کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-12 ساعت 22:31)رضا2015 نوشته:  دوستان بنظرم کارنتی دیگه ای در کار نیست چون اگر اگوست کارنتی اعلام کنن افراد باید دو ماه بعد مصاحبه برن که عملا از سی سپتامبر گذر میکنن و امکان پذیر نیست.
ماه بعد تو اگوست اولین سری کارنتی ۲۰۱۶ اعلام میشه
صددرصد کارنتی جدیدی در کار نیست ولی امید زیر یک درصدی من اصلاح کارنتیها ظرف دو هفته ایندس
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، rezasadeghi ، behdadK ، r.bazargan ، Memolk ، آزاده_امین
دوستان عزیز سلام
خیلی وقت بود نیومده بودم تو سایت.امروز اومدم و حالم کلی گرفته شد.
دوستان عزیزی که کارنت نشدن واقعا حالتونو درک میکنم.هیچ کار خاصی نمیشه انجام داد.فقط حجم بزرگی از تفکرات مبهم برای مدت طولانی ذهن شما رو درگیر میکنه.
عزیزان درگیر تفکرات مایوس کننده نشید.خیلی از زندگی و برنامه های معمولی اون عقبتون میندازه.زمانتونو از دست میدید و از همه مهمتر ممکنه حالت بی تفاوتی
براتون بوجود بیاره که اصلا خوب نیست.اجازه ندید که تفکرات شما اسیر ابهامات کارنت نشدن شما بشه.

تازه شما یک پله از ما عقبتر هستید ما پارسال مصاحبه شدیم.کلیر هم شدیم اما ویزا بهمون نرسید.
سال پیش من کلی مکاتبات داشتم و جواب همه اونها این بود که لطفا متنی که در صفحه برنده شدن شما بود مجددا بخونید.
مفهوم اصلی اون متن اینه که برنده شدن در لاتاری تضمینی برای گرفتن ویزای مهاجرت نیست.

بزرگترین درسی که میشه از این واقعه گرفت اینه: روی موردی که هیچ کنترلی در نتیجه نهایی اون ندارید حساب ویژه باز نکنید.

برای همه شما عزیزانی که کارنت نشدید آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.از خدا میخوام هرچی صلاحتون و به نفع شماست براتون رقم بخوره.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

ما کارنت نشدیم و آسیا یک کیس هم اضافه نشد درست.موضوعی که خیلی جالبه برداشتن کات اف مصر هست. مصر با کات اف قبلی به نظر به حد نصاب 3500 میرسید مثل نپال. چجوری میشه کات اف برداشته میشه؟ فقط اینجای این بولتن یه ذره مشکوکه و به نظرم یه جای کار میلنگه
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، behdadK ، bahar101 ، َalikh
(2015-07-13 ساعت 01:46)me_u نوشته:  دوستان عزیز سلام
خیلی وقت بود نیومده بودم تو سایت.امروز اومدم و حالم کلی گرفته شد.
دوستان عزیزی که کارنت نشدن واقعا حالتونو درک میکنم.هیچ کار خاصی نمیشه انجام داد.فقط حجم بزرگی از تفکرات مبهم برای مدت طولانی ذهن شما رو درگیر میکنه.
عزیزان درگیر تفکرات مایوس کننده نشید.خیلی از زندگی و برنامه های معمولی اون عقبتون میندازه.زمانتونو از دست میدید و از همه مهمتر ممکنه حالت بی تفاوتی
براتون بوجود بیاره که اصلا خوب نیست.اجازه ندید که تفکرات شما اسیر ابهامات کارنت نشدن شما بشه.

تازه شما یک پله از ما عقبتر هستید ما پارسال مصاحبه شدیم.کلیر هم شدیم اما ویزا بهمون نرسید.
سال پیش من کلی مکاتبات داشتم و جواب همه اونها این بود که لطفا متنی که در صفحه برنده شدن شما بود مجددا بخونید.
مفهوم اصلی اون متن اینه که برنده شدن در لاتاری تضمینی برای گرفتن ویزای مهاجرت نیست.

بزرگترین درسی که میشه از این واقعه گرفت اینه: روی موردی که هیچ کنترلی در نتیجه نهایی اون ندارید حساب ویژه باز نکنید.

برای همه شما عزیزانی که کارنت نشدید آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.از خدا میخوام هرچی صلاحتون و به نفع شماست براتون رقم بخوره.

سرافراز باشید.مثل سرو

سلام همدرد عزیز. یه چیزی که با پارسال تفاوت داره اینه که پارسال ویزایی نبود که به شما بدن. ولی امسال با محاسبات من والبته شایدم غلط سقف پنجاه هزارتا با این شکل کارنتی پر نمیشه.شاید هم براشون مهم نیست که پر بشه فقط میخوان ایرانی تو سپتامبر دوروبره سفارتا نبینن تا اتفاقات و درگیریهای پارسال تکرار نشه
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، rbrb-2015 ، َalikh ، hamed shayan ، m.ghoreishi ، me_u
(2015-07-13 ساعت 03:08)ziba_sunset نوشته:  ما کارنت نشدیم و آسیا یک کیس هم اضافه نشد درست.موضوعی که خیلی جالبه برداشتن کات اف مصر هست. مصر با کات اف قبلی به نظر به حد نصاب 3500 میرسید مثل نپال. چجوری میشه کات اف برداشته میشه؟ فقط اینجای این بولتن یه ذره مشکوکه و به نظرم یه جای کار میلنگه

معلوم نيست واقعا يعني ممكنه انگيزه هاي سياسي هم پشتش باشه؟!

تشکر کنندگان: behdadK ، َalikh
سلام خدمت مدیران محترم .باید تشکری ویژه کنم ازاین عزیزان به خاطر درایت وآینده نگریشان.وتشکر کنم از اینکه پست دیشب مرا حذف کردند .واقعیت این است که وقتی دیشب به این تاپیک آمدم وناراحتی دوستان را دیدم به شدت ناراحت واندوهناک شدم وبه فکر کمک وچاره افتادم وپیشنهاد نوشتن نامه دستجمعی به ... رادادم .امروز که حالم بهتر شده است متوجه شدم که این پیشنهاد جالبی نبود ویک تصمیم از روی استیصال وناپخته بود وامشب آمده بودم که پست را پاک کنم که دوستان مدیر قبلا زحمتش رو کشیده بودند .همانطوریکه دوستان نوشتند باید امیدوار بود که ویزا زیاد بیاید وتعدادی از دوستان بجا مانده رو به مصاحبه دعوت کنند که البته احتمال آن کم وبسیار ضعیف است ولی همه چیز ممکن است ونباید این احتمال خیلی ضعیف رو هم در نظر نگرفت .همانطوری که قبولی درلاتاری به معجزه شبیه است این احتمال نیز میتواند باشد .همدردی صمیمانه ام رو دوستان عزیز به جا مانده از مصاحبه پذیرا باشند .آرزو میکنم این تجربه تلخ ودردناک پلی باشد برای ورود به موفقیت های روزافزون درسایر مراحل زندگی تان.همیشه شاد باشید
سلام؛
برای همگی دوستانی که کارنت نشدن متاسفم، حالتونو درک می کنم، من خودمم یه جور دیگه با این قضیه درگیرم...
اوس کریم هر چی صلاحه، ما از اولم تسلیم بودیم... شکرت
یا حق

(2015-07-12 ساعت 22:31)رضا2015 نوشته:  دوستان بنظرم کارنتی دیگه ای در کار نیست چون اگر اگوست کارنتی اعلام کنن افراد باید دو ماه بعد مصاحبه برن که عملا از سی سپتامبر گذر میکنن و امکان پذیر نیست.
ماه بعد تو اگوست اولین سری کارنتی ۲۰۱۶ اعلام میشه
شاید امکانش باشه که ماه دیگه که مال سپتامبر اعلام میشه یه تغییری ببینیم !
تو همان زمان قانونی تا 30 سپتامبر، ولی با یک ماه فاصله باشه تا مصاحبه
که باز خیلی بعیده و فقط باید منتظر "معجزه " بود !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: salar5452 ، AliReza.Sh ، behdadK ، رامشه ، heridas ، bahar101 ، ziba_sunset ، Memolk ، َalikh ، farrokh33
انسان به امید زندس Smile
ما هم کنارتون هستیم.

Believe you deserve it, and the universe will serve it

یا علی
ما حداقل یه بار وقتی نامه قبولی لاتاری رو دیدیم حس کردیم خدا واسمون پارتی بازی کرده و توی این قرن بهمون معجزه نشون داده.
شاید بازم فرجی بشه.
به قول آقارضامون، انسان به امید زنده ست.
بهتون پیشنهاد میکنم اگه حوصله دارید فیلم "The Theory Of Everything" رو ببینید.
تئوریِ همه چیز.
فیلم عالی نیست ولی الان وقت دیدنشه. زندگی استیفن هاوکینگ.
موفق باشید دوستان خوب و غمگینِ من.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
زیبا جان جایزه منو نمیدی ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، farrokh33
(2015-07-13 ساعت 11:25)rezasadeghi نوشته:  زیبا جان جایزه منو نمیدی ؟؟
جایزه واسه خبر کارنتی بود ولی بازم در خدمتم
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، rezasadeghi ، Memolk ، bahar101 ، farrokh33
(2015-07-13 ساعت 11:38)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 11:25)rezasadeghi نوشته:  زیبا جان جایزه منو نمیدی ؟؟
جایزه واسه خبر کارنتی بود ولی بازم در خدمتم
زدی زیرشاااااااا
گفتی هرکی زودتر اعلام کنه !!
تازه ما جز دعای خیر که چیزی از شما نمیخوایم ...
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، behdadK ، heridas ، Memolk ، آزاده_امین ، bahar101 ، styvan ، farrokh33
من كه عجيب ته دلم ميگه يه تغييري ميدن. سعي ميكنم بش فك نكنم اما باز ميام اينجا ببينم اتفاقي نيوفتاده... اگه معجزه اي شد چندتا لايك دارم ?
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، bahar101 ، hamid99 ، farrokh33 ، behdadK
(2015-07-13 ساعت 14:15)styvan نوشته:  من كه عجيب ته دلم ميگه يه تغييري ميدن. سعي ميكنم بش فك نكنم اما باز ميام اينجا ببينم اتفاقي نيوفتاده... اگه معجزه اي شد چندتا لايك دارم ?

ما هم که دائم الآنلاینیم ... Cool
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: farrokh33 ، behdadK

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان