کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
تبریک میگم به دوستانی که کارنت شدن امشب رو با خوشحالی بخوابید قند تو دلتون آب شهWink
حالا مرحله بعدی چیه باید چیکار کنید؟
تشکر کنندگان: fati.d ، amindv15 ، ریحانا ، mandikhanum ، حاجی واشنگتن ، ARSAMNEW
به همه دوستانی که کارنت شدن تبریک میگم امیدوارم یکضرب بگیرن
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: fati.d ، areb1356 ، javadgorgani ، ریحانا ، ARSAMNEW ، faravaz
بالاخره اعلام شد :
متاسفانه فقط تا 5950 !!!
نمیدونم واقعا قراره روند کارنتی ها چجوری پیش بره ...
و البته تبریک به همه دوستانی که کارنت شدند. موفق باشید ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2015-04-14 ساعت 00:37)fati.d نوشته:  من اصلا عذاب وجدان دارم که کارنت شدم Sad دوس داشتم با 6000به بالاهای عزیز با هم کارنت بشیم

خانم تبریک میگم داشتیم بهم عادت میکردیما رفتی ولی نه سربزن امیدوارم یکضرب بگیری و همه مان را شادکنی برای ما هم دعا کن ماه دیگر حتما کارنت بشیمBig Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: fati.d ، javadgorgani ، soruosh ، ARSAMNEW ، farrokh33
تبريك به همه كارنتيهاي جديد اميدوارم زودتر برين مصاحبه و يكضرب بگيرين
تشکر کنندگان: ریحانا ، fati.d ، soruosh ، faravaz
حب دوستان انتظار به سر رسید بالاخره. اگه یادتون باشه من دقیقا همین5950 رو پیشبینی کرده بودم. به امید اینکه همه کارنت بشن. امشب ما باید اینجا روترک کنیم بریم صفحه انتظار مصاحبه. شبتون خوش.
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

تشکر کنندگان: ریحانا ، mandikhanum ، ملايي ، Shahram914 ، ARSAMNEW ، َalikh ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 00:42)mohammad_sepah نوشته:  تبریک به همه دوستان کارنت شده، انشاالله تو بقیه مراحل هم موفق باشید، بريد به سلامت ما همچنان هستیم در خدمت جناب کامينگ سون

آقا اولین نفر خبردادید جایزه باید همگی رتبه بدهیم من که ظرفیت رتبه دهی ام برای امشب تمومه فردا تقدیم میکنم به امید موفقیت همه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، fati.d ، ARSAMNEW ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 00:40)SAMI 71 نوشته:  الان نگران باشیم یا نه با کیس نامبر 7000 به بالا؟؟؟؟؟؟ :-(

نگرانی نداره دوست عزیز انشالاه آگوست با هم میریم مصاحبه و دو هفته ای کلیر میشیمBig GrinBig Grin
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: fati.d ، ARSAMNEW
تبریک به دوستان کارنت شده خوب جای امیدواریش هست که واسه ماه بعد تا 7000 اعلام بشه چون دیگه تعداد کارنتیها روبه رشده
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: fati.d ، ARSAMNEW
با ارزوی موفقیت برای کارنتی های جدید
این ماه 700 تا شد ان شا الله ماه بعد بالای هزار تا بشه تا زودتر نوبت همه بشه

از ته دل ارزو می کنم همه یه ضرب ویزا بگیرن بدون مشکل
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: bidad ، fati.d ، حاجی واشنگتن ، ARSAMNEW ، farrokh33
انشاالله همه مصاحبه برن .انتظار خیلی سخته.تبریک به کارنتی های جدید.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: bidad ، ریحانا ، fati.d ، bahar101 ، areb1356 ، ARSAMNEW ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 00:40)SAMI 71 نوشته:  الان نگران باشیم یا نه با کیس نامبر 7000 به بالا؟؟؟؟؟؟ :-(

به هیچ وجه, حداقل میدونم مصاحبه رو میرین حتما. بین ژولای و اوگوست ۵۰ ۵۰ هستش. همیشه سرعت اصلی کار تو ژولای مشخص میشه. تا آخر جون تقریبا کسی نیست که از کارنت ماهه قبلش بره مصاحبه, یعنی این backlog تموم میشه. نگاهی بندازید به ۲۰۱۴ میبینید که پارسال بین جون و ژولای ۱۵۰۰ تا اعلام کردند, ولی روند کارنتی پارسال بهتر بوده.اگه امسال ۱۱۰۰ تا هم اعلام کنندم اهه دیگه برای کسانی که بین ۶۹۰۰-۷۲۰۰ هستند امید هست که ژولای کارنت شن

[عکس: 54ga9.jpg]
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ریحانا ، fati.d ، javadgorgani ، bahar101 ، farrokh33
تبریک به تمام دوستان کارنت شده .

بقیه دوستان هم اینشالا در ماه های بعدی همگی کارنت میشیم

پیروز و موفق باشید Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

با این حساب ما سپتامبر . تازه اونم اگه !!!
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: bahar101 ، areb1356 ، soruosh ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، َalikh ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 00:55)omid_bl نوشته:  

به هیچ وجه, حداقل میدونم مصاحبه رو میرین حتما. بین ژولای و اوگوست ۵۰ ۵۰ هستش. همیشه سرعت اصلی کار تو ژولای مشخص میشه. تا آخر جون تقریبا کسی نیست که از کارنت ماهه قبلش بره مصاحبه, یعنی این تقیربا تموم میشه. نگاهی بندازید به ۲۰۱۴ میبینید که پارسال بین جون و ژولای ۱۵۰۰ تا اعلام کردند, ولی روند کارنتی پارسال بهتر بوده.اگه امسال ۱۱۰۰ تا هم اعلام کنندماهه دیگه برای کسانی که بین ۶۹۰۰-۷۲۰۰ هستند امید هاست که ژولای کارنت شن

[عکس: 54ga9.jpg]
پس چطور میشه برای من ک نزدیکه 6900 هستم میره برای اگوست؟ والبته تبریک به همه کارنتیهاااااااااااااااااااااااااااا
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان