کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
آقای alikh من ظاهراً چون تعداد پست هام به حد نصاب نرسیده حق ندارم جواب پیام خصوصی بدم Smile)))))) چه قانونایی داره اینجا ! !
ولی خوب در جواب سوال شما امضام رو ویرایش کردم.
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: soruosh ، salar5452 ، bahar101 ، َalikh
درود بر همگی. دوستان شاید این فایل ها تا حدودی راهنما باشه گرچه همه اینجا دیگه یه پا وکیل مهاجرت شدیم واسه خودمون. Big Grin

لاتــــاری (فایل PDF) لاتـــاری (فایل Power Point)

البته اصل این فایل رو سال های قبل تر آقای بیات ساختن و من بیشتر اون رو ویرایش و Update کردم. لینکش توی امضای خودم هم هست که میتونید ازش استفاده کنید. ببخشید که چندجا کپی ش کردم چون بدرد خودم خورد حس کردم حیفه دیگران هم ازش استفاده نکنن.
موفق باشید دوستای خوب.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Macy ، heridas ، bia2mob ، Darious ، soruosh ، salar5452 ، الناز٢ ، bahar101 ، styvan
دوستان خواستم بدونم انشالا اگر گوش شیطون کر ، ما در آخرین بولتن کارنت بشیم وقت مصاحبه ما در بازه زمانی کدام ماه میافته ؟
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان: soruosh ، salar5452 ، styvan
(2015-06-15 ساعت 22:02)sadegh25 نوشته:  دوستان خواستم بدونم انشالا اگر گوش شیطون کر ، ما در آخرین بولتن کارنت بشیم وقت مصاحبه ما در بازه زمانی کدام ماه میافته ؟

انشاالله همه کیس های باقیمانده ایرانی مصاحبه شون سپتامبره، که میشه از دهم شهریور تا دهم مهر ماه...
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: mandikhanum ، sadegh25 ، salar5452 ، soruosh ، bahar101 ، َalikh ، خورشید۱۵
(2015-06-14 ساعت 15:26)aa-tt نوشته:  این بلا تکلیفی و انتظار و استرس این ماه دیگه منو میکشه یه بولتن بعدی نرسم فکر کنم

شما اولین روزهای ماه سپتامبر به مصاحبه دعوت می شوید .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: salar5452 ، الناز٢ ، bahar101 ، hamed shayan ، aa-tt ، َalikh
چند موضوع عدم تایید شد.
دوستان از نوشتن شماره تلفن جدا پرهیز کنن ، هر گونه سوال یا مشاوره حتما با شرکت پاریز تراول انجام بشه .
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101 ، الناز٢
با سلام خدمت همه دوستان
یه موضوعی که فکر می کنم همه ماهایی که ماه آخر میریم مصاحبه برامون مهمه اینه که آیا در صورت AP چک خوردن فرصتی برای کلییر شدن هست یا نه؟ تا حالا که اکثر کلییرها حداقل 3 ماه طول کشیده، آیا ماه آخر دو یا سه هفته ای کلییر می کنند؟
از دوستان و پیشکسوتان محترم خواهش می کنم پاسخ منطقی به این سوال که دغدغه خیلی از ماهاست بدن، بهرحال دونستن واقعیت ها خیلی بهتر از زندگی تو سرابه.
به امید گرفتن ویزا برای همه دوستان منتظر
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 10:46)hanifkc نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
یه موضوعی که فکر می کنم همه ماهایی که ماه آخر میریم مصاحبه برامون مهمه اینه که آیا در صورت AP چک خوردن فرصتی برای کلییر شدن هست یا نه؟ تا حالا که اکثر کلییرها حداقل ۳ ماه طول کشیده، آیا ماه آخر دو یا سه هفته ای کلییر می کنند؟
از دوستان و پیشکسوتان محترم خواهش می کنم پاسخ منطقی به این سوال که دقدقه خیلی از ماهاست بدن، بهرحال دونستن واقعیت ها خیلی بهتر از زندگی تو سرابه.
سلام
لطفا مشخصات كسيتون رو هم اعلام كنيد كه بشه بهتر اظهار نظر كرد.
ولي دركل،باتوجه به تجربه و همينطور اظهارات خانم سارا گرو (از كارمندان قديم سفارت آمريكا در ابوظبي) كليرنس افراد در ماههاي آخر كوتاه تر ميشه.
حدس من اينه كه كوتاه تر شدن كليرنس شامل خدمت رفته ها ميشه و احتمالا افرادي كه داراي شغل حساس هستند ممكنه اين بازه يه كم بيشتر باشه(فقط يه كم)ولي همانطور كه قبلا هم گفتم فقط و فقط توكل برخدابكنيم و انرژي مثبت بفرستيم تا مسير زندگيمون به جهتي بره كه خدا بخواد نه خودمون ....
دغدغه همه دوستان همينه پس نگران نباشين.
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: bahar101 ، sadegh25 ، Shahram914 ، َalikh ، m.ghoreishi
(2015-06-15 ساعت 22:10)mohammad_sepah نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 22:02)sadegh25 نوشته:  دوستان خواستم بدونم انشالا اگر گوش شیطون کر ، ما در آخرین بولتن کارنت بشیم وقت مصاحبه ما در بازه زمانی کدام ماه میافته ؟

انشاالله همه کیس های باقیمانده ایرانی مصاحبه شون سپتامبره، که میشه از دهم شهریور تا دهم مهر ماه...
آمييييييييييييييييييين
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: الناز٢
(2015-06-16 ساعت 12:22)salar5452 نوشته:  
یه موضوعی که فکر می کنم همه ماهایی که ماه آخر میریم مصاحبه برامون مهمه اینه که آیا در صورت AP چک خوردن فرصتی برای کلییر شدن هست یا نه؟ تا حالا که اکثر کلییرها حداقل ۳ ماه طول کشیده، آیا ماه آخر دو یا سه هفته ای کلییر می کنند؟
از دوستان و پیشکسوتان محترم خواهش می کنم پاسخ منطقی به این سوال که دغدغه خیلی از ماهاست بدن، بهرحال دونستن واقعیت ها خیلی بهتر از زندگی تو سرابه.
سلام
ولي دركل،باتوجه به تجربه و همينطور اظهارات خانم سارا گرو (از كارمندان قديم سفارت آمريكا در ابوظبي) كليرنس افراد در ماههاي آخر كوتاه تر ميشه.
حدس من اينه كه كوتاه تر شدن كليرنس شامل خدمت رفته ها ميشه و احتمالا افرادي كه داراي شغل حساس هستند ممكنه اين بازه يه كم بيشتر باشه(فقط يه كم)ولي همانطور كه قبلا هم گفتم فقط و فقط توكل برخدابكنيم و انرژي مثبت بفرستيم تا مسير زندگيمون به جهتي بره كه خدا بخواد نه خودمون ....
ممنون از پاسخ شما. منظورتون از کوتاهتر شدن یعنی کمتر از یکماه؟
فکر می کنم امضام با توجه به قوانین سایت هنوز فعال نشده، در هر حال شماره کیس سه نفره ما **84 است، برنده اصلی خانمم و من هم سربازی رفتم.
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101 ، َalikh ، الناز٢
از دوستان و پیشکسوتان محترم خواهش می کنم پاسخ منطقی به این سوال که دقدقه خیلی از ماهاست بدن، بهرحال دونستن واقعیت ها خیلی بهتر از زندگی تو سرابه.
بله .دغدغه اصلی اینه که باید با واقعیت روبرو شد.احتمال هر اتفاقی ممکن است.تمام ما حتی کارنت شدن 50 کیس در ماه رو دیدیم پس باید برای هر سناریویی اماده باشیم.نگاه کنید اصلا دربهترین حالت این است که اخرین دفعه حداکثر 1000 کیس یا کمتر کارنت کنند و all نزنن ولی همه میدانند زمان مصاحبه نفرات اخری به روزهای اخر ماه میافتد مثلا 20 سپتامبر .حالا شما به من بگید چه فایده ای داره؟در مورد سراب نوشتید.باید بگم الان سیزده ماهه که تو سرابیم.حالا ماههای اخر باقیمانده هم هکذا .هر شخصی هم شرایط خاص خودش رو داره پزشک یکجور مهندس یکجور.ولی هیچ ادمی نمیتونه بگه این برنامه تو روند زندگیش تغییری ایجاد نکرده .شما هم که تا حالا هیچ پستی نذاشتی همینطور .تو رنج بالای هشت هزار خانم دکتری رو میشناسم که روز اول اعلام نتایج به خیلی از همکارانش تو بیمارستان لولاگر نهار داد.باید الان حال اون بنده خدا رو پرسید.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: salar5452 ، hanifkc ، bahar101 ، sadegh25 ، styvan ، mandikhanum ، َalikh ، الناز٢
(2015-06-16 ساعت 14:44)hanifkc نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 12:22)salar5452 نوشته:  
سلام
ممنون از پاسخ شما. منظورتون از کوتاهتر شدن یعنی کمتر از یکماه؟
فکر می کنم امضام با توجه به قوانین سایت هنوز فعال نشده، در هر حال شماره کیس سه نفره ما **84 است، برنده اصلی خانمم و من هم سربازی رفتم.
به احتمال زياد كمتر از يك ماه ودرهمان بازه زماني سپتامبر تعيين تكليف خواهد شد.
البته امتياز بزرگي كه شما داريد برنده اصلي خانم شماست و اگه شغل حساسي نداشته باشن ويزاي يكضرب ايشون قطعي خواهد بود.شماهم اگه دور از جون ويزا بهتون نرسيدوكليرنستون طولاني شد ازطريق خانمتون و بعد از رفتن به امريكا مي تونن براتون اقدام بكنه.
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: hanifkc ، َalikh
(2015-06-16 ساعت 14:52)shahin2737 نوشته:  
بله .دغدغه اصلی اینه که باید با واقعیت روبرو شد.احتمال هر اتفاقی ممکن است.تمام ما حتی کارنت شدن 50 کیس در ماه رو دیدیم پس باید برای هر سناریویی اماده باشیم.نگاه کنید اصلا دربهترین حالت این است که اخرین دفعه حداکثر 1000 کیس یا کمتر کارنت کنند و all نزنن ولی همه میدانند زمان مصاحبه نفرات اخری به روزهای اخر ماه میافتد مثلا 20 سپتامبر .حالا شما به من بگید چه فایده ای داره؟در مورد سراب نوشتید.باید بگم الان سیزده ماهه که تو سرابیم.حالا ماههای اخر باقیمانده هم هکذا .هر شخصی هم شرایط خاص خودش رو داره پزشک یکجور مهندس یکجور.ولی هیچ ادمی نمیتونه بگه این برنامه تو روند زندگیش تغییری ایجاد نکرده .شما هم که تا حالا هیچ پستی نذاشتی همینطور .تو رنج بالای هشت هزار خانم دکتری رو میشناسم که روز اول اعلام نتایج به خیلی از همکارانش تو بیمارستان لولاگر نهار داد.باید الان حال اون بنده خدا رو پرسید.
شاهين عزيز ويزاتو مي گيري و يكسال ديگه تو همين روزا به اين سراب ها ميخندي...نبينم مايوس بشي برادر
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: shahin2737 ، الناز٢ ، bahar101 ، sadegh25 ، ریحانا ، hamed shayan ، aa-tt ، mandikhanum ، َalikh
(2015-06-16 ساعت 15:39)salar5452 نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 14:52)shahin2737 نوشته:  
شاهين عزيز ويزاتو مي گيري و يكسال ديگه تو همين روزا به اين سراب ها ميخندي...نبينم مايوس بشي برادر
یکی از دوستان من که آپریل مصاحبه رفته ۳۹ روزه کلیر شد،سارا گرو هم که در برنامه برنده های سال ۲۰۱۶ گفت آگوست و سپتامبر رو روی کلیر شدنها کار میکنیم و روند سریعتر میشه،امیدوار باشید دوستان.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: sayat ، salar5452 ، rbrb-2015 ، bahar101 ، ریحانا ، areb1356 ، hamed shayan ، الناز٢ ، Shahram914 ، َalikh
به امید ویزا گرفتن همه دوستان و آرزو می کنم امسال یکی از بهترین سال های لاتاری باشه ShyShyShyShyShy
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: mandikhanum ، shahin2737 ، mel ، الناز٢ ، m.ghoreishi ، ican2015 ، َalikh ، sadegh25 ، Manamehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان