ، Mansour92 ، adonis2006 ، 5ina ، alirezanz ، King Eagle ، iSalar ، ashkan99 ، babak433 ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 12:31)Ali_Kh نوشته:  تصور کن ...
تو یه اتوبان باشی توی آمریکا ... پشت فرمون ( ترجیحا کامارو یا کوروت باشه ! ) اهنگ Breathe از بک استریت بویز ... بندازی لاین بقل و آروم ... شیشه ها رو تا ته بدی پایین ...
تصور کن ... حتی اگه تصور کردنش سخته ... هیییییی ...

من تو لاین سرعت میرم. با یه ماشین کروک. با آهنگ kiss me take me خانم katy perry ... آخر جوادی. ولی بازم حال میده! اگر این هز نات بین سلکتد بزاره!
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: mona_ir ، amino ، satin ، mahbube ، adonis2006 ، alirezanz ، samansaba
(2014-04-17 ساعت 11:33)mamad_msp نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 01:52)abas_kashan نوشته:  اگر امسال قبول نشم میرم بلاروس

میشه بپرسم چرا اونجا حالا؟× و رشته شما و مقطع تحصیلیتون رو بدمنم برای ادامه که اونجا رو انتخاب کردید؟!
کشور ارزان و زیبایی است از جهتیم زبان روسی دوست دارم یاد بگیرم

من لیسانس نرم افزار دارم
تشکر کنندگان: mona_ir ، mahbube ، adonis2006 ، alirezanz ، mamad_msp ، samansaba ، karkiaa
[عکس: 42KS]
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: mona_ir ، faridl14 ، rezijon ، Mansour92 ، adonis2006 ، Fifi2015 ، vashahri ، nora ، 5ina ، alirezanz ، King Eagle ، babak433 ، samansaba ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان