کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-28 ساعت 15:29)shahin2737 نوشته:  [quote='omid_bl' pid='599435' dateline='1430173760']

امروز سیمون از یک نفر به نام امید تشکر کرده بود.شما بودی؟

من هم فکرکنم خودشون هستند و ایشان در پیامی سایت یونیسف را برای کمک به نپالی ها به سیمون پیشنهاد داده بودند که ایشان هم سایت را در فروم مربوطه اضافه و از امیدخان هم تشکر کردند. ممنون امید عزیز و به امید موفقیت شما
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737 ، omid_bl ، Memolk ، bahar101 ، mandikhanum
دوستان، من متوجه یه موضوعی نشدم، همه میگن سیمون گفته واسه جولای تا 6700 کارنت میشن ایرانیها. پس June چی میشه این وسط ؟
یک ماه این وسط نیست، درسته یا من اشتباه میکنم ؟
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 16:12)AliReza.Sh نوشته:  دوستان، من متوجه یه موضوعی نشدم، همه میگن سیمون گفته واسه جولای تا 6700 کارنت میشن ایرانیها. پس June چی میشه این وسط ؟

منظور اینه کسانی که در این ماه به زودی کارنت خواهند شد مصاحبه هاشون در July انجام خواهد شد.
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ریحانا ، Memolk ، bahar101
(2015-04-28 ساعت 16:12)AliReza.Sh نوشته:  دوستان، من متوجه یه موضوعی نشدم، همه میگن سیمون گفته واسه جولای تا 6700 کارنت میشن ایرانیها. پس June چی میشه این وسط ؟

کارنتی ها تقریبا در اوایل هرماه میلادی اعلام می شوند و در صفحه بولتون دو ماه دیده می شوند. لذا عملا هرکسی دو ماه زودتر از مصاحبه اش آگاه می شود. مثلا در ماه حاضر(آپریل) کارنتی هایی که برای جون مصاحبه خواهند شد اعلام شدند. در ماه آتی (می ) کارنتی هایی که در ماه جولای مصاحبه می شوند و الی آخر.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Memolk ، bahar101 ، Shahram914 ، mandikhanum
(2015-04-28 ساعت 16:06)ریحانا نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:29)shahin2737 نوشته:  [quote='omid_bl' pid='599435' dateline='1430173760']

امروز سیمون از یک نفر به نام امید تشکر کرده بود.شما بودی؟

من هم فکرکنم خودشون هستند و ایشان در پیامی سایت یونیسف را برای کمک به نپالی ها به سیمون پیشنهاد داده بودند که ایشان هم سایت را در فروم مربوطه اضافه و از امیدخان هم تشکر کردند. ممنون امید عزیز و به امید موفقیت شما

بلی
من خودم امارات زندگی میکنم و میدونم ایرانیا اکثرا کارت های Visa و Mastercard ندارن , حالا اگه از دوستان کسی هست که داشته باشه بد نیست یه کمکی هر چند کوچیک به زلزله زده ها اینجا بکنند.

www.supportunicef.org
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: sayat ، HERMES7 ، Memolk ، shahin2737 ، bahar101 ، styvan
و خبر جدید که سفارت نپال دو روز دیگه به این تعطیلی اضافه کرد و کلا این هفته مصاحبه ای نخواهد داشت. وضعیت اونجا وخیم تر از چیزیه که من فکر میکردم, این کنسل کردن مصاحبه ها میتونه تا یک ماه و شاید بیشتر هم ادامه داشته باشه...
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: bahar101
Question 
پس با این.پیش بینی سیمون اگه از اون خورده های 50 تایی داشته باشه ما کارنت نمی شیم. این ماه برای شماره.ی من خیلی ریسکیه 50 درصد امکانش هست که کارنت بشم 50 درصد هم نه. عجب جو متشنجیه این ماهSadSad
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: Shahram914 ، bahar101 ، amirshariati
(2015-04-27 ساعت 17:53)mojgan m نوشته:  دوستان من که امسال هم ثبت نام کردم و منتظر نتایج هستم. اگر شد که چه بهتر و اگر نشد اقدام میکنم برای استرالیا یا نیوزیلند. خیلی هم عالی...
اگر دوست داشتید یکم بهم رتبه بدید. من که فعلا نمیتونم رتبه بدم. ولی از این ستاره ها خیلی دوست دارم. مرسی...
من هم رفتم عین زیر خاکی کانفرمیشن نامبرهای 2016 را پیدا کردم اوردم بیرون.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: bidad ، mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-28 ساعت 18:58)omid_bl نوشته:  و خبر جدید که سفارت نپال دو روز دیگه به این تعطیلی اضافه کرد و کلا این هفته مصاحبه ای نخواهد داشت. وضعیت اونجا وخیم تر از چیزیه که من فکر میکردم, این کنسل کردن مصاحبه ها میتونه تا یک ماه و شاید بیشتر هم ادامه داشته باشه...
با این روند کمک رسانی به نپالی های بیچاره بعیدنیست بالای ده هزار کشته هم داشته باشند.و سفارت هم کلا تا یک ماه بعلت شرایط بد تعطیل باشه(اگر اب و برق نباشه بیشتر).ولی میتونه بار خودشو بین سفارتای دیگه تقسیم کنه . به همین علت بعید بدونم کارنتی انفجاری داشته باشیم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk ، omid_bl ، mojgan m ، bahar101
(2015-04-28 ساعت 20:22)shahin2737 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 17:53)mojgan m نوشته:  دوستان من که امسال هم ثبت نام کردم و منتظر نتایج هستم. اگر شد که چه بهتر و اگر نشد اقدام میکنم برای استرالیا یا نیوزیلند. خیلی هم عالی...
اگر دوست داشتید یکم بهم رتبه بدید. من که فعلا نمیتونم رتبه بدم. ولی از این ستاره ها خیلی دوست دارم. مرسی...
میگن شانس یه بار در خونه رو میزنه. در خونه مارو نزده فرار کرد.
امیدوارم همین امسال یه بار دیگه شانس در خونمونو بزنه
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، shahin2737
(2015-04-28 ساعت 20:43)bidad نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 20:22)shahin2737 نوشته:  
میگن شانس یه بار در خونه رو میزنه. در خونه مارو نزده فرار کرد.
امیدوارم همین امسال یه بار دیگه شانس در خونمونو بزنه

ولی بجاش, بدشانسی هم دستشو از زنگ برنمی دارهBig Grin
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: bidad ، mojgan m
(2015-04-28 ساعت 20:35)shahin2737 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:58)omid_bl نوشته:  و خبر جدید که سفارت نپال دو روز دیگه به این تعطیلی اضافه کرد و کلا این هفته مصاحبه ای نخواهد داشت. وضعیت اونجا وخیم تر از چیزیه که من فکر میکردم, این کنسل کردن مصاحبه ها میتونه تا یک ماه و شاید بیشتر هم ادامه داشته باشه...
با این روند کمک رسانی به نپالی های بیچاره بعیدنیست بالای ده هزار کشته هم داشته باشند.و سفارت هم کلا تا یک ماه بعلت شرایط بد تعطیل باشه(اگر اب و برق نباشه بیشتر).ولی میتونه بار خودشو بین سفارتای دیگه تقسیم کنه . به همین علت بعید بدونم کارنتی انفجاری داشته باشیم.

تقسیم به سفارت های دیگه رو من بعید میدونم به دو دلیل

۱. دلیل اول و مهم اینکه همونطور خودت گفتی الان اونجا کل سیستم مختل شده, این شامل حمل و نقل هم میشه. الان امداد رسانا برای رسوندن کمک با مشکل مواجه هستن چه برسه به مردم عادی که بخوان تو این شرایط برن کشور دیگه برای مصاحبه. این مطلب تو فروم immigration هم ذکر شده بود.

۲. تمام کشورهای همسایه نپال که شامل هند, پاکستان, چین و بنگلادش میشه کشورهایی هستند که کیس های لاتاری رو بررسی نمیکنند چون خودشون هیچ سهمیه ای در لاتاری ندارند, اگه هم بخوان بررسی کنند, خود این سفارت ها به مراتب شلوغ تر از بقیه سفارت ها تو آسیا هستند, چون سالانه بیشترین ویزا های مهاجرتی و غیر مهاجرتی از این چند کشور هستند.

اینکه KCC چه خواهد کرد و اگه تغیری باشه به سود یا ضرر شماره های بالاتر خواهد بود رو کسی نمیدونه, یکی دو تا از ادمین های immigration میگن که معمولا KCC بلافاصله عمل نمیکنه, و ممکن تغیرات رو در bulletin این ماه اتخاذ نکنه (اگه قراره تغیری باشه اصلا).
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101 ، Memolk ، styvan ، mandikhanum
یه سوال !
ماهایی که هنوز کارنت نشدیم ممکنه که تو سایت اپدیت بشیم ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 22:42)rezasadeghi نوشته:  یه سوال !
ماهایی که هنوز کارنت نشدیم ممکنه که تو سایت اپدیت بشیم ؟؟
خير قربان
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
۲ هفته دیگه مونده تا اعلام کارنتی های جولای
واکسنهای خود را بزنید، ترجمهارو انجام بدین، نگین نگفتما SmileBig Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، Memolk ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان