کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-27 ساعت 17:53)mojgan m نوشته:  دوستان من که امسال هم ثبت نام کردم و منتظر نتایج هستم. اگر شد که چه بهتر و اگر نشد اقدام میکنم برای استرالیا یا نیوزیلند. خیلی هم عالی...
اگر دوست داشتید یکم بهم رتبه بدید. من که فعلا نمیتونم رتبه بدم. ولی از این ستاره ها خیلی دوست دارم. مرسی...

شما که یک ضرب میگیری، نگران چی هستی? منی که کلیرنس میخورم باید چکار کنمSad
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mojgan m ، Memolk ، 123a ، bahar101
ان شا الله ماه اینده شماره هر دومون در بیاد و همسر بادرایت شما هم یکضرب ویزا یپبگیره و متقاعبا شما هم ویزا بگیری.... البته همسرتون که ویزا میگیره
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: bahar101 ، bia2mob ، babisondes
(2015-04-27 ساعت 17:20)Memolk نوشته:  جناب خلیل خواه شما که کارنت شدین و نامه ی دومتون هم اومده شما چرا اینقدر نا امیدین؟؟؟

یک جوری می گی انگاری تا رفتم سفارت ویزامو می دن, هر چند که تا همین جا هم که رسیدم خدا را شکر, ولی سالار منظور من چیز دیگری بود شما بهتر بود مطالب قبل را می خوانی تا به عرض من می رسیدی
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 20:48)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 17:20)Memolk نوشته:  جناب خلیل خواه شما که کارنت شدین و نامه ی دومتون هم اومده شما چرا اینقدر نا امیدین؟؟؟

یک جوری می گی انگاری تا رفتم سفارت ویزامو می دن, هر چند که تا همین جا هم که رسیدم خدا را شکر, ولی سالار منظور من چیز دیگری بود شما بهتر بود مطالب قبل را می خوانی تا به عرض من می رسیدی
بله مطالب قبلی را هم خونده بودم و می دونم بجث سر نپال بود ولی کلا توی نوشته هاتون ناامیدی خیلی زیاده حالا کو تا سپتامبر باز جای شکرش باقیه که به مصاحبه دعوت شدید پس دوستانی که هنوز کارنت نشدن چی بگن راستش این همه جو منفی اون هم توی این تایپیک که خودش پر از استرسه فکر نمی کنم درست باشه.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، shahin2737 ، Alex 2014 ، ریحانا ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-27 ساعت 08:24)rezasadeghi نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:02)shahin2737 نوشته:  یک سوال اصلا تو سپتامبر ارزش داره بریم مصاحبه؟دوستان لطفا نظرتون رو بگید.
من اون اول یه اشتباهی کردم و به دور وریام گفتم که برنده شدم !!
حالا هر کی مارو میبینه میگه تو که هنوز اینجایی !!
واسه همین حداقل یه مصاحبه رو بریم که بگیم میدونیم سفارتش چه رنگیه !!!!

--> به امید ویزای یکضرب <--

منم اشتباه شما رو کردم و هیجانمو نتونستم کنترل کنم وبه دوستان نزدیکم گفتم و الان هم هی می گن تو هنوز اینجایی خخخخخ
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، Hamraaz Jng
(2015-04-28 ساعت 00:00)Memolk نوشته:  

بله مطالب قبلی را هم خونده بودم و می دونم بجث سر نپال بود ولی کلا توی نوشته هاتون ناامیدی خیلی زیاده حالا کو تا سپتامبر باز جای شکرش باقیه که به مصاحبه دعوت شدید پس دوستانی که هنوز کارنت نشدن چی بگن راستش این همه جو منفی اون هم توی این تایپیک که خودش پر از استرسه فکر نمی کنم درست باشه.

این چیزی که من می گم فقط یک فرضه حالا شما می تونی تا اسم من را دیدی اصلا مطلب را نخونی, یعنی اشکال داره بین این همه آدم خوشبین (که واقعا اینطوری هم نیست) یکی بدبین باشه (که بازه اعتقاد دارم اینجوری نیست) من اگر چیزی می نویسم اول نتایج را محاسبه می کنم و با داده های موجود نتیجه گیری می کنم. از طرف دیگر ما همگی با نظرات مختلف روی یک نظر مشترک هستیم و آن رفتن به آ م ر ی ک ا است, در واقع ما با جامعه خود مشکل داریم که قصد رفتن داریم (اگر این نباشد جای سوال دارد چرا شرکت می کنیم) یکی از پارامترهای جوامعی مانند آمریکا احترام گذاشتن روی نظرات مخالف است
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: sasanoush ، bahar101
(2015-04-27 ساعت 20:06)mojgan m نوشته:  ان شا الله ماه اینده شماره هر دومون در بیاد و همسر بادرایت شما هم یکضرب ویزا یپبگیره و متقاعبا شما هم ویزا بگیری.... البته همسرتون که ویزا میگیره

ایشالا ایشالا
تا بیبینیم شانس ما به کجاها مارو خواهد کشید، ارزو های پر انرژی پشت پناه همه دوستانRolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mojgan m ، ریحانا ، bahar101 ، Memolk ، Hamraaz Jng
سفارت نپال روز سه شنبه و چهار شنبه هم هیچ مصاحبه ای نخواهد داشت, قبلا اعلام شده بود که دوشنبه تعطیل خواهد بود, حالا دو روز دیگه هم اضافه شده. یخورده اوضاع پیچیده شده تو نپال. اول از همه بگم که این خیلی درد ناکه, حتما یه سری از این آدما یا گرین کآرت رو گرفته بودن و میخواستن برن یا اینکه منتظر بودن که برنامه ریزی کنن برای مصاحبه و رفتن, اونوقت یک حادثه همه چیز رو تغیر میده. آرزوی صبر و دعا داریم برای داغ دیده های این حادثه.

هنوز معلوم نیست این موضوع تعطیلی سفارت نپال اگه بیشتر ادامه پیدا کنه چه تاثیری رو روند کارنت ماه های بعد بزاره

۱. ممکنه همین روند فعلی رو حفظ کنن
۲. ممکنه کمتر کارنت کنند تا نپالیهای که تو این فاصله نتونستن تو این شرایط برن مصاحبه و یا مصاحبشون کنسل شد ماه های بعد برن مصاحبه, و این یعنی شماره های بالاتر دیرتر برن مصاحبه
۳. ممکن بیشتر کارنت کنند (مخصوصا ماه بعد) که جبران بشه برای کسانی که نتونستن برن مصاحبه و سهمیه نپال رو با بیشتر کارنت کردن آسیا پر کنن

جواب این سوالا رو هیچکی نمیدونه الان.
امیدواریم هیچ جا بلا نازل نشه
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: mojgan m ، bia2mob ، ریحانا ، shahin2737 ، bahar101 ، sayat ، Memolk ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
(2015-04-28 ساعت 02:59)omid_bl نوشته:  سفارت نپال روز سه شنبه و چهار شنبه هم هیچ مصاحبه ای نخواهد داشت, قبلا اعلام شده بود که دوشنبه تعطیل خواهد بود, حالا دو روز دیگه هم اضافه شده. یخورده اوضاع پیچیده شده تو نپال. اول از همه بگم که این خیلی درد ناکه, حتما یه سری از این آدما یا گرین کآرت رو گرفته بودن و میخواستن برن یا اینکه منتظر بودن که برنامه ریزی کنن برای مصاحبه و رفتن, اونوقت یک حادثه همه چیز رو تغیر میده. آرزوی صبر و دعا داریم برای داغ دیده های این حادثه.

هنوز معلوم نیست این موضوع تعطیلی سفارت نپال اگه بیشتر ادامه پیدا کنه چه تاثیری رو روند کارنت ماه های بعد بزاره

۲. ممکنه کمتر کارنت کنند تا نپالیهای که تو این فاصله نتونستن تو این شرایط برن مصاحبه و یا مصاحبشون کنسل شد ماه های بعد برن مصاحبه, و این یعنی شماره های بالاتر دیرتر برن مصاحبه
۳. ممکن بیشتر کارنت کنند (مخصوصا ماه بعد) که جبران بشه برای کسانی که نتونستن برن مصاحبه و سهمیه نپال رو با بیشتر کارنت کردن آسیا پر کنن

بادرود فراوان
دوست عزیز من با فرضیه شماره 3 بیشتر موافقم یعنی تا حدودی به یقین می گم این ماه خیلی بیشتر کارنت میکنن .تا سهمیه نپال زودتر پر بشه و باز فکر میکنم با توجه به این حادثه در نپال تا شماره 7500 کارنت میکنن . البته ما از وقوع این زلزله اصلا خوشحال نیستیم چون یه عده جان آدم بی گناه از بین رفته است ولی در کل فکر میکنم سیاست کی سی سی برای این ماه پر کردن سهمیه نپال بوده باشه .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ریحانا ، ebrahim1e ، bahar101 ، sayat ، Memolk ، Hamraaz Jng
آقای امید امیدوارم فرض 1 اتفاق بیفته ودرغیراینصورت حداقل مثل سالهای قبل برای نپالی ها Except بگذارند تا اثرمنفی اش روی ماها نباشد.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، مهدی هژ ، omid_bl ، bahar101 ، Memolk ، mandikhanum

مثه ما باشینا ته کلاسیم خیلی هم امید داریم بریم اصن داریم فکر میکنیم رفتیم Big GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ریحانا ، khalilkhah ، bahar101 ، shahin2737 ، sayat ، Memolk ، Hamraaz Jng
(2015-04-27 ساعت 17:53)mojgan m نوشته:  دوستان من که امسال هم ثبت نام کردم و منتظر نتایج هستم. اگر شد که چه بهتر و اگر نشد اقدام میکنم برای استرالیا یا نیوزیلند. خیلی هم عالی...
اگر دوست داشتید یکم بهم رتبه بدید. من که فعلا نمیتونم رتبه بدم. ولی از این ستاره ها خیلی دوست دارم. مرسی...

ولی قطعی ترینش اینکه :میرید مصاحبه ویزاتونو میگیرید و تشریف می برید آ م ر ی ک اWink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk
(2015-04-28 ساعت 09:52)ریحانا نوشته:  آقای امید امیدوارم فرض 1 اتفاق بیفته ودرغیراینصورت حداقل مثل سالهای قبل برای نپالی ها Except بگذارند تا اثرمنفی اش روی ماها نباشد.

همه اینا حدس و گمانه. باید دید این تعطیلیا ادامه پیدا میکنه یا نه. اگه به همین سه روز باشه فکر نکنم تاثیرش زیاد باشه. اگه به چند روز دیگه یا هفته ها بکشه اونوقت دوباره وقت دادن مصاحبه ها سخت میشه. به هر حال این موضوع تاثیر مستقیم داره رو کارنت آسیا چون نپال بیشترین سهم رو در آسیا داره و از طرفی هم اون روند ۵۰۰۰ ویزا در ماه باید حفظ بشه برای KCC.
نظر شخضی من (این فقط نظر منه، زیادم روش حساب نکنید)... اگه این روند خیلی بخواد ادامه پیدا کنه و مصاحبه های زیادی تو نپال به تعویق بیفتن، ممکنه ماه بعد تعداد کارنتیها بیشتر بشه ولی نپال تا یک شماره ای محدود شه. یعنی اون اتفاقی که تو آگوست واسه نپال میفتاد این بار از جولای بیفته ولی به دلیل متفاوت. چون اولویت تو لاتاری بر حسب شماره کیس هستش، و KCC صرفا نمیتونه سهم شماره های پایین رو به شماره های بالا تر بده تو اون کشور. پس اونایی که مصاحبشون کنسل شده باید یک یا دو ماه بعدش برن مصاحبه.

باز میگم امیدواریم شرایط اونجا زود به روال عادی برگرده، باید صبر کرد و دید چی میشه تو روزهای آتی.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، مهدی هژ ، ریحانا ، bia2mob ، bahar101 ، Memolk
(2015-04-28 ساعت 02:59)omid_bl نوشته:  سفارت نپال روز سه شنبه و چهار شنبه هم هیچ مصاحبه ای نخواهد داشت, قبلا اعلام شده بود که دوشنبه تعطیل خواهد بود, حالا دو روز دیگه هم اضافه شده. یخورده اوضاع پیچیده شده تو نپال. اول از همه بگم که این خیلی درد ناکه, حتما یه سری از این آدما یا گرین کآرت رو گرفته بودن و میخواستن برن یا اینکه منتظر بودن که برنامه ریزی کنن برای مصاحبه و رفتن, اونوقت یک حادثه همه چیز رو تغیر میده. آرزوی صبر و دعا داریم برای داغ دیده های این حادثه.

امروز سیمون از یک نفر به نام امید تشکر کرده بود.شما بودی؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ریحانا ، omid_bl ، Memolk
من به این چیزا کار ندارم !!
میخواد سیل بیاد یا زلزله ، طوفان یا حتی قحطی !!!

مهم اینه که واسه کیس 7هزارو نهصدی من یک عدد " ویزا " ی خوشگل و مامان گذاشتن کنار .

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: hilda60 ، ریحانا ، Aghaman ، shahin2737 ، mojgan m ، Memolk ، Hamraaz Jng ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان