کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-02 ساعت 21:28)rezasadeghi نوشته:  نسلی بودیم که واسه coming soon هم استرس کشیدیم !!!

چند وقت پیش یکی که علوم شرقی بلد بود بهم گفت تجربه من همیشه ریاضت و سختی کشیدنه. یعنی هیچ چیز رو به راحتی به دست نمیارم و باید خیلی خیلی تلاش کنم. نمادم تخت ریاضته Tongue
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، ARSAMNEW ، ریحانا ، مهدی هژ ، bahar101 ، Memolk
(2015-05-02 ساعت 21:28)rezasadeghi نوشته:  نسلی بودیم که واسه coming soon هم استرس کشیدیم !!!

واقعا چرا ؟؟؟؟؟؟؟
موضوعات واسه استرس زیادن؟
ما نمیتونیم شرایط را تحمل کنیم؟
یا از بس شرایط طبق روال خودش پیش نرفته و دقیقه آخر پارتی بازی شده ما چشم ترس شدیم؟
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟؟؟Sad

من که به شخصه هر چی فکر میکنم میشه دقیقا نقطه مقابلش اتفاق می افته
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، مهدی هژ
(2015-05-02 ساعت 22:10)ebrahim1e نوشته:  

واقعا چرا ؟؟؟؟؟؟؟
موضوعات واسه استرس زیادن؟
ما نمیتونیم شرایط را تحمل کنیم؟
یا از بس شرایط طبق روال خودش پیش نرفته و دقیقه آخر پارتی بازی شده ما چشم ترس شدیم؟
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟؟؟Sad

من که به شخصه هر چی فکر میکنم میشه دقیقا نقطه مقابلش اتفاق می افته
من فکر میکنم همه اینا که گفتید بعلاوه موارد دیگه...
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
تشکر کنندگان: ebrahim1e
ساعت یک ربع به سه نصف شبه.شهر در امن امانه.هنوز coming soon نشده . راحت بخوابید.
میگم هر کی بابت استرس .دکتر روانشناس رفت یک کپی از نسخه اش بگیره بده من قرصها رو بریزم تو بشکه 220 لیتری اب هر کی میخواد مستفیض شه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ریحانا ، bahar101 ، rezasadeghi ، mandikhanum ، Memolk
درسته که کامینگ سون نشده ولی امشب نوشته سیمون در مورد خلاصه تحلیل فایل سی اک در اول می بیرون اومده که خوندنش خالی از لطف نیست.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2015-05-03 ساعت 02:40)shahin2737 نوشته:  ساعت یک ربع به سه نصف شبه.شهر در امن امانه.هنوز coming soon نشده . راحت بخوابید.
میگم هر کی بابت استرس .دکتر روانشناس رفت یک کپی از نسخه اش بگیره بده من قرصها رو بریزم تو بشکه 220 لیتری اب هر کی میخواد مستفیض شه.

شاهین جان خودتو اذیت نکن داداش.همین روزا کامینگ میشه و کارنتیها اعلام میشه . حداقل به امضای خودت یه نگاه بنداز. این روزام میگذره و فقط خاطراتش باقی میمونه.
بقول شاعر که میگه: این نیز بگذرد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: shahin2737 ، babisondes ، mojgan m ، ریحانا ، bahar101 ، bahar101 ، Memolk
(2015-05-03 ساعت 02:56)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 02:40)shahin2737 نوشته:  ساعت یک ربع به سه نصف شبه.شهر در امن امانه.هنوز coming soon نشده . راحت بخوابید.

شاهین جان خودتو اذیت نکن داداش.همین روزا کامینگ میشه و کارنتیها اعلام میشه . حداقل به امضای خودت یه نگاه بنداز. این روزام میگذره و فقط خاطراتش باقی میمونه.
بقول شاعر که میگه: این نیز بگذرد
قریشی جان تو هم مثل ما خواب نداری یا اینکه از دالاس پست میذاری؟Wink

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
والا خواب که دارم ولی از الان خودمو با ساعت دالاس تنظیم کردم Wink
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: i.rainy ، mojgan m ، shahin2737 ، mandikhanum
دوستان من فکر میکنم کامینگ سون رو بعد از پنج می اعلام کنن. این ماه برای اعلام نتایج جدید سرشون شلوغه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Memolk
6725 Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mojgan m ، shahin2737 ، Mahboy ، m.ghoreishi ، mandikhanum ، Memolk
Cool6575
تشکر کنندگان:
[quote='m.ghoreishi' pid='603032' dateline='1430606205']
والا خواب که دارم ولی از الان خودمو با ساعت دالاس تنظیم کردم Wink
[/quoBig Grinte]

می بینم که همه بچه ها دالاسی هستن . ایشالا یه قرار می زاریم تو دالاس همدیگرو ببینیم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mojgan m ، shahin2737 ، m.ghoreishi
به نظرم من یکی که این ماه باید کارنت بشم مگه اینکه کمتر از 150 تا کارنت کنن....... به نظر من 6725 اما امیدوارم all بزنن یا حداقل بالای هفت هزار باشه ... بچه ها خیلی استرس دارن همشونو درک می کنم ایشالا که همه زودتر کارنت و کلیرو بشیم و ویزا ها توپاسمون دنبال بلیط آمرریکا بخصوص ( دالاس ) باشیم .

راستی لطفا یکی این رتبه بیست رو به من بده خیلی از 19 بدم میاد Big Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mojgan m ، shahin2737 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، َalikh ، m.ghoreishi ، mandikhanum
دوستانی که زیر ۶۸۰۰ پیش بینی می کنند واقعا دست خودم نیست دستم نمیره دکمه تشکر را بزنم لااقل شما کمی خوش بینانه تر پیش بینی کنید برای من ۲۵ تا بیشترش هم کلی هست درکم کنیدSad
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bia2mob ، َalikh ، m.ghoreishi ، p00ya2001 ، bahar101 ، Memolk
عقلوم میگه 6950 ولی قلبوم میگه 7800
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، omid_bl ، fati.d ، shayan seyfi ، shahin2737 ، babisondes ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان