کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام کسی مجدد زنگ زده kcc ببینیم نتیجه چی شده؟
تشکر کنندگان: Memolk
سلام
بنظر من اینکه خدا برات چی خواسته و چی رقم زده مهمه، میخواد شماره لاتاریتون یک رقمی باشه میخواد 5 رقمی .
همه دوستانی که به مصاحبه دعوت نشدین و همه جامانده هایی که هنوز ویزا نگرفتید یا ممکنه هیچ وقت نگیرید این تقدیریه که خدا برای هر کدوم از ما یه شکل رقم زده و جز خودش کسی حکمتش رو نمیدونه . اما مطمئنم با گذشت زمان وقتی به عقب بر میگردید میبینید توی زندگی چیزهای با ارزش تری نصیبتون شده اون وفت به حکمت خدا پی میبرید.
موفق باشید.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

واقعا ناراحت کنندست...ولی این بولتن یک مقدار برای ماهایی که مصاحبه نرفتیم هم نگران کنندست و اون اینه که ممکنه رنج عدد دریافت ویزا بیاد پایین و به ماها ویزا نرسه...ولی خوب مهم نیست...من که همیشه وقتی برای بدست آوردن چیزی که می خواستم حرص زدم و خون دل خوردم وقتی از دستش دادم و بهش نرسیدم بعد از مدتی فهمیدم که چیزی را که الان دارم با ارزش تر از اون چیزیه که از دستش دادم.برای همه ی دوستان بهترین را آرزو می کنم.و به قول معروف ((هر چه پیش آید خوش آید)).
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Shahram914 ، A_A ، salar5452
خب، تحلیل اولیه سیمون هم روی سایت ش قرار گفت. جالب اینجاست که سیمون روی بولتن آسیا از اسم "کابوس" استفاده میکنه!!

اعداد دهشتناک بولتن آخر !!
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk ، Aghaman ، ARSAMNEW ، ریحانا ، USIMMIGRANT ، SAAM_60 ، salar5452 ، farrokh33
زنگ زدم .اول دو سه دقیقه یه نوار ادرس سایت و چرت و پرتهای دیگه میده بعدش زنگ خورد یکی ازم کیس نامبر رو خواست و ازش پرسیدم که برای اسیا این ماه تغییری نکرده گفت:برای اسیا همینی که هست اعلام شده .ازش پرسیدم دیگه برای 2015 ها اعلام نمیکنید؟ گفت نه فقط ماه دیگه برای 2016 ها اعلام میکنیم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: bahar101 ، َalikh ، areb1356 ، AliReza.Sh ، Shahram914 ، Memolk ، Aghaman ، ARSAMNEW ، ریحانا ، salar5452 ، farrokh33
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
و دلم بس تنگ است
باز هم می‌خندم
آنقدر می‌خندم که غم از روی رود…
زندگی باید کرد
گاه با یک گل سرخ
گاه با یک دل تنگ
گاه باید رویید در پس این باران
گاه باید خندید بر غمی بی‌پایان…
متاسفم دوستای خوبم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Manamehr ، aa-tt ، Memolk ، ریحانا ، areb1356 ، salar5452 ، farrokh33
کاش از این خواب ید یپرم , سایت رو چک کنم و هنوز کامینگ سون باشه
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bia2mob ، shahin2737 ، َalikh ، Shahram914 ، Memolk ، ARSAMNEW ، mel ، aidaz ، ریحانا ، bahar101 ، SAAM_60 ، salar5452 ، nimanoush ، javid20
فقط می تونم بگم باورش سخته Sad
خدااااااااااااااااااااااااااااااااSadSadSadSadSadSad
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Memolk ، ARSAMNEW ، mel ، ریحانا ، bahar101 ، SAAM_60 ، salar5452 ، nimanoush
(2015-07-10 ساعت 23:02)shahin2737 نوشته:  زنگ زدم .اول دو سه دقیقه یه نوار ادرس سایت و چرت و پرتهای دیگه میده بعدش زنگ خورد یکی ازم کیس نامبر رو خواست و ازش پرسیدم که برای اسیا این ماه تغییری نکرده گفت:برای اسیا همینی که هست اعلام شده .ازش پرسیدم دیگه برای ۲۰۱۵ ها اعلام نمیکنید؟ گفت نه فقط ماه دیگه برای ۲۰۱۶ ها اعلام میکنیم.

چقدر تراژيك!! من تو اين يك سال گذشته خيلي خودمو درگير لاتري نكرده بودم. انگار كه اين اتفاق اصلا نيوفتاده. اما امشب بدترين حسي كه ميتونستم داشته باشمو پيدا كردم. با اينكه الان آرومم اما اميدوارم اتفاقي در حد معجزه رخ بده و تغييري توي اين بولتين داشته باشيم. از همه بچه هاييم كه احساس همدردي كردن نهايت تشكرو دارم. باعث دلگرمي هممونه كه در كنارمونيد. ايشالا شما با گرفتن ويزا تلافي اين ناراحتي مارو دراريد.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
کسی میدونه جریانه اشتباه تو اعلام بولتن 2013 چی بوده ؟
از مدیران محترم هم میخام فعلا این تاپیک رو قفل نکنن
تشکر کنندگان: Memolk
خیلی خیلی ناراحت شدم اما من قبلا یه بار همچین چیزی رو پشت سر گذاشتم و تغییر مسیر دادیم و اومدیم اروپا. الان که بهش فکر میکنم احساس میکنم چقدر عالی شد که اون پلن اجرا نشد .
شک ندارم برای تک تک شما هم موارد و راه های بهتری هست.
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
رفقای گل
اینم داستان ما بود دیگه
یکسال و اندی درگیرش شدیم و اخرشم هیچی....

فقط حسرت یک چیز رو میخورم . اینکه کاش به هیشکی حتی پدر مادرم هم نمیگفتم .
همین امروز بود که داشتم پاس بابام رو نگاه میکردم که اعتبار داره واسه سفر یا نه .....
من به فاصله 60تا کیس کارنت نشدم
خیلی درد داره ....

بگذریم
از ته دلم واسه همتون ارزوی موفق میکنم
ایشالا که همتون زود کلیر میشید
از ته دلم میخوام که هیچ خانواده ای از هم جدا نشه .
امیدوارم بهترین ها منتظرتون باشه.

واسه اخرین بار امضایی که زیر همه ی پستام بود رو میزارم واسه کسایی که هنوز مصاحبه نرفتن:
--> به امید ویزای یکضزب<--

موفق باشید.
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
خدایا این چه حکمتیه..خدایا یک سال دوستامونا منتظر گذاشتی ...حالا هم این جوری.....خدا بگو چه حکمتیه .چه آزمونیه ...خدا..بچه ها براتون متاسفم از صمیم قلب ...بخدا براتون گریم گرفت...ولی تقدیر ه.....قلبم شکسته برا تک تک تون که باز موندید ...مطمین باشید ...دل خوش کردن به لاتاری اشتباه محضه ..اینا برا خودم میگم که به خاطر برنده شدن تو لاتاری سه ماهه از زندگیم جا موندم وفکرما الکی درگیر کردم...بمیرم برا دل تک تک دوستان 2015 که یه سال انتظار کشیدند آخرشم ....هیچی ....فقط بگیم تقدیر....خدا این چه آزمونیه ....بچه ها باهاتون هم دردم
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
(2015-07-10 ساعت 23:32)َalikh نوشته:  کسی میدونه جریانه اشتباه تو اعلام بولتن ۲۰۱۳ چی بوده ؟
از مدیران محترم هم میخام فعلا این تاپیک رو قفل نکنن

من با رضا صحبت کردم میگفت ظاهراً بولتن یکی از ماه های 2013 اشتباه اعلام شده بوده که بعد تصحیح شده. فکر کنم بتونید توی تاپیک هاشون پیداش کنید.

سیمون هم یه اشاره ای کرده ولی مشخصاً خیر.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، Aghaman ، َalikh ، Memolk ، SAAM_60 ، salar5452
من كاملا احساستونو با تمام وجود درك ميكنم ... يكسال انتظار حالا اينجوري ... آدم تو عدالت خدا شك ميكنه ... خوب ميخواست نشه اصلا پارسال اسم اين افراد رو در نمي آورد ... براي چي يكسال بهشون اميد داد... خدايا عدالت تو شكر....
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، rezasadeghi ، bahar101 ، َalikh ، ریحانا ، SAAM_60 ، salar5452 ، aa-tt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان