کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
من چي بگم بخاطر مشكل چشمام لنز ميزارم ديدم افتضاحه ميخاستم خودمو از اين زندگي خلاص كنم ،وقتي برنده شدم گفتم خدا خاسته با اين دلخوشي ادامه بدمو كنار بيام با مشكلم،الان دوباره برگشتم سر خونه اول و اون دوران [emoji19]

تشکر کنندگان: َalikh ، bia2mob ، salar5452
دوست عزیز لاتاری یک شانس است من نمیتوانم شرایط شما را درک کنم زندگی پر است از فراز و نشیب شما از اینده خود خبر ندارید شاید شانس بزرگتری قرار است در مسیر شما باشد پس صبور باشید
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: behdadK ، rbrb-2015 ، bahar101 ، َalikh ، nimanoush ، salar5452
دوستان و همقطاران عزیز من، خود منم هنوز نتونستم با این واقعیت کنار بیام و فقط سعی میکنم کمی ازش فاصله بگیرم و به خودم مسلط بشم.

خانمم میگه شاید اتفاق خوبی بیوفته و شرایط عوض بشه، من واقعاً نمیتونم اینو فریاد بزنم که شانس ما از دست رفته و ما نمیتونیم نقشی در تغییر این رویه داشته باشیم، منتها میتونم اینو بگم که لازمه به برنامه های جایگزین تون خیلی خیلی جدی تر فکر کنید.

اگه صفحه اول همین سایت مهاجرسرای خودمون رو چک کنید کلی کشور میبینید که میتونن هدف های بعدی مهاجرت تون باشن، روندهایی مطمئن تر و خیلی باثبات تر از لاتاری!!

شاید خودتون ندونید ولی خیلی از شماها بالقوه شرایط مهاجرت به کشورهای مهاجرپذیر رو دارید. فقط کافیه برخی مهارت هاتون رو تقویت کنید.

در نهایت، برای همه تون خوشبختی، سلامت و آرامش در جایی که به دنبالش هستید رو آرزو میکنم.

راستی، اگه راهی واسه تغییر این شرایط پیدا کردید ما رو هم بی خبر نذارید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
با سلام به همه دوستان...

راستش از لحظه اى كه خبر كارنتى جديد آسيا رو متوجه شدم، خيلى ناراحتم براى دوستان ايرانى كه نتونستن به مصاحبه برسن با وجود تمام اشتياق و علاقه و اميدى كه بسته بودن....
كارنتى سالهاى قبل رو بررسى كردم و ديدم پارسال يعنى ٢٠١٤، قاره اروپا براى ماه آگوست و سپتامبر يك عدد رو داشته و تغييرى نكرده يعنى آخرين رقم كارنت شده ٤٠١٥٠ بوده براى دو ماه آخر، مثل اتفاقى كه امسال براى آسيا افتاده و احتمالا سال ديگه افريقا دو ماه آخر يكسان خواهد بود.....

به هر جهت خيلى ناراحت كنندس و نميدونم چرا قاره اى مثه اروپا با اونهمه آزادى و رفاه جوامع، تعداد پذيرش بيشترى از آسيا بايد داشته باشه با حداقل آزادى بيان و اينهمه فشاااار !! به هر جهت كارى نميشه كرد جز پذيرش واقعيت!

نميخوام وقت كسى رو با زياده گويى بگيرم ولى فقط براى اينكه شايد كوچكترين اميدى بتونم بدم دوست داشتم داستان خودم رو كوتاه بگم شايد باعث آرامش كمى بشه!
من مدتهاست كه براى رفتن به امريكا فكر ميكنم و وقت زيادى تا الان گذاشتم، يك بار چند سال پيش با توريستى شروع كردم كه فقط قصدم ديدن كوتاه مدت بود و برگشت، كه خوب قانع كردن سفارت اسون نيست و به راحتى توريستى به كسى نميدن و نتونستم ويزا بگيرم! بعد از اون چون قصد ادامه تحصيل داشتم، چندين ماه رو براى خوندن آيلتس و نمره بالا وقت صرف كردم و بعد از اون براى پيدا كردن دانشگاه معتبر كه بتونم بورسيه بگيرم كه هزينه ام بالا نره! به هر جهت بعد از يكسال و نيم تلاش براى ادامه تحصيل در مقطع دكترا پذيرش گرفتم همراه بورسيه ، داشتم براى مصاحبه سفارت خودم رو و مدارك لازم رو آماده ميكردم كه تصادف سختى كردم و نتونستم به سفارت برم براى مصاحبه و براى دو سال فقط به بيمارستان و درمان و در نهايت جراحى دستم بند شد و همچنان بهبودى كامل حاصل نشده ، چند ماه پيش مجدد براى پذيرش اقدام كردم و دوباره داشتم براى مصاحبه اماده ميشدم كه متوجه قبولى لاتارى شدم! حتى نميدونستم بايد خوشحال باشم يا ناراحت ؛چون داشتم ميرفتم سفارت ! .... به هر جهت من براى اون پذيرش زحمت زيادى كشيده بودم و در نهايت با اون حادثه همه زحمتاتم از بين رفت ؛ درد شديد بدن ، عمل جراحى ، بيمارى طولانى ، همه اينها آسيب زيادى وارد ميكنه ولى با اميد ادامه دادم ؛ ميگم شايد خواست خدا نبوده اون موقع برم....... اينه كه به هر جهت اگر تنتون سالمه، همين الان با همين ناراحتى كه پيش اومده، خدا رو شكر كنيد براى سلامت بدنتون.... ادم اكر سالم نباشه ، هيچ فرقى نداره كجا باشه..... شايد ميرفتيد و ميگفتن ظرفيت ايران پر شده و ويزا نميديم، كلى هم هزينه كرده بوديد!

قطعا خدا براتون نقشه هاى بهترى داره شايد هنوز وقتش نيست ولى صبور باشيد و فقط به داشته هاتون فكر كنيد....
براى سلامتى من هم لطفا دعا كنيد?

اهنگ "دوست دارم زندگى رو" از سيروان خسروى رو خيلى دوست دارم و اين اواخر زياد گوش ميكنم، به شما هم توصيه ميكنم ...
زندگى يه مبارزه است و چيزى غير از پذيرش واقعيت نيست....

براى همتون بهترين آرزوها رو دارم
(2015-07-12 ساعت 17:53)m0haj3r نوشته:  با سلام به همه دوستان...

راستش از لحظه اى كه خبر كارنتى جديد آسيا رو متوجه شدم، خيلى ناراحتم براى دوستان ايرانى كه نتونستن به مصاحبه برسن با وجود تمام اشتياق و علاقه و اميدى كه بسته بودن....
كارنتى سالهاى قبل رو بررسى كردم و ديدم پارسال يعنى ٢٠١٤، قاره اروپا براى ماه آگوست و سپتامبر يك عدد رو داشته و تغييرى نكرده يعنى آخرين رقم كارنت شده ٤٠١٥٠ بوده براى دو ماه آخر، مثل اتفاقى كه امسال براى آسيا افتاده و احتمالا سال ديگه افريقا دو ماه آخر يكسان خواهد بود.....

به هر جهت خيلى ناراحت كنندس و نميدونم چرا قاره اى مثه اروپا با اونهمه آزادى و رفاه جوامع، تعداد پذيرش بيشترى از آسيا بايد داشته باشه با حداقل آزادى بيان و اينهمه فشاااار !! به هر جهت كارى نميشه كرد جز پذيرش واقعيت!

نميخوام وقت كسى رو با زياده گويى بگيرم ولى فقط براى اينكه شايد كوچكترين اميدى بتونم بدم دوست داشتم داستان خودم رو كوتاه بگم شايد باعث آرامش كمى بشه!
من مدتهاست كه براى رفتن به امريكا فكر ميكنم و وقت زيادى تا الان گذاشتم، يك بار چند سال پيش با توريستى شروع كردم كه فقط قصدم ديدن كوتاه مدت بود و برگشت، كه خوب قانع كردن سفارت اسون نيست و به راحتى توريستى به كسى نميدن و نتونستم ويزا بگيرم! بعد از اون چون قصد ادامه تحصيل داشتم، چندين ماه رو براى خوندن آيلتس و نمره بالا وقت صرف كردم و بعد از اون براى پيدا كردن دانشگاه معتبر كه بتونم بورسيه بگيرم كه هزينه ام بالا نره! به هر جهت بعد از يكسال و نيم تلاش براى ادامه تحصيل در مقطع دكترا پذيرش گرفتم همراه بورسيه ، داشتم براى مصاحبه سفارت خودم رو و مدارك لازم رو آماده ميكردم كه تصادف سختى كردم و نتونستم به سفارت برم براى مصاحبه و براى دو سال فقط به بيمارستان و درمان و در نهايت جراحى دستم بند شد و همچنان بهبودى كامل حاصل نشده ، چند ماه پيش مجدد براى پذيرش اقدام كردم و دوباره داشتم براى مصاحبه اماده ميشدم كه متوجه قبولى لاتارى شدم! حتى نميدونستم بايد خوشحال باشم يا ناراحت ؛چون داشتم ميرفتم سفارت ! .... به هر جهت من براى اون پذيرش زحمت زيادى كشيده بودم و در نهايت با اون حادثه همه زحمتاتم از بين رفت ؛ درد شديد بدن ، عمل جراحى ، بيمارى طولانى ، همه اينها آسيب زيادى وارد ميكنه ولى با اميد ادامه دادم ؛ ميگم شايد خواست خدا نبوده اون موقع برم....... اينه كه به هر جهت اگر تنتون سالمه، همين الان با همين ناراحتى كه پيش اومده، خدا رو شكر كنيد براى سلامت بدنتون.... ادم اكر سالم نباشه ، هيچ فرقى نداره كجا باشه..... شايد ميرفتيد و ميگفتن ظرفيت ايران پر شده و ويزا نميديم، كلى هم هزينه كرده بوديد!

قطعا خدا براتون نقشه هاى بهترى داره شايد هنوز وقتش نيست ولى صبور باشيد و فقط به داشته هاتون فكر كنيد....
براى سلامتى من هم لطفا دعا كنيد[PERSON WITH FOLDED HANDS]

اهنگ "دوست دارم زندگى رو" از سيروان خسروى رو خيلى دوست دارم و اين اواخر زياد گوش ميكنم، به شما هم توصيه ميكنم ...
زندگى يه مبارزه است و چيزى غير از پذيرش واقعيت نيست....

براى همتون بهترين آرزوها رو دارم
مهاجر جان سلام .
ممنون بابت متن امید بخشت .
تک تک ما ایرونی ها حقمون بیشتر از این حرفاست که خودمون رو به آب و آتیش بزنیم بابت 3 هزارتا ویزا در سال ولی خب چه میشه کرد .

تشکر کنندگان: behdadK ، َalikh ، bahar101 ، salar5452
یعنی همه این موضوع رو قبول کردین؟ بدون هیج تلاشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی نمیخاین هیچ درخاستی زنگی تلاشی بکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: behdadK ، bia2mob ، salar5452
تورو خدا یه درخاستی یه نامه ای یه زنگی چیری به کی سیسی بزنیم همگی درخاست تجدید نظر کنیم... من از مدیر درخاست این کارو دارم....که ماهایی که موندیمو با کیس نامبرامونو با ایمیل به کی سیسی معرفی کنه
... ماها خیلیامون یه ضربی هستیم...
من خاهش میکنم این ارو انجام بدین...
بابا حضرت علی گفته حق گرفتنیه.... یه یا علی بگیم و بریم جلو با هم
تشکر کنندگان: behdadK ، bia2mob ، salar5452
(2015-07-12 ساعت 18:38)tabatabaee نوشته:  یعنی همه این موضوع رو قبول کردین؟ بدون هیج تلاشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی نمیخاین هیچ درخاستی زنگی تلاشی بکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طباطبایی جان , من مثل خودت هستم ولی بزار خیلی مطمئن بت بگم کار خاصی نمیشه کرد , خیلی هم مکاتبات تاثیر مثبتی نداره , اگه نه اولین نفر من خودم متن میزاشتم , تنها کاری که میشه کرد اینه که بازم منتظر و امیدوار بود به دلیل کی سی سی به این نتیجه برسه سهمیه آسیا تکمیل نمیشه که احتمالش زیر 1% هست , پس فقط باید منتظر معجزه باید بود همین !
اگه آمارها رو دنبال کنی میبینی که تا همین 7650 هم یه مقدار بیشتر کارنت کردن , فقط دعا کن یه عده زیادی منصرف شن و به مصاحبه نرن
ایشالا مسیرهای بهتری تو زندگیت برات ایجاد بشه که مسیر لاتاری دیگه برات بی ارزش بشه
(2015-07-12 ساعت 18:47)َalikh نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 18:38)tabatabaee نوشته:  یعنی همه این موضوع رو قبول کردین؟ بدون هیج تلاشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی نمیخاین هیچ درخاستی زنگی تلاشی بکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طباطبایی جان , من مثل خودت هستم ولی بزار خیلی مطمئن بت بگم کار خاصی نمیشه کرد , خیلی هم مکاتبات تاثیر مثبتی نداره , اگه نه اولین نفر من خودم متن میزاشتم , تنها کاری که میشه کرد اینه که بازم منتظر و امیدوار بود به دلیل کی سی سی به این نتیجه برسه سهمیه آسیا تکمیل نمیشه که احتمالش زیر ۱% هست , پس فقط باید منتظر معجزه باید بود همین !
اگه آمارها رو دنبال کنی میبینی که تا همین 7650 هم یه مقدار بیشتر کارنت کردن , فقط دعا کن یه عده زیادی منصرف شن و به مصاحبه نرن
ایشالا مسیرهای بهتری تو زندگیت برات ایجاد بشه که مسیر لاتاری دیگه برات بی ارزش بشه
نمیدونم واسه سپتامبر چقدر backlog داریم ولی تا اینجا با قطعیت میگم اگه حتی تمام ap ها ویزا بگیرن اسیا بیشتر از 7500 ویزا نمیگیره. تعداد رجکتی با کسایی که به مصاحبه نرفتن کم کن ببین امسال چه بلایی به سر اسیا اوردن
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، َalikh ، bahar101 ، salar5452 ، behdadK ، m.ghoreishi
(2015-07-12 ساعت 20:02)ziba_sunset نوشته:  
طباطبایی جان , من مثل خودت هستم ولی بزار خیلی مطمئن بت بگم کار خاصی نمیشه کرد , خیلی هم مکاتبات تاثیر مثبتی نداره , اگه نه اولین نفر من خودم متن میزاشتم , تنها کاری که میشه کرد اینه که بازم منتظر و امیدوار بود به دلیل کی سی سی به این نتیجه برسه سهمیه آسیا تکمیل نمیشه که احتمالش زیر ۱% هست , پس فقط باید منتظر معجزه باید بود همین !
نمیدونم واسه سپتامبر چقدر backlog داریم ولی تا اینجا با قطعیت میگم اگه حتی تمام ap ها ویزا بگیرن اسیا بیشتر از 7500 ویزا نمیگیره. تعداد رجکتی با کسایی که به مصاحبه نرفتن کم کن ببین امسال چه بلایی به سر اسیا اوردن

سلام
فایل 11 جولای سیمون این اعداد را میگه تقریبا
5215 نفر صادر شده
1126 نفر AP
2490 نفر آماده مصاحبه
که جمعا میشه گفت 8831 نفر که یک تعدادی از آماده ها اصلا به مصاحبه نرفتن که دوستمون مهرداد اشاره کردند 462 نفر هستند و اگر این عدد را از کل نفرات کم کنیم یعنی:
8831-462=8362 نفر
که تقریبا مشابه تعداد ویزای سال ۲۰۱۴ میشود و میتواند یکی از دلایلی باشد که ماه آخر کارنتی نداشتیم
و کی سی سی برای اینکه به رقم 8321 نفر برسه و سهمیه آسیا را پر کند باید همه افراد AP و اماده به مصاحبه را ویزا دهد.
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: َalikh ، AliReza.Sh ، nimanoush ، bahar101 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، salar5452 ، behdadK
(2015-07-12 ساعت 20:49)ebrahim1e نوشته:  

سلام
5215 نفر صادر شده
1126 نفر AP
2490 نفر آماده مصاحبه
که جمعا میشه گفت 8831 نفر که یک تعدادی از آماده ها اصلا به مصاحبه نرفتن که دوستمون مهرداد اشاره کردند 462 نفر هستند و اگر این عدد را از کل نفرات کم کنیم یعنی:
8831-462=8362 نفر
که تقریبا مشابه تعداد ویزای سال ۲۰۱۴ میشود و میتواند یکی از دلایلی باشد که ماه آخر کارنتی نداشتیم
و کی سی سی برای اینکه به رقم 8321 نفر برسه و سهمیه آسیا را پر کند باید همه افراد AP و اماده به مصاحبه را ویزا دهد.
موفق باشید
پس با این اوضاع دیگه اصلا نباید امیدوار بود؟؟؟
تشکر کنندگان: behdadK
(2015-07-12 ساعت 20:49)ebrahim1e نوشته:  

سلام
5215 نفر صادر شده
1126 نفر AP
2490 نفر آماده مصاحبه
که جمعا میشه گفت 8831 نفر که یک تعدادی از آماده ها اصلا بمصاحبه نرفتن ه که دوستمون مهرداد اشاره کردند 462 نفر هستند و اگر این عدد را از کل نفرات کم کنیم یعنی:
8831-462=8362 نفر
موفق باشید
از فایل سیمون تعداد رجکتی ها رو کم کنی 8730 نفرمیمونه . نمیدونم دوستمون مهرداد 462نفر رو چجوری محاسبه کرده چون بعضی از این کیسها چندبار اپدیت میشن. تا11 جولای 2400 نفر ready داریم به نظرت این تعداد تا پایان اگوست حدود 1800 نفرشون مصاحبه میرن؟!! به نظرم عدد 462 نفر صحیح نیست و حدودهزار نفر و شایدهم بیشتر اصلا مصاحبه نمیرن
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، salar5452 ، behdadK

ظباظبایی عزیز. منم مثل شمام ولی چیزی ک هست اونا بی دلیل کاری رو نمی کنند فقط دعا میتونیم بکنیم شاید ویزا اضافه بیاد و دوباره اعلام کنند.من که فراموشش کردم و دنبال راه دیگه برای ورود به امریکا هستم
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
اگه عده زیادی مصاحبه نرن اونوقت دوباره کارنت می کنن؟ کی کارنت می کنن.
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
دوستان بنظرم کارنتی دیگه ای در کار نیست چون اگر اگوست کارنتی اعلام کنن افراد باید دو ماه بعد مصاحبه برن که عملا از سی سپتامبر گذر میکنن و امکان پذیر نیست.
ماه بعد تو اگوست اولین سری کارنتی ۲۰۱۶ اعلام میشه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان