کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-12 ساعت 15:14)omid_bl نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 14:15)bidad نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 13:09)omid_bl نوشته:  دوشنبه صد در صد اعلام میکنند, حتی یک در صد هم امکان نداره, دوشنبه اعلام نشه. همین الانشم دیر کردن

در حالت منطقی و بسیار محتمل بین ۶۰۰۰-۵۸۰۰

کمی خوش بینانه تر ۶۳۰۰-۶۰۰۰

احتمال بسیار کم ۶۵۰۰-۶۳۰۰

بالای ۶۵۰۰ هم غیر ممکن

به هر حال در نظر داشته باشد که KCC روند صدور ۵۰۰۰ ویزا (برای کل قاره ها ) درهر ماه رو حفظ میکنه , و این ارقام بالا طبق این روند در نظر گرفته شدند. این Backlog یا تاخیری که در مصاحبه ها به دلیل تاخیر ارسال فرم بوده از این ماه کمی کمتر خواهد شد و برای ماه های بعد بسیار کمتر و کمتر. لذا انتظار میره روند کارنت کردن این ماه کمی بهتر از ماه های قبل (کمی فقط), و از ژولای شاهد سرعت گرفتن کارنتی ها باشیم .
یعنی تو ماه سپتانبر هم روند 5000 ویزارو حفظ می کنند؟
به نظرتون روند بررسی پرونده ها سریعتر میشه؟ یعنی از 5 ماه به کمتر کاهش پیدا می کنه؟

این ۵۰۰۰ تا کل قاره ها هاست, نه فقط آسیا. روند کند آسیا توضیح مشخصی داره. از یک طرف KCC باید روند ۵۰۰۰ تا هر ماه رو نگاه داره, و از طرفی دیگر بالای ۷۰ درصد کیس های آسیا که بین ۹۰۰۰-۱ هستند متعلق به ایران و نپال هستند. یعنی بیشتر این کیس ها کلا در چهار سفارت نپال, آنکارا, ابوظبی, و ایروان میرن مصاحبه. پس شلوغیهای سفارت ها هم از یک طرف دیگه موجب شده که KCC این روند کارنت کردن رو در پیش بگیره. به این دو عامل هم اضافه کن که در هر ماه تعدادی از مصاحبه شونده ها از کارنت ماه های قبل هستند, که همونطور که گفتم از این ماه و و مخصوصا از ژولای روند سرعت میگیره, چون این تاخیر هی کم و کمتر میشه.

شماره کیس های بالا ۸۰۰۰ , صد در صد میرن واسه اوگوست یا سپتامبر. اینجا باید امیدوار بود که روند کلیرنس کردن خیلی سری تر بشه برای عزیزانی که ماه های آخر میرن مصاحبه, (که معمولا هم همینطور است ). این روند کارنت کردن از یک طرف خیلی خوبه, چون سهم ایران مثل پارسال زیاد خورده نمیشه, اگه زیاد اعلام میکردن, امکان اینکه کیس های کشورهای دیگه برن مصاحبه و ویزا بگیران و ایرانیها پشت خط کلیرانس بمونن و سهمیه آسیا تموم شه زیاد میشد.

اینجور که از آمارها مشخصه غیر از 2014 و 2013 در کلیه سالها ویزا کم نمیاد و فقط عامل چک امنیتی باعث عدم گرفتن ویزا میشه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: bidad ، bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-04-12 ساعت 15:14)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 13:09)omid_bl نوشته:  دوشنبه صد در صد اعلام میکنند, حتی یک در صد هم امکان نداره, دوشنبه اعلام نشه. همین الانشم دیر کردن

بالای ۶۵۰۰ هم غیر ممکن

به هر حال در نظر داشته باشد که KCC روند صدور ۵۰۰۰ ویزا (برای کل قاره ها ) درهر ماه رو حفظ میکنه , و این ارقام بالا طبق این روند در نظر گرفته شدند. این Backlog یا تاخیری که در مصاحبه ها به دلیل تاخیر ارسال فرم بوده از این ماه کمی کمتر خواهد شد و برای ماه های بعد بسیار کمتر و کمتر. لذا انتظار میره روند کارنت کردن این ماه کمی بهتر از ماه های قبل (کمی فقط), و از ژولای شاهد سرعت گرفتن کارنتی ها باشیم .

در نظر داشته باش که غیرممکن, غیرممکنه (اگر خدا بخواهد)

انشالله همینطوریه که شما میگین, اونوقت یک رتبه تپل از من میگیرین :دی ولی بعید میدونم(خیلی بعید), منم دوست دارم ژولای برام مصاحبه, ولی فعلا بین ژولای و اوگوست ۵۰ ۵۰ هستش, اگه بالای ۶۵۰۰ بگن واسه ژون ,اون وقت به احتمال زیاد من ژولای میرم مصاحبه.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-04-12 ساعت 15:19)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 15:14)omid_bl نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 14:15)bidad نوشته:  

بالای ۶۵۰۰ هم غیر ممکن

یعنی تو ماه سپتانبر هم روند 5000 ویزارو حفظ می کنند؟
به نظرتون روند بررسی پرونده ها سریعتر میشه؟ یعنی از 5 ماه به کمتر کاهش پیدا می کنه؟

این ۵۰۰۰ تا کل قاره ها هاست, نه فقط آسیا. روند کند آسیا توضیح مشخصی داره. از یک طرف KCC باید روند ۵۰۰۰ تا هر ماه رو نگاه داره, و از طرفی دیگر بالای ۷۰ درصد کیس های آسیا که بین ۹۰۰۰-۱ هستند متعلق به ایران و نپال هستند. یعنی بیشتر این کیس ها کلا در چهار سفارت نپال, آنکارا, ابوظبی, و ایروان میرن مصاحبه. پس شلوغیهای سفارت ها هم از یک طرف دیگه موجب شده که KCC این روند کارنت کردن رو در پیش بگیره. به این دو عامل هم اضافه کن که در هر ماه تعدادی از مصاحبه شونده ها از کارنت ماه های قبل هستند, که همونطور که گفتم از این ماه و و مخصوصا از ژولای روند سرعت میگیره, چون این تاخیر هی کم و کمتر میشه.

شماره کیس های بالا ۸۰۰۰ , صد در صد میرن واسه اوگوست یا سپتامبر. اینجا باید امیدوار بود که روند کلیرنس کردن خیلی سری تر بشه برای عزیزانی که ماه های آخر میرن مصاحبه, (که معمولا هم همینطور است ). این روند کارنت کردن از یک طرف خیلی خوبه, چون سهم ایران مثل پارسال زیاد خورده نمیشه, اگه زیاد اعلام میکردن, امکان اینکه کیس های کشورهای دیگه برن مصاحبه و ویزا بگیران و ایرانیها پشت خط کلیرانس بمونن و سهمیه آسیا تموم شه زیاد میشد.

اینجور که از آمارها مشخصه غیر از 2014 و 2013 در کلیه سالها ویزا کم نمیاد و فقط عامل چک امنیتی باعث عدم گرفتن ویزا میشه

بله همینطوره, منم همین رو گفتم, ویزا که یک تعداد مشخص باید صادر شه. برای همین گفتم این روند کارنت که KCC ممکن بهتر باشه برای ایرانیها نسبت به دو سال قبل, به شرط اینکه کلیرنس اونایی که ماه های آخر میرن مصاحبه خیلی کمتر بشه. البته نباید هم انتظار دشت که همه ویزا بگیران (واقع بینانه) ولی امید داریم که از ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ خیلی بهتر باشه.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ریحانا ، مهدی هژ ، HERMES7 ، bahar101 ، ARSAMNEW
فردا این موقع کلی خوشحالیما....
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، m.ghoreishi ، Macy ، Memolk ، ARSAMNEW
(2015-04-12 ساعت 21:23)ریحانا نوشته:  فردا این موقع کلی خوشحالیما....

خدا کنه .آمین خدایا به دعا های این جماعت خسته گوش کن و دلهاشونو یه بار دیگه شاد کن .آمین
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: sinapco ، bahar101 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng
سلام دوستان منتظر .حدس من فرداشب اعلام کارنتی بالای ۷۰۰۰است شاید فکر کنید خیلی خوش بین هستم ولی باور کنید که امسال سال ایرانی هاست .دوستانی که ماه های اول یعنی اکتبر رفته بودند مصاحبه وکلیرنس خورده بودند بعد از سه ماه که کلیر نشده بودندخیلی ترسیده بودند که نکنه به این زودی ها کلیر نشن وویزاها تموم بشه وسرنوشت ۲۰۱۴ ای ها سرشون بیاد ولی اگه پست های منو تو اون موقع بخونین میبینید من نوشته بودم بعد از ۴ماه حتما کلیر میشید (اون موقع با farrokh1675پست می ذاشتم ولی وقتی پسرم یکضرب گرفت ورفت آمریکا با نام کاربری جدیدی اومدم تو مهاجر سرا) حالا هم یقین دارم همه ایرانی ها میرن مصاحبه واکثرا ویزا میگیرن .با امید به فردایی بهتر .فردا شب منتظر لبخند های شیرینتان هستم همگی شاد باشید
(2015-04-12 ساعت 21:59)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان منتظر .حدس من فرداشب اعلام کارنتی بالای ۷۰۰۰است شاید فکر کنید خیلی خوش بین هستم ولی باور کنید که امسال سال ایرانی هاست .دوستانی که ماه های اول یعنی اکتبر رفته بودند مصاحبه وکلیرنس خورده بودند بعد از سه ماه که کلیر نشده بودندخیلی ترسیده بودند که نکنه به این زودی ها کلیر نشن وویزاها تموم بشه وسرنوشت ۲۰۱۴ ای ها سرشون بیاد ولی اگه پست های منو تو اون موقع بخونین میبینید من نوشته بودم بعد از ۴ماه حتما کلیر میشید (اون موقع با farrokh1675پست می ذاشتم ولی وقتی پسرم یکضرب گرفت ورفت آمریکا با نام کاربری جدیدی اومدم تو مهاجر سرا) حالا هم یقین دارم همه ایرانی ها میرن مصاحبه واکثرا ویزا میگیرن .با امید به فردایی بهتر .فردا شب منتظر لبخند های شیرینتان هستم همگی شاد باشید

اي قربون دهنت عمو فرخ خيلي عزيزي
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33 ، shayan seyfi ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng
(2015-04-12 ساعت 21:59)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان منتظر .حدس من فرداشب اعلام کارنتی بالای ۷۰۰۰است شاید فکر کنید خیلی خوش بین هستم ولی باور کنید که امسال سال ایرانی هاست .دوستانی که ماه های اول یعنی اکتبر رفته بودند مصاحبه وکلیرنس خورده بودند بعد از سه ماه که کلیر نشده بودندخیلی ترسیده بودند که نکنه به این زودی ها کلیر نشن وویزاها تموم بشه وسرنوشت ۲۰۱۴ ای ها سرشون بیاد ولی اگه پست های منو تو اون موقع بخونین میبینید من نوشته بودم بعد از ۴ماه حتما کلیر میشید (اون موقع با farrokh1675پست می ذاشتم ولی وقتی پسرم یکضرب گرفت ورفت آمریکا با نام کاربری جدیدی اومدم تو مهاجر سرا) حالا هم یقین دارم همه ایرانی ها میرن مصاحبه واکثرا ویزا میگیرن .با امید به فردایی بهتر .فردا شب منتظر لبخند های شیرینتان هستم همگی شاد باشید
خدایا نظر آقا فرخ رو به گوش کی سی سی برسان.
آمین
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: farrokh33 ، shayan seyfi ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng
من تو اخبار ديدم كه پنجشنبه و جمعه هفته گذشته تعطيلات فصلي كنگره بوده شايد دولتشون هم تعطيل بوده كارنت بموقع نكردن..
تشکر کنندگان: Memolk ، farrokh33 ، ARSAMNEW
(2015-04-12 ساعت 22:51)Shahram914 نوشته:  من تو اخبار ديدم كه پنجشنبه و جمعه هفته گذشته تعطيلات فصلي كنگره بوده شايد دولتشون هم تعطيل بوده كارنت بموقع نكردن..
سلام دوست عزیز معمولا روزهای دوشنبه به وقت کنتاکی که میشه حدودای ۸شب ما کارنتی ها رو اعلام میکنن پس تا فرداشب هیجان انگیز وشاد .شب بخیر
تشکر کنندگان: Shahram914 ، Alex 2014 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، Memolk
13 ساعت و نیم مونده تا عده ای از این تاپیک برن اون تاپیکSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: نیلان ، ریحانا ، gholamrezaei ، ARSAMNEW ، mehdi1989 ، Memolk ، mojgan m
بد بخت شدیم دیگه
تیم ملی کشتی زد له کرد امریکارو تو خاک خودش .
الان لج میکنن کم کارنت میکنن !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Shahram914 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، babisondes ، Memolk ، m.ghoreishi ، fati.d ، shirin.ad68 ، hilda60
من دیشب خواب دیدم که انگار کارنت شدم و خوشحال بودم واقعا مطمئنم در واقعیت حداقل 6200 راکارنت می کنند از اول ماه هم روی این عدد موندم .
یک چیز واضح هم در خوابم این بود که عدد کات آف دیگه 25 یا 75 لعنتی را نداشت.Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: aaraam ، ARSAMNEW ، Shahram914 ، Alex 2014 ، mbsamani ، Memolk ، styvan ، fati.d ، shirin.ad68 ، SINA FALL
(2015-04-13 ساعت 07:11)rezasadeghi نوشته:  بد بخت شدیم دیگه
تیم ملی کشتی زد له کرد آمریکارو تو خاک خودش .

Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk ، ریحانا ، fati.d
(2015-04-13 ساعت 08:14)نیلان نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 07:11)rezasadeghi نوشته:  بد بخت شدیم دیگه
تیم ملی کشتی زد له کرد آمریکارو تو خاک خودش .

Big Grin

دم همشون گرم امريكايي ها قطعا ورزش رو قاطي سياست نميكنن
در واقع ورزش رو قاطي هيچي نميكنن اميدواريم ما هم همينطور باشيم كه هستيمSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Memolk ، ریحانا ، fati.d

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان