کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-11 ساعت 01:01)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 00:54)ziba_sunset نوشته:  من یه پیشنهاد دارم فکر کنم از نشستن غصه خوردن بهتر باشه. یه متن تهیه کنیم و با ایمیل و کیس نامبر جداگانه هر کی بازمانده هست بفرسته به کی سی سی. متن مودب ومحترمانه باشه و گفته بشه از انتظار یکساله و درخواست تجدید نظر کنیم. متن انگلیسی قوی داشته باشه و کوتاه کامل. شاید نتیجه نده ولی از دست روی دست گذاشتن بهتره
به نظر من این فکر خوبیه. از هیچ کار نکردن بهتره. کارنت کردن و دعوت به مصاحبه فرمول ریاضی و فیزیک نیست که، شماره هارو آدم تعیین میکنه. هرچی هم این نامه سریعتر تهیه و ارسال بشه بهتره.
دوست عزیز من موافقم نامه بفرستیم حتی ما ها که کارنت شدیم ولی اونا بر اساس امار تعداد کسانی که پاسخ میدن ماه بعد رو اعلام میکنن به نظرم سقف نپال و ایران که 90 درصد کیسها هستن سر جمع میشه 7000 تا و ما بقی هم برای باقی اسیا
بازم تاکید میکنم که تا 7650 حدود 9000 تا ویزا مصرف میشه و دعا کنیم تصمیمشون عوص شه که ویزای بیشتری به اسیا بدن

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
(2015-07-11 ساعت 01:06)Tabi65 نوشته:  بچه ها من الان میل زدم...ولی امروز شنبه هست و من زنگ زدم تعطیله چطور دوستمون تماس گرفتن؟؟ شماره ای که من تماس گرفتم 0016065267500
من هم تماس گرفتم به من هم همون جوابی که به دوستمون دادند رو دادند.گفتند این اخرین ماه برای 2015 است
تشکر کنندگان: styvan ، Memolk ، bahar101 ، salar5452
اینا از اروپا بیشتر کارنت کردن که ویزای اضافی اسیا رو بدن به اونا
خواهشن رویا پردازی نکنید همه چی تموم شد رفت
بولتن 2015 تموم شد رفت پروندش بسته شد
ارزو می کنم خدا بهترین ها را براتون رقم بزنه موفق باشید
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، مهدی هژ ، آزاده_امین ، لطف اله ، salar5452 ، aa-tt
(2015-07-11 ساعت 01:12)bia2mob نوشته:  اینا از اروپا بیشتر کارنت کردن که ویزای اضافی اسیا رو بدن به اونا
بولتن ۲۰۱۵ تموم شد رفت پروندش بسته شد
دوست عزیز اسیا حدود 9000 نفر رو پر میکنه اینطوری نیست به نطرم

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 01:08)houshym نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 01:01)Abdorrezaa نوشته:  [quote='ziba_sunset' pid='635364' dateline='1436559887']
من یه پیشنهاد دارم فکر کنم از نشستن غصه خوردن بهتر باشه. یه متن تهیه کنیم و با ایمیل و کیس نامبر جداگانه هر کی بازمانده هست بفرسته به کی سی سی. متن مودب ومحترمانه باشه و گفته بشه از انتظار یکساله و درخواست تجدید نظر کنیم. متن انگلیسی قوی داشته باشه و کوتاه کامل. شاید نتیجه نده ولی از دست روی دست گذاشتن بهتره
به نظر من این فکر خوبیه. از هیچ کار نکردن بهتره. کارنت کردن و دعوت به مصاحبه فرمول ریاضی و فیزیک نیست که، شماره هارو آدم تعیین میکنه. هرچی هم این نامه سریعتر تهیه و ارسال بشه بهتره.
دوست عزیز من موافقم نامه بفرستیم حتی ما ها که کارنت شدیم ولی اونا بر اساس امار تعداد کسانی که پاسخ میدن ماه بعد رو اعلام میکنن به نظرم سقف نپال و ایران که 90 درصد کیسها هستن سر جمع میشه 7000 تا و ما بقی هم برای باقی اسیا
بازم تاکید میکنم که تا 7650 حدود 9000 تا ویزا مصرف میشه و دعا کنیم تصمیمشون عوص شه که ویزای بیشتری به اسیا بدن

[/quot
این تنها کاریه که از دستمون بر میاد نه خرجی داره نه وقت گیره. آمار شما صحیح نیست و البته جای بحثشم اینجا نیست. ابراز همدردی هم دردی رو دوا نمیکنه. اگه موافقید دست به کار فرستادن ایمیل بشیم. یکی زحمت متنشو بکشه
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: powermohsen
[عکس: finished.png]
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: Memolk ، darkmatter ، aidaz ، ARSAMNEW ، salar5452 ، bahar101 ، AliReza.Sh
دوستان من دارم بررسی میکنم روی بولتن هیچ پیغامی یا نکته ای نمیبینم که اشاره کرده باشه از 7650 به بالا دیگه کارنت نمیشن یا بالاتر از این شماره اعلام نمیشه و پرونده 2015 بسته میشه و شاید من ندیدم یا اشتباه فهمیدم لطفاً راهنمایی کنید
با سپاس
**2015AS82
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 01:12)bia2mob نوشته:  اینا از اروپا بیشتر کارنت کردن که ویزای اضافی اسیا رو بدن به اونا
بولتن ۲۰۱۵ تموم شد رفت پروندش بسته شد

مرسی عزیز ولی خدایی قلبم خیلی خیلی شکسته و امیدوارم تو زندگیتون موفق باشید . این پروسه لاتاری واقعا یک بخت آزمایی هست . شما باید با یه روحیه تازه به زندگی نگاه کنی و راه دشواری که اون ور آب رو میخاستی شروع کنی اینور شروع کن مطمعا هستم اینجا بیشتر پیشرفت میکنی
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Memolk ، bia2mob ، bahar101 ، aa-tt
من بارها و بارها به خودم میگفتم اگه کارم نشه به جای اینکه اونور استارت برا زندگی بزنم بجاش اینجا میزنم و خیریتی توش بوده
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: الناز٢ ، SAAM_60 ، bia2mob ، salar5452 ، bahar101 ، aa-tt
با سلام
من توی این یک سال به نظر میاد فعال نبودم ولی هر روز میومدم اینجا سر میزدم و پستارو می خوندم. کیس نامبر خودم 82XX بود و تقریباً از چند ماه پیش حس کردم که احتمال داره کارنت نشم. حالا که دیگه مطمئن شدم. واقعا سخت! هر جا رو که نگاه می کنم یادم به روزایی میفته که می نشستم و ساعت ها فکر می کردم که اگه سفارت رفتم و ازم این سوالو پرسیدن چی جواب بدم و اگه اون سوالو پرسیدم چی بگم! یعنی همه چی به همین راحتی تموم شد؟! حتی قسمت نشد بریم سفارت آمریکا رو ببینیم! دوستان، باید قبول کنیم که همه چی تموم شده ولی زندگی تموم نشده! کسانی مثل خودم که به فکر مهاجرت هستن محکم تر از قبل به راهشون ادامه بدن. در عین حال اگر احساس می کنید نامه فرستادن باعث میشه احساس بهتری داشته باشید (چون آدم حداقل حس میکنه داری یه کاری میکنه) من یه متن آماده کردم:

Dear Sir or Madam,
My name is and I have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2015, with the case number 2015ASXXXX. I have informed that the final cut-off for the DV-2015 is 7650 for Asia. According to this information I will not be considered anymore for any further processing. I hope you understand how hard is this for me and other selectees with case numbers higher than the cut-off number, that have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment is appeared.

Sincerely Yours,

دوستان صاحب نظر دیگه هم در مورد این متن نظر بدن. ایشالا که همیشه موفق باشید. [/align]
من دارم می نویسم.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، bahar101 ، salar5452 ، َalikh
(2015-07-11 ساعت 01:35)Manowroozi نوشته:  با سلام
من توی این یک سال به نظر میاد فعال نبودم ولی هر روز میومدم اینجا سر میزدم و پستارو می خوندم. کیس نامبر خودم 82XX بود و تقریباً از چند ماه پیش حس کردم که احتمال داره کارنت نشم. حالا که دیگه مطمئن شدم. واقعا سخت! هر جا رو که نگاه می کنم یادم به روزایی میفته که می نشستم و ساعت ها فکر می کردم که اگه سفارت رفتم و ازم این سوالو پرسیدن چی جواب بدم و اگه اون سوالو پرسیدم چی بگم! یعنی همه چی به همین راحتی تموم شد؟! حتی قسمت نشد بریم سفارت آمریکا رو ببینیم! دوستان، باید قبول کنیم که همه چی تموم شده ولی زندگی تموم نشده! کسانی مثل خودم که به فکر مهاجرت هستن محکم تر از قبل به راهشون ادامه بدن. در عین حال اگر احساس می کنید نامه فرستادن باعث میشه احساس بهتری داشته باشید (چون آدم حداقل حس میکنه داری یه کاری میکنه) من یه متن آماده کردم:

Dear Sir or Madam,
My name is and I have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year ۲۰۱۵, with the case number 2015ASXXXX. I have informed that the final cut-off for the DV-۲۰۱۵ is 7650 for Asia. According to this information I will not be considered anymore for any further processing. I hope you understand how hard is this for me and other selectees with case numbers higher than the cut-off number, that have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment is appeared.

Sincerely Yours,

دوستان صاحب نظر دیگه هم در مورد این متن نظر بدن. ایشالا که همیشه موفق باشید. [/align]

از I have informed بفرستیم پاراگراف اول که مشخصات فردیه با فرمت کی سی سی قبل شروع متن dear بیاد بهتره.
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: styvan ، َalikh
(2015-07-11 ساعت 01:41)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 01:35)Manowroozi نوشته:  با سلام

Dear Sir or Madam,
My name is and I have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year ۲۰۱۵, with the case number 2015ASXXXX. I have informed that the final cut-off for the DV-۲۰۱۵ is 7650 for Asia. According to this information I will not be considered anymore for any further processing. I hope you understand how hard is this for me and other selectees with case numbers higher than the cut-off number, that have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment is appeared.

Sincerely Yours,

از I have informed بفرستیم پاراگراف اول که مشخصات فردیه با فرمت کی سی سی قبل شروع متن dear بیاد بهتره.

به نظرم خیلی خوبه. زحمت کشیدی
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: bia2mob ، bahar101 ، َalikh
دوستان چطور سال 2014 برای September هم اعلام شد؟؟1000 تا بیشتر از ماه قبل
تشکر کنندگان: bia2mob ، bahar101 ، َalikh
از صميم قلب متاسف شدم ونمي توانم اين ناراحتي را با كلمات بيان كنم روزهاي زيادي را با شما عزيزان سپري كردم هر چند كه من فقط خواننده بودم ولي از بودن با شما خوشحال بودم وخبر امشب بسيار سنگين بود وبراي ابراز هم دردي بادوستان نمي دانم چه بگويم فقط اينكه من هم با تك تك تان ناراحت شدم غصه خوردم واه كشيدم وبهت زده شدم شايد كه سرنوشت بهتري در انتظار هم تان باشد گاهي انسان حكمت خداوند را نمي داند
اگر دقيق پيرامون خود را نگاه كنيم چيزهايي بسيار ارزشمند تر از اين لاتاري داريم كه انشالله خداوند تمام داشته هايتان را برايتان حفظ كند
با ارزوي بهترين ها برايتان وايمان به اينكه خداوند هميشه بهترين را برايتان مقدر مي كند
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، powermohsen ، bia2mob ، salar5452 ، bahar101 ، َalikh ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان