کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-03 ساعت 10:45)Shahram914 نوشته:  پيش بيني من حداقل ٦٨٠٠ ولي پيش بيني دقيق ٦٨٢٥ Cool

ليديز اند جنتلمن!!! پيش بيني من رو هم يادتون بياد ( رتبه فراموش نشود)
در ضمن ما هم رفتيم تاپيك (خوان) بعدي!!!Big Grin
جالبه كه براي برندگان ٢٠١٦ هم ٤٥٠١ نفر از ايران فعلا انتخاب شدند(سال ما ٤٩٩٢ نفر بود)..
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، r.bazargan ، Hamraaz Jng ، Memolk ، ریحانا ، bahar101 ، farrokh33 ، khalilkhah
(2015-05-12 ساعت 06:58)bahar101 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 00:34)Mahmood129 نوشته:  دقیقا گفته بودم 6850 همونم شد !!!!! به مدیر هم رتبه بدید Big Grin

مدیر عزیز این دو خطی که به نامه قبولیمون اضافه شده من رو نگران کرده واسه ماست یا ۲۰۱۶ ای ها؟

واس ماس.
منظورشون اینه که تا شماره ۶۸۵۰ ویزا هست که کارنت کردن
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Memolk ، bahar101
واقعا سورپرایز خوبی بود
تبریک می گم به همه دوستان
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، ریحانا ، Memolk ، m.ghoreishi ، bahar101
(2015-05-02 ساعت 14:08)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 12:53)babisondes نوشته:  من بین 6000 تا 7000 پیش بینی میکنم SmileBig Grin

نه بــــــــــابــــــــــا؟چی می گی؟Big Grin خیلی دقیق تخمین زدیا خسته نباشیBig GrinTongue

این هم پیش بینی داش تونBig Grin
مندی خانوم هم مسخرم کرد اما دید که درست پیش بینی کرده بودم! رتبه فراموش نشهSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: gholamrezaei ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، rezasadeghi ، fati.d ، Memolk ، aaraam ، ریحانا ، bahar101
فکر کنم دیگه ما 8300 امید نداشته باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب بیچاره شدیم.... من که خیلی ناراحتم ...
تشکر کنندگان: babisondes ، p00ya2001 ، ARSAMNEW ، َalikh ، bia2mob ، bahar101 ، farrokh33
بادرود به دوستان کارنت شده
ما هم کارنت شدیم و این پیج رو ترک میکنیم.ریحانا جان شما هم دنبال ما بیاین . بازم هوراااااااا و تبریک به همه دوستان عزیزم واونایی که هنوز کارنت نشدن نگران نباشن چون ماه دیگه احتمالا میره روی 8000 .شمارو به خداوند دادار می سپارم .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: babisondes ، rbrb-2015 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، Memolk ، ریحانا ، bahar101 ، khalilkhah
(2015-05-12 ساعت 07:38)soliimi نوشته:  فکر کنم دیگه ما 8300 امید نداشته باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب بیچاره شدیم.... من که خیلی ناراحتم ...

اصلا ناراحت نباش حتما حكمتي هست يه وقت ديدين بعد مصاحبه با ويزاي يه ضرب برگشتينSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: babisondes ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، ریحانا ، bia2mob ، bahar101 ، shahin2737
منم هورا ................
به همه کارنتی های این ماه صمیمانه تبریک میگم .
امیدوارم همگی موفق باشین
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babisondes ، Hamraaz Jng ، Mahboy ، Memolk ، bahar101 ، shahin2737
اساس کشی ها هنوز شروع نشده ؟؟؟ کارنتی های عزیز یه سری هم به تاپیک انتظار برای مصاحبه بزنن و خودشونو معرفی کنن غیبت می خورینا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Mahboy ، Memolk ، ریحانا ، bahar101
بابا اینجا چه خبره چه سوپرایزی خوشا به سعادت کارنتیا ایشاا... موفق باشین دوستان ما که فعلا این ور موندگار شدیم
منم میخوام برم خونه بغلیییییییییییییییییی دیگه خسته شدم از بس اینجا رژه رفتم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، fati.d ، hamed shayan ، Memolk ، ریحانا ، bia2mob ، bahar101 ، shahin2737
تبريك به همه دوستان خوبم بابت كارنت شدنشون. موفق و مويد باشيد Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، Memolk ، ریحانا ، Alex 2014 ، bahar101
(2015-05-12 ساعت 07:38)soliimi نوشته:  فکر کنم دیگه ما 8300 امید نداشته باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب بیچاره شدیم.... من که خیلی ناراحتم ...

سلام وقت بخیر

چرا ناراحتی ؟! شما در بدبینانه ترین حالت هم 2 ماه دیگه کارنت شدید .

یعنی کلا 100 درصد کارنت میشید نگران نباشید .

آرزوی موفقیت برای تمام دوستان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

دوستان
واقعا امسال رفتار معقولتری در خصوص اعلام و رفتار سفارتها رو شاهدیم. دوستان شماره بالا امید به این داشته باشند که بلای 2014 ها سرشون بیاد خیلی بدتر از اینه که نرن مصاحبه. من به شخصه با دو نفر از دوستای 2014 که کیس نامبرشون هم زیر 6500 بود شخصی مکاتبه داشتم و بندگان خدا رفته بودند مصاحبه با کلی هزینه ولی ویزا بهشون نرسید.
به خاطر همین بهتره همگی با انرژی مثبت منتظر باشیم که همین روال منطقی رو دنبال کنند که در صورت دعوت به مصاحبه فقط فرمالیته نباشه با کلی هزینه. یکی از این دوستای عزیز با 2 تا بچه و حدود 25 میلیون هزینه از قافله باز موندن
به شخصه معتقدم طبق روال دعوت شیم به مصاحبه و مراحل اداری درست انجام شه تا اینکه صرفا بریم مصاحبه و اصلا مطمئن نباشیم که کارهای سیستمی درست انجام بشه
سال 2014 تجربه بدی بود و به نظر هم با این نوع کارنتی های امسال و هم تعداد برندگان 2016 میشه فهمید که واقعا به اشتباهشون پی بردن و به اسیبهای روحی و روانی و مالی که زدن کمی واقف شدن
ضمنا پاقدم سارا خوب بود
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hamed shayan ، Memolk ، ریحانا ، bia2mob ، bahar101
همه با هم !!
امشب شبه کارنت شدنه
مبارکه و مبارکه و مبارکه .....

امشب شبه کارنت شدنه
مبارکه و مبارکه و مبارکه .....

همه با هم هوووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااا

--< به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Shahram914 ، Mahboy ، ARSAMNEW ، fati.d ، َalikh ، ریحانا ، Memolk ، m.ghoreishi ، bahar101

یعنی با این سرعتی که اینها گرفتن و تعیین تکلیف نپال، شک نکن که شما هم کارنت میشی و مصاحبه میری. با آرزوی ویزای یکضرب برای شما Rolleyes
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، bia2mob ، bahar101 ، amin.forouzandeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان