کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-30 ساعت 11:34)babisondes نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:28)مهدی هژ نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:22)babisondes نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 09:42)مهدی هژ نوشته:  ایقد دلوم میخواد این ماه از این بولتن دیگه اسباب کشی کنم برم انتظار ایشششششششاالو هممون میریم غصه نخورید

به قول مشدیا
موگوم ایشالا که قسمت تان بشه ای ماه اسم تان در بیه آفیسر خدمت تان باشه تو سفارتSmile

چه خوشه با هم بریما ایشششششالوBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ما که از خدا مانه دداش، از همونجه یک توکه پا تا مارماریس ر هم مشه رفتBig Grin

شما مشدیا هم ایولالله دارید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، bahar101
(2015-04-30 ساعت 12:42)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:34)babisondes نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:28)مهدی هژ نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 11:22)babisondes نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 09:42)مهدی هژ نوشته:  ایقد دلوم میخواد این ماه از این بولتن دیگه اسباب کشی کنم برم انتظار ایشششششششاالو هممون میریم غصه نخورید

به قول مشدیا
موگوم ایشالا که قسمت تان بشه ای ماه اسم تان در بیه آفیسر خدمت تان باشه تو سفارتSmile

چه خوشه با هم بریما ایشششششالوBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ما که از خدا مانه دداش، از همونجه یک توکه پا تا مارماریس ر هم مشه رفتBig Grin

شما مشدیا هم ایولالله دارید
ما مشدی نیستیم دداش، ما خراسانی هستیم، نزدیکای مشدSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: khalilkhah ، مهدی هژ ، bahar101
(2015-04-27 ساعت 09:06)shahin2737 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:16)P.E نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 21:15)omid_bl نوشته:  تو این لینک آقای سیمون توضیح دادند که ........
سلام دوست عزیز منکه کیسم تقریبا 6900 هستش زولای کارنت میشم؟
P.E جان روی مرزی.همه برای خودمون هم که شده امیدواریم کارنت شی.Smile

ممنونم از شما دوست عزیز امیدوارم اما دوباره این شرایط نپال اون ی ذره معادله رو هم عوض میکنه
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: bahar101
نقل قول:(Apr-28-2015 03:12 PM)AliReza.Sh نوشته است:  
دوستان، من متوجه یه موضوعی نشدم، همه میگن سیمون گفته واسه جولای تا 6700 کارنت میشن ایرانیها. پس June چی میشه این وسط ؟
یک ماه این وسط نیست، درسته یا من اشتباه میکنم ؟

کارنتی ها تقریبا در اوایل هرماه میلادی اعلام می شوند و در صفحه بولتون دو ماه دیده می شوند. لذا عملا هرکسی دو ماه زودتر از مصاحبه اش آگاه می شود. مثلا در ماه حاضر(آپریل) کارنتی هایی که برای جون مصاحبه خواهند شد اعلام شدند. در ماه آتی (می ) کارنتی هایی که در ماه جولای مصاحبه می شوند و الی آخر.
ممنون از توضيحات تون دوست عزيز. اين رو ميدونم، سوبرداشت شد از حرف بنده، منظورم اين بود ما الان انتظار اعلام كارنتي هاي June رو ميكشيم. كه جولاي ميرن مصاحبه. و قاعدتا پيش بيني براي اعلام ماه ژانويه كه در ماه آگوست ميرن مصاحبه بيش از ٦٦٠٠ ٦٧٠٠ خواهد بود به اميد خدا.
شاد باشيد. 
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101
من فكر مي كنم اگه بخان سهميه آسيا پر شه بايد رو ٧٥٠٠ تا كارنت كنن وگرنه تمام فشار ميوفته رو آگوست و سپتامبر

من فكر مي كنم اگه بخان سهميه آسيا پر شه بايد رو ٧٥٠٠ تا كارنت كنن وگرنه تمام فشار ميوفته رو آگوست و سپتامبر
تشکر کنندگان: babisondes ، مهدی هژ ، bahar101
تشکر کنندگان: bahar101
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، Hamraaz Jng
(2015-04-30 ساعت 17:16)َalikh نوشته:  من فكر مي كنم اگه بخان سهميه آسيا پر شه بايد رو ٧٥٠٠ تا كارنت كنن وگرنه تمام فشار ميوفته رو آگوست و سپتامبر

من متوجه نشدم میشه لطفا دوباره تکرار کنیBig Grin
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Shahram914 ، babisondes ، مهدی هژ
ساعت های پایانی از آخرین روز آپریل....سلام ماه می سلام کارنتی های جدیدCool
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babisondes ، مهدی هژ ، Alex 2014 ، areb1356 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، mandikhanum ، Hamraaz Jng
(2015-04-30 ساعت 18:51)Memolk نوشته:  ساعت های پایانی از آخرین روز آپریل....سلام ماه می سلام کارنتی های جدیدCool

این جور گفتی یک لحظه فکر کردم اول مهر شده باید از شنبه بریم مدرسهSmile
میرم سفارت میرم سفارت، کیفم پر مدرک و واکسن مدرک و واکسن،SmileTongue
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، bahar101 ، mandikhanum ، Hamraaz Jng
(2015-04-30 ساعت 16:02)AliReza.Sh نوشته:  
نقل قول:(Apr-28-2015 03:12 PM)AliReza.Sh نوشته است:  
دوستان، من متوجه یه موضوعی نشدم، همه میگن سیمون گفته واسه جولای تا 6700 کارنت میشن ایرانیها. پس June چی میشه این وسط ؟
یک ماه این وسط نیست، درسته یا من اشتباه میکنم ؟

کارنتی ها تقریبا در اوایل هرماه میلادی اعلام می شوند و در صفحه بولتون دو ماه دیده می شوند. لذا عملا هرکسی دو ماه زودتر از مصاحبه اش آگاه می شود. مثلا در ماه حاضر(آپریل) کارنتی هایی که برای جون مصاحبه خواهند شد اعلام شدند. در ماه آتی (می ) کارنتی هایی که در ماه جولای مصاحبه می شوند و الی آخر.
ممنون از توضيحات تون دوست عزيز. اين رو ميدونم، سوبرداشت شد از حرف بنده، منظورم اين بود ما الان انتظار اعلام كارنتي هاي June رو ميكشيم. كه جولاي ميرن مصاحبه. و قاعدتا پيش بيني براي اعلام ماه ژانويه كه در ماه آگوست ميرن مصاحبه بيش از ٦٦٠٠ ٦٧٠٠ خواهد بود به اميد خدا.
شاد باشيد. 
سلام دوست من. انشالله که ویزارو میگیرین تشریف می برین آمریکا
ولی این ماه های میلادی رو حفظ کنی ضرر نمی کنیBig GrinBig GrinBig Grin
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-30 ساعت 18:07)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 17:16)َalikh نوشته:  من فكر مي كنم اگه بخان سهميه آسيا پر شه بايد رو ٧٥٠٠ تا كارنت كنن وگرنه تمام فشار ميوفته رو آگوست و سپتامبر

Big Grin
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 20:32)Macy نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 18:07)khalilkhah نوشته:  

Big Grin

فرمودن من فكر مي كنم اگه بخان سهميه آسيا پر شه بايد رو ٧٥٠٠ تا كارنت كنن وگرنه تمام فشار ميوفته رو آگوست و سپتامبر
Big GrinBig GrinCoolCool
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: َalikh ، mandikhanum ، Hamraaz Jng
فقط اومدم بگم که فردا به احتمال زیاد coming soon میشه ولی زیاد ذوق نکنید اگه شد, چون این دفعه یک ماه بعدش اعلام میکنند :دی :دی :دی
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-30 ساعت 21:38)omid_bl نوشته:  فقط اومدم بگم که فردا به احتمال زیاد coming soon میشه ولی زیاد ذوق نکنید اگه شد, چون این دفعه یک ماه بعدش اعلام میکنند :دی :دی :دی

یعنی چی یک ماه بعدش؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان