کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-14 ساعت 19:28)mahbube نوشته:  من که دعا میکنم 2016 ای نباشه اصن لاتاری رو بردارن خلاص کنن دیگ چیه هی منتظر بشینی ی سال!

احتیاجی نیست دعا کنی شرکت نکنی مشکلت حله محبوبه خانم
dar arzoy usa
تنها ١٧ روز ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، King Eagle ، adonis2006 ، lighter ، toghrol120
چه امشب سوت و کوره ...
چرا ؟؟
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، lighter ، toghrol120
(2014-04-14 ساعت 21:47)roya r نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 19:28)mahbube نوشته:  من که دعا میکنم 2016 ای نباشه اصن لاتاری رو بردارن خلاص کنن دیگ چیه هی منتظر بشینی ی سال!

احتیاجی نیست دعا کنی شرکت نکنی مشکلت حله محبوبه خانم
جواب کوبنده بود!! Cool
من دیگه حرفی ندارم!! Big Grin
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، King Eagle ، adonis2006 ، lighter ، satin
من نتونستم امسال ثبت نام کنم دارم فشار می کشم لطفا هیچ کس دعای منفی نکنه برای سال دیگه امید بستم امسال من برای شما دعا می کنم شما هم سال دیگه منو از یاد نبرید تشکر
dar arzoy usa
(2014-04-14 ساعت 17:15)faridl14 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 16:48)alirezanz نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:09)ashkan99 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:00)faridl14 نوشته:  بچه ها بعد از عدم قبولی در لاتاری برنامتون چیه؟!! Smile
من که میرم شمال یه سر هوا عوض کنم! بعدش دوباره میام مهاجر سرا و سایت لاتری می چرخم که شاید مثل 2013 انتخاب اکتبری هم داشته باشیم چند ماه دیگه هم دلم خوش باشه. بعدش هم که میشه مهر ماه میرم دوباره ثبت نام میکنم و دلمو خوش میکنم و خیالبافی می کنم واسه اردبیهشت آینده! الان 3 ساله این برنامه کاری منه!

ستاد یادآوری حقایق مهم زندگی!

خسته نباشی دلاور.... چقد برنامه هامون شبیه همهBig Grin

خوش به حالتون باز ی شمالی هست که بیاین من که شمالم چیکار باید بکنمSad

چاره ایی نداری مگر اینکه لاتاری ببری! مجبوری میفهمی؟ مجبور!! اونوقت از برنامه هات به ما هم بگو که وصف العیش نصف العیشه!

شدیداااااااااااااا مجبورم

برناممو که قبلا گفتم میرم NY ی سال اولو کار میکنم بعد میرم سراغ کالجو یونیCool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: adonis2006
چه جالب همه میخوان ساله اولو کار کنن بعد برن سراغ یونی منم دقیقا همین تصمیمو دارم Cool Smile
تشکر کنندگان: alirezanz ، King Eagle ، adonis2006 ، lighter ، toghrol120 ، bijan9 ، mahbube ، babak433
می نویسم ، نه از آن گونه که سخنی گفته باشم ، تنها برای آنکه حرفها در دلم تلنبار نشود ... آری تا سبک شوم و به آسمان پرواز کنم

پروردگارا! بال و پری از رهــــایی بر من بخشای و رسم پـــ ــرواز بر من آموز
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: alirezanz ، King Eagle ، adonis2006 ، lighter ، samansaba ، satin ، toghrol120 ، babak433 ، baran21
خوشحالم که هر از چند ساعت یه بار که میام به این تاپیک سر می زنم،حداقل 10 صفحه اضافه شده،امیدوارم همگی بعد از اعلام نتایج باز هم با خبر های خوش صفحات این فروم رو بالا ببریم.تجربه تلخ دوستان 2013 که به خیلی هاشون ویزا نرسید رو فراموش نکنیم،واقعا می شه درک کرد که چه حالی داشتند،همون چشمه و لب تشنه.از صمیم قلب امیدوارم این دفعه سهمیه ویزا اونقدر زیاد باشه که به همه اونایی که برنده می شن برسه،باز هم امیدوارم هیچ کس ناامید نشه هیچوقت ولی اینو باید هممون بدونیم که برنده شدن خیلی شیرینه ولی نشدنش اخر دنیا نیست و همیشه چیزای با ارزش تر از اون تو زندگی وجود دارن.به قول معروف اسمون وقتی ابری می شه می باره ولی همیشه از یه ارتفاعی به بعد ابری تو اسمون وجود نداره،پس هر وقت اسمون دلت ابری شد،فقط اوج بگیر.به امید برنده شدن همه مهاجرسراییها.
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
(2014-04-14 ساعت 22:46)panyi نوشته:  چه جالب همه میخوان ساله اولو کار کنن بعد برن سراغ یونی منم دقیقا همین تصمیمو دارم Cool Smile

اخه چاره ای نیست باید و باید ی سال صبر کرد تا IN STATE شد از این گذشته ادم تا برسه اونجا که نمیتونه بره درس بخونه یکم بگرده اشنا شه خوش بگذرونه جا بیفتهWink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: King Eagle ، adonis2006 ، lighter ، toghrol120 ، mahbube
(2014-04-14 ساعت 17:46)ashkan99 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 16:48)alirezanz نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:09)ashkan99 نوشته:  [quote='faridl14' pid='478930' dateline='1397467844']
بچه ها بعد از عدم قبولی در لاتاری برنامتون چیه؟!! Smile
من که میرم شمال یه سر هوا عوض کنم! بعدش دوباره میام مهاجر سرا و سایت لاتری می چرخم که شاید مثل 2013 انتخاب اکتبری هم داشته باشیم چند ماه دیگه هم دلم خوش باشه. بعدش هم که میشه مهر ماه میرم دوباره ثبت نام میکنم و دلمو خوش میکنم و خیالبافی می کنم واسه اردبیهشت آینده! الان 3 ساله این برنامه کاری منه!

ستاد یادآوری حقایق مهم زندگی!

خسته نباشی دلاور.... چقد برنامه هامون شبیه همهBig Grin

خوش به حالتون باز ی شمالی هست که بیاین من که شمالم چیکار باید بکنمSad
[/qu

داداش شما بیا جنوب پیش خودم....

فدای شما
من جنوبی نیستم اما جنوبی ها را دوست دارمShy

(2014-04-14 ساعت 18:44)بازگشت نوشته:  باورتون میشه!! من از الان به فکر لاتاری 2016 هستم.آدم به ناامیدی من دیده بودید؟!!

چقد پر انتظار من 2017 به بالا می فکرمWink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، toghrol120
دوستانی که همه حس ادامه درس دارن یه سر به این سایت بزنن خیلی اطلاعات تاپی داره

http://www.timeshighereducation.co.uk
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، Mansour92 ، samansaba ، mahbube
(2014-04-14 ساعت 23:03)ramtin228 نوشته:  خوشحالم که هر از چند ساعت یه بار که میام به این تاپیک سر می زنم،حداقل 10 صفحه اضافه شده،امیدوارم همگی بعد از اعلام نتایج باز هم با خبر های خوش صفحات این فروم رو بالا ببریم.تجربه تلخ دوستان 2013 که به خیلی هاشون ویزا نرسید رو فراموش نکنیم،واقعا می شه درک کرد که چه حالی داشتند،همون چشمه و لب تشنه.از صمیم قلب امیدوارم این دفعه سهمیه ویزا اونقدر زیاد باشه که به همه اونایی که برنده می شن برسه،باز هم امیدوارم هیچ کس ناامید نشه هیچوقت ولی اینو باید هممون بدونیم که برنده شدن خیلی شیرینه ولی نشدنش اخر دنیا نیست و همیشه چیزای با ارزش تر از اون تو زندگی وجود دارن.به قول معروف اسمون وقتی ابری می شه می باره ولی همیشه از یه ارتفاعی به بعد ابری تو اسمون وجود نداره،پس هر وقت اسمون دلت ابری شد،فقط اوج بگیر.به امید برنده شدن همه مهاجرسراییها.

ولی خداییش اخر دنیا هم که نباشه دیگه نزدیک آخر دنیا که هست

ولی همچنان امید دارم +++++

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: y.n ، King Eagle ، adonis2006 ، lighter ، ashkan99
سلام به همه دوستان منتظر

خوشحالم که به نکان مهمی داریم میرسیم یعنی زندگی واقعی در امریکا راستش رو بگم این هیجان قبولی بعد مدتی تبدیل میشه به استرس و کمی شیرینیش کمتر میشه ولی همچنان معتقدم که فکر کردن و یاداوریش میتونه به باقی ماندن هیجانش کمک کنه .
نکات امروز:
1- دوستان اکثرا نوشتن "یک سال ماکار می کنیم این استیت بشیم" توجه قوانین ایالات برای اینستیت شدن فرق داره بعضی ایالات تا 2-3 سال طول میکشه این استیت بشین و بیشترین تاثیر اینستیت شدن در گرفتن فاند تحصیلی هست .یعنی بای کارهای دیگه معطل این استیت شدن نمونید.
2- دوستانی که میخواهند ادامه تحصیل بدهند باید مدارک را در موسساتی مشخصی ارزشیابی و تایید کننددر این موسسات با گرفتن ترجمه رسمی ریز نمرات و مدرک شما با مکاتبه با دانشگاهتان ان را تایید میکنند . و اگر این استیت نباشید یا احساس شود ضعف زبان دارید یا از شما مدرک تافل میخواهند یا دوره زبان به شما ارائه میکنند . هزینه تحصیل در رده های بالا زیاد هست و اگر هم فاند بگیرید باید بعد از فارغ التحصیلی و شروع به کار و داشتن درامد در حد تعیین شدهای مانند وام ان را پس بدهید که این خود مشکل بسیاری از دانشجویان امریکایی و دغدغه فکری انهاست.
3- به نظر من یافتن شهر و ایالت به موارد زیر بستگی دارد:1- هزینه هاcost of living بخصوص مسکن و حمل و نقل و غذا 2- قوانین مالیاتی : زیرت تاثیر مستقیم بر درامد و خریدهای شما دارد به طور متوسط 20 -25% درامد را باید مالیات و بیمه و...حساب کنید . و با احتساب 7- 8.5% مالیات ایالتی میشود.... رقم زیادی است نه؟
بعضی ایالات مانند تگزاس مالیات ایالتی بر درامد و غذا ندارند(ولی مالیاتفدرال پا بر جاست) ولی مالیات فروش (sales tax) بالای دارند 8.5%همین طور با اینکه هزینه مسکن بسیار پایین تر از ایالات دیگر است اما مالیات صاحبخانه ها بالاست.و البته قسمتی از مالیات داده شده با اظهار درست مالیاتی و با به درامد تعداد خانوار و ... به مالیات پردازنده بازگردانده میشود.
پس مالیات واقعا مهم است در انتخاب ایالت.
3- وجود فرصت کاری مرتبط با تخصصتان و تعداد شهرهای بزرگ و صنایع قوی و بزرگ ایالت و درصد بیکاری و تولید کار و اشتغال
4- تعداد مهاجرین و فرهنگ مهاجر پذیری ایالت ( زیرا رقیب اصلی در کارهای یدی و فروشندگی و تعمیرات مهاجران مکزیکی و لاتین هستندکه دانسن زیان اسپانیولی در بعضی مشاغل که با ارباب رجوع در ارتباط است مزیت محسوب میشود.)
5- اب و هوا و اوضاع دوا و درمان و دانشگاهی و جرم و تفریحات... (زیرا این یک قاعده است اگر در محله خوب خانه بگیرید در هر ایالتی باشد در امنیت هستید در محله ضعیف در هر ایالتی حتی با استاندار امنیت بالا باز در خطر دزدی و.. خواهید بود.
- یک مورد 6 هم هست که مسئله وجود پروازهای مستقیم به وطن هست برای کسانی که مرخصی محدودی دارند و والدین یا عزیزانی مسن که در وطن مانده اند و برای دیدار انها هر ساله باید برگردید یا قرار است انها به دیدن شما بیایند یا خدای ناکرده در مواقع اضطراری باید خود را سریعا برسانید (که برای من پیش امد ) بودن پرواز مستقیم به شهر سکونت یا ایالت بسیار مهم است . زیرا نه تنها صرفه جویی در زمان که در هزینه ها هم خواهد بود.

اما در مورد برق چون خودم جزئ خانواده برقی ها (البته خودم ارشیتکتم )هستم (همسر مهندس برق هستند و در زمینه خودشان مشغول به کارند ) فکر کنم در صورت داشتن جزئیات بیشتر از کار و تجربه دوستان در رشته های برق و معماری در مورد تگزاس میتوانم اطلاعات دقیق تری بدهم .
برنده 2012

اقا یکی اسمه کاربران در حال بازدیدو بزار اسمه منم باشه شاد شم تا من میرم میزارین

خدا بداد برسه هنوز 16 روز مونده اینه حاله روزم هفته دیگه خواهشا منو ی ماه بن کنین تا دری وری نگمDBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: roya r ، King Eagle ، adonis2006 ، feligoli ، lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان