کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-14 ساعت 16:17)لطف اله نوشته:  سلام لطفا به من بگید کیس نامبر شش هزار و خوردی کی وقت مصاحبش میشه

معمولا از می تا جولای بسته به نحوه کارنت کردن و روند اون سال داره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 16:17)لطف اله نوشته:  سلام لطفا به من بگید کیس نامبر شش هزار و خوردی کی وقت مصاحبش میشه

اگه نحوه کارنت شدن مثل امسال باشه از ۱۰تیر تا ۱۰ مرداد خواهد بود.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 10:12)salar5452 نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 09:54)tabatabaee نوشته:  سلام بچه ها. ببخشید یه سوال دارم.سیمون زده iranian must avoid AP.. یعنی چی؟؟؟ AP یعنی چی؟؟؟؟؟؟

AP=Administrative Process
اين يه اصطلاحه كه معمولا همه ايرانياي خدمت رفته و اونايي كه كار دولتي دارن و يا از نظر دولت امريكا وضعيت اونا مبهم باشه رو شامل ميشه كه تا تحقيقات بيشتر و به اصطلاح خودشون مراحل اداري انجام بشه چندماه طول ميكشه
اين جمله سيمون هم در جواب اونايي هست كه ازش سوال پرسيدن آيا كيس نامبر ما امن هست يا خير كه اون هم جواب داده بشرطي امنه كه شامل AP نشيد.
ببینم شما به این چه بسا که گفتید چقدر مطمئنید؟
يه نكته مهم فراموش نشه و اون اينه كه
۱- همه چي دست خداست
۲-مرحله AP در ماههاي آخر سريعتر انجام ميشه وچه بساكيساي ايراني قبل از 30 سپتامبر كلير بشن.
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 13:05)behdadK نوشته:  آخرین کیس ایرانی کمتر از 8600 هست و اگر کسی کیس بالاتر از 8600 داره ایرانی نیست یا محل تولد رو به اشتباه ایران نزده یا گزینه آیا از کشور تولد اقدام میکنید رو خیر زده و کشور دیگه ای رو عنوان کرده.

حالا اگر میگی که مدرک بیار من مدرکی ندارم و نمیتونم مدرک به شما نشون بدم و دنبال اثباتش هم نیستم. یه نگاه به کم شدن کیس ها بعد از 8600 بندازی خود به خود متوجه میشی نشدی هم بیشتر نگاه کن Big Grin Wink باز هم نشدی اینجا بپرس اگر کسی گفت که شماره ای بالای 8600 داره بهش بگو دو دستی بزنه تو سر خودش البته اگر از فارسی زبانان کشورهای مجاور نباشه Wink

آقا بهداد توی همین سایت مهاجرسرا یک نظرسنجی اول کار انجام شد که معلوم شد تا حدود شماره کیس 20000 (اما به تعداد کم) ایرانی وجود دارد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 22:11)khalilkhah نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 13:05)behdadK نوشته:  آخرین کیس ایرانی کمتر از 8600 هست و اگر کسی کیس بالاتر از 8600 داره ایرانی نیست یا محل تولد رو به اشتباه ایران نزده یا گزینه آیا از کشور تولد اقدام میکنید رو خیر زده و کشور دیگه ای رو عنوان کرده.

حالا اگر میگی که مدرک بیار من مدرکی ندارم و نمیتونم مدرک به شما نشون بدم و دنبال اثباتش هم نیستم. یه نگاه به کم شدن کیس ها بعد از 8600 بندازی خود به خود متوجه میشی نشدی هم بیشتر نگاه کن Big Grin Wink باز هم نشدی اینجا بپرس اگر کسی گفت که شماره ای بالای 8600 داره بهش بگو دو دستی بزنه تو سر خودش البته اگر از فارسی زبانان کشورهای مجاور نباشه Wink

آقا بهداد توی همین سایت مهاجرسرا یک نظرسنجی اول کار انجام شد که معلوم شد تا حدود شماره کیس 20000 (اما به تعداد کم) ایرانی وجود دارد
احتمالا کشور رو اشتباه انتخاب کردن , مثل دوستی که اینجا داشتیم لبنان زده ود!
البته تو این سایت از افغانستان هم هستن
تشکر کنندگان: behdadK
دوستان آیا این طبیعیه که من با شماره کیس 2015AS000070XX هنوز کارنت نشدم؟؟

کيس نامبر:××2015AS70 _برنده اصلي:مادرم_تعداد افراد کيس:4 _فرم هارو هم 29 جون فرستادم
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 22:18)َalikh نوشته:  

Jahate ettelaetoon man lobnan ro dorost entekhab kardam chon ham motavallede unjam ham madaram lobnaniyan
تشکر کنندگان: bahar101 ، َalikh ، m.ghoreishi ، behdadK
(2015-06-14 ساعت 22:47)mohammadsa92 نوشته:  دوستان آیا این طبیعیه که من با شماره کیس 2015AS000070XX هنوز کارنت نشدم؟؟

کيس نامبر:××2015AS70 _برنده اصلي:مادرم_تعداد افراد کيس:۴ _فرم هارو هم 29 جون فرستادم
دوست عزیز این شماره تازه کارنت شده واسه ماه آگوست. فعلا باید منتظر نامه دوم و تاریخ دقیق مصاحبتون باشید.
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:

اینایی که تو نظرسنجی بالای 20000 زدن فازشون چیهBig GrinBig Grin
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: m.ghoreishi

سلام بستگی که کی فرم ds 260 رو تکمیل کردید
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: لطف اله
(2015-06-14 ساعت 23:14)Alireza554 نوشته:  

Jahate ettelaetoon man lobnan ro dorost entekhab kardam chon ham motavallede unjam ham madaram lobnaniyan

آقا علیرضا سلام مارا به امل حجازی برسانBig Grin
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:

همون ماه های اول من اون نظر سنجی رو با دقت بررسی کردم و تک تک رای دهندگان رو دونه به دونه پروفایل و پستهاشون رو آنالیز کردم
معلوم شد تعداد قابل توجهی از دوستان برندگان 2014 و 2013 و حتی 2011 بودن که در رای گیری 2015 هم شماره کیس خودشون رو زده بودند
یکی دو نفر هم بودند که فقط در رای گیری شرکت کرده بودند و حتی یک پست هم نداشتند تا بشود یک جوری واقعیت کیسشون رو آنالیز کرد ، اتفاقا این دوستان شماره کیس های خیلی بالا و غیر مترقبه ای داشتند
بنابر این نمیشود خیلی به آن رای گیری اطمینان کرد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، shahin2737 ، َalikh ، behdadK ، salar5452 ، bahar101 ، rezasadeghi
پیرو صحبت های behdadK، Alikh، و Aghaman عزیز همونطور که خیلی ها واسه خنده و شوخی یا تستِ شانس شون حتی با مشخصات اشتباه هم لاتاری شرکت کردن که بارها هم در موردش توی همین فروم بحث شده یه سری نفرات هم توی "نظرسنجی: شماره کیس برندگان ۲۰۱۵" شرکت کردن که واقعا مشمول این نظرسنجی نبودن. خب دیگه عادت کردیم به این رفتارا و گریزی ازش نیست. یه درصد خطا در نظر بگیرید.
با این اوصاف در مورد کیس های ایرانی بالای 8600 توی این نظرسنجی هم چند حالت وجود داره: -یا اینکه شرایط شرکت کردن از کشور دیگه ای رو داشتن و جزو سهمیه ایران نیستن. -یا اشتباه کردن و از سهمیه کشور یا حتی قاره دیگه ای استفاده کردن. -و یا اینکه با اطلاعات اشتباه توی لاتاری یا نظرسنجی مذکور شرکت کردن.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، َalikh ، behdadK ، salar5452 ، bahar101
بروبچ سلام روز همگی به خیرو شادی
me and god we make a superb team together unbeatable
من و خدا وقتی که ما میشویم یک تیم عالی میشویم تیمی که هیچکس حریفش نمیشود
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: َalikh ، salar5452 ، AliReza.Sh ، bahar101
(2015-06-15 ساعت 07:49)khalilkhah نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 23:14)Alireza554 نوشته:  

آقا علیرضا سلام مارا به امل حجازی برسانBig Grin
Salam chashm miresanim
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان