کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
به همه کارنتی ها تبریک میگم واقعا از ته دل واسه همتون خوشحالم.فک کنم از هیجان امشب خوابتون نبره.چه حس شیرین و دل نشینی
ایشالا خدا قسمت ما بکنه گرچه با این روند بعید میدونم .حتی اگه مصاحبه ام بریم خبری از ویزا نیس.فک کنم کم کم باید از خیلی ارزوها و رویاها دست بکشم ولی ناراحت نیسم خیالتون راحتWink
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
با درود فراوان به همه همقطاران 2015.انشااله فردا می 2015 اعلام میشه و بازانشااله بالای 6000 کارنت بشوند کیس ما حدود 5400 هستش.همه با هم برا یکدیگردعا کنیم.خدایا ویزاهای یضرب فراوان و دوضرب بسیارزود(کلیرهای 20 روزه) برا 2015 های گل برسان.سرزمین فرصتها درانتظارماست.
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2015-04-14 ساعت 00:55)omid_bl نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 00:40)SAMI 71 نوشته:  الان نگران باشیم یا نه با کیس نامبر 7000 به بالا؟؟؟؟؟؟ :-(

به هیچ وجه, حداقل میدونم مصاحبه رو میرین حتما. بین ژولای و اوگوست ۵۰ ۵۰ هستش. همیشه سرعت اصلی کار تو ژولای مشخص میشه. تا آخر جون تقریبا کسی نیست که از کارنت ماهه قبلش بره مصاحبه, یعنی این تقیربا تموم میشه. نگاهی بندازید به ۲۰۱۴ میبینید که پارسال بین جون و ژولای ۱۵۰۰ تا اعلام کردند, ولی روند کارنتی پارسال بهتر بوده.اگه امسال ۱۱۰۰ تا هم اعلام کنندماهه دیگه برای کسانی که بین ۶۹۰۰-۷۲۰۰ هستند امید هاست که ژولای کارنت شن

[عکس: 54ga9.jpg]
پس چطور میشه برای من ک نزدیکه 6900 هستم میره برای اگوست؟ والبته تبریک به همه کارنتیهاااااااااااااااااااااااااااا
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW
خوب ديگه من موندم واسه ماه بعد تبريك به همه كارنتى ها
يعنى ميشم كارنتى July اگه خدا بخواد
حالا يه ذره بيشتر اعلام ميكردن اين ماه بودم ها

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: aaraam ، fati.d ، bahar101 ، farrokh33
با سلام.اصلا ناامید نشوید وهمه چیزوبسپارید به خدای تواناکه هرچه مشیتش باشه همون اتفاق خواهد افتاد.اگرم شوربختانه ویزا بهمون ندادن حکمت خدا بوده که ما ازآینده بی خبریم."لا یعلم الغیب الا هو"RolleyesSmileRolleyes[/b]
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: mandikhanum ، aaraam ، bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-04-14 ساعت 00:47)ریحانا نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 00:37)fati.d نوشته:  من اصلا عذاب وجدان دارم که کارنت شدم Sad دوس داشتم با 6000به بالاهای عزیز با هم کارنت بشیم

خانم تبریک میگم داشتیم بهم عادت میکردیما رفتی ولی نه سربزن امیدوارم یکضرب بگیری و همه مان را شادکنی برای ما هم دعا کن ماه دیگر حتما کارنت بشیمBig Grin
ریحانا عزیزم مرسی، از صمیم قلبم آررو داشتم که بالای 1000تا کارنت کنن، کسی که مصاحبه رفته، اونی که ویزاشو گرفته و اونایی که ap خوردن هیچ کدوم نمیتونن احساس نامبر بالایی هایی که منتظر کارنت شدن هستن رو درک کنن، ولی من با تمام وجود درک میکنم، بخدا خیلی سخته، از صمیم قلبم برای تو ریحانای عزیز و بقیه دوستانی که شمارشون 6000تا9000
هست آرزو میکنم که پاداش این انتظار طاقت فرسا ویزای یکضرب و کلیرهای یکی دو هفته ای باشه، به امید 31 سپتامبری که همگیمون ویزاهامونو گرفتیم...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: mandikhanum ، bahar101 ، areb1356 ، ARSAMNEW ، farrokh33
آره منم سوالم همینه!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
(2015-03-31 ساعت 21:09)hilda60 نوشته:  به نظر من 5775 الی 6200

تبریک به همه دوستانی که کارنت شدند...
یادتونه من چه عددی رو پیش بینی کرده بودم...؟
رتبه لطفا فراموش نشود
باتشکر
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: areb1356 ، ملايي ، farrokh33
ASIA 5,950 =SadSadSadSad
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-04-14 ساعت 01:00)P.E نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 00:55)omid_bl نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 00:40)SAMI 71 نوشته:  الان نگران باشیم یا نه با کیس نامبر 7000 به بالا؟؟؟؟؟؟ :-(

به هیچ وجه, حداقل میدونم مصاحبه رو میرین حتما. بین ژولای و اوگوست ۵۰ ۵۰ هستش. همیشه سرعت اصلی کار تو ژولای مشخص میشه. تا آخر جون تقریبا کسی نیست که از کارنت ماهه قبلش بره مصاحبه, یعنی این تقیربا تموم میشه. نگاهی بندازید به ۲۰۱۴ میبینید که پارسال بین جون و ژولای ۱۵۰۰ تا اعلام کردند, ولی روند کارنتی پارسال بهتر بوده.اگه امسال ۱۱۰۰ تا هم اعلام کنندماهه دیگه برای کسانی که بین ۶۹۰۰-۷۲۰۰ هستند امید هاست که ژولای کارنت شن

[عکس: 54ga9.jpg]
پس چطور میشه برای من ک نزدیکه 6900 هستم میره برای اگوست؟ والبته تبریک به همه کارنتیهاااااااااااااااااااااااااااا

ارز کردم امسال کند تر از پارسال هستش, در مورد من که یک خورده بالا تر از ۷۰۰۰ هستم ۵۰ ۵۰ هست برای ژولای, شما که ۶۹۰۰ هستید به نظرم به احتمال ۷۰ درصد ژولای کارنت میشین. باید صبر کرد و دید. KCC ماه بعد روند رو بهتر میکنه, حالا این روند میتونه ۲۰۰ یا ۳۰۰ تا شماره بیشتر باشه (که میشه مثلا ۹۰۰ تا شماره به جای ۶۰۰ ۷۰۰ تا, یا میتونه بالای ۱۰۰۰ تا هم باشه. به هر حال صبر کنید و ماه بعد (ژولای) که مهمترین ماه هستش و خیلی چیزا رو مشخس میکنه, همه چیز معلوم میشه.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: bahar101 ، soruosh ، ARSAMNEW ، farrokh33
دوستان من یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید. در بدترین حالت کیس نامبر آسیا ( بخصوص ایران) چند میتونه باشه؟ ممکنه کسی از ایران سلکت بشه و کیس نامبرش مثلا 30 هزار باشه مثل قاره آفریقا ؟ یا اینکه زیر 10 هزار هست حتما ؟
تشکر کنندگان: bia2mob
این تعداد کارنت شدنا خطر تموم شدن ویزا رو برای ما ایرانیا کم میکنه
نکته نگران کننده اینه که با توجه به کلیرنس خوردن کیسهای ما خطر اتمام فرصت تهدیدمون میکنه...
آیا کسی نظر و تحلیل و آماری داره؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: javadgorgani ، r.bazargan ، ARSAMNEW ، Memolk ، mandikhanum ، َalikh ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 01:19)javadgorgani نوشته:  دوستان من یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید. در بدترین حالت کیس نامبر آسیا ( بخصوص ایران) چند میتونه باشه؟ ممکنه کسی از ایران سلکت بشه و کیس نامبرش مثلا 30 هزار باشه مثل قاره آفریقا ؟ یا اینکه زیر 10 هزار هست حتما ؟

ایران و نپال بین ۸۹۹۹-۱ هستند.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: javadgorgani ، bahar101 ، r.bazargan ، soruosh ، bia2mob ، Memolk ، farrokh33
سلام؛ تبریک به تمام دوستان کارنت شده، مبارکتون باشه?
برای بقیه دوستان هم آرزوی صبوری دارم?
حق نگه دارتون

تبريك به همه كارنتي هاي جديد به اميد ويزاي يك ضرب براي همتون ضمناً كيس بالاي ها نگران نباشين خدا بزرگه همينايي كه كارنت شدن تا چند دقيقه پيش خيلي نگران بودن خدارو شكر كه از نگراني دراومدن و مطمئن باشين اين اتفاق دير يا زود براي همه ما هم ميوفته

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: fati.d ، Jefferson ، m.ghoreishi ، hamid99 ، gholamrezaei ، ریحانا ، bia2mob ، mandikhanum ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان