کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-14 ساعت 18:17)King Eagle نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 13:22)farahnaaz نوشته:  من به آلمان درخواست دادم رجکت شدم.
با این که مسلط هستم به زبان المانی.
به خاطر این که دانشگام معتبر نیست.
دانشگاه ازاد هستم.
دیگه نمیدونم به کجا درخواست بدم.
چون نه معدل دیپلمم بالاست.
نه این که رشته که اونا قبول کنن دارم.
رشتم مدیریت دولتی هست.
من به دبی هم راضیم.از اون جا میشه شروع کرد رسید به شهر ارزوها.
کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه

شما اصلا سراغ آلمان نرو چون تا اونجایی که من از افراد مطلع پرسیدم خیلی به ندرت بچه های دانشگاه آزاد رو قبول میکنن

کینگ ایگل ببینمت حالیت میکنم. داداش من کی میگه بچه های دانشگاه آزاد رو قبول نمیکنند. اصلا برای اونا رزومه مهمه نه نوع دانشگاه(بجز دانشگاههای تک رقمی ایران)
تشکر کنندگان: adonis2006 ، feligoli ، alirezanz ، samansaba
(2014-04-14 ساعت 18:43)King Eagle نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:31)ostokhan نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:16)mahbube نوشته:  من اما برنام اینجوری نیست !
من باید دفاع کنم مقاله بنویسم زبانمو اوکی کنم برم سرکار کلی کار دارم بعدش ببینم کجا منو میگیرن واسه دکترا اگر نشه ! باید تو ایران دکترا بخونم هوم Sad
چون هم رشته ای خودم هستی بهت میگم خودت رو علاف مقاله نکن
مقاله فارسی= فاقد اعتبار
مقاله انگلیسی با ایمپکت فکتور بالا= انتظار 6 ماهه برای نتیجه اکسپت شدن یا نشدن
بهترین کار قوی کردن سایر نیازمندیها از جمله زبان و جی آر ای و معدل خوب در مقطع کارشناسی و ارشد هستش. اگه قبول کردن که چه بهتر اگرم نکردن برای مستر دوباره اقدام کردنه که اگه دانشجوی مسترشون باشی برای پی اچ دی مشکلی نداری. البته این نظر منه. نظر همه هم محترم

دادا استخون من هم باهات موافقم هم مخالف:
موافقم که خیلی طول میکشه تا جواب بدن که مقالت رو قبول میکنن یا نه.
مخالفم چون به نظر من سرمایه گذاری روی مقاله به صرفه تر از GRE هستش چرا؟ چون تا اونجایی که من میدونم این مدرک خیلی دنگ و فنگ داره چون توی اون ازت سوال در مورد رشتت میپرسن اون هم به زبان انگلیسی و از طرفی سوالهای آبدوغ خیار که نیستن سوااااااااااااااااالن واقعا.از هر 10 نفری که میرن برای آیلتس(که راحتر هم هست)8نفر نمیتونن حتی 6 بگیرن تا چه برسه به GRE.

دوستان مگه دنیا فقط یه یو اس هستش؟! مثلا توی رشته ما المان در خیلی از موارد سره. میخوام ببینم همه علم پژوهی و اکتشافات جهان علم فقط در آ.م.ر.ی.ک.ا اتفاق میفته؟برین سراغ کشورهای دیگه و خودتون رو سرکار نذارین با این آرزویی که با دشواری مبدل به حقیقت میشه

اختلاف بین علمای میکروبیولوژیست Big GrinCool
دادا کینگ ایگل. شما کووووووووووووووووووو تا تزتو دفاع کنی!!!!!!! هنوز نرسیدی به اون نقطه که دیشارژمیشی بعد از دفاع و همینطور در پیچ و خم مشکلات مربوط به این کار کمرت خم نشده هنوز. بالاخص شما که همونطور که میدونی اساتید خیلی اندیشمندی در دانشگاه دارید. جوری میشه که میگی بابا بزار راحت بشم بیخیال همه چی!!!!!!!! به هر حال هر کسی که میکشه بره دنبالش و ببینه بعد 6 ماه میتونه مقاله چاپ کنه یا نه؟ اختیار با شماست Cool
تشکر کنندگان: mahbube ، King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz ، samansaba
(2014-04-14 ساعت 17:43)mahbube نوشته:  حالا این نمره خوب ینی چی؟ینی چقد؟نمره هر درس یا معدل کل ارشد؟چجوریاس؟من انقد که فکره معدلمم حتی نمرات این ترمم ندیدم!

اول میان یه نگاه به معدلت میندازن وقتی دیدن مثلا17 هستش و قابل قبول بعد میرن سراغ ریز نمرات شما شاید معدلت بالا باشه اما اون درسی که از همه مهمتر بوده رو کم گرفته باشی و یا بلعکس.

همون طور کهدوستان گفتن مهمترین چیز اینه که اقدام کنی برای گرفتن پذیرش حالا یا قبول میشی یا نه.بهتر از دست روی دست گذاشتنه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006 ، Mansour92 ، alirezanz
(2014-04-14 ساعت 18:10)ata_bros نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 17:51)mahbube نوشته:  اره دیگ شمالیا برن جنوب جنوبیا برن شمال تهرانیا همون تهران بمونن بهتره Smile
منم به بدبخیتم میرسم ! هیععععععععع
اما جدن اگه یکی دوس نداره بره برنامم نداره هدفم نداره حتی بش فکرم نکرده ! اقا خانوم برادر خواهر نکن این کارو نیا اسم ننویس الان اسمتون دربیاد نرید ی شانس سوخته دیگ قشنگ
یکی از ماها که مثلن کلی هدف برنامه داره بره

آخه یکی که دوس نداره بره ،برنامم نداره، هدفم نداره، حتی بش فکرم نکرده ! چجوری فهمیده که لاتاری وجود داره ؟!!!
:دی
داریم مگه !

سلام برید پست ادونیس رو بخونید بعله خیلیا هستن فقط ثبتنام میکنن فقط ثبتنام نمدونن اصن چیه
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، ata_bros ، amirghn
(2014-04-14 ساعت 17:49)ata_bros نوشته:  ما نفهمیدیم شما چجوری عکس و شکلک میذارید تو پست تاون . تنظیمات داره؟

داداش اینجا رو یه نگاه بنداز

http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid288771
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: adonis2006 ، Mansour92 ، alirezanz ، ata_bros
(2014-04-14 ساعت 17:43)mahbube نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 16:48)alirezanz نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:09)ashkan99 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:00)faridl14 نوشته:  بچه ها بعد از عدم قبولی در لاتاری برنامتون چیه؟!! Smile
من که میرم شمال یه سر هوا عوض کنم! بعدش دوباره میام مهاجر سرا و سایت لاتری می چرخم که شاید مثل 2013 انتخاب اکتبری هم داشته باشیم چند ماه دیگه هم دلم خوش باشه. بعدش هم که میشه مهر ماه میرم دوباره ثبت نام میکنم و دلمو خوش میکنم و خیالبافی می کنم واسه اردبیهشت آینده! الان 3 ساله این برنامه کاری منه!

ستاد یادآوری حقایق مهم زندگی!

خسته نباشی دلاور.... چقد برنامه هامون شبیه همهBig Grin

خوش به حالتون باز ی شمالی هست که بیاین من که شمالم چیکار باید بکنمSad

من خودم شمالم باز داشنگام شمالتره و باید برم این هفته شما کجایی؟شما برید کیش بهتره Big Grin

اگر نمرتون خوب نیست نترسید به راهتون ادامه بدید. گاهی هم شده افراد با رزومه ی ضعیف انتخاب شدند یا حتما ضرورتی وجود نداره که بورس بشید، میشه پذیرش یه دانشگاه متوسط رو گرفت(البته باید بتونید یه ترم شهریه ی دانشگاهشون رو بپردازید) و توی اون دانشگاه نمرات عالی کسب کنید و به راحتی خودتون رو به بهترین دانشگاه های آمریکا اون هم با فول فاند انتقال بدید...
من باید رو این قضیه کار کنم گویا!
حالا این نمره خوب ینی چی؟ینی چقد؟نمره هر درس یا معدل کل ارشد؟چجوریاس؟من انقد که فکره معدلمم حتی نمرات این ترمم ندیدم!

من رشت هستم اره فک کنم باید برم کیش
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 18:10)ata_bros نوشته:  آخه یکی که دوس نداره بره ،برنامم نداره، هدفم نداره، حتی بش فکرم نکرده ! چجوری فهمیده که لاتاری وجود داره ؟!!!
:دی
داریم مگه !

داریم فراوونم داریم کسایی رو که برای سنجش شانسشون-برای گرفتن ویزا برای وسافرت کردن به آ.م.ر.ی.ک.ا 1-2بار در سال-برای ادامه تحصیل و برگشتن دوباره به کشور و........ ثبت نام میکنن.

متاسفانه فرهنگ این کار توی کشور ما و بین مردممون جا نیوفتاده

تشکر کنندگان: mahbube ، ostokhan ، lighter ، adonis2006 ، alirezanz
من که دعا میکنم 2016 ای نباشه اصن لاتاری رو بردارن خلاص کنن دیگ چیه هی منتظر بشینی ی سال!
تشکر کنندگان: aida123 ، adonis2006 ، soroosh yz ، Arashiv
(2014-04-14 ساعت 19:20)King Eagle نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 17:43)mahbube نوشته:  حالا این نمره خوب ینی چی؟ینی چقد؟نمره هر درس یا معدل کل ارشد؟چجوریاس؟من انقد که فکره معدلمم حتی نمرات این ترمم ندیدم!

اول میان یه نگاه به معدلت میندازن وقتی دیدن مثلا17 هستش و قابل قبول بعد میرن سراغ ریز نمرات شما شاید معدلت بالا باشه اما اون درسی که از همه مهمتر بوده رو کم گرفته باشی و یا بلعکس.

همون طور کهدوستان گفتن مهمترین چیز اینه که اقدام کنی برای گرفتن پذیرش حالا یا قبول میشی یا نه.بهتر از دست روی دست گذاشتنه
اولا از همه مهمتر ریز نمراته که مهمه چون اونا کلا درسهای اسلامی که تو معدل تاثیر دارن تو ایران رو حساب نمیکنن. پس ریز نمرات تخصصی خیلی مهمه نه یه درسی مثل اندیشه. اصولا تو پذیرش تمام عوامل نسبی هستند و هیچ چیز دقیقی این وسط وجود نداره. من نمیدونم اینجا شمارش معکوس یا راهنمای گرفتن پذیررش Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: mahbube ، King Eagle ، aida123 ، adonis2006 ، Arashiv ، alirezanz ، زری وحدتی ، samansaba
(2014-04-14 ساعت 19:13)ostokhan نوشته:  کینگ ایگل ببینمت حالیت میکنم. داداش من کی میگه بچه های دانشگاه آزاد رو قبول نمیکنند. اصلا برای اونا رزومه مهمه نه نوع دانشگاه(بجز دانشگاههای تک رقمی ایران)

استخون جان من اگه اینو میگم با 4تا آدم که توی اونجا تحصیل و زندگی کردن در ارتباطم و هرچی میگم از روی دانشه نه از روی معده.منم نگفتم اصلا نمیگیرن.گفتم به ندرت میگیرن.

نزنمون داداش Big Grin

تشکر کنندگان: mahbube ، ostokhan ، adonis2006 ، Mansour92 ، Fifi2015 ، alirezanz
(2014-04-14 ساعت 18:44)بازگشت نوشته:  باورتون میشه!! من از الان به فکر لاتاری 2016 هستم.آدم به ناامیدی من دیده بودید؟!!

شما برادر من نمیخوای اطلاعاتت رو به میرزا بنویس(خودم) تحویل بدی؟! منتظرما Wink

تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-14 ساعت 19:29)ostokhan نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 19:20)King Eagle نوشته:  

اولا از همه مهمتر ریز نمراته که مهمه چون اونا کلا درسهای اسلامی که تو معدل تاثیر دارن تو ایران رو حساب نمیکنن. پس ریز نمرات تخصصی خیلی مهمه نه یه درسی مثل اندیشه. اصولا تو پذیرش تمام عوامل نسبی هستند و هیچ چیز دقیقی این وسط وجود نداره. من نمیدونم اینجا شمارش معکوس یا راهنمای گرفتن پذیررش Big Grin Big Grin Big Grin
اینو گل گفتی Big Grin
بابا انقد به راههای دیگه فکر نکنین Big GrinBig Grin هممون لاتاری برنده ایمWinkWink
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter ، adonis2006 ، ostokhan ، satin ، Arashiv ، alirezanz
[عکس: 24e2da1ac4f06a061.jpg]

تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، feligoli ، soroosh yz ، satin ، Mansour92 ، alirezanz ، زری وحدتی ، samansaba
بابا اینقدر بحث نکنید هیچ کدوممون قبول نمیشم Big Grin
( روحیه دادم در حد خوزه مورینیو )
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، mahbube ، alirezanz ، faridl14
ایشالله که قبولیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم. به امید خدا...
تشکر کنندگان: parsa_mohyol ، adonis2006 ، babak433 ، aida123 ، alirezanz ، alireza_guitar ، amino

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان