کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-13 ساعت 07:58)ریحانا نوشته:  من دیشب خواب دیدم که انگار کارنت شدم و خوشحال بودم واقعا مطمئنم در واقعیت حداقل 6200 راکارنت می کنند از اول ماه هم روی این عدد موندم .
یک چیز واضح هم در خوابم این بود که عدد کات آف دیگه 25 یا 75 لعنتی را نداشت.Big Grin
آی گفتی این خورده آخرش خیلی رو اعصابه 25-75Big Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mbsamani ، Memolk ، ریحانا ، fati.d ، shirin.ad68
(2015-04-13 ساعت 09:05)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 07:58)ریحانا نوشته:  من دیشب خواب دیدم که انگار کارنت شدم و خوشحال بودم واقعا مطمئنم در واقعیت حداقل 6200 راکارنت می کنند از اول ماه هم روی این عدد موندم .
یک چیز واضح هم در خوابم این بود که عدد کات آف دیگه 25 یا 75 لعنتی را نداشت.Big Grin

اون خوش شانسایی که یکی دو تا مونده به آخر کارنت میشن ولی لذت می برن از این خورده ها. Big Grin مال شما آخرش رنده؟ مال من که گوشه نداشته بید Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk ، ARSAMNEW ، ریحانا ، fati.d ، shirin.ad68 ، hamed shayan
(2015-04-13 ساعت 09:22)نیلان نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 09:05)ARSAMNEW نوشته:  

اون خوش شانسایی که یکی دو تا مونده به آخر کارنت میشن ولی لذت می برن از این خورده ها. Big Grin مال شما آخرش رنده؟ مال من که گوشه نداشته بید Big Grin
برای من که یه خورده ی مسخره ای داره که همون 75 تا را می بوسیم و سرمه ی چشممون می کنیمCool
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، fati.d ، shirin.ad68

شام زیاد خوردی Big Grin البته کاش اوناعم زیاد بخورن Rolleyes
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW
(2015-04-13 ساعت 12:29)styvan نوشته:  

4ساعت دیگه معلوم میشهBig Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW
(2015-04-13 ساعت 13:23)ریحانا نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 12:29)styvan نوشته:  

4ساعت دیگه معلوم میشهBig Grin

دارم سکته رو میزنم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، ریحانا ، ملايي
پس كي ميان سر كار مرديم از انتظار
تشکر کنندگان: ریحانا ، ملايي ، Memolk
اون یکسال انتظاری که کشیدیم یکطرف این دو روز انتظار که خورد به تعطیلیشون از طرف دیگر و این یکی دو ساعت باقیمانده هم که بدجوری داره اذیت می کنه.
ولی لذتش هم در این هیجانش هست.
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: نیلان ، ملايي ، p00ya2001
(2015-04-13 ساعت 15:27)ریحانا نوشته:  اون یکسال انتظاری که کشیدیم یکطرف این دو روز انتظار که خورد به تعطیلیشون از طرف دیگر و این یکی دو ساعت باقیمانده هم که بدجوری داره اذیت می کنه.

اين هيجانات و انتظارات رو تجربه كنين به اميد ويزاي يك ضرب واسه همتون ولي خداي نكرده APخوردين اين تجربه بكارتون مياد 3-4 ماه انتظار آپديت و كلير شدنBig GrinBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ریحانا ، SINA FALL ، Memolk
من الان این مامور kcc رو دیدم داشت میرفت سرکار !!
بربری و خامه خریده بود واسه صبحانه !!
گفتم کی ریلیس میکنید کارنتی جدید رو ؟؟
گفت صبحانه رو بزنیم بعد !!
گفتم دم شما گرم !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: SINA FALL ، ریحانا ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، fati.d ، Memolk ، Shahram914
(2015-04-13 ساعت 15:43)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 15:27)ریحانا نوشته:  اون یکسال انتظاری که کشیدیم یکطرف این دو روز انتظار که خورد به تعطیلیشون از طرف دیگر و این یکی دو ساعت باقیمانده هم که بدجوری داره اذیت می کنه.

اين هيجانات و انتظارات رو تجربه كنين به اميد ويزاي يك ضرب واسه همتون ولي خداي نكرده APخوردين اين تجربه بكارتون مياد 3-4 ماه انتظار آپديت و كلير شدنBig GrinBig Grin

ما دیگه سه چهار ماه وقت این سوسول بازیا رو ندارم ap و ... کلیرنس و بریم صفحه انتظار واسه کلیر شدن رو چک کنیم یا ویزامونو همونجا میدن یا باید خداحافظی بکنیم کلا من که آمادم ...ap رو صد در صد می خورم چون سربازی رفتم بقیشم خدا بزرگه کلا وقت زیادی واسه ما نمونده .
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: areb1356 ، p00ya2001 ، salar5452 ، Memolk ، shahin2737
(2015-04-13 ساعت 16:27)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 15:43)p00ya2001 نوشته:  [quote='ریحانا' pid='594071' dateline='1428922673']
اون یکسال انتظاری که کشیدیم یکطرف این دو روز انتظار که خورد به تعطیلیشون از طرف دیگر و این یکی دو ساعت باقیمانده هم که بدجوری داره اذیت می کنه.

ما دیگه سه چهار ماه وقت این سوسول بازیا رو ندارم ap و ... کلیرنس و بریم صفحه انتظار واسه کلیر شدن رو چک کنیم یا ویزامونو همونجا میدن یا باید خداحافظی بکنیم کلا من که آمادم ...ap رو صد در صد می خورم چون سربازی رفتم بقیشم خدا بزرگه کلا وقت زیادی واسه ما نمونده .
[/quot
شما ۶۱۰۰هستید اطمینان داشته باشید کلیر بموقع می شوید
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، salar5452 ، Memolk ، ARSAMNEW
8:43 صبح به وقت نیویورک
به نظرتون واسه سلامت بیشتر قلب هامون بریم خودمون به یه کاری سرگرم کنیم تا ساعت 12 شب بعد بیام سایت رو چک کنیم بهتر نیست Wink
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: salar5452 ، Memolk ، ریحانا ، ARSAMNEW
سلام دوستان. من چطور میتونم اطلاعاتم رو زیر کامنت هام وارد کنم؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 17:19)mojgan m نوشته:  سلام دوستان. من چطور میتونم اطلاعاتم رو زیر کامنت هام وارد کنم؟

از منوی بالای صفحه برید به کنترل پنل کاربر و از منوی سمت راست تغییر امضا رو بزنید و اطلاعات امضاتونو وارد کنید WinkBig Grin
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS000053XX | سفارت : آنکارا | تعداد افراد کیس : 3 نفر |رویت قبولی : May 1 | فرستادن مدارک : June 12 | تاریخ کارنت : 14 April | نامه دوم : April 24| مصاحبه : June 3 | وضعیت مصاحبه : AP SadSad آپدیت ها : 3 ، 8 ، 9 June کل کیس | June 12 نفر اول و دوم | 7 July فقط نفر دوم | 6 آگوست شبانه نفر اصلی | 8 و 11 آگوست به خاطر ایمیل پیگیری | 13 آگوست شبانه نفر اصلی | 14 آگوست کل کیس و تبدیل / به or | دریافت ایمیل کلیر شدن 18 آگوست|صدور ویزا : 24 آگوست | دریافت ویزا از پست : 25 آگوست
تشکر کنندگان: babisondes ، mojgan m ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان