کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-27 ساعت 08:34)peymanr نوشته:  با سلام خدمت دوستان به نظرتون زلزله نپال تاثیری توی اعلام کردن شماره ها داره یا نه ؟ الان تو وضعیت اضطراری قرار داره نپال

جایی که زلزله شده با شهری که سفارت آمریکا هست نزدیک هم هستش تقریبا و در شهری که سفارت هست مقداری خرابی وجود داشته ( طبق نوشته های سفارت نپال ) اما بنظر میرسه آسیبی به سفارت وارد نشده و در حال انجام کارهای خودش هست. البته تمام مصاحبه های غیر مهاجرتی ، مهاجرتی و لاتاری را برای امروز 27 آپریل لغو کرده اند اما بنظر مشکل دیگه ای وجود نداره.
به شخصه هم امیدوارم تاثیری روی روند کارنت کردن و سایر مسائل نداشته باشه.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: shahin2737 ، HERMES7 ، babisondes ، Shahram914 ، Memolk ، mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-27 ساعت 09:13)مهدی هژ نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 08:58)ریحانا نوشته:  من هم موقعی که داشتم قبولیمو تلفنی به همسرم میگفتم برادرشان پیش ایشان بود هنوز تلفنم را قطع نکرده بودمWink فامیل شوهر زنگ زدند و تبریک و راه باز بشه ماهم بیاییم و ... همان شد که دیگه چندوقت پیش کسی که برای نظافت منازل فامیل میره، به من گفت : "کی میری ؟ " گفتم "کجا؟؟" گفت : "خب آ م ر ی ک ا "منSad مانده بودم چی میگه
و این درحالی هست که هنوز پدر و مادرم نمی دانند.

بنده خدا پدر مادرتون خب بهشون بگین دیگه
اولش خوشحالیم خیلی سخت نیست بقیه بفهمن ولی بعد یه مدت انگار با هربار پرسیدن ادمو شکنجه میکنن Rolleyes
مهدی جان حالا ریحان یه چیزی گفت.تو باور میکنی؟ پدر و مادر ایشون ندونن؟ ما خودمون دختر داریم ها Wink .
ریحان خانم. اقاتون سرورتون خوب هستند؟سلام برسونین .بگین اقایون تاپیک باور نمیکنن.
سرایدار خونه مادر زن.هر وقت که میریم .تمام قد بلند میشه سلام عرض میکنه بعد میپرسه انشااله از امریکا تشریف اوردین؟نمیدونم هر دفعه جهت احترام میگه یا به قصد تخریب روحی میگه؟!!!
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Macy ، farrokh33 ، Memolk ، ریحانا ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-27 ساعت 09:19)shahin2737 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 08:34)peymanr نوشته:  با سلام خدمت دوستان به نظرتون زلزله نپال تاثیری توی اعلام کردن شماره ها داره یا نه ؟ الان تو وضعیت اضطراری قرار داره نپال
خدا نکنه.واقعا از ته قلبم میگم.اقا اگه قرار باشه با مردن کسی راه برای ما باز بشه .نه اون راه رو خواستیم نه مقصدشو.مطمئنا شما و دیگران هم ...
منم امیدوارم تاثیری نداشته باشه. انصافا زلزله بد مصیبتیه حالا اینو هم اضافه کنین که ویزای آمریکارد داشته باشی یا در شرف گرفتنش باشی که در زلزله اتفاقی بیفته که نتونی بری .به شخصه آرزو دارم هیچکس در نپال دچار مشکل نشه مخصوصا ویزا گرفته ها و اوننایی که می خوان بگیرن
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Shahram914 ، farrokh33 ، babisondes ، Memolk ، hamed shayan ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-27 ساعت 10:01)shahin2737 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 08:58)ریحانا نوشته:  من هم موقعی که داشتم قبولیمو تلفنی به همسرم میگفتم برادرشان پیش ایشان بود هنوز تلفنم را قطع نکرده بودمWink فامیل شوهر زنگ زدند و تبریک و راه باز بشه ماهم بیاییم و ... همان شد که دیگه چندوقت پیش کسی که برای نظافت منازل فامیل میره، به من گفت : "کی میری ؟ " گفتم "کجا؟؟" گفت : "خب آ م ر ی ک ا "منSad مانده بودم چی میگه

اولش خوشحالیم خیلی سخت نیست بقیه بفهمن ولی بعد یه مدت انگار با هربار پرسیدن ادمو شکنجه میکنن Rolleyes
مهدی جان حالا ریحان یه چیزی گفت.تو باور میکنی؟ پدر و مادر ایشون ندونن؟ ما خودمون دختر داریم ها Wink .
ریحان خانم. اقاتون سرورتون خوب هستند؟سلام برسونین .بگین اقایون تاپیک باور نمیکنن.
سرایدار خونه مادر زن.هر وقت که میریم .تمام قد بلند میشه سلام عرض میکنه بعد میپرسه انشااله از آمریکا تشریف اوردین؟نمیدونم هر دفعه جهت احترام میگه یا به قصد تخریب روحی میگه؟!!!

من نمی دانم چرا دوستان قضیه به این مهمی را پخش کردند, اصلا توی نکات سفارت آ م ر ی ک ا, نوشته قبولیتان را به هیچ کس نگوییدBig Grin
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
(2015-04-27 ساعت 10:06)bidad نوشته:  
خدا نکنه.واقعا از ته قلبم میگم.اقا اگه قرار باشه با مردن کسی راه برای ما باز بشه .نه اون راه رو خواستیم نه مقصدشو.مطمئنا شما و دیگران هم ...
منم امیدوارم تاثیری نداشته باشه. انصافا زلزله بد مصیبتیه حالا اینو هم اضافه کنین که ویزای آمریکارد داشته باشی یا در شرف گرفتنش باشی که در زلزله اتفاقی بیفته که نتونی بری .به شخصه آرزو دارم هیچکس در نپال دچار مشکل نشه مخصوصا ویزا گرفته ها و اوننایی که می خوان بگیرن

خواهشنا اینقدر برای نپالی دل نسوزونید, برید ببینید در صحفه خودشان درباره ما چه می گند (همش می گند خدا کنه چک امنیتی ما طولانی شه), اینهم شد قضیه ف ل س ط ی ن ی ها که ما انقدر برایشان دل می سوزاندیم ولی آنها برای مرگ ص د ا م مراسم گرفتند.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، bidad ، bahar101

سرایدار خونه مادر زن.هر وقت که میریم .تمام قد بلند میشه سلام عرض میکنه بعد میپرسه انشااله از آمریکا تشریف اوردین؟نمیدونم هر دفعه جهت احترام میگه یا به قصد تخریب روحی میگه؟!!!

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinاین قسمتش خانمم تو تایپیک بود عامو خیلی زود باوره

(2015-04-27 ساعت 10:50)khalilkhah نوشته:  

من نمی دانم چرا دوستان قضیه به این مهمی را پخش کردند, اصلا توی نکات سفارت آ م ر ی ک ا, نوشته قبولیتان را به هیچایواینگوییدBig Grin

از بس خوشالیمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
(2015-04-27 ساعت 10:54)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 10:06)bidad نوشته:  

خواهشنا اینقدر برای نپالی دل نسوزونید, برید ببینید در صحفه خودشان درباره ما چه می گند (همش می گند خدا کنه چک امنیتی ما طولانی شه), اینهم شد قضیه ف ل س ط ی ن ی ها که ما انقدر برایشان دل می سوزاندیم ولی آنها برای مرگ ص د ا م مراسم گرفتند.

خلیل جان اولا نامردی طلافی نداره! دوما به حرف گربه سیاه بارون نمیاد! سوما اصلا طولانی یا سریع شدن پروسه ما ربطی به سهمیه 3500 تایی نپالی ها نداره و سهمیشون رو کم نمیکنه. اونها 3500 تا رو میگیرن و وسلام!
البته چهارمیش هم اینکه شما فکر کنم اون چند تا کاربر هندی به خصوص سیلیکون اسلینگر رو با نپالی ها اشتباه گرفتید. اتفاقا همون از زلزله نپال ابراز خرسندی کردند که سیمون بهش پرید و فعلا غلاف کردهWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
هیچ اتفاقی حتی مهاجرت اینقدر ارزش نداره که حتی ادم بخواد به مرگ کسی فکنه چه برسه که ابراز خرسندی کنه البته اونایی که برا صدام مراسم تدفین گرفتن الهی که ویزا بهشون نرسه بعلاوه اونایی که دعا میکنن پروسه کلیرنس ایرانیا طول بکشه
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، babisondes ، bidad ، shahin2737 ، mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum
با سلام خدمت تمامی دوستان وبا تاثر شدیدنسبت به زلزله زدگان نپال .یادمان باشد که شعاروعمل نیاکان پاکمان :پندار نیک-کردار نیک-گفتار نیک بود .مارا چه شده است وچگونه می توانیم برای مرگ ویا مصیبت انسان هایی دیگر خوشحالی کنیم.پندارمان را همیشه نیک بداریم حتی برای رقیب .آنچه را که برای خود نمی پسندیم برای دیگران هم . در گفتارمان ادب رو رعایت کنیم حتی برای دشمنانمان .باید شعار وعمل نیاکانمان احیا ودوباره زنده شوند توسط ما که نواده گانشان هستیم .در فردای روزی که پا به خاک آمریکا میگذاریم آنها مارابا تاریخ پر افتخار گذشته مان میشناسند وبا احترام با ما برخورد میکنند .اگر خدای ناکرده رفتار ما چیزی غیر از این باشد پرچمدار نسلی خواهیم بود که تاریخی دیگررا رقم زده است .باید افتخار کنیم وهمیشه این شعر زیبا و جاودانه ای رو که سر در سازمان ملل نوشته شده است و ایرانیان آنرا سروده اندبه خاطر بسپاریم:بنی آدم اعضای یک پیکرند ......که در آفرینش زیک گوهرند....چو عضوی به درد آورد روزگار...دگر عضوها را نماند قرار.همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، shahin2737 ، shayan seyfi ، amir1635 ، p00ya2001 ، Memolk ، َalikh ، bahar101 ، AliReza.Sh
(2015-04-27 ساعت 12:10)farrokh33 نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان وبا تاثر شدیدنسبت به زلزله زدگان نپال .یادمان باشد که شعاروعمل نیاکان پاکمان :پندار نیک-کردار نیک-گفتار نیک بود .مارا چه شده است وچگونه می توانیم برای مرگ ویا مصیبت انسان هایی دیگر خوشحالی کنیم.پندارمان را همیشه نیک بداریم حتی برای رقیب .آنچه را که برای خود نمی پسندیم برای دیگران هم . در گفتارمان ادب رو رعایت کنیم حتی برای دشمنانمان .باید شعار وعمل نیاکانمان احیا ودوباره زنده شوند توسط ما که نواده گانشان هستیم .در فردای روزی که پا به خاک آمریکا میگذاریم آنها مارابا تاریخ پر افتخار گذشته مان میشناسند وبا احترام با ما برخورد میکنند .اگر خدای ناکرده رفتار ما چیزی غیر از این باشد پرچمدار نسلی خواهیم بود که تاریخی دیگررا رقم زده است .باید افتخار کنیم وهمیشه این شعر زیبا و جاودانه ای رو که سر در سازمان ملل نوشته شده است و ایرانیان آنرا سروده اندبه خاطر بسپاریم:بنی آدم اعضای یک پیکرند ......که در آفرینش زیک ؟؟؟؟؟رند....چو عضوی به درد آورد روزگار...دگر عضوها را نماند قرار.همیشه شاد باشید

احسسسسسسنت بسیار زیبا بود
تشکر کنندگان: shahin2737 ، p00ya2001 ، sinapco ، bahar101
(2015-04-27 ساعت 11:32)مهدی هژ نوشته:  هیچ اتفاقی حتی مهاجرت اینقدر ارزش نداره که حتی ادم بخواد به مرگ کسی فکنه چه برسه که ابراز خرسندی کنه البته اونایی که برا صدام مراسم تدفین گرفتن الهی که ویزا بهشون نرسه بعلاوه اونایی که دعا میکنن پروسه کلیرنس ایرانیا طول بکشه

کاملا حرف شما درسته, ولی در نظر داشته باشید که از قدیم گفتن برای کسی تب کن که برات بمیره, به قول یکی از بزرگان سازنده این مملکت که روحش قرین رحمت باشد ما در این منطقه تنهای تنها هستیم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، مهدی هژ
(2015-04-27 ساعت 13:50)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 11:32)مهدی هژ نوشته:  هیچ اتفاقی حتی مهاجرت اینقدر ارزش نداره که حتی ادم بخواد به مرگ کسی فکنه چه برسه که ابراز خرسندی کنه البته اونایی که برا صدام مراسم تدفین گرفتن الهی که ویزا بهشون نرسه بعلاوه اونایی که دعا میکنن پروسه کلیرنس ایرانیا طول بکشه

کاملا حرف شما درسته, ولی در نظر داشته باشید که از قدیم گفتن برای کسی تب کن که برات بمیره, به قول یکی از بزرگان سازنده این مملکت که روحش قرین رحمت باشد ما در این منطقه تنهای تنها هستیم

يه قانوني هست خليل خان در طبيعت كه ميگه هميشه چيزيو كه ميبخشي از يه دست ديگه يه جور ديگه بهت بر ميگرده چه خوبي باشه چه بدي
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk ، ریحانا ، bahar101 ، مهدی هژ
(2015-04-27 ساعت 14:17)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 13:50)khalilkhah نوشته:  

يه قانوني هست خليل خان در طبيعت كه ميگه هميشه چيزيو كه ميبخشي از يه دست ديگه يه جور ديگه بهت بر ميگرده چه خوبي باشه چه بدي

این مال قدیما بود، جدیدا می گن خدا گر به حکمت به ببند دری, ز رحمت زند قفل محکم تری:
در ضمن من خلیل خواه هستم
تشکر کنندگان: bidad
جناب خلیل خواه شما که کارنت شدین و نامه ی دومتون هم اومده شما چرا اینقدر نا امیدین؟؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: mandikhanum
دوستان من که امسال هم ثبت نام کردم و منتظر نتایج هستم. اگر شد که چه بهتر و اگر نشد اقدام میکنم برای استرالیا یا نیوزیلند. خیلی هم عالی...
اگر دوست داشتید یکم بهم رتبه بدید. من که فعلا نمیتونم رتبه بدم. ولی از این ستاره ها خیلی دوست دارم. مرسی...
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان