کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
دو سال پیش اردیبهشت ماه وقتی در نهایت ناامیدی و افسردگی بودم شخصی اومد تو زندگیم که کل زندگیمو عوض کرد زندگیم پر شد از شادی و امید و انرژی مثبت.سال پیش تو همین ماه خبر قبولی لاتاریم اومد و فهمیدم واقعا انرژی مثبت میتونه کوه رو جا به جا کنه.در ادامش چند وقت بعد همون ادم با ارزش زندگیم واسه این که از دست ندیم همو اومد خاستگاری و .فک کنین در کمتر ۱ ماه همه اینا اتفاق اوفتاد
همه چی سریع و خوب پیش رفت.
حالام با این که کیس نامبرم بالاس دلم میخواد تو همین ماه کارنت شم که واقعا اردیبهشت واسم بهشت شه.اردیبهشت واسم پر شه از تاریخای قشنگ و سرنوشت ساز Big Grin
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
میشه میشه تا سه نشه بازی نشه عزیزوم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: mandikhanum ، bahar101
تا اعلام کارنتی های جدید ۸ روز و ۱۶ ساعت و بیست دقیقه و چند ثانیه موندهTongue
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mandikhanum ، r.bazargan ، ARSAMNEW ، ریحانا ، salar5452
(2015-05-05 ساعت 08:11)مهدی هژ نوشته:  میشه میشه تا سه نشه بازی نشه عزیزوم

مثل داداش فاط مه گل حرف میزنی Big GrinBig Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، مهدی هژ
(2015-05-03 ساعت 07:40)mojgan m نوشته:  دوستان من فکر میکنم کامینگ سون رو بعد از پنج می اعلام کنن. این ماه برای اعلام نتایج جدید سرشون شلوغه

به خاطر پیش بینی درست امتیاز یادتون نره Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: mandikhanum ، p00ya2001 ، r.bazargan ، davaran2015 ، babisondes ، ARSAMNEW ، َalikh ، bahar101
(2015-05-05 ساعت 09:23)mojgan m نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 07:40)mojgan m نوشته:  دوستان من فکر میکنم کامینگ سون رو بعد از پنج می اعلام کنن. این ماه برای اعلام نتایج جدید سرشون شلوغه

من از ریحانا میترسم پیش بینی کنم Smile
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mojgan m ، bahar101
(2015-05-05 ساعت 01:15)mandikhanum نوشته:  دو سال پیش اردیبهشت ماه وقتی در نهایت ناامیدی و افسردگی بودم شخصی اومد تو زندگیم که کل زندگیمو عوض کرد زندگیم پر شد از شادی و امید و انرژی مثبت.سال پیش تو همین ماه خبر قبولی لاتاریم اومد و فهمیدم واقعا انرژی مثبت میتونه کوه رو جا به جا کنه.در ادامش چند وقت بعد همون ادم با ارزش زندگیم واسه این که از دست ندیم همو اومد خاستگاری و .فک کنین در کمتر ۱ ماه همه اینا اتفاق اوفتاد
حالام با این که کیس نامبرم بالاس دلم میخواد تو همین ماه کارنت شم که واقعا اردیبهشت واسم بهشت شه.اردیبهشت واسم پر شه از تاریخای قشنگ و سرنوشت ساز Big Grin

دقیقا پارسال تو همین روز 5 می بود ( یعنی چهار پنج روز بعد از اعلام نتایج ) که فهمیدم برنده شدم داشتم دلی دلی کنان تو کوچه شرکت می اومدیم و اصلا به فکر لاتاری و این چیزا نبودم یکدفعه یکی از همکارا رو دیدم که اومد پیشم و گفت نتایج لاتاری اومده من که اصلا فکر نمیکردم برنده شم رفتم شرکت اونجا اسم تمام خانواده رو زدم و آخرش رسیدم به اسم خودم کاملا نا امید بودم وقتی زدم کدمو یهو دیدم بجای جمله معروف has been not selected یه نامه اومد برام . داشتم سکته می کردم اصلا باورم نمیشد اصلا حالم قابل توصیف نبود هیچوقت همچین حسی تجربه نکرده بودم حسی دوگانه خوشحالی و استرس و امروز یکسال از اون زمان گذشت همش هم در انتظار امیدوارم دوباره این حس رو موقع گرفتن ویزا تجربه کنم ایشالا همه بچهای مهاجر سرا ویزاشونو بگیرن کسی جا نمونه .چون این حسه همنطور که خیلی قشنگ هست اگه ویزا نگیریم هرچقدر هم قوی باشیم ضربش خیلی سخته و آدم رو خورد می کنه
واقعا این روز قشنگه و این اردیبهشت زیبا که هم توش برنده شدم هم کارنت بشم ایشالا و ویزا رو بگیریم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-05-05 ساعت 10:37)babisondes نوشته:  

نترس... یکم سیاست به خرج بده. پیش بینی کن ریحانا هم این ماه کارنت بشه و بعد تو پرانتز یواشکی نظر خودت هم اعلام کن. Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، ریحانا

نترس... یکم سیاست به خرج بده. پیش بینی کن ریحانا هم این ماه کارنت بشه و بعد تو پرانتز یواشکی نظر خودت هم اعلام کن. Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-05-05 ساعت 11:29)mojgan m نوشته:  

الریحانا هم الاعفو الاعفو ( بین ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰)Smile
تشکر کنندگان: mojgan m ، ARSAMNEW ، ریحانا ، bahar101
سال پیش از مارچ به تا جون هر ماه بین ۱۰۰۰-۱۱۵۰ تا شماره بالا بردند و ژولای ۱۴۲۵ تا اعلام کردند (یک جهش معقول).
امسال از مارچ به این ور بین ۴۲۵- ۶۷۵ شماره رفت بالا, امیدواریم باز تو ژولای یک جهشی باشه. هنوز کسی نمیدونه آیا kcc شرایط نپال رو در لحاظ میگیره یا نه...
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: babisondes ، mandikhanum ، ریحانا ، bahar101 ، Hamraaz Jng
(2015-05-05 ساعت 11:02)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 01:15)mandikhanum نوشته:  دو سال پیش اردیبهشت ماه وقتی در نهایت ناامیدی و افسردگی بودم شخصی اومد تو زندگیم که کل زندگیمو عوض کرد زندگیم پر شد از شادی و امید و انرژی مثبت.سال پیش تو همین ماه خبر قبولی لاتاریم اومد و فهمیدم واقعا انرژی مثبت میتونه کوه رو جا به جا کنه.در ادامش چند وقت بعد همون ادم با ارزش زندگیم واسه این که از دست ندیم همو اومد خاستگاری و .فک کنین در کمتر ۱ ماه همه اینا اتفاق اوفتاد

دقیقا پارسال تو همین روز 5 می بود ( یعنی چهار پنج روز بعد از اعلام نتایج ) که فهمیدم برنده شدم داشتم دلی دلی کنان تو کوچه شرکت می اومدیم و اصلا به فکر لاتاری و این چیزا نبودم یکدفعه یکی از همکارا رو دیدم که اومد پیشم و گفت نتایج لاتاری اومده من که اصلا فکر نمیکردم برنده شم رفتم شرکت اونجا اسم تمام خانواده رو زدم و آخرش رسیدم به اسم خودم کاملا نا امید بودم وقتی زدم کدمو یهو دیدم بجای جمله معروف has been not selected یه نامه اومد برام . داشتم سکته می کردم اصلا باورم نمیشد اصلا حالم قابل توصیف نبود هیچوقت همچین حسی تجربه نکرده بودم حسی دوگانه خوشحالی و استرس و امروز یکسال از اون زمان گذشت همش هم در انتظار امیدوارم دوباره این حس رو موقع گرفتن ویزا تجربه کنم ایشالا همه بچهای مهاجر سرا ویزاشونو بگیرن کسی جا نمونه .چون این حسه همنطور که خیلی قشنگ هست اگه ویزا نگیریم هرچقدر هم قوی باشیم ضربش خیلی سخته و آدم رو خورد می کنه
واقعا این روز قشنگه و این اردیبهشت زیبا که هم توش برنده شدم هم کارنت بشم ایشالا و ویزا رو بگیریم
دقیقا پارسال همین موقع به که فهمیدم برنده شدم !!
از خوشحالی شبش رفتم خونه ی مامان بزرگم و تا صبح از خر کیفی خوابم نبرد .
برنده شدن لاتاری جرقه ای بود واسه اتیش گرفتن همه چی بین من و نامزدم و اینکه دوست نداشت بیاد.
تا این که اخر تابستون از هم جدا شدیم و همه تلاشای من واسه حفظ رابطم به هدر رفت ....
وارد شدن لاتاری به زندگیم باعث خیلی تغییرات تو زندگیم شد که هم خوب بود و هم بد ...
ولی نمیشه نتیجه نهایی گرفت که این تغییرات ارزشش رو داشته یا نه
تا بریم مصاحبه و نتیجه این کوفتی معلوم شه ...
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: mandikhanum ، ARSAMNEW ، styvan ، bahar101 ، Delik ، AliReza.Sh
(2015-05-05 ساعت 15:54)rezasadeghi نوشته:  

دقیقا پارسال تو همین روز 5 می بود ( یعنی چهار پنج روز بعد از اعلام نتایج ) که فهمیدم برنده شدم داشتم دلی دلی کنان تو کوچه شرکت می اومدیم و اصلا به فکر لاتاری و
دقیقا پارسال همین موقع به که فهمیدم برنده شدم !!
ولی نمیشه نتیجه نهایی گرفت که این تغییرات ارزشش رو داشته یا نه
تا بریم مصاحبه و نتیجه این کوفتی معلوم شه ...
چقدر جالبه هر کسی با ورود لاتاری به زندگیش یه سری چیزارو تجربه کرده و حتی حس هرکدوممون موقع فهمیدن برنده شدنمون ممکنه خیلی فرق داشته باشه.من روز 2 may جمعه صبح زود بیدار شدم همه خواب بودن.بابام شیراز بود اون واسم چک کرده بود وقتی زنگ زد گفت برنده شدی فقط گریه میکردم میگفتم حالا من چی کا کنم نمیخوام برم.از طرفی واسم جالب بود بار اولی که اسم نوشتم برنده شدم هیجان زده بودم اما از دوری همیشه متنفر بودم.حتی حاضر بودم قید لاتاریو بزنم اما تنها نرم حداقل عشق زندگیم بام بیاد.که خوب خیلی سختیا کشیدیم با وجود همه مخالفتایی که بود از طرف خانوادم ازدواج کردیم و خوش حالم که جنگیدمBig Grin
حتی اگه ویزارو نگیرم با این که خیلی خیلی ناراحت میشم و شاید حتی ضربه بخورم اما چیزی از دست ندادم حتی خیلی چیزارم به دست اوردمBig Grin
امیدوارم همه همین حسو داشته باشن
همیشه از ته دلم آرزو داشتم کاش وطن جای بهتری بودSad
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، styvan ، bahar101 ، babisondes ، mojgan m ، p00ya2001 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، AliReza.Sh

گفتن 7000 که ترسی نداره
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، areb1356 ، mojgan m ، Hamraaz Jng

هههههههههههههههههههی چه حسه قشنگی بود منم پارسال کلی خوشحال شدم حسه عجیبیه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اما امسال نه خودم و نه همسرم قبول نشدیم Sad
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: bahar101 ، p00ya2001 ، ریحانا ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان