کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
با اینکه بیشتر از یک هفته به اعلام bulletin مونده, دوست دارم ببینم این ماه چه کسی عدد درست رو حدس میزنه. این ماه پیچیده ترین ماهه, تا هفته پیش میگفتیم که ماه دیگه روند ماه های قبل برای آسیا حفظ میشه چون هنوز سهمیه نپال پر نشده, ولی با توجه به حادثه ناگوار تو نپال همه معادلات ممکنه بهم بخوره. همونطور که تو پست های قبل بحث شد, ممکن ماه بعد کارنت بالاتری ببینیم, یا حتی ممکن کمتر, یا اینکه تغیری چندانی نبینیم. به هر حال پیش بینی این ماه از هر ماهی سخت تر شده. آقای سیمون قبل از زلزله نپال گفتند که بین ۶۵۰۰-۶۷۰۰, بعدش گفتند ممکن با این اتفاقی که تو نپال افتاده این ماه بیشتر از اینها کارنت بشن.

به هر حال هر اتفاقی ممکنه. حدساتونو بزنید ببینیم آخر سر کی حدسش درست از آب در میاد. به دلیل حساسیت این ماه از هر جهت برنده از باقی اعضای فعال اینجا رتبه تپل میگیره Big Grin

من از خودم شروع میکنم

حدس من ۶۹۰۰ (یخورده بیشتر از ماکسیمومی که سیمون پیشبینی کرده بود)
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101 ، babisondes ، mandikhanum ، shayan seyfi ، Memolk ، Hamraaz Jng
من حدود 6500 تا 6700 رو حدس میزنم. فکر نمیکنم بیشتر از این اعلام کنن
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: omid_bl ، bia2mob ، bahar101 ، babisondes
حدس من 6975
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: omid_bl ، babisondes ، bahar101 ، shayan seyfi ، Memolk ، Hamraaz Jng
بارالها.
اون مامور کی سی سی که تعداد کارنتیهای ماه اول رو تعیین کرد دوباره به سر کار برگردان.
بارالها.
دیگه نوع سنگی رو که میخواهی بزنی تو سر مامور فعلی رو خودت تعیین کن.من کوچکتر از اونی هستم که تو کار حضرتت دخالت کنم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Vahid2014 ، bahar101 ، areb1356 ، m.ghoreishi ، mojgan m ، mandikhanum ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng
(2015-05-01 ساعت 23:40)shahin2737 نوشته:  بارالها.
اون مامور کی سی سی که تعداد کارنتیهای ماه اول رو تعیین کرد دوباره به سر کار برگردان.
بارالها.
دیگه نوع سنگی رو که میخواهی بزنی تو سر مامور فعلی رو خودت تعیین کن.من کوچکتر از اونی هستم که تو کار حضرتت دخالت کنم.

الهى اميييييييييييييييييين
شاهين خان
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101 ، mojgan m
6775 (طبق پیش بینی سیمون)
7025 (احساس خودم)
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: omid_bl ، bahar101 ، mojgan m ، babisondes ، shayan seyfi ، Memolk ، Hamraaz Jng
(2015-05-01 ساعت 17:59)mojgan m نوشته:  لادن جان من هم مثل شما هستم. ولی تکلیفم با خودم معلومه. اگر ویزا بهم نرسه اول ی سفر میرم سرزمین جشن و لبخند... و بعد ی برنامه ریزی جدید میکنم. فکر میکنم هر دومون این ماه کارنت بشیم Cool

ديگه اگه زير دويست كارنت كنن من اين ماه كارنت نميشم :/ ولى خوب كلا استرس بدى هستش تازه كارنت هم بشيم با توجه به اين كه يه ماه قبل ددلاين ميريم مصاحبه .....
فقط اين ماها بگذره يك سال گذشته خوب بود نميدونم اين چند ماه چرا اين همه استرس دارم

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: mojgan m ، babisondes ، bahar101 ، Memolk ، ARSAMNEW
با سلام.
علیرغم پیش بینی آقا سیمون، امیدارم حداقل 7000 رو کارنت کنن.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: omid_bl ، mojgan m ، babisondes ، bahar101 ، Hamraaz Jng
(2015-05-01 ساعت 16:33)omid_bl نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 16:27)Macy نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 13:10)omid_bl نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:45)Macy نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:33)omid_bl نوشته:  دوستان امروز اول می هست و تعطیله.

کجا تعطیله؟ تا اونجا که من می‌دونم هیچ جا اول می تعطیل نیست، جز اینکه kcc خودش تعطیلی مجزا داشته باشه!!!

تعطيل رسمي نيست اما در نظر مي گيرن ، روز قانونه

دوست عزیز با اطمینان میگم هم شما هم نیلان عزیز اشتباه میکنید. تعطیل نیستش. اگر هم همچین تعطیلی باشه بخش دولتی و KCC نیستش. سالهای اخیر اکثرا برندگان لاتاری روز اول می اعلام میشدن.

http://www.timeanddate.com/holidays/us/

Holiday تو آمریکا صرفا به معنی تعطیلی نیست, خیلی مناسبت های دیگه هم شاملش میشه, یکی مثل همین Law day. تو همین لینکی که گذاشتی رو همون law day کلیک کن نوشته که این روز تعطیلی عمومی یا دولتی نیستش, و تمام ادارات, مدارس, مغازه و ... باز هستند.

Law Day is an observance and is not a federal public holiday in the United States. Schools, post offices, stores and other businesses and organizations are open as usual. Public transport services run to their usual schedules and no extra congestion on highways is to .be expected
[/quote]

خوب من هم نوشتم تعطيل رسمي نيست ?
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: Memolk
حدس من ٧٢٠٠ الي ٧٣٠٠
اگه درست بود رتبه پليييزززززز ?
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: omid_bl ، mojgan m ، rezasadeghi ، babisondes ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng
سلام دوستان طبق پیش بینی سیمون و معادلات چند کارنت اخیر 6750 اما طبق پیشبینی خودم و ی کوچولو خوشبینانه تر 6875
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: mojgan m ، babisondes ، bahar101
حدس من برا اين ماه بين ٦٥٠٠ تا ٦٨٠٠ هستش فقط اميدوارم دوستان تازه كارنت شده نامه دوم رو خيلى زود دريافت كنن كه از نظر زمانى به مشكل نخورن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mojgan m ، rezasadeghi ، bahar101 ، Memolk
حدس من هم بین 6700 تا 6875 می باشد Wink .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: shahin2737 ، areb1356 ، mojgan m ، hesam427 ، omid_bl ، bahar101 ، Memolk
فقط اين ماها بگذره يك سال گذشته خوب بود نميدونم اين چند ماه چرا اين همه استرس دارم

[/quote]
لادن جان من هم به تازگی دچار استرس شدم. کارای عجیبی هم میکنم. قبلا ماهی یکبار میومدم مهاجرسرا و سایت دی وی و سیز رو چک میکردم. ولی از ماه گذشته روزی چندین بار دارم چک میکنم. ما تا برسیم خاک آمریکا نیاز به روانشناس پیدا میکنیم Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: bahar101
اين ماه coming soon رو هم مي خوان دير بزنن ، واقعاااااا كه
تشکر کنندگان: bahar101 ، bidad ، Memolk ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان