کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
وااااااای خدای من . من نمیدونم واقعا چه خبره . من متاسفم من واقعا حاله شما را میفهمم خدا اخر عاقبت همه مون را بخیر بگذرونه . Sad
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، salar5452
دوستان حال شما را کسی نمی‌تواند درک کند من واقعا متاثر شدم
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، salar5452
یکی تلفن کی سی سی رو بده
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، salar5452
یعنی چی؟!!!! یعنی واسه september از آسیا کسی نمیره مصاحبه؟
(2015-07-10 ساعت 21:56)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 21:03)Shaft نوشته:  AliReza.sh دوست من ، نميدونم چي بگم ولي از صميم قلب آرزو دارم هر چي خيره براي شما باشه، اميدوارم كه بتوني با اين مساله كنار بياي داداش گلم كه حتما ميتوني

Shaft عزیز، دوست گل من، واقعاً ممنون از همدردیت. این مساله خیلی خیلی واسم ارزش داره. هفته اینده حتماً میبینمتون.

یادم میاد خیلی وقت پیش مطلبی میخوندم در مورد مراحل پس از شنیدن خبر بد. راستش دقیق یادم نیست که بخوام نقل قول کنم فقط چیزایی که یادمه رو میگم.

مرحله اول شوک هست.
خب این مرحله رو منم بعد از دیدن عدد بولتن تجربه کردم. واقعاً شوک خیلی خیلی بزرگی بود. با اینکه من مدام به خانمم میگفتم که ما نباید به این موضوع دل خوش کنیم و دراومدن لاتاری همون قدر که شادمون کرده میتونه ناراحت مون کنه ولی اعتراف میکنم هیچ وقت فکر نمیکردم که انقدر روی من تاثیرگذار باشه.
خب این مرحله با یه دوش آب از سر بنده گذشت!!

مرحله بعد واسه بعضی ها انکاره.
این همون چیزیه که باعث میشه درصد کمی انتهای مغزم حس کنم که شاید اشتباهی شده باشه یا مشکلی باشه یا استثنایی باشه و ...
با رضای عزیزمون صحبت کردم، ایشون خاطرش هست که سال ۲۰۱۳ یک بار بولتن اشتباه اعلام شده بوده و بعد تصحیح شده. خب اینم شاید احتمالش حتی زیر ۱ درصد باشه ولی امیدوارکننده نیست واسه من یکی. باید پذیرفت. مضاف بر این که rezasadeghi عزیزمون هم تلفنی با KCC صحبت کردن و عدد تأئید شده.

مرحله بعد پذیرش هست.
خب دیگه باید بپذیریم که خوب یا بد همینه و ما چاره ای جز پذیرش نداریم و این موضوعیه که از کنترل ما خارجه متاسفانه!!

مرحله آخر هم من اسمش رو میذارم بازگشت به Plan B . Wink
خب فکر کنم که چه چیزایی باید تغییر کنه.
اولین مورد اینه که به خانم عزیزم که متاسفانه الان ازم دوره بگم چه اتفاقی افتاده. این خیلی سخته. Sad
دومیش اینه که خوب فکر کنم و تغییراتی در زندگیم بدم.
Plan های مهاجرت دیگه ای که پیش از اومدن لاتاری توی زندگیم داشتم رو دوباره شروع کنم و جدی باشم در موردشون.
خیلی کارا هست که باید انجام بدم. یکی ش هم گذاشتن سفرنامه م هست که واسه همیشه نصفه نیمه موند!! Cool

خب، از Aghaman عزیز که با تماس تلفنی ش همدردی صمیمانه خودش رو ابراز کرد جداً تشکر میکنم و به نگاه و بینش شون آفرین میگم. ایشون خیلی انسان وارسته و مثبت اندیشی هستن و مدام نکاتی رو یاداور میشن که باعث میشه نیمه پر لیوان همش جلوتون چشمک بزنه. ممنون دوست خوبم.

در نهایت اینکه دوستی خیلی چیز باارزشیه و ...

الان دیگه مغزم کار نمیکنه، ببخشید. همینا هم نمیدونم چقدرش رو درست تایپ کردم و چقدرش چرت و پرته.

موفق باشید و شااااااد.

عليرضاي عزیز تر از جانم
سلام دوباره
چقدر خوشحالم که شما را انقدر پخته و کامل میبینم ، قطعا برکت خداوند برایت در پلان بی شکل خواهد گرفت بی هیچ تردیدی ، انشالله ،
همیشه گفتم اگر ما به قادریت و عدل خدا ایمان داشته باشیم بی هیچ شکی باور خواهیم کرد که تمام مسائل پیش آمده حکمتی دارد.
من فکر میکنم خداوندی که مظهر عدالت است هیچ گاه افراد وارسته ای چون شما و سایر دوستان را تا اینجا نمی آورد تا به آنها این چنین خبر بدی را بدهد بلکه قطعا سرنوشت بهتری برایتان رقم خورده که شاید زودتر از دوماه دیگر که قرار بود به مصاحبه بروید شاهد آن باشید .
فعلا وقت تحلیل و دلداری نیست چون از حجم اندوه دوستان آگاهم ولی انشالله در روزهای آتی باز هم با هم خواهیم بود و صحبت خواهیم کرد.
برای تو و تک تک عزیزانم در این تاپیک روزگاران سبز و پر خیر و برکتی آرزومندم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
من اصلا نمیدونم چی بگم.واقعا هیچ کس نمیتونه حس کسایی که کارنت نشدند رو درک کنه.واقعا بیشترمون زندگیمون رو گذاشته بودیم روی این لاتاری و توی زندگی هامون تحول ایجاد کرد
امیدوارم آخر این داستان برای هر کدوممون هر طور قراره باشه بهترین ها و اون چیزی که صلاحه برامون رقم بخوره
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، bahar101 ، Memolk ، shahin2737 ، مهدی هژ ، SAAM_60 ، salar5452
من الان تو خیابونم . بجای روضه خوندن واسه همدیگه یکی تلفن کی سی سی رو بده.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

(2015-07-10 ساعت 22:01)shahin2737 نوشته:  یکی تلفن کی سی سی رو بده

من ندارم.دوستان شماره kcc کی داره
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: shahin2737
تماس گرفتن بیشتر بی فایدس , همون نفر اول جواب رو گرفته که درسته ,
باید با این بدشانسی کنار بیایم ......
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ARSAMNEW ، SAAM_60 ، salar5452 ، farrokh33
(2015-07-10 ساعت 22:09)heridas نوشته:  

The KCC telephone number is 606-526-7500
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ARSAMNEW ، salar5452
تلفن کی سی سی:
َُUSASad606) 526-7500
تشکر کنندگان: shahin2737 ، salar5452
با اقای سپهر تماس گرفتم میگه متاسفانه درسته

(2015-07-10 ساعت 22:11)heridas نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 22:09)heridas نوشته:  

The KCC telephone number is 606-526-7500

زنگ زدی خبرشو بده شاهین جان
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ARSAMNEW ، salar5452
هنوز يه حسي دارم كه نميخواد قبول كنه
حس ميكنم ماه بعد تغيير ميكنه
اينم شماره
٠٠١٦٠٦٥٢٦٧٥٠٠
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: َalikh ، AliReza.Sh ، shahin2737 ، ARSAMNEW ، salar5452
دوستای عزیزم سلام
واقعاااا ناراحت و شوکه شدم برای همه دوستان و واقعا میتونم بفهمم چه حالی دارید خیلی خیلی متاسفم.
الان خوندن این حرفا حال هیچکدومتونو بهتر نمیکنه میدونم ولی امیدوارم خدای مهربون براتون برنامه بهتری داشته باشه اونقد بقول دوستمون planB باحال از آب دربیاد که دیگه هیچوقت یاد لاتاری نیفتید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Aghaman ، rbrb-2015 ، sadegh25 ، babisondes ، nimanoush ، bahar101 ، Memolk ، SAAM_60 ، salar5452

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان