کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
امیدوارم اینبار پیش بینی سیمون اشتباه از آب در بیاد و رو 7500 دیگه کارنت کنن وگرنه ما باید به کلی بیخیال بشیم
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، shahin2737 ، babisondes
(2015-04-26 ساعت 13:15)ریحانا نوشته:  امیدوارم برخلاف نظر خود سیمون که گفت فردخوش بینی هست این بار با کمی بدبینی کات آف بعدی را پیش بینی کرده باشه و بهرحال واقعیت بیشتر از **67باشه مثلاً بالای 7000.

ريحانا جان شما كه حتما اين ماه كارنت ميشي بريم واسه يه ضرب شدنت دعا كنيمSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: shahin2737 ، ریحانا ، bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-04-26 ساعت 13:15)ریحانا نوشته:  امیدوارم برخلاف نظر خود سیمون که گفت فردخوش بینی هست این بار با کمی بدبینی کات آف بعدی را پیش بینی کرده باشه و بهرحال واقعیت بیشتر از **67باشه مثلاً بالای 7000.

امیدوارم حداقل این ریحانای خوش قلب و نازنین کارنت بشه , گفته باشم اگه مثل ماه قبل به پیشبینی بالای من کم رتبه بدین باز کم کارنت میکنن پس بدین رتبه ها رو که این ماه کی سی سی بترکونه دل همه رو شاد کنه
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101
دوستان عزیز از دعای خیرتون ممنونم. مطمئنم دعاهای ما دعاهای اصطلاحاً ROAS (کشورهای آسیا بغیر ایران و نپال) را خنثی میکنه که بدجوری روی طولانی شدن AP ایرانیها زوم کردند و دعا دعا می کنند ولی خب دعاهاشون برآورده نمیشه چون برای دیگران دعای شر می کنندWink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، HERMES7 ، babisondes ، ARSAMNEW
(2015-04-26 ساعت 09:31)shahin2737 نوشته:  دوستانی که منتظر اعلام پیشبینی سیمون بودن ایشون 6600 تا 6700 پیشبینی کرده ولی امیدوارم بیشتر از اینها اعلام بشه.

این نظریات سیمون هم از آن چیزاست, از یک طرف برای ماه بعد حدود 6700 پیش بینی می کنه, از اون طرف می گه تا آخر سال تا شماره 12000 قطعیه, یعنی ظرف دو ماه هر ماه 3000 تا باید کارنت کند!!!!!!
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، shahin2737 ، ریحانا ، مهدی هژ ، bahar101 ، babisondes
(2015-04-26 ساعت 13:12)rezasadeghi نوشته:  با این شرایطی که الان داریم تقریبا همه ایرانی ها به مصاحبه میرسن .
نکته اینجاست که باید دید واسه 2 ماه اخر ویزا میمونه که بخوان به ما بدن یا نه !
به نظرم امسال اصلا مشکلات سال قبل وجود نداره و فقط تنها نگرانی اتمام ویزاست .
دوستان با تجربه اگه یه مقایسه ای بین ویزاهایی که پارسال تا اخر اپریل صادر شده با ویزاهایی که تا اپریل امسال صادر شده بکنن بد نیست .

--> به امید ویزای یکضرب <--

اتفاقا طبق محاسبه بزرگان قوم امسال هیچگونه کمبودی بابت ویزا وجود ندارد و فقط دشمن اصلی Ap است, پس لعنت خدا براو باد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، ARSAMNEW
خلیل جان تو خودت کارنت شدی و دشمن اصلی رو AP میبینی.؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! چه کنم دست ما کوتاه و خرما بر نخیل.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: مهدی هژ ، bahar101
(2015-04-26 ساعت 15:32)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 13:12)rezasadeghi نوشته:  با این شرایطی که الان داریم تقریبا همه ایرانی ها به مصاحبه میرسن .
دوستان با تجربه اگه یه مقایسه ای بین ویزاهایی که پارسال تا اخر اپریل صادر شده با ویزاهایی که تا اپریل امسال صادر شده بکنن بد نیست .

اتفاقا طبق محاسبه بزرگان قوم امسال هیچگونه کمبودی بابت ویزا وجود ندارد و فقط دشمن اصلی Ap است, پس لعنت خدا براو باد
AP چی هست؟

AP چی هست؟

AP چی هست؟
تشکر کنندگان: bahar101
hvac8008 عزیز. صفحه های اول تاپیک رو بخون بعد امضات رو کامل کن که بشه جواب دقیق تری داد.در ضمن انگشتت رو از روی دگمه "ارسال پاسخ" بردار که نقل قول چندبار چاپ نشه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، ARSAMNEW

پس لعنت خدا بر هردو باد
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW
دوستان عزیز : با مرو ری که من روی فایل دیتای آسیا کردم بنظرم کارنت ی های ماه ژولای کات اف عدد 6825 هستش و برای ماه بعدی یکدفعه میرن روی all بنابرین همه برای مصاحبه توی اگوست آماده باشن .
از طرف دیگه من اطلاع دارم که در مورد ویزا برای خاورمیانه که متاسفانه ما هم وسطش هستیم برای همه a.p را دارن این طبیعی هست . ولی هیچکس نگران نباشه اونا احتیاط میکنن ولی ویزاها را میدن.
هیچکس جا نمیمونه مگه اینکه مورد داشته باشه.
با آرزوی موفقیت برای همه
تشکر کنندگان: mojgan m ، shahin2737 ، bidad ، khalilkhah ، amir1635 ، Shahram914 ، bahar101 ، babisondes ، ARSAMNEW
(2015-04-26 ساعت 15:18)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 09:31)shahin2737 نوشته:  دوستانی که منتظر اعلام پیشبینی سیمون بودن ایشون 6600 تا 6700 پیشبینی کرده ولی امیدوارم بیشتر از اینها اعلام بشه.

این نظریات سیمون هم از آن چیزاست, از یک طرف برای ماه بعد حدود 6700 پیش بینی می کنه, از اون طرف می گه تا آخر سال تا شماره 12000 قطعیه, یعنی ظرف دو ماه هر ماه 3000 تا باید کارنت کند!!!!!!
به نظرم میدونه ایرانی ها سر ناسا بابت قضیه 2012 چی آوردن واسه همین با احتیاط سخن میگهBig GrinBig GrinBig Grin
امیدوارم اینبار پیش بینیش درست از آب درنیاد و حداقل تا 7000 رو کارنت کنن
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101 ، ARSAMNEW ، mandikhanum
تو این لینک آقای سیمون توضیح دادند که چی میشه یهو شماره ها از اوگوست میره بالا. اگه انگلیسیتون خوبه اینو بخونید, ولی من اینجا خلاصشو میگم.
کلا دو تا اتفاق میوفته
http://britsimonsays.com/update-regardin...-and-asia/
۱. نپال به ظرفیت خودش میرسه. این اتفاق پارسال هم در اوگوست افتاد و اگر نگاهی به Bulletin اوگوست ۲۰۱۴ بزنین, میبینین از ۸۹۰۰ رسید به ۱۲۷۰۰ تو یک ماه و کنار نپال یک Except زد که نپال فقط تا ۹۵۰۰

۲. از ۹۰۰۰ به بعد تراکم شماره ها به مراتب کمتر میشه (حدود ۷۰ درصد کمتر), برای همین دیگه شماره ها بعد ۹۰۰۰ سریع میرن بالا

* ولی ما ایرانیا به هیچ کدوم این دو نکته کاری نداریم, چون حد اکثر شماره ای که یک ایرانی داره حدود ۸۹۰۰ هستش. با این تفسیر و این روند کارنت کردن و پیش بینی آقای سیمون که گفتند ماه بعد هم مثل ماه های قبل خواهد بود و از اوگوست میره بالا, همه دوستان بالای ۷۰۰۰ اوگوست و سپتامبر میرن مصاحبه و مدت کمی میمونه برای کلیرنس. من خودم امیدم به این بود که ژوییه (جولای) برم مصاحبه ولی مثل اینکه نمیشه.

پس اگه قراره این روند باشه, بهتره زیاد شماره بالای ۹۰۰۰ اعلام نشه که سهمیه از ایران گرفته نشه به کشورهای دیگه و بیان و این سهمیه رو به ایرانی بدن با تند تند کلیر کردن. به هر حال میدونم باز بعضیا پشت کلیرنس میمونن (حتی بعضیا ممکن از ماه های خیلی قبل پشت خط بمونن), ولی امیدواریم مثل پارسال نباشه و خیلی بیشتر از ایران سهمیه بگیرن
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، khalilkhah ، mandikhanum
یک سوال اصلا تو سپتامبر ارزش داره بریم مصاحبه؟دوستان لطفا نظرتون رو بگید.

تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-04-26 ساعت 21:15)omid_bl نوشته:  تو این لینک آقای سیمون توضیح دادند که چی میشه یهو شماره ها از اوگوست میره بالا. اگه انگلیسیتون خوبه اینو بخونید, ولی من اینجا خلاصشو میگم.
کلا دو تا اتفاق میوفته
http://britsimonsays.com/update-regardin...-and-asia/
۱. نپال به ظرفیت خودش میرسه. این اتفاق پارسال هم در اوگوست افتاد و اگر نگاهی به Bulletin اوگوست ۲۰۱۴ بزنین, میبینین از ۸۹۰۰ رسید به ۱۲۷۰۰ تو یک ماه و کنار نپال یک Except زد که نپال فقط تا ۹۵۰۰

۲. از ۹۰۰۰ به بعد تراکم شماره ها به مراتب کمتر میشه (حدود ۷۰ درصد کمتر), برای همین دیگه شماره ها بعد ۹۰۰۰ سریع میرن بالا

* ولی ما ایرانیا به هیچ کدوم این دو نکته کاری نداریم, چون حد اکثر شماره ای که یک ایرانی داره حدود ۸۹۰۰ هستش. با این تفسیر و این روند کارنت کردن و پیش بینی آقای سیمون که گفتند ماه بعد هم مثل ماه های قبل خواهد بود و از اوگوست میره بالا, همه دوستان بالای ۷۰۰۰ اوگوست و سپتامبر میرن مصاحبه و مدت کمی میمونه برای کلیرنس. من خودم امیدم به این بود که ژوییه (جولای) برم مصاحبه ولی مثل اینکه نمیشه.

پس اگه قراره این روند باشه, بهتره زیاد شماره بالای ۹۰۰۰ اعلام نشه که سهمیه از ایران گرفته نشه به کشورهای دیگه و بیان و این سهمیه رو به ایرانی بدن با تند تند کلیر کردن. به هر حال میدونم باز بعضیا پشت کلیرنس میمونن (حتی بعضیا ممکن از ماه های خیلی قبل پشت خط بمونن), ولی امیدواریم مثل پارسال نباشه و خیلی بیشتر از ایران سهمیه بگیرن
سلام دوست عزیز منکه کیسم تقریبا 6900 هستش زولای کارنت میشم؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان