کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام دوستان عزیز .من سوالی از سیمون کردم که منکه کیسم نزدیکه 6900 هستش برای جولای کارنت میشم اون گفت فکر نمیکنم اما باتوجه ب زلزله نپال باید ببینیم چی استخراج میشه این ماه که احتمالا با توجه ب حرفش احتمال تغییر تو این ماه هست
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101 ، Memolk ، mandikhanum ، ARSAMNEW
دقیقا. بخاطر نپال سیمون این ماه نمیدونه با خودش چند چنده.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: areb1356 ، Memolk ، ARSAMNEW ، bahar101 ، mandikhanum ، ریحانا
دوستان با این روند فکر می کنید 84xx کی کارنت می شه ؟! اصلا نوبت ما میشه ؟
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان:
(2015-05-03 ساعت 21:37)sadegh25 نوشته:  دوستان با این روند فکر می کنید 84xx کی کارنت می شه ؟! اصلا نوبت ما میشه ؟
والا یک نفری که 10800 از اسیا بوده . از سیمون پرسیده بود.اونم جواب داده که هنوز شانس داره. حتما یک چیزی میدونه که این حرف رو زده.شما هم به دلت بد راه نده.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، babisondes ، ریحانا ، sadegh25
(2015-05-03 ساعت 21:49)shahin2737 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 21:37)sadegh25 نوشته:  دوستان با این روند فکر می کنید 84xx کی کارنت می شه ؟! اصلا نوبت ما میشه ؟
والا یک نفری که 10800 از اسیا بوده . از سیمون پرسیده بود.اونم جواب داده که هنوز شانس داره. حتما یک چیزی میدونه که این حرف رو زده.شما هم به دلت بد راه نده.

دقیقا و من حتی زمانیکه نفری از سیمون پرسیده بود تا شماره چند ایمن هستن اون تا 10500 گفته بود.و موضوع اصلی همینجاس که اگر بخواد طبق معادلات کارنتهای اخیر پیش بره این ماه تا 6750 حداکثر کارنت میشن اما توجه به اینم باید داشت که بغیر از جولای دوماه دیگه مونده و تا 10500 نزدیکه 3750 مونده یعنی از اگوست حداقل 1200 تا باید اعلام کنن.اماااا باید به اینم توجه داشت که ایرانیا تا حداکثر 8600 پخش شدن و تا سپتامبر حتمااااااااا همه ب مصاحبه میرن و باید دید موجودی ویزا ب چه ترتیب هستش.پس فقط امید انگیزه انرزی و صبرررررررر
تشکر کنندگان: bahar101 ، babisondes ، r.bazargan ، ریحانا ، sadegh25
دوستان باورتون می شه 1 سال از اعلام نتایج لاتاری گذشته و ما هنوز اینجاییم اون روز چه حالی داشتیم امروز چه حالی داریمTongue
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
(2015-05-03 ساعت 22:04)Memolk نوشته:  دوستان باورتون می شه 1 سال از اعلام نتایج لاتاری گذشته و ما هنوز اینجاییم اون روز چه حالی داشتیم امروز چه حالی داریمTongue

چشم رو هم بذارید دوست عزیز سفارت مربوطه تشریف داریدTongueBig GrinWink
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum ، babisondes
(2015-05-03 ساعت 17:18)houshym نوشته:  دوستان
همانطور که یکی دیگر از دوستان گفته بود در سه ماه گذشته هر ماه 125 نفر نسبت به ماه قبل بیشتر اعلام کردند اگر این روال باشد که این ماه باید تا 6750 اعلام کنند ولی در بدترین حالت باید مساوی ماه قبل اعلام کنند که میشود 6625 که میتوان برای بدترین حالت میانگین این دو را دانست یعنی 6680 دانست که سیمون هم بین 6600 تا 6700 پیش بینی کرده است ولی به شدت امیدوارم این ماه حداقل به عدد 900 برسند( این عدد میانگینایوای ماهه سال 2013 و 2014 است) که شانس ایرانی ها بیشتر شود حداقل اینکه به حداکثر پیش بینی سیمون برسیم

اين آقاي سيمون تو يك جا نوشته بود منظورش از 66xx تا 67xx يعني از 6600 تا 6799 ( xx يعني تمام حالات ممكن از 00 تا 99 )...Shy
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا
(2015-05-03 ساعت 18:35)Macy نوشته:  دوستان اطلاع دارين كه پارسال چه ماهي اعلام كردن كه ويزا تموم شده؟

دوست من که جون در ایروان مصاحبه داشت در اوایل سپتامبر ایمیل دریافت کرد که ویزا تموم شده. در عین حل یکی‌ دیگر از دوستان که در سیدنی مصاحبه داشت ۲ روز قبل همین تاریخ دوست اولم, ایمیل دریافت کرد که ویزا آماده است و سریعتر پاس‌ها را بیاورید و خوشبختانه ۲۹ سپتامبر ویزا وارد پاس شون شد.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: Macy ، mandikhanum ، r.bazargan
(2015-05-03 ساعت 22:38)Shahram914 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 17:18)houshym نوشته:  دوستان
همانطور که یکی دیگر از دوستان گفته بود در سه ماه گذشته هر ماه 125 نفر نسبت به ماه قبل بیشتر اعلام کردند اگر این روال باشد که این ماه باید تا 6750 اعلام کنند ولی در بدترین حالت باید مساوی ماه قبل اعلام کنند که میشود 6625 که میتوان برای بدترین حالت میانگین این دو را دانست یعنی 6680 دانست که سیمون هم بین 6600 تا 6700 پیش بینی کرده است ولی به شدت امیدوارم این ماه حداقل به عدد 900 برسند( این عدد میانگینایوای ماهه سال 2013 و 2014 است) که شانس ایرانی ها بیشتر شود حداقل اینکه به حداکثر پیش بینی سیمون برسیم

اين آقاي سيمون تو يك جا نوشته بود منظورش از 66xx تا 67xx يعني از 6600 تا 6799 ( xx يعني تمام حالات ممكن از 00 تا 99 )...Shy
بله منظورش همینه. البته منم پیش بینی می کنم بین 6xxx و 7xxx کارنت کنندBig GrinBig GrinBig Grin
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: Memolk ، mandikhanum ، ریحانا ، bahar101
ما که مدارکمون را هم ترجمه کردیم و واکسن هامون را هم زدیم و منتظر اوکی کردن بلیط و هتل و ویزا...یعنی فقط اگر زیر 6680 اعلام کنن من دیگه مصاحبه نمی رم...(مثلا دیگه) Wink
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: shahin2737 ، babisondes ، m.ghoreishi ، ریحانا ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-03 ساعت 18:35)Macy نوشته:  دوستان اطلاع دارين كه پارسال چه ماهي اعلام كردن كه ويزا تموم شده؟
اصلا از روی سالهای قبل الگوی خاصی نمیشه بدست اورد .حساب امسال کاملا از پارسال جداست.امسال به طرز عجیبی به هر کیسی که کارنت شده ویزا رسیده.کم کارنت کرده اند ولی خوب دارن ویزا میدن خوب هم کلیر میکنند.اصلا هم نگران نیستند که ایا سقف اسیا پر میشه یا نه.خوشبحال قبلی ها نوش جانشان. درسته که خیلی از کم کارنتی در هر ماه نالیدیم ولی اگر تو این سه ماه باقیمانده یکدفعه انفجاری کارنت کنند دیگه بما که هیچ به ap خورده های ماه های قبل هم ویزا نمیرسه.همش میره تو جیب سریلانکا و تایوان ودیگران .فقط صبر باید کرد ودید.

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، davaran2015 ، r.bazargan ، ریحانا ، Macy ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-04 ساعت 00:32)Memolk نوشته:  ما که مدارکمون را هم ترجمه کردیم و واکسن هامون را هم زدیم و منتظر اوکی کردن بلیط و هتل و ویزا...یعنی فقط اگر زیر 6680 اعلام کنن من دیگه مصاحبه نمی رم...(مثلا دیگه) Wink

هالا لج نکن اینثری بیا برو مساهبح ، دلح کی صی ثی رو نشکن ، آفیثر حم منطزرطه SmileBig Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، kaamiran ، bia2mob ، ریحانا ، Memolk ، fati.d ، bahar101 ، mandikhanum
دوستان من به عنوان عضو کوچیک با سابقه یه مطلبی رو میخام بگم و فقط واسه خودتونه
لطفا از تفکر و حتی بیان کردن من نمیرسم به مصاحبه یا تموم شدن ویزا خودداری کنین. بار استرسو بردارین از خودتون دنبال زبان اگه نیستین لااقل دنبال کسب اطلاع در مورد شهر مصاحبتون باشین، این قضیه استرس کاملا جدیه چون باعث اضافه وزن واسه خانم ها میشه Big Grin اقایونی هم که پاستوریزه نیستن باعث تمایل بیش از اندازه به کشیدن سیگار پیدا میکنن
WinkSmile
خودتونو دوس داشته باشین بعد ویزای تو پاستونو Rolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، rezasadeghi ، ARSAMNEW ، gholamrezaei ، مهدی هژ ، bia2mob ، fati.d ، Macy ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-03 ساعت 22:17)P.E نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 22:04)Memolk نوشته:  دوستان باورتون می شه 1 سال از اعلام نتایج لاتاری گذشته و ما هنوز اینجاییم اون روز چه حالی داشتیم امروز چه حالی داریمTongue

چشم رو هم بذارید دوست عزیز سفارت مربوطه تشریف داریدTongueBig GrinWink

سفارت چيه
بگو تو فرودگاه جان اف كندي داري فرمهاي مهاجرتتو امضاء ميكني كه وارد امريكا بشيBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: bia2mob ، ریحانا ، Memolk ، fati.d ، bahar101 ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان