کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-26 ساعت 22:16)P.E نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 21:15)omid_bl نوشته:  تو این لینک آقای سیمون توضیح دادند که چی میشه یهو شماره ها از اوگوست میره بالا. اگه انگلیسیتون خوبه اینو بخونید, ولی من اینجا خلاصشو میگم.
کلا دو تا اتفاق میوفته
http://britsimonsays.com/update-regardin...-and-asia/
۱. نپال به ظرفیت خودش میرسه. این اتفاق پارسال هم در اوگوست افتاد و اگر نگاهی به Bulletin اوگوست ۲۰۱۴ بزنین, میبینین از ۸۹۰۰ رسید به ۱۲۷۰۰ تو یک ماه و کنار نپال یک Except زد که نپال فقط تا ۹۵۰۰

۲. از ۹۰۰۰ به بعد تراکم شماره ها به مراتب کمتر میشه (حدود ۷۰ درصد کمتر), برای همین دیگه شماره ها بعد ۹۰۰۰ سریع میرن بالا

* ولی ما ایرانیا به هیچ کدوم این دو نکته کاری نداریم, چون حد اکثر شماره ای که یک ایرانی داره حدود ۸۹۰۰ هستش. با این تفسیر و این روند کارنت کردن و پیش بینی آقای سیمون که گفتند ماه بعد هم مثل ماه های قبل خواهد بود و از اوگوست میره بالا, همه دوستان بالای ۷۰۰۰ اوگوست و سپتامبر میرن مصاحبه و مدت کمی میمونه برای کلیرنس. من خودم امیدم به این بود که ژوییه (جولای) برم مصاحبه ولی مثل اینکه نمیشه.

پس اگه قراره این روند باشه, بهتره زیاد شماره بالای ۹۰۰۰ اعلام نشه که سهمیه از ایران گرفته نشه به کشورهای دیگه و بیان و این سهمیه رو به ایرانی بدن با تند تند کلیر کردن. به هر حال میدونم باز بعضیا پشت کلیرنس میمونن (حتی بعضیا ممکن از ماه های خیلی قبل پشت خط بمونن), ولی امیدواریم مثل پارسال نباشه و خیلی بیشتر از ایران سهمیه بگیرن
سلام دوست عزیز منکه کیسم تقریبا 6900 هستش زولای کارنت میشم؟

والا سیمون گفته تا ۶۷۰۰ اینطورا کارنت میشن واسه جولای, ولی اگه یک کم خوش شانس باشین, امید هست که تا شماره شما هم بره.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، Memolk
(2015-04-26 ساعت 18:08)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 15:32)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 13:12)rezasadeghi نوشته:  با این شرایطی که الان داریم تقریبا همه ایرانی ها به مصاحبه میرسن .
نکته اینجاست که باید دید واسه 2 ماه اخر ویزا میمونه که بخوان به ما بدن یا نه !
به نظرم امسال اصلا مشکلات سال قبل وجود نداره و فقط تنها نگرانی اتمام ویزاست .
دوستان با تجربه اگه یه مقایسه ای بین ویزاهایی که پارسال تا اخر اپریل صادر شده با ویزاهایی که تا اپریل امسال صادر شده بکنن بد نیست .

--> به امید ویزای یکضرب <--

اتفاقا طبق محاسبه بزرگان قوم امسال هیچگونه کمبودی بابت ویزا وجود ندارد و فقط دشمن اصلی Ap است, پس لعنت خدا براو باد

پس لعنت خدا بر هردو باد

من هم با نظر خليل خان موافقم مصاحبه دير يا زود براي ايرانيها انجام ميشه چون توي بازه زير ٩٠٠٠ هستند ولي خوان اصلي Ap است كه خداي نكرده ما رو از كشورهاي ديگه آسيا عقب نندازه ...
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، p00ya2001 ، Memolk
(2015-04-26 ساعت 22:02)shahin2737 نوشته:  یک سوال اصلا تو سپتامبر ارزش داره بریم مصاحبه؟دوستان لطفا نظرتون رو بگید.

به نظر من 30 سپتامبر هم ارزششو داره, فراموش نکن رویای رفتن به آمریکا از خود آمریکا شیرینتر
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: babisondes ، shahin2737 ، p00ya2001 ، Memolk ، bahar101 ، mandikhanum
۲ هشته دیگه مونده تا اعلام پر استرس جولای
هر روز استرس ۵۰۰ سی سی ادرنالین در بدن خود وارد کنید
بشتابید
ایشالا که بالای۷۲۸۴ اعلام کننSmileShyRolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: fati.d ، ریحانا ، p00ya2001 ، Memolk ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-26 ساعت 23:02)omid_bl نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 21:15)omid_bl نوشته:  تو این لینک آقای سیمون توضیح دادند که چی میشه یهو شماره ها از اوگوست میره بالا. اگه انگلیسیتون خوبه اینو بخونید, ولی من اینجا خلاصشو میگم.
کلا دو تا اتفاق میوفته
۱. نپال به ظرفیت خودش میرسه. این اتفاق پارسال هم در اوگوست افتاد و اگر نگاهی به Bulletin اوگوست ۲۰۱۴ بزنین, میبینین از ۸۹۰۰ رسید به ۱۲۷۰۰ تو یک ماه و کنار نپال یک Except زد که نپال فقط تا ۹۵۰۰

۲. از ۹۰۰۰ به بعد تراکم شماره ها به مراتب کمتر میشه (حدود ۷۰ درصد کمتر), برای همین دیگه شماره ها بعد ۹۰۰۰ سریع میرن بالا

* ولی ما ایرانیا به هیچ کدوم این دو نکته کاری نداریم, چون حد اکثر شماره ای که یک ایرانی داره حدود ۸۹۰۰ هستش. با این تفسیر و این روند کارنت کردن و پیش بینی آقای سیمون که گفتند ماه بعد هم مثل ماه های قبل خواهد بود و از اوگوست میره بالا, همه دوستان بالای ۷۰۰۰ اوگوست و سپتامبر میرن مصاحبه و مدت کمی میمونه برای کلیرنس. من خودم امیدم به این بود که ژوییه (جولای) برم مصاحبه ولی مثل اینکه نمیشه.

پس اگه قراره این روند باشه, بهتره زیاد شماره بالای ۹۰۰۰ اعلام نشه که سهمیه از ایران گرفته نشه به کشورهای دیگه و بیان و این سهمیه رو به ایرانی بدن با تند تند کلیر کردن. به هر حال میدونم باز بعضیا پشت کلیرنس میمونن (حتی بعضیا ممکن از ماه های خیلی قبل پشت خط بمونن), ولی امیدواریم مثل پارسال نباشه و خیلی بیشتر از ایران سهمیه بگیرن

والا سیمون گفته تا ۶۷۰۰ اینطورا کارنت میشن واسه جولای, ولی اگه یک کم خوش شانس باشین, امید هست که تا شماره شما هم بره.
اینو تو تحلیل فایل سیس گذاشتم فکر کنم به درد اینجا هم بخوره
این بر میگرده به تحلیلش نسبت به کات اف نپال که به نظرم نپال به دلایل زیر روی 7500 نهایت 8000 کات اف میخوره:
بطور جداگانه در هر بازه هزار تایی تا کیس 5271 بررسی کردم و مشخص شد در هر بازه 280 کیس متعلق به نپاله و طبق آمار امسال و پارسال حدود 90 درصد کیسها ویزامیگیرن. از طرفی هر کیس نپالی شامل 1.83 نفر میشه که اگه نپال سقف 3500 ویزارو پر کنه 1900 کیس نامبر ویزا میگیرن. با توجه به آمار 90 درصدی حدود 2100 کیس از نپال باید کارنت بشن که آمار پارسالشون هم 1954 کیس کارنتی بوده. اگر 2100 کیس رو تقسیم بر 280 کیس نپالی در هر بازه هزارتایی بکنیم عدد 7.5 یا همون 7500 در میاد. دلیل اینکه نپال 2014 روی کیس نامبر 9500 کات اف خورده هم اینه که پارسال در هر بازه هزار تایی 210 کیس متعلق به نپال بوده.
واما ایران
بطور جداگانه در هر بازه هزار تایی تا کیس 5271 بررس کردم و مشخص شد در هر بازه حدود 200 کیس متعلق به ایرانه و هر کیس ایرانی بطور میانگین شامل دو نفر میشه. اگه سال 2014 در نظر نگیریم و خوشبینانه بگیم 80 درصد کیسهای مصاحبه شده ویزا میگیرن و باز خوشبینانه بگیم حدود 3200 تا ویزا به ایران میرسه باید حدود 4000 نفر یا 2000 کیس دعوت به مصاحبه بشن که با توجه به محاسبات بالا از ایران هم تا کیس 10000 کارنت میکنن
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Aghaman ، sayat ، ریحانا ، p00ya2001 ، Macy ، Memolk ، bahar101 ، mandikhanum
آقایSUNSET تمام فرمایش شما صحیح میباشد به شرطی که بخوان تمام سهمیه هر کشوری رو بهش بدن ولی ما پارسال حدود 2400 نفر بیشتر ویزا نگرفتیم .
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-27 ساعت 02:27)ziba_sunset نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 23:02)omid_bl نوشته:  
کلا دو تا اتفاق میوفته

اینو تو تحلیل فایل سیس گذاشتم فکر کنم به درد اینجا هم بخوره
این بر میگرده به تحلیلش نسبت به کات اف نپال که به نظرم نپال به دلایل زیر روی 7500 نهایت 8000 کات اف میخوره:
بطور جداگانه در هر بازه هزار تایی تا کیس 5271 بررسی کردم و مشخص شد در هر بازه 280 کیس متعلق به نپاله و طبق آمار امسال و پارسال حدود 90 درصد کیسها ویزامیگیرن. از طرفی هر کیس نپالی شامل 1.83 نفر میشه که اگه نپال سقف 3500 ویزارو پر کنه 1900 کیس نامبر ویزا میگیرن. با توجه به آمار 90 درصدی حدود 2100 کیس از نپال باید کارنت بشن که آمار پارسالشون هم 1954 کیس کارنتی بوده. اگر 2100 کیس رو تقسیم بر 280 کیس نپالی در هر بازه هزارتایی بکنیم عدد 7.5 یا همون 7500 در میاد. دلیل اینکه نپال 2014 روی کیس نامبر 9500 کات اف خورده هم اینه که پارسال در هر بازه هزار تایی 210 کیس متعلق به نپال بوده.
واما ایران
بطور جداگانه در هر بازه هزار تایی تا کیس 5271 بررس کردم و مشخص شد در هر بازه حدود 200 کیس متعلق به ایرانه و هر کیس ایرانی بطور میانگین شامل دو نفر میشه. اگه سال 2014 در نظر نگیریم و خوشبینانه بگیم 80 درصد کیسهای مصاحبه شده ویزا میگیرن و باز خوشبینانه بگیم حدود 3200 تا ویزا به ایران میرسه باید حدود 4000 نفر یا 2000 کیس دعوت به مصاحبه بشن که با توجه به محاسبات بالا از ایران هم تا کیس 10000 کارنت میکنن

با توجه به محاسبه شما ما تا 10000 حدود 4000 هزار نفر را داریم که 3200 نفر آنها ویزا می گیرند, به نظر من کمی بعیده , چون 4900 نفر قبول شدند و 3600 نفر فرم پرکردند و حدود 600 نفر هم دعوت به مصاحبه نمی شوند (انشاالله اینطوری نشود) یک صد نفری هم رد می شوند یا به مصاحبه نمی روند می ماند 2900 نفر که به طبق هر سال حدود 200 تا 300 نفر هم در چک امنیتی می مانند می ماند 2600 نفر
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-04-26 ساعت 22:02)shahin2737 نوشته:  یک سوال اصلا تو سپتامبر ارزش داره بریم مصاحبه؟دوستان لطفا نظرتون رو بگید.
من اون اول یه اشتباهی کردم و به دور وریام گفتم که برنده شدم !!
حالا هر کی مارو میبینه میگه تو که هنوز اینجایی !!
واسه همین حداقل یه مصاحبه رو بریم که بگیم میدونیم سفارتش چه رنگیه !!!!

بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: khalilkhah ، ریحانا ، shahin2737 ، p00ya2001 ، َalikh ، Shahram914 ، Memolk ، bahar101 ، ARSAMNEW ، bia2mob ، mandikhanum
با سلام خدمت دوستان به نظرتون زلزله نپال تاثیری توی اعلام کردن شماره ها داره یا نه ؟ الان تو وضعیت اضطراری قرار داره نپال
شماره کیس: 7XXX تاریخ رویت قبولی:1 MAY کنسولگری : ایروان تعداد افرادمنظور در کیس :2 ارسال فرمهای سری اول:24 May کارنت شدن کیس: June مصاحبه:12 august دریافت کلیرنس: آخرین آپدیت ۱۴ آگوست دریافت ویزا: ورود به آمریکا: دریافت گرین کارت: جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-27 ساعت 08:24)rezasadeghi نوشته:  
من اون اول یه اشتباهی کردم و به دور وریام گفتم که برنده شدم !!
حالا هر کی مارو میبینه میگه تو که هنوز اینجایی !!
واسه همین حداقل یه مصاحبه رو بریم که بگیم میدونیم سفارتش چه رنگیه !!!!

آقا دقیقا مثه ما ما هم جو زده شدیم به زمین و زمان گفتیم برنده شدیم حالا دوست و اشنا به کنار اقوام دوستامون رییس روئسای اصله کاری همسرم تا نگهبانشون هرکی میبینتمون میگه شما زن و شوهری که هنوز اینجا چرا نمیرینBig GrinBig Grin

(2015-04-27 ساعت 01:32)babisondes نوشته:  ۲ هشته دیگه مونده تا اعلام پر استرس جولای
هر روز استرس ۵۰۰ سی سی ادرنالین در بدن خود وارد کنید
بشتابید
ایشالا که بالای۷۲۸۴ اعلام کننSmileShyRolleyes

ببین بگو تا7998 تا
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Memolk ، bahar101
من هم موقعی که داشتم قبولیمو تلفنی به همسرم میگفتم برادرشان پیش ایشان بود هنوز تلفنم را قطع نکرده بودمWink فامیل شوهر زنگ زدند و تبریک و راه باز بشه ماهم بیاییم و ... همان شد که دیگه چندوقت پیش کسی که برای نظافت منازل فامیل میره، به من گفت : "کی میری ؟ " گفتم "کجا؟؟" گفت : "خب آ م ر ی ک ا "منSad مانده بودم چی میگه
و این درحالی هست که هنوز پدر و مادرم نمی دانند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-04-26 ساعت 21:15)omid_bl نوشته:  تو این لینک آقای سیمون توضیح دادند که ........
P.E جان روی مرزی.همه برای خودمون هم که شده امیدواریم کارنت شی.Smile
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 08:58)ریحانا نوشته:  من هم موقعی که داشتم قبولیمو تلفنی به همسرم میگفتم برادرشان پیش ایشان بود هنوز تلفنم را قطع نکرده بودمWink فامیل شوهر زنگ زدند و تبریک و راه باز بشه ماهم بیاییم و ... همان شد که دیگه چندوقت پیش کسی که برای نظافت منازل فامیل میره، به من گفت : "کی میری ؟ " گفتم "کجا؟؟" گفت : "خب آ م ر ی ک ا "منSad مانده بودم چی میگه

بنده خدا پدر مادرتون خب بهشون بگین دیگه
اولش خوشحالیم خیلی سخت نیست بقیه بفهمن ولی بعد یه مدت انگار با هربار پرسیدن ادمو شکنجه میکنن Rolleyes
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
(2015-04-27 ساعت 08:58)ریحانا نوشته:  من هم موقعی که داشتم قبولیمو تلفنی به همسرم میگفتم برادرشان پیش ایشان بود هنوز تلفنم را قطع نکرده بودمWink فامیل شوهر زنگ زدند و تبریک و راه باز بشه ماهم بیاییم و ... همان شد که دیگه چندوقت پیش کسی که برای نظافت منازل فامیل میره، به من گفت : "کی میری ؟ " گفتم "کجا؟؟" گفت : "خب آ م ر ی ک ا "منSad مانده بودم چی میگه

ولي من از تجربه دوستان استفاده كردم به هيچكسي نگفتيم نه خانواده خودم نه خانواده همسرم نه دوستام و نه سر كارم فقط دو سه نفر كه باهاشون كار دارم گفتم يه فاميل دارم امريكا كه ادرس اونو دادم فقط اون ميدونه بهش گفتم به هيچ كس نگه تا وقتي ويزامون خورد توي پاس Big Grin
چه پوستي از سرم بكنن اونموقع؟Big Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: fati.d ، bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-04-27 ساعت 08:34)peymanr نوشته:  با سلام خدمت دوستان به نظرتون زلزله نپال تاثیری توی اعلام کردن شماره ها داره یا نه ؟ الان تو وضعیت اضطراری قرار داره نپال
خدا نکنه.واقعا از ته قلبم میگم.اقا اگه قرار باشه با مردن کسی راه برای ما باز بشه .نه اون راه رو خواستیم نه مقصدشو.مطمئنا شما و دیگران هم نمیخواهید. سفارتشون هم که نشنیده ام بسته شده باشه و حتما داره کما فی السابق عین تراکتور کار میکنه لامصب . خدا لعنت کنه این شماره کیس خودم رو چون من هم مثل همه وقتی چند روز پیش شنیدم به فکرش افتادم . به اینا فکر نکن.بقول دایی جان ناپلئون:
در کف شیر نر خونخواره ای ........ غیر تسلیم و رضا کو چاره ای Big Grin

یا بقول مولوی:
ای رفیقان راهها را بست یار ............ آهوی لنگیم و او شیر شکار
جز که تسلیم و رضا کو چاره‌ای..........در کف شیر نری خون‌خواره‌ای
سایهٔ خود از سر من برمدار ............ بی‌قرارم بی‌قرارم بی‌قرار

تشکر کنندگان: shayan seyfi ، مهدی هژ ، mojgan m ، fati.d ، bahar101 ، ARSAMNEW ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان