کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
خیلی سخته الان که دارم مینویسم اشک تو چشام جمع شده .. یکسالونیم زندگی هممون رو هوا بوده اخرشم اینجوری تموم شه بخدا خیلی سخته ...... اخه چرا ؟کاش از اول اگه قرار باشه نریم اسممون در نیاد فرقیم نداره هم برای کسایی که کارنت نشدن هم برای اپ خورده هایی که ممکنه هیچوقت ویزا نگیرن ... ... این چه حکمتیه .... ۲۰۱۶ های عزیز به هیچکس راجع به رفتنتون هیچی نگین تا نرفتین هیچی نگین حرف مردم خیلی سخته ادم با خودش کنار میتونیه بیاد ولی حرف مردم خیلی سخته چرا نرفتی چرا نشد همه که راحت میرن و از این حرفا ...... اینو بخودمم باید بگم که عالمو ادم میدونن برنده شدم ...
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
برای یه لحظه یه اب سرد ریختم روم و تمام
اولش فکر کردم رو لینک بولتن ماه قبل کلیک کردم وبعدش سردرگم اومدم تو انجمن که متوجه شدم راسته
خیلی گیج شده بودم - یکسال رو نمیشه هیچ جوری تشریح کرد یک سال از زندگی که با استرس گذشت
از زندگی که شبا می خوابید ی و خودتو تو بلاد غربت حس می کردی
خاطرات ارش رو کاملا خوندم - سفرنامه نامه های چند سال قبل رو بارهاو بارها مرور کردم
به قول ارش وقتی مغز وارد پروسه مهاجرت میشه تمام نیمکره مغز اون قسمت های غیر فعال هم به کار می افتن برای مقابله با مشکلات مهاجرت
من از چند ماه قبل اینجوری شده بودم و گاهی مغز خاطرات کهنه و قدیمی رو میاره جلو چشم ادم
و لحظاتی مثل یه فیلم خاطرات دوران کودکی نوجوانی و .. رو میاره جلو چشم ادم
این شبای اخری یه حس عجیبی بود نیمه شب بی هیچ دلیلی از خواب می پریدم با خوابهای نامفهوم
و هم اکنون ایستاده ایم در نقطه شروع
دقیقا مثل دونده ای که از ماهها قبل تمرین کرد تمرین های سخت و حالا تو خط شروع ایستاده و منتظر شروع و شلیک تپانچه می مونه
ولی بهش خبر می دن که مسابقه ای در کار نیست و همش سراب بوده
و حالا بایددست از پا دراز تر برگرده خونه و هی به خودش نهیب بزنه چی شد
مگه قرار نبود شروع بشه چرا تموم شد
چرا ........
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
واقعا ناراحت و شوكه شدم ، چقدر حالم گرفته شد ، از صميم قلب براي بازمانده ها متاسفم ، ايشالا خداوند چيزاي بهتري براتون رقم زده باشه، همدردي منو هم بعنوان يكي از دوستاتون بپذيريد .به اميد موفقيت هاي اتي و خوشبختي براي همگي شماSad((((((
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، styvan ، ریحانا ، m.ghoreishi ، Memolk ، USIMMIGRANT ، fa15 ، tajhizgaran ، Shahram914 ، bahar101 ، SAAM_60 ، A_A ، salar5452
اشاله که اشتباهی صورت گرفته دوست عزیز...توراخدا این جوری نگید بزارید دا حکمت خدا .شاید خدا بهتر این لاتاری براتون رقم زده ...راست میگی دوست عزیز برنده شودنتون به احدی نگید...البته من خودم به همه گفتم ...چقدرم دشمن دارم ...چقدرم دشمن به شاد میشم....همش حکمته همش
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، َalikh ، ریحانا ، tajhizgaran ، Shahram914 ، bahar101 ، salar5452 ، aa-tt
تو روحشون...

Smile
(2015-07-11 ساعت 00:05)حاجی واشنگتن نوشته:  تو روحشون...

جمله سنگيني بودBig Grin
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Memolk ، مهدی هژ ، bahar101 ، SAAM_60 ، salar5452
واقعا تو روحشون
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، َalikh ، Memolk ، Shahram914 ، bahar101 ، SAAM_60 ، mel ، salar5452
(2015-07-11 ساعت 00:08)styvan نوشته:  Smile
(2015-07-11 ساعت 00:05)حاجی واشنگتن نوشته:  تو روحشون...

جمله سنگيني بودBig Grin
واقعا تو این همه ابراز احساسات این جلمه سنگین دلمونو خنک کرد ...تو روحشون...
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، Memolk ، bahar101 ، SAAM_60 ، salar5452
آقا مگه داریم، مگه میشه، یکی لطف کنه بگه قبلاً هم سابقه داشته همچین چیزی..........
ما که **82 بودیم.تا جایی که خوندم هیچ وقت همچین کاری نکردن
تشکر کنندگان: َalikh ، Memolk ، bahar101 ، salar5452
یعنی زبونم بند اومده منم
یعنی چی آخه؟
این ماه از اسیا کسی رو کارنت نکردن؟
شماره کیس:2015AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی:2014 , May 15
کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: 2014 , August 15
کارنت شدن کیس: -
مصاحبه: -
دریافت کلیرنس: -
دریافت ویزا: -
ورود به آمریکا: -
دریافت گرین کارت: -
جمع تقریبی هزینه‌ها: 14.000 تومان بابت تزریق واکسن هپاتیت , 360.000 تومان ترجمه مدارک
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، salar5452
ای وای، یعنی چیSadSadSadSadSadSadSad
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
سلام دوستان
امیدوارم کسی ناراحت نشه ولی من فکر میکنم این اتفاق نتیجه عملی که متاسفانه برخی دوستان در سال گذشته و با اعتراضات بی مورد در روزهای اخر در سفارت ها ایجاد کردند بود بصورتیکه اونا نتیجه گرفتن تعداد کم مصاحبه کنن و بتونن بهشون ویزا بدن بهتر از اینه که تعداد زیادتری مصاحبه کنند و...
الته بیشترین ضرر رو اینجا کسایی کردن که احتمال یکضرب بالایی داشتند. بقولی
گنه کرد در بلخ اهنگری ...............
تشکر کنندگان: ریحانا ، َalikh ، ziba_sunset ، Memolk ، bia2mob ، bahar101 ، areb1356 ، khalilkhah ، ebrahim1e ، A_A ، salar5452
(2015-07-10 ساعت 23:02)shahin2737 نوشته:  زنگ زدم .اول دو سه دقیقه یه نوار ادرس سایت و چرت و پرتهای دیگه میده بعدش زنگ خورد یکی ازم کیس نامبر رو خواست و ازش پرسیدم که برای اسیا این ماه تغییری نکرده گفت:برای اسیا همینی که هست اعلام شده .ازش پرسیدم دیگه برای ۲۰۱۵ ها اعلام نمیکنید؟ گفت نه فقط ماه دیگه برای ۲۰۱۶ ها اعلام میکنیم.
چطور ممکنه،سالهای گذشته تا سپتامبر کارنت بود،امسال یهو تصمیمشون عوض شد؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، salar5452
(2015-07-11 ساعت 00:33)h_researcher نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 23:02)shahin2737 نوشته:  زنگ زدم .اول دو سه دقیقه یه نوار ادرس سایت و چرت و پرتهای دیگه میده بعدش زنگ خورد یکی ازم کیس نامبر رو خواست و ازش پرسیدم که برای اسیا این ماه تغییری نکرده گفت:برای اسیا همینی که هست اعلام شده .ازش پرسیدم دیگه برای ۲۰۱۵ ها اعلام نمیکنید؟ گفت نه فقط ماه دیگه برای ۲۰۱۶ ها اعلام میکنیم.

(2015-07-11 ساعت 00:27)ican2015 نوشته:  سلام دوستان
امیدوارم کسی ناراحت نشه ولی من فکر میکنم این اتفاق نتیجه عملی که متاسفانه برخی دوستان در سال گذشته و با اعتراضات بی مورد در روزهای اخر در سفارت ها ایجاد کردند بود بصورتیکه اونا نتیجه گرفتن تعداد کم مصاحبه کنن و بتونن بهشون ویزا بدن بهتر از اینه که تعداد زیادتری مصاحبه کنند و...

(2015-07-11 ساعت 00:33)h_researcher نوشته:  
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 00:27)ican2015 نوشته:  سلام دوستان

دقیقا یکی از دلایلش میتونه همین باشه. مراجعه به سفارتخانه‌ها رو به حداقل رسوندن تو ماه آخر
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: Memolk ، ican2015 ، ریحانا ، bahar101 ، salar5452

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان