کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-02 ساعت 12:11)Macy نوشته:  اين ماه coming soon رو هم مي خوان دير بزنن ، واقعاااااا كه
ماهی که نکوست از کامینگ سونش پیداستBig Grin
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: mojgan m ، Macy ، bahar101 ، Memolk ، ARSAMNEW ، ریحانا
من بین 6000 تا 7000 پیش بینی میکنم SmileBig Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mandikhanum ، mojgan m ، bahar101 ، Memolk ، ARSAMNEW ، ریحانا
(2015-05-02 ساعت 12:53)babisondes نوشته:  من بین 6000 تا 7000 پیش بینی میکنم SmileBig Grin

نه بــــــــــابــــــــــا؟چی می گی؟Big Grin خیلی دقیق تخمین زدیا خسته نباشیBig GrinTongue
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان: mojgan m ، babisondes ، bahar101 ، Memolk ، A_A
اينقدر به اين موضوع فكر كردم كه شبا كابوس مي بينم ، يه روز مي بينم از پرواز جا موندم ، يه روز از مصاحبه ، يه روز مي بينم ريجكت شدم و .... دوستان اگر قصد رفتن به روانشناس رو دارين منم فراموش نكنين ، يا مي مونيم اينجا خل ميشيم ، يا اينكه به سختي ميريم و خل ميشيم ، در هر صورت روانشناس واجبه
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum ، babisondes ، m.ghoreishi ، areb1356 ، Memolk ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng
دوستان باید امیدوارانه به کارنتها.ارسال نامه دوم.تاریخ مصاحبه.فرایند مصاحبه نگاه کرد شاید شرایطه همه ما ک اینجاییم با هم خیلی تفاوت داشته باشه بخصوص خودم ک شرایطه خروجم خیلی راحت نیست اما هدفمون یکیه پس امید .انگیزه و انرزی بیشتر از پیش باید داشته باشید اینجا غیر از شانس باید ب حکمت و قسمت اعتقاد داشته باشیم وقتی بخواد یک اتفاقی رخ بده با بدترین شرایط رخ میده اما اگر نخواد زمین و زمانم که بهم بدوزیم امکان نداره اتفاق بیفته پس انرزی امید و انگیزه از دست ندین اینا همه پیش بینیه یکدفعه میبینی طبق حرف سیمون ک گفته بود تا10500 ایمن هستن این ماه کارنتیا تا 7500 هم ااعلام شه اما اگر طبق معادلات و کارنت اخیر پیش بره بنظره من حداکثر 6875.اما مهم اینجا صبر و امید مارو میطلبه ما ک یکسال صبر کردیم یک ماه دوماه هم روش.فقط الان اهداف خودتون برای رفتن ب ا م ر ی ک ا و زبان و ترجمه مدارک و برنامه ریزیاتون برای رفتن ب مصاحبه رو مشخص کنید که حداقل از این بابت جلوتررررر باشید و بازم میگم صبر و امید و انگیزه و انرزی.ب امید اینکه 30سپتامبر هیچکسی حتی تو صفحه ی کلیرنس هم نباشهههه و همه ا م ر ی ک ا باشیم یا ویزا در دست اماده رفتن باشیممممممممممممممممممم.
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: Macy ، mojgan m ، bahar101 ، Shahram914 ، mandikhanum ، sayat ، bia2mob ، Memolk ، SomeOneX ، sasanoush ، A_A ، ARSAMNEW ، ریحانا
چرا پس هنوز coming soon نشده؟؟؟!!!
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، Memolk ، Hamraaz Jng
(2015-05-02 ساعت 15:57)k1_m_1358 نوشته:  چرا پس هنوز coming soon نشده؟؟؟!!!

سلام. تبریک میگم که ویزای یکضرب گرفتید و پیگیر سایر دوستان مهاجرسرایی هم هستید. الان آمریکا هستید؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: hilda60 ، mandikhanum ، k1_m_1358 ، bia2mob ، ARSAMNEW
(2015-05-02 ساعت 14:08)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 12:53)babisondes نوشته:  من بین 6000 تا 7000 پیش بینی میکنم SmileBig Grin

نه بــــــــــابــــــــــا؟چی می گی؟Big Grin خیلی دقیق تخمین زدیا خسته نباشیBig GrinTongue

بازم شک دارم به تخمینم اما هر چیزی امکان پذیره، شایدم بین ۶۰۰۰ تا ۷۰۱۰ باشهSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: bahar101 ، A_A ، ریحانا ، mandikhanum
(2015-05-02 ساعت 16:10)mojgan m نوشته:  

سلام. تبریک میگم که ویزای یکضرب گرفتید و پیگیر سایر دوستان مهاجرسرایی هم هستید. الان آمریکا هستید؟

دختر جان تو امضا تو از امضا من کپی کردی فقط عددهاشو عوض کردیSmile چی متقلبBig GrinSmile
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-02 ساعت 16:38)babisondes نوشته:  

دختر جان تو امضا تو از امضا من کپی کردی فقط عددهاشو عوض کردیSmile چی متقلبBig GrinSmile
دوست عزیز بیا باهم مصالحه کنیم... امضا من و شما نداره
در ضمن الان چک کردم امضا من کاملتره. ویزا رو یک ضرب نوشتم و تاریخ ورود به آمریکا رو هم اعلام کردم. این یعنی من از شما بیشتر پیشرفت کردم. والا...
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babisondes ، bia2mob ، bahar101 ، ریحانا ، mandikhanum

ممنون دوست عزیز . نه هنوز که نرفتیم ایشالا اوایل جولای.
بامید ویزای یکضرب برای شما.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، Memolk ، A_A ، ریحانا
دوستان روز مرد بر بزرگ مردان با غیرت و حمایتگر ایرانی مبارک باشه. شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: areb1356 ، shahin2737 ، m.ghoreishi ، bia2mob ، bahar101 ، babisondes ، A_A ، ARSAMNEW ، ریحانا
(2015-05-02 ساعت 16:51)mojgan m نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 16:38)babisondes نوشته:  

دوست عزیز بیا باهم مصالحه کنیم... امضا من و شما نداره
در ضمن الان چک کردم امضا من کاملتره. ویزا رو یک ضرب نوشتم و تاریخ ورود به آمریکا رو هم اعلام کردم. این یعنی من از شما بیشتر پیشرفت کردم. والا...

سلام سفرنامتونو نوشتید
اگر نوشتید لینک سفرنامه لطف کنید ممنون
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: bahar101
سلام. چشم از وقتی بریم مصاحبه سفرنامه رو مینویسیم تا زمان گرین کارت گرفتن
تشکر کنندگان: bahar101
نسلی بودیم که واسه coming soon هم استرس کشیدیم !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، fati.d ، A_A ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان