کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-04 ساعت 02:36)babisondes نوشته:  دوستان من به عنوان عضو کوچیک با سابقه یه مطلبی رو میخام بگم و فقط واسه خودتونه
لطفا از تفکر و حتی بیان کردن من نمیرسم به مصاحبه یا تموم شدن ویزا خودداری کنین. بار استرسو بردارین از خودتون دنبال زبان اگه نیستین لااقل دنبال کسب اطلاع در مورد شهر مصاحبتون باشین، این قضیه استرس کاملا جدیه چون باعث اضافه وزن واسه خانم ها میشه Big Grin اقایونی هم که پاستوریزه نیستن باعث تمایل بیش از اندازه به کشیدن سیگار پیدا میکنن
WinkSmile
خودتونو دوس داشته باشین بعد ویزای تو پاستونو Rolleyes

هله دان دان دان هله یه دانهههه یه دانه یار مو مهربون مال ابادانههه یه دانه حالو بی وسطCoolCool
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، babisondes ، fati.d ، bahar101 ، m.ghoreishi
(2015-05-03 ساعت 22:38)Shahram914 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 17:18)houshym نوشته:  دوستان
همانطور که یکی دیگر از دوستان گفته بود در سه ماه گذشته هر ماه 125 نفر نسبت به ماه قبل بیشتر اعلام کردند اگر این روال باشد که این ماه باید تا 6750 اعلام کنند ولی در بدترین حالت باید مساوی ماه قبل اعلام کنند که میشود 6625 که میتوان برای بدترین حالت میانگین این دو را دانست یعنی 6680 دانست که سیمون هم بین 6600 تا 6700 پیش بینی کرده است ولی به شدت امیدوارم این ماه حداقل به عدد 900 برسند( این عدد میانگینایوای ماهه سال 2013 و 2014 است) که شانس ایرانی ها بیشتر شود حداقل اینکه به حداکثر پیش بینی سیمون برسیم

اين آقاي سيمون تو يك جا نوشته بود منظورش از 66xx تا 67xx يعني از 6600 تا 6799 ( xx يعني تمام حالات ممكن از 00 تا 99 )...Shy
درسته حرفتون من فقط محافظه کارانه نگاه کردم
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
کامینگ سون شدن بولتون جز اینکه انتظار تا اعلام کات آف را سخت تر و حساس تر میکنه نمیدونم چه دردی را دوا میکنه که باید منتظر اون هم باشیم.Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، sayat ، Memolk ، ARSAMNEW ، bahar101 ، areb1356
دوستان ماه هاي قبل کي کامينگ سون ميزدنند؟
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-05-04 ساعت 09:35)مهدی هژ نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 02:36)babisondes نوشته:  دوستان من به عنوان عضو کوچیک با سابقه یه مطلبی رو میخام بگم و فقط واسه خودتونه
لطفا از تفکر و حتی بیان کردن من نمیرسم به مصاحبه یا تموم شدن ویزا خودداری کنین. بار استرسو بردارین از خودتون دنبال زبان اگه نیستین لااقل دنبال کسب اطلاع در مورد شهر مصاحبتون باشین، این قضیه استرس کاملا جدیه چون باعث اضافه وزن واسه خانم ها میشه Big Grin اقایونی هم که پاستوریزه نیستن باعث تمایل بیش از اندازه به کشیدن سیگار پیدا میکنن
WinkSmile
خودتونو دوس داشته باشین بعد ویزای تو پاستونو Rolleyes

هله دان دان دان هله یه دانهههه یه دانه یار مو مهربون مال ابادانههه یه دانه حالو بی وسطCoolCool
یارت ماله خراسانه یدانه،Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: fati.d ، bahar101 ، مهدی هژ ، Hamraaz Jng
(2015-05-04 ساعت 11:29)sayat نوشته:  دوستان ماه هاي قبل کي کامينگ سون ميزدنند؟

معمولا هفته ی اول ماه کامینگ سون می شه نگران نباشید به احتمال زیاد امشب می زنن.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: sayat ، bahar101
يك نكته اي كه بنظرم رسيده كه در ٢ قسمت بعرض برسونم ...
١-اگر از اين ماه به بعد خيلي زياد كارنت كنند و جهش زياد در اعلام كات اف داشته باشيم يعني خطر براي ايرانيهايي كه AP ميخورن چون تا پايان سپتامبر از مرز ٩٠٠٠ كيس رد ميشه و بالاي ٩٥٪ كيس ها از اون شماره به بعد مال كشورهاي ديگه هستندو ويزاي يكضربشون و منتظر ماندن ما براي كلير احتمالي و پر شدن سهميه آسيا و...
٢- پس اونايي كه احتمال AP دارن بنفعشونه كه همين روند كات اف را در ويزا بولتن يا حداكثر با افزايش خيلي ملايم مثل ماههاي پيش داشته باشيم كه حداكثر تا سپتامبر تا حدود ٩٠٠٠ تا ١٠٠٠٠ اعلام بشه...
خلاصه اگر kcc بخواد هواي ايرانيها رو داشته باشه روش دوم را انتخاب ميكنه همانطور كه تا حالا اينطور بوده...
کارمون به کجا رسیده منتظر کامینگ سون هم باید باشیم

بعد منتظر کارنتی
بعد منتظر نامه دوم
بعد منتظر مصاحبه
بعد منتظر کلیر
بعد انتظار گرفتن ویزا
بعد انتظار ورود به آمریکا
بعد اتظار گرفتن گرین کارت
بعد .....همش انتظارررررررررررررررررررررررر
یه سوال
نمیدونم این رتبه های منو کی داره می گیره تازه 20 شده بودما !! خودش اعتراف کنه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Shahram914 ، m.ghoreishi
(2015-05-04 ساعت 13:36)ARSAMNEW نوشته:  کارمون به کجا رسیده منتظر کامینگ سون هم باید باشیم

بعد منتظر کارنتی
بعد منتظر نامه دوم
بعد منتظر مصاحبه
بعد منتظر کلیر
بعد انتظار گرفتن ویزا
بعد انتظار ورود به آمریکا
بعد اتظار گرفتن گرین کارت
بعد .....همش انتظارررررررررررررررررررررررر
یه سوال
نمیدونم این رتبه های منو کی داره می گیره تازه 20 شده بودما !! خودش اعتراف کنه

از چهارمين انتظار به بعد زود ميگذرهTongue
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، mandikhanum ، sayat ، m.ghoreishi ، bahar101 ، shahin2737 ، mojgan m
به سلامتی همه اون ها که امید دارند و فازشون مثبت هست.
به سلامتی رفقای گلی که اینجا پیدا کردیم.
به سلامتی همه سختی هایی که خیلی ها آرزوشون هست داشته باشند.
به سلامتی اون آدم هایی که کلیرنس خوردن و دلشون قرص هست که خبر خوب میاد.
به سلامتی همه با معرفت ها
همه مهاجر سرایی ها
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: sayat ، m.ghoreishi ، Macy ، hilda60 ، fati.d ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، Memolk ، mandikhanum ، bahar101 ، areb1356 ، Hamraaz Jng ، varchandi ، saeid-elisa
من میدونم . هر وقت دیر کامینگ سون میزنن
تعداد بالایی رو کارنت میکنن D:
میگین نه حالا ببینید.. حدس من 6500 تا 7000 هستش
به امید تعداد کارنتی های باااااااااااااااااااااااااااااااااالا
به امید موفقیت همتوووووووووووووووووووووووووووون
به امید کلیر شدن هرچه سریعتر همسر من Sad
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babisondes ، bahar101 ، bidad ، Memolk ، rezasadeghi ، m.ghoreishi ، mandikhanum ، p00ya2001 ، styvan ، Hamraaz Jng ، varchandi
من که گفتم هر ماه میره جلو این KCC کند تر میشه. اعلام کارنت, پیش بردن شماره های کارنت, فرستادن نامه دوم, حالا این ماه تو coming soon زدن هم کند شدن SmileSmile

فکر کنم دارن تبادل نظر میکنن که چه شماره ای واسه آسیا اعلام کنند با توجه به اتفاقات اخیر Big GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، bahar101
7xxx تمام بي هيچ بحثي
تشکر کنندگان: bahar101 ، areb1356 ، Hamraaz Jng
جدی جدی امشبم نشد !!!
خدا اخر عاقبتمونو به خیر کنه ....
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: bahar101
حدس میزنم بخاطر اعلام نتایج لاتاری 2016 این تاخییر پیش اومده. پس نگران نباشید که نهایتآ 6 می کامینگ سون و کارنتیها با هم اعلام میشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mandikhanum ، shahin2737 ، bahar101 ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان