کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
انشالله...
تشکر کنندگان: َalikh ، ican2015
سلام
انشااله.
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا این آخر کاری دیگه امضا ها رو تکمیل کنند و صدگان کیس نامبرو هم مشخص کنند
Smile
تشکر کنندگان: mbsamani ، sadegh25
(2015-06-18 ساعت 14:20)َalikh نوشته:  دوستان لطفا این آخر کاری دیگه امضا ها رو تکمیل کنند و صدگان کیس نامبرو هم مشخص کنند
Smile
پیرو حرف علی آقا، امضاها تکمیل بشه و خواهشا از دکمه تبریک و تشکر استفاده کنید، مخصوصا دوستانی که تازه فعالیت شون بیشتر شده. دیگه واقعا نیازی به بیشتر شدن بی دلیل این صفحات نیست.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: shahin2737 ، mbsamani ، sadegh25
(2015-06-16 ساعت 12:22)salar5452 نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 10:46)hanifkc نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
یه موضوعی که فکر می کنم همه ماهایی که ماه آخر میریم مصاحبه برامون مهمه اینه که آیا در صورت AP چک خوردن فرصتی برای کلییر شدن هست یا نه؟ تا حالا که اکثر کلییرها حداقل ۳ ماه طول کشیده، آیا ماه آخر دو یا سه هفته ای کلییر می کنند؟
از دوستان و پیشکسوتان محترم خواهش می کنم پاسخ منطقی به این سوال که دقدقه خیلی از ماهاست بدن، بهرحال دونستن واقعیت ها خیلی بهتر از زندگی تو سرابه.
به امید گرفتن ویزا برای همه دوستان منتظر
سلام
لطفا مشخصات كسيتون رو هم اعلام كنيد كه بشه بهتر اظهار نظر كرد.
ولي دركل،باتوجه به تجربه و همينطور اظهارات خانم سارا گرو (از كارمندان قديم سفارت آمريكا در ابوظبي) كليرنس افراد در ماههاي آخر كوتاه تر ميشه.
حدس من اينه كه كوتاه تر شدن كليرنس شامل خدمت رفته ها ميشه و احتمالا افرادي كه داراي شغل حساس هستند ممكنه اين بازه يه كم بيشتر باشه(فقط يه كم)ولي همانطور كه قبلا هم گفتم فقط و فقط توكل برخدابكنيم و انرژي مثبت بفرستيم تا مسير زندگيمون به جهتي بره كه خدا بخواد نه خودمون ....
دغدغه همه دوستان همينه پس نگران نباشين.
85xx
تشکر کنندگان: er_givian
سلام من شماره کیسم 85xx به نظرتون این ماه کارنت میشیم ؟
تشکر کنندگان:
بله حتما تا زیر ۱۰۰۰۰ امید خوبی داشته باشید
تشکر کنندگان: shahin2737 ، الناز٢ ، ican2015 ، salar5452
مثل اینکه سیمون این ماه پیش بینی نخواهد کرد. امیدوارم همه ایرانی ها کارنت بشن و همشون ویزا بگیرن
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: sayat ، ican2015 ، salar5452 ، er_givian
دوستان سلام
من يه چنتا نكته مى خواستم بگم و چنتا سوال داشتم خواهشن كسايى كه اطلاع كافى و مطمئنى دارن جواب بدن.من ٣١/٤/٩٣ فارغ التحصيل شدم و ١سال معافيت فراغت از تحصيل دارم.يعنى تا ٣١/٤/٩٤. من ٧/٥/٩٤ زمان مصاحبه من تو ابوظبى هستش.تنها راه ممكنه واسه من و امثال من اينكه دفترچه سربازى رو تو اون يك سال فراغت از تحصيل بفرسته و ترجيحا نزديك به تاريخ مصاحبه كه تاريخ اعزامش ديرتر شه.چون اگر غيبت نداشته باشين تا ٤٥ روز قبل از اعزام ميتونيد خارج شيد از كشور.و چيزى كه به من گفتن اينكه هر چند بار كه بخواى به شرط اينكه غيبت نداشته باشى و سر تايم ايران باشى و تا ٤٥ روز قبل اعزام ميتونى خارج شى از كشور.اون دوستان عزيزى كه ميگن فقط ١بار ميشه خارج شد يا دوبار همش الكيه.نه داشگاه و نه نظام وظيفه مشكلى واسه خروج نداره.فقط اون كسى كه فراغت از تحصيل داره بايد حواسش باشه كه تا دو ماه قبل اون يك سال ميتونه خارج شه.٢ماه اخر نميتونه مگر اينكه دفترچه رو پست كنه ك دوباره يه تايميو تا ٤٥ روز قبل از اعزام بخره كه دوباره خارج شه.
حالا سوال من اينكه من اگه بخوام با وثيقه براى مصاحبه برم امارات و اگه ويزا يكضرب بگيرم و با وجود داشتن اقامت در امارات(چون اگه يك روزم بگذره از اقامتتون دردسراى زيادى و جريمه هاى سنگينى باس بدين)ايا مىتونم از امارت برم امريكا يا خير؟دوستان مطلع جواب بدن.چون من هم شنيدم ميشه هم شنيدم نميشه و نميزارن از امارات برى ا م ر ي ك ا و هم جريمه و هم زندانى داره.بايد برگردين ايران دوباره وثيقه و از اين داستانا.كسى اطلاعى داره كه ميشه يا نه؟
واينكه واسه ويزاى نيمه علمى چيكار بايد كرد كه بجاى ١٥ ميليون ٨ ميليون بديم؟
واسه تعويق اعزام به خدمت چي باس كرد؟
مرسى
در ضمن من اين مطلبو چنتا جا ميزارم كه همه هم ببين هم اگه كسى ميدونه پاسخ مارو بده
تشکر کنندگان:
چقدر اینجا سوت وکور شده اصلا دیگه کسی نمیاد من که طبق روال سابق معتاد این صفحه هستم و هر وقت فرصت میشه اولین جا میام اینجا
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: الناز٢ ، ican2015 ، salar5452 ، Manamehr
(2015-06-19 ساعت 18:48)bidad نوشته:  مثل اینکه سیمون این ماه پیش بینی نخواهد کرد. امیدوارم همه ایرانی ها کارنت بشن و همشون ویزا بگیرن

با احترام، اینم برای دوستانی که میخوان خودشون اصل متن پیش بینی سایمون رو بخونن. البته با این عنوان که:

Why I will NOT predict the final cut off for DV2015
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: َalikh ، الناز٢ ، bidad ، ican2015 ، salar5452 ، er_givian
با سلام من از برندگان لاتاری هستم ولی متاسفانه شماره کانفرمیشن اولیم رو گم کردم.چون اطلاعاتم تو لب تاپم بود و از بین رفت.چطوری میتونم ذوباره پیداش کنم .این ماه کارنت شدم.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: َalikh
(2015-06-19 ساعت 23:52)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-19 ساعت 18:48)bidad نوشته:  مثل اینکه سیمون این ماه پیش بینی نخواهد کرد. امیدوارم همه ایرانی ها کارنت بشن و همشون ویزا بگیرن

با احترام، اینم برای دوستانی که میخوان خودشون اصل متن پیش بینی سایمون رو بخونن. البته با این عنوان که:

Why I will NOT predict the final cut off for DV2015
سلام
خيلي ممنون
تشکر کنندگان: َalikh
(2015-06-20 ساعت 10:52)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  با سلام من از برندگان لاتاری هستم ولی متاسفانه شماره کانفرمیشن اولیم رو گم کردم.چون اطلاعاتم تو لب تاپم بود و از بین رفت.چطوری میتونم ذوباره پیداش کنم .این ماه کارنت شدم.
این اواخر توی سایتی که نتایج اولیه رو اعلام میکنه دیدم یه گزینه داره برای فراموش کردن شماره کانفرمیشن. کلیک که میکنید یه سری اطلاعات از ثبتنام اولیه رو میخاد. فکر کنم میفرسته به ایمیلتون بعد از وارد کردن.
تشکر کنندگان: Setayesh_13642001@yahoo.com ، salar5452 ، َalikh
(2015-06-20 ساعت 10:52)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  با سلام من از برندگان لاتاری هستم ولی متاسفانه شماره کانفرمیشن اولیم رو گم کردم.چون اطلاعاتم تو لب تاپم بود و از بین رفت.چطوری میتونم ذوباره پیداش کنم .این ماه کارنت شدم.

تو سایت نتایج اولیه یک گذینه دار Forgot Confirmation Number روی اون کلیک کنید یکسری اطلاعات راجع به اسم تاریخ تولد و ایمیلتون می خواد ( اونهایی که موقع ثبت نام براشون فرستادین ) بعد Confirmation Number
رو به شما میده و دوباره اطلاعلات رو وارد می کنید این بار باConfirmation Number و اگه اطلاعاتتون درست باشه نامه رو نشون میده.
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Setayesh_13642001@yahoo.com ، salar5452 ، َalikh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان