کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
اومد 5950.....
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
دوستان اومد.
AS 5950
تبریک به همه کارنت شده ها
و ما هم همچنان چشم براهیم Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: fati.d ، ریحانا ، mel ، ARSAMNEW
(2015-04-12 ساعت 13:09)omid_bl نوشته:  دوشنبه صد در صد اعلام میکنند, حتی یک در صد هم امکان نداره, دوشنبه اعلام نشه. همین الانشم دیر کردن

در حالت منطقی و بسیار محتمل بین ۶۰۰۰-۵۸۰۰

کمی خوش بینانه تر ۶۳۰۰-۶۰۰۰

احتمال بسیار کم ۶۵۰۰-۶۳۰۰

بالای ۶۵۰۰ هم غیر ممکن

به هر حال در نظر داشته باشد که KCC روند صدور ۵۰۰۰ ویزا (برای کل قاره ها ) درهر ماه رو حفظ میکنه , و این ارقام بالا طبق این روند در نظر گرفته شدند. این Backlog یا تاخیری که در مصاحبه ها به دلیل تاخیر ارسال فرم بوده از این ماه کمی کمتر خواهد شد و برای ماه های بعد بسیار کمتر و کمتر. لذا انتظار میره روند کارنت کردن این ماه کمی بهتر از ماه های قبل (کمی فقط), و از ژولای شاهد سرعت گرفتن کارنتی ها باشیم .

خوب همونطور که ارز کردم محتمل ترین حالت ۶۰۰۰-۵۸۰۰ بود. ۵۹۵۰ اعلام شد برای این ماه
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: fati.d ، areb1356 ، ریحانا ، mandikhanum ، ARSAMNEW ، farrokh33
به دوستانی که کلیر شدن تبریک میگم Smile ایشالا کارهاشون راحت پیش بره
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، areb1356 ، fati.d
THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN JUNE
ASIA 5,950
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، fati.d
۵۹۵۰ کارنت شدند
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: areb1356 ، fati.d ، ARSAMNEW
واسه من که کامینگ سونه. از کجا نگاه می کنید؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان:
آخرش زدن بعد از کلی انتظار
5950
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان:
من اصلا عذاب وجدان دارم که کارنت شدم Sad دوس داشتم با 6000به بالاهای عزیز با هم کارنت بشیم
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، javadgorgani ، areb1356 ، ریحانا ، Memolk ، mel ، ARSAMNEW ، farrokh33
الان نگران باشیم یا نه با کیس نامبر 7000 به بالا؟؟؟؟؟؟ :-(
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
منطقي بود هرچند واسه ما نا اميد كنندس
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، soruosh ، ARSAMNEW ، farrokh33
75 تا از پیش بینی من کمتر.
تبریک به همه کارنتی ها
ماروهم دعا کنید نوبتمون بشه
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: areb1356 ، fati.d ، ریحانا ، ARSAMNEW ، farrokh33
تبریک به همه دوستان کارنت شده، انشاالله تو بقیه مراحل هم موفق باشید، بريد به سلامت ما همچنان هستیم در خدمت جناب کامينگ سون
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: areb1356 ، fati.d ، ریحانا ، Pourvash ، mel ، ARSAMNEW ، farrokh33
با این حساب من باید روی آگوست حساب کنم برای مصاحبه
پیش خودم گفتم تیر میرم مصاحبه اما انجور که بوش میاد باید روی مرداد حساب کنم
مشکلی با تاریخ مصاحبه ندارم مشکل با کلیرنس خوردن هستش. اونو کجای دلم بذارم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: areb1356 ، fati.d ، ریحانا ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 00:37)fati.d نوشته:  من اصلا عذاب وجدان دارم که کارنت شدم Sad دوس داشتم با 6000به بالاهای عزیز با هم کارنت بشیم

خوشحالم کارنت شدین.
امیدوارم با یه ویزای یه ضرب هم بیاین و هورا بکشین
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: fati.d ، amindv15 ، ریحانا ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان