کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام مجدد.... مرسی مارس عزیز. اطلاعات رو وارد کردم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 15:51)rezasadeghi نوشته:  من الان این مامور kcc رو دیدم داشت میرفت سرکار !!
بربری و خامه خریده بود واسه صبحانه !!
گفتم کی ریلیس میکنید کارنتی جدید رو ؟؟
گفت صبحانه رو بزنیم بعد !!
گفتم دم شما گرم !!

Smile کامنتتون را خوندم...کامنت همه ی بچه ها کلی لبخند اومد روی لبم با اینکه روزخوبی اصلا نداشتم...چقدر خوبه شماها هستید هم قطاری ها و همه با هم این مسیر را می ریم جلو...مرسی دوستهای خوبم بابت انرژی های مثبتتون
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babisondes ، mojgan m ، p00ya2001 ، ریحانا ، fati.d ، areb1356 ، ARSAMNEW
الان به عبارتی ساعت حدود 9:30 به وقت اونجاس ! پس کی میخان اعلام کنن!?Rolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk ، ریحانا ، fati.d ، ARSAMNEW
يعني احتمال داره امروز هم اعلام نكنن؟؟؟؟؟!!!!!!
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW
(2015-04-13 ساعت 17:14)fati.d نوشته:  8:43 صبح به وقت نیویورک
به نظرتون واسه سلامت بیشتر قلب هامون بریم خودمون به یه کاری سرگرم کنیم تا ساعت 12 شب بعد بیام سایت رو چک کنیم بهتر نیست Wink

عزیزم وقت کنتاکی بایدمدنظرتون باشه
موافقم ولی آخه میتونیم ؟!؟!؟!
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mojgan m ، Memolk ، fati.d
(2015-04-13 ساعت 18:03)Macy نوشته:  يعني احتمال داره امروز هم اعلام نكنن؟؟؟؟؟!!!!!!

راستش هر احتمالی از کی سی سی بعید نیست با توجه به موارد پیش اومده ولی فقط می شه امیدوار بود ولی احتمالا همون ساعت 11 تا 12 شب اعلام می شهCool
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: fati.d ، Macy ، ARSAMNEW
نه دیگه اعلام میکنند حداقل این تیکه از خوابم که تعبیر میشه
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Memolk ، fati.d
امروز شماره های 6000 تا 7000 خیلی استرس دارن. دوستان برید با خیال راحت استراحت کنید و ساعت 8 چک کنید. فکر نمیکنم زودتر اعلام کنن
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: ریحانا ، babisondes ، Memolk ، ARSAMNEW
من که لپ تاپ را روی سایت ویزا بولتون گذاشتم هر ۱۵ ثانیه هم صفحه رفرش میشه با تبلت هم در اینجام به محض اعلام دراینجا بهتون اعلام میکنم شما برین استراحت کنید ولی مشکل اینجاست آخه واقعا میتونید؟!؟!
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Memolk ، shayan seyfi ، babisondes ، mojgan m ، fati.d ، shahin2737 ، ARSAMNEW
من فعلا برم برای ریلکس شدن یه دوش بگیرم و یه چای تازه دم همرا با باقلوا بخورم روحم شاد باشه تا برای استرس های بعدی و شاید هیجان و خوشحالی آمادگی پیدا کنم... Smile

تشکر کنندگان: mojgan m ، ریحانا ، saeed_ans
(2015-04-13 ساعت 18:19)Memolk نوشته:  من فعلا برم برای ریلکس شدن یه دوش بگیرم و یه چای تازه دم همرا با باقلوا بخورم روحم شاد باشه تا برای استرس های بعدی و شاید هیجان و خوشحالی آمادگی پیدا کنم... Smile

قربون دستت بی زحمت یک کمرنگشم واسه من بریزSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ریحانا ، hamed shayan ، fati.d ، Memolk ، ARSAMNEW
Smile 
دوستان ماها همدیگر را نمی شناسیم واصلا همدیگررا ندیدیم فقط فقط بزرگترین تغییر زندگیمون و شایدحتی بزرگترین رازمون را باهم به اشتراک گذاشتیم و این درحالیست که حتی نزدیک ترین فامیلمون یا همکارمون ویا دوستمون هنوز از این رازمون خبرندارد دوستانه امیدوارم همه مان موفق بشویم نه تنها در گرفتن ویزا بلکه در کل پروسه مهاجرتمون
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babisondes ، 123a ، taherifar ، fati.d ، shahin2737 ، Memolk ، peyman55 ، areb1356 ، ARSAMNEW ، aaraam
اگه امروز اعلام نکنن فکر کنم رکورد تاخیر رو زدن امیدوارم اینهمه دق میدن لااقل رکورد کارنتی زیاد رو هم بزنن
تشکر کنندگان: ریحانا ، 123a ، babisondes ، hamed shayan ، Memolk
فکر کنم امروز اعلام نکنن رکورد تاخیر رو زدن امیدوارم اینهمه دق دلی میدن لااقل کارنتی هاشونم رکورد بزنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
ای بابا اینا خوابن پس چرا اعلام نمیکنن این همم ک طولش میدن اخرم فک کنم 500 تا اعلام کنن کلا خراب شن رو اعصاب ما.دیگه هنگیدیممممممممممم
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان