کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
دوستان عزیز واقعا از صمیم قلب متاسفم امیدواربودم همه ایرانیها با این بولتون آخر کارنت میشدندو بس.... ولی دیدن بولتون واقعا متعجبم کرد و وقتی آمدم این فوروم و اسم دوستانی را دیدم که کارنت نشدند واقعا دلم گرفت امیدوارم اتفاق های بهتری درانتظارتون باشه شرایط سختی دارید ولی اطمینان دارم در پشت سرگذاشتن این اتفاق هم مثل همیشه بهترینیدممنون از همراهیتون راهنماییتون انرژی مثبتتون و حالا دعای خیرتون برای بقیه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ican2015 ، m.ghoreishi ، َalikh ، AliReza.Sh ، Memolk ، babisondes ، آزاده_امین ، shahin2737 ، A_A ، mel ، salar5452 ، farrokh33
از این ستون به اون ستون فرجه
نمیخوام امید واهی بدم، خودمم آدم بدبینیم. ولی هرچند ضعیف احتمال داره این ویزا بولتن عوض شه و یا حتی اگر عوض هم نشه نامه دوم به کیس های بالاتر از این رقمی که اعلام شده فرستاده شه. اگر خودم بودم بنا رو بر تمام شدن کار میذاشتم. ولی خب هیچ چیز غیرممکن نیست.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، bahar101 ، Memolk ، salar5452
تمامی دوستان موفق و شاد باشید...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
دوستان بسیار ناراحت کننده و شوک کننده بود باید همگی انیدوار باشیم که یه تجدید نظری بکنن. حقیقتا صبح متنی نوشتم قبل از اینکه اعلام کنن و گفتم که با همین شماره 7650 هم کافیه که به اسیا حدود 8200 تا ویزا بدن
دوستان اونا اشتباهات سالهایدقبلشون رو فهمیدن و به خاطر همین دارن تصحیحش میکنن و برای سال 2016 خیلی کمتر برنده اعلام کردن
بسیار ناراحت کننده است حتی در صورتی که ریاصیات بهت میگه درسته
واقعا شوک بزرگی است من هم که خوندم هری دلم ریخت پایین
خیلی متاسفم ولی دو ارزو دارم
1 خدا کنه مجدد مرور کنن و تصمیم بگیرن به اسیا سهمیه بیشتری بدن
2 اینکه برای دوستانی که گرفتار این نوصوع شدن خیلی زود اتفاقی بیفته که بسیار شاد بشن
فقط یه نکته دیگه هم بگم درسته الان خیلی ناراحتیم ولی باور کنیم اگه بلایی که سر 2014 میومد سر ما هم میومد بسیار بدتر بود چون هم هزینه مالی بیشتری کرده بودید و هم هزینه فکری و شاید از این بابت بعدها قدردانشان باشیم
من پارسال با کیس حدود 6500 از بچه های 2014 مکاتبه داشتم که خرداد رفته بودن مصاحبه و 4 حفر بودن و با هزینه سنگین ویزا نگرفتن
باز هم متاسفم

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Shahram914 ، bahar101 ، Memolk ، salar5452 ، aaraam ، nimanoush
يه دلداري كه به دل خودمم نميشينه ولي فكر كنيد كلي هزينه ميكرديد و آخرش كلير نميشديد و يا ميگفتند sorry ويزا تموم شد ... اينارو ميگم شايد يكم آروم بشيم... بخدا منم مثل شما حالم بده...
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk
(2015-07-10 ساعت 22:09)heridas نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 22:01)shahin2737 نوشته:  یکی تلفن کی سی سی رو بده

من ندارم.دوستان شماره kcc کی داره

من تماس گرفتم تعطیله 0016065267500
تشکر کنندگان:
من یه پیشنهاد دارم فکر کنم از نشستن غصه خوردن بهتر باشه. یه متن تهیه کنیم و با ایمیل و کیس نامبر جداگانه هر کی بازمانده هست بفرسته به کی سی سی. متن مودب ومحترمانه باشه و گفته بشه از انتظار یکساله و درخواست تجدید نظر کنیم. متن انگلیسی قوی داشته باشه و کوتاه کامل. شاید نتیجه نده ولی از دست روی دست گذاشتن بهتره
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: َalikh ، Shahram914 ، bahar101 ، Memolk ، پرسپولیس6 ، salar5452 ، faravaz
(2015-07-11 ساعت 00:51)Shahram914 نوشته:  يه دلداري كه به دل خودمم نميشينه ولي فكر كنيد كلي هزينه ميكرديد و آخرش كلير نميشديد و يا ميگفتند sorry ويزا تموم شد ... اينارو ميگم شايد يكم آروم بشيم... بخدا منم مثل شما حالم بده...
باور کنید دلداری الکی نیست ولی تو این شرایط نمیشه خیلی منطقی رفتار کرد

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Memolk ، Shahram914 ، salar5452
واقعا نمیشه حرفی زد, اونایی که خیلی بدبین بودن میگفتن تا ۸۰۰۰ رو میره, دیگه, الان سه سال هست که لاتاری هر سال یه جور شوک میده. زندگی ادامه داره دوستان.
الان مطمئن شدیم که بالای ۹۵ درصد کیس های ایران کلیر میشن, KCC اومد جبران دو سال قبل رو بکنه و سهمیه ایران حداقل پر شه ولی خوب این راه رو پیش گرفت. دوست نداشتیم این اطمینان برای کلیرنس ها با ناراحتی یه سری دیگه از دوستان همراه باشه. خلاصه اینکه

۱. با این وضعیت تقریبا همه کیس های ایرانی کلیر میشن و سهمیه ایران پر یا نزدیک به پر خواهد بود, جز اینکه سهمیه آسیا رو از ۸۰۰۰ تا کمتر کرده باشن و کسی هم ندونه. واقعا با این اوضاع هیچ چی غیر ممکن نیست, ولی اروپا و اقیانوسیه معقول رفته بالا, آفریقا هم مثل آسیا نقره داغ شده. واسه همین این تئوری که بخوان از یک قاره به قاره دیگه بدن خیلی بعید به نظر میرسه

۲. ماه سپتامبر تو آسیا اختصاص داده میشه برای اون تعدادی که فرم رو دیر پر کردن (ظرف دو سه ماه اخیر). مصاحبه ها کم خواهد بود و اونطور که سارا گروو هم گفته بود تمرکز بیشتر میره رو کلیرنس ها

همیشه به هر اتفاقی که تو زندگیتون میوفته چه خوب چه بد به حکمتش فکر کنید. از صمیم قلب واسه دوستان بازمانده آرزوی روزهای خوبتر میکنم. همونجور که به خوش شانسی لبخند زدید به بد شانسیای تو زندگی هم لبخند بزنید...
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk ، areb1356 ، مهدی هژ ، الناز٢ ، ebrahim1e ، salar5452 ، m.ghoreishi
(2015-07-11 ساعت 00:54)ziba_sunset نوشته:  من یه پیشنهاد دارم فکر کنم از نشستن غصه خوردن بهتر باشه. یه متن تهیه کنیم و با ایمیل و کیس نامبر جداگانه هر کی بازمانده هست بفرسته به کی سی سی. متن مودب ومحترمانه باشه و گفته بشه از انتظار یکساله و درخواست تجدید نظر کنیم. متن انگلیسی قوی داشته باشه و کوتاه کامل. شاید نتیجه نده ولی از دست روی دست گذاشتن بهتره
کار خوبیه به نظرم و ایده ایه که میتونه اثر بزاره

تشکر کنندگان: Memolk ، پرسپولیس6
(2015-07-11 ساعت 00:54)ziba_sunset نوشته:  من یه پیشنهاد دارم فکر کنم از نشستن غصه خوردن بهتر باشه. یه متن تهیه کنیم و با ایمیل و کیس نامبر جداگانه هر کی بازمانده هست بفرسته به کی سی سی. متن مودب ومحترمانه باشه و گفته بشه از انتظار یکساله و درخواست تجدید نظر کنیم. متن انگلیسی قوی داشته باشه و کوتاه کامل. شاید نتیجه نده ولی از دست روی دست گذاشتن بهتره

از اساتید زبان بلد اگه زحمت نامه رو بکشه ممنون میشم
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: Shahram914 ، Memolk ، پرسپولیس6 ، salar5452
به نظر من این فکر خوبیه. از هیچ کار نکردن بهتره. کارنت کردن و دعوت به مصاحبه فرمول ریاضی و فیزیک نیست که، شماره هارو آدم تعیین میکنه. هرچی هم این نامه سریعتر تهیه و ارسال بشه بهتره.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، Shahram914 ، Memolk
(2015-07-11 ساعت 01:01)Abdorrezaa نوشته:  
به نظر من این فکر خوبیه. از هیچ کار نکردن بهتره. کارنت کردن و دعوت به مصاحبه فرمول ریاضی و فیزیک نیست که، شماره هارو آدم تعیین میکنه. هرچی هم این نامه سریعتر تهیه و ارسال بشه بهتره.

پس از اگه فکر میکنید ایده خوبیه زحمت یه متن مناسب بکشید بذارید اینجا که همگی با هم بفرستیم
تشکر کنندگان: Memolk
بچه ها من الان میل زدم...ولی امروز شنبه هست و من زنگ زدم تعطیله چطور دوستمون تماس گرفتن؟؟ شماره ای که من تماس گرفتم 0016065267500
(2015-07-11 ساعت 00:58)omid_bl نوشته:  واقعا نمیشه حرفی زد, اونایی که خیلی بدبین بودن میگفتن تا ۸۰۰۰ رو میره, دیگه, الان سه سال هست که لاتاری هر سال یه جور شوک میده. زندگی ادامه داره دوستان.
الان مطمئن شدیم که بالای ۹۵ درصد کیس های ایران کلیر میشن, KCC اومد جبران دو سال قبل رو بکنه و سهمیه ایران حداقل پر شه ولی خوب این راه رو پیش گرفت. دوست نداشتیم این اطمینان برای کلیرنس ها با ناراحتی یه سری دیگه از دوستان همراه باشه. خلاصه اینکه

۱. با این وضعیت تقریبا همه کیس های ایرانی کلیر میشن و سهمیه ایران پر یا نزدیک به پر خواهد بود, جز اینکه سهمیه آسیا رو از ۸۰۰۰ تا کمتر کرده باشن و کسی هم ندونه. واقعا با این اوضاع هیچ چی غیر ممکن نیست, ولی اروپا و اقیانوسیه معقول رفته بالا, آفریقا هم مثل آسیا نقره داغ شده. واسه همین این تئوری که بخوان از یک قاره به قاره دیگه بدن خیلی بعید به نظر میرسه

۲. ماه سپتامبر تو آسیا اختصاص داده میشه برای اون تعدادی که فرم رو دیر پر کردن (ظرف دو سه ماه اخیر). مصاحبه ها کم خواهد بود و اونطور که سارا گروو هم گفته بود تمرکز بیشتر میره رو کلیرنس ها

همیشه به هر اتفاقی که تو زندگیتون میوفته چه خوب چه بد به حکمتش فکر کنید. از صمیم قلب واسه دوستان بازمانده آرزوی روزهای خوبتر میکنم. همونجور که به خوش شانسی لبخند زدید به بد شانسیای تو زندگی هم لبخند بزنید...
اين ديگه ته نامرديه! چقد تمركز آخه!!! يعني اينقدر بي برنامه بودن تا الان كه يهو دستي رو كشيدن! ديگه حداقل كارنتي رو ميتونستن داشته باشن. دوس دارم بجاي چهارتا امييل مودبانه يه خط بنويسم تو روحتون.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان