کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-30 ساعت 23:44)P.E نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 21:38)omid_bl نوشته:  فقط اومدم بگم که فردا به احتمال زیاد coming soon میشه ولی زیاد ذوق نکنید اگه شد, چون این دفعه یک ماه بعدش اعلام میکنند :دی :دی :دی

یعنی چی یک ماه بعدش؟

مضاح و کنایه بود نسبت به کند کار کردن KCC. ماه قبل بین coming soon و اعلام شماره ها دو هفته فاصله دادند, بعدش تو دادن نامه دوم به دوستان کارنت شده هم حسابی تاخیر بود و نامه ها تو دو یا سه مرحله داده شد. فردا ماه مه شروع میشه و به احتمال زیاد coming soon رو میزنن ولی باز فکر کنم یه چیزی بین ۱۲-۱۴ روز طول بکشه تا bulletin جدید رو بدن بیرون.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، soruosh ، bahar101 ، mandikhanum ، Memolk
(2015-05-01 ساعت 00:34)omid_bl نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 23:44)P.E نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 21:38)omid_bl نوشته:  فقط اومدم بگم که فردا به احتمال زیاد coming soon میشه ولی زیاد ذوق نکنید اگه شد, چون این دفعه یک ماه بعدش اعلام میکنند :دی :دی :دی

یعنی چی یک ماه بعدش؟

مضاح و کنایه بود نسبت به کند کار کردن KCC. ماه قبل بین coming soon و اعلام شماره ها دو هفته فاصله دادند, بعدش تو دادن نامه دوم به دوستان کارنت شده هم حسابی تاخیر بود و نامه ها تو دو یا سه مرحله داده شد. فردا ماه مه شروع میشه و به احتمال زیاد coming soon رو میزنن ولی باز فکر کنم یه چیزی بین ۱۲-۱۴ روز طول بکشه تا bulletin جدید رو بدن بیرون.

دوستان امروز اول می هست و تعطیله.
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: soruosh ، bahar101
سلام دوستان. روز جمعه تون بخیر... آخه روز تعطیل باید اینجا اینقدر سوت و کور باشه؟!!
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101
به امید بالای 7000 کارنت شدن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mojgan m ، shayan seyfi ، soruosh ، bahar101 ، Hamraaz Jng
(2015-05-01 ساعت 11:22)houshym نوشته:  به امید بالای 7000 کارنت شدن
زود ویزای ما رو بدن بریم پی کارمون. کار و زندگی داریم آخه Big Grin Big Grin Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، Memolk
کدوم روز تعطیل؟ما آقایون بیشتر از روزهای دیگه کار داریم .!! الان هم نمیدونیم برای خودمون کادو بخریم برای بابامون یا برای پدر زن جان؟ سرمون خیلی هم شلوغه.Smile
در ضمن هر یکی دو ساعت یکبار عین معتادا به تاپیک سر میزنیم . یه لایکی زده خبری گرفته و میرویم.حرفی هم برای گفتن که نیست اگه از تاپیک منحرف بشیم دیگه وا ویلا.مدیر جان خودم پس فردا پاک میکنم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: mojgan m ، Shahram914 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، mandikhanum ، Memolk
دوستان امروز اول می هست و تعطیله.
[/quote]

کجا تعطیله؟ تا اونجا که من می‌دونم هیچ جا اول می تعطیل نیست، جز اینکه kcc خودش تعطیلی مجزا داشته باشه!!!
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101
(2015-05-01 ساعت 12:33)omid_bl نوشته:  دوستان امروز اول می هست و تعطیله.

کجا تعطیله؟ تا اونجا که من می‌دونم هیچ جا اول می تعطیل نیست، جز اینکه kcc خودش تعطیلی مجزا داشته باشه!!!
[/quote]

تعطيل رسمي نيست اما در نظر مي گيرن ، روز قانونه
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-05-01 ساعت 11:17)mojgan m نوشته:  سلام دوستان. روز جمعه تون بخیر... آخه روز تعطیل باید اینجا اینقدر سوت و کور باشه؟!!

روز جمعه روز طبیعته، مخصوصا اردیبهشت، ما که شهرمون تو طبیعته و سر سبزه هر هفته میزنیم به بیرون، شماها هم سعی کنین از این هوا و طبیعت لذت ببرینShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
(2015-05-01 ساعت 12:45)Macy نوشته:  

[/quote]

دوست عزیز با اطمینان میگم هم شما هم نیلان عزیز اشتباه میکنید. تعطیل نیستش. اگر هم همچین تعطیلی باشه بخش دولتی و KCC نیستش. سالهای اخیر اکثرا برندگان لاتاری روز اول می اعلام میشدن.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، Memolk
آپدیت از سفارت نپال...سفارت نپال اعلام کرد امور ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی من جمله لاتاری رو از روز سه شنبه از سر میگیره. یعنی کلا ۶ روز کاری( با احتساب دوشنبه) تعطیل بود. همچنین اعلام کردن کسانی که هفته پیش مصاحبشون تو نپال کنسل شده، منتظر ایمیل باشن از سفارت که زمان جدید بهشون اعلام بشه.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mojgan m ، soruosh ، shahin2737 ، HERMES7 ، bahar101 ، Memolk
(2015-05-01 ساعت 13:10)omid_bl نوشته:  

دوست عزیز با اطمینان میگم هم شما هم نیلان عزیز اشتباه میکنید. تعطیل نیستش. اگر هم همچین تعطیلی باشه بخش دولتی و KCC نیستش. سالهای اخیر اکثرا برندگان لاتاری روز اول می اعلام میشدن.
[/quote]

http://www.timeanddate.com/holidays/us/
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-05-01 ساعت 16:27)Macy نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 13:10)omid_bl نوشته:  

http://www.timeanddate.com/holidays/us/
[/quote]

Holiday تو امریکا صرفا به معنی تعطیلی نیست, خیلی مناسبت های دیگه هم شاملش میشه, یکی مثل همین Law day. تو همین لینکی که گذاشتی رو همون law day کلیک کن نوشته که این روز تعطیلی عمومی یا دولتی نیستش, و تمام ادارات, مدارس, مغازه و ... باز هستند.

Law Day is an observance and is not a federal public holiday in the United States. Schools, post offices, stores and other businesses and organizations are open as usual. Public transport services run to their usual schedules and no extra congestion on highways is to .be expected
تشکر کنندگان: soruosh ، mojgan m ، bahar101 ، Memolk
چه استرس بدى دارم :| اين چند ماه بگذره تا بفهميم برناممون با زندگيمون چند چنده

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، mandikhanum ، Memolk
لادن جان من هم مثل شما هستم. ولی تکلیفم با خودم معلومه. اگر ویزا بهم نرسه اول ی سفر میرم سرزمین جشن و لبخند... و بعد ی برنامه ریزی جدید میکنم. فکر میکنم هر دومون این ماه کارنت بشیم Cool
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان