کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-09-30 ساعت 23:53)omid_bl نوشته:  بدبختی کیس‌های بالا مثل ما اینه که حالا حالاها باید این بولتن رو چک کنیم هر ماه :دی

نگران نباشید اینشالا همه کارنت میشن و امسال ایران وضعیتش بهتر میشه .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: saboteur ، rbrb-2015 ، rezasadeghi ، r.bazargan ، babak12 ، omid_bl ، ریحانا ، A_A
سلام و خسته نباشید به همگی
من حدود کیس نامبرم 2300 هست و هنوز نامه دومم نیومده به نظرتون چیکار کنم که تکلیفم مشخص بهش؟ و اینکه تخمین میزنین مصاحبه من کی میوفته؟
ممنون از وقتی که میزارین
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-01 ساعت 03:55)Amir.Samar نوشته:  سلام و خسته نباشید به همگی
من حدود کیس نامبرم 2300 هست و هنوز نامه دومم نیومده به نظرتون چیکار کنم که تکلیفم مشخص بهش؟ و اینکه تخمین میزنین مصاحبه من کی میوفته؟
ممنون از وقتی که میزارین

امیر عزیز سلام

دوست عزیزم شما هم باید همانند دوستان دیگه منتظر بمونید اینشاالله نامه دومتون به زودی میات . کسی نمیتونه تخمین بزنه و تاریخ دقیقی به شما بده . فقط کمی صبور باشید اینشالا به زودی زود میات
موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، babak12 ، r.bazargan ، A_A
سلام دوستان، خبر خوووووب، يكي از دوستان من با كيس نامبر 2XX همين نيم ساعت پيش از جلو در سفارت آنكارا باهام تماس گرفت، ساعت ٨ مصاحبه داشت و يك ضرب ويزاشو گرفت، شنبه ميره پاسشو با اون ويزاي خوشگل ميگيره
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: behdadK ، salar5452 ، babak12 ، r.bazargan ، ریحانا ، HERMES7 ، amirh20 ، Elli2015 ، A_A ، Alex 2014 ، behjat
(2014-10-01 ساعت 02:08)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 23:53)omid_bl نوشته:  بدبختی کیس‌های بالا مثل ما اینه که حالا حالاها باید این بولتن رو چک کنیم هر ماه :دی

نگران نباشید اینشالا همه کارنت میشن و امسال ایران وضعیتش بهتر میشه .

سپاس از انرژی مثبتی که میدین، امیدوارم امسال از دو سال قبل خیلی‌ بهتر باشه و همه ویزا رو بگیرن SmileSmile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، HERMES7 ، A_A
دوستان عزیز
بد نیست یک نکته خنثی را متذکر شوم:
هر سال 125000 کیس اعلام میشود که هر کیس به طور متوسط یعنی 1.5 نفر یعنی در کل 187500 نفر کاندید ویزا گرفتن هستند( در اسیا هر کیس متوسط دو نفر است) پس از این تعداد کل 50000 نفر ویزا میگیرند یعنی شانس گرفتن ویزا 20% برای هر فرد و 40% برای هر کیس است اینطوری فکر کنم منطقی تر فکر میکنیم
لذا نه بدبین و نه خوشبین باشید به همین سادگی به همین خوشمزگی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-01 ساعت 11:59)hamid66 نوشته:  سلام دوستان، خبر خوووووب، يكي از دوستان من با كيس نامبر 2XX همين نيم ساعت پيش از جلو در سفارت آنكارا باهام تماس گرفت، ساعت ٨ مصاحبه داشت و يك ضرب ويزاشو گرفت، شنبه ميره پاسشو با اون ويزاي خوشگل ميگيره
واقعا خوشحال شدم و حس خوبی گرفتم امیدوارم برای همه مان همین وضعیت بشه... میشه بفرمایید شرایط این دوستتون چی بود خانم و برنده اصلی بوده - وضعیت تحصیلی و شغلی و ... ؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، hamid66 ، A_A ، ashkansoso65 ، behjat
(2014-10-01 ساعت 13:24)ریحانا نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 11:59)hamid66 نوشته:  سلام دوستان، خبر خوووووب، يكي از دوستان من با كيس نامبر 2XX همين نيم ساعت پيش از جلو در سفارت آنكارا باهام تماس گرفت، ساعت ٨ مصاحبه داشت و يك ضرب ويزاشو گرفت، شنبه ميره پاسشو با اون ويزاي خوشگل ميگيره
واقعا خوشحال شدم و حس خوبی گرفتم امیدوارم برای همه مان همین وضعیت بشه... میشه بفرمایید شرایط این دوستتون چی بود خانم و برنده اصلی بوده - وضعیت تحصیلی و شغلی و ... ؟؟

ايشون خانم مجرد بود با مدرك كارشناسي و تمكن ٧٠ ميليون بدون اسپانسر، شاغل نبود،
و خيلي زود و بي معطلي كارش امروز انجام شده اميدوارم برا هممون به همين راحتي پيش بره
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: behdadK ، miyu ، A_A ، babak12 ، behjat
(2014-10-01 ساعت 14:31)hamid66 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 13:24)ریحانا نوشته:  

ايشون خانم مجرد بود با مدرك كارشناسي و تمكن ٧٠ ميليون بدون اسپانسر، شاغل نبود،
و خيلي زود و بي معطلي كارش امروز انجام شده اميدوارم برا هممون به همين راحتي پيش بره
خوش به حالش [emoji5]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: hamid66 ، behjat
دوستان بولتن نوامبر COMING SOON شد
تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65 ، babak12 ، areb1356 ، milad.nas ، behjat
خب مگه قرار بود نشه؟:دی
من ماه پیش فکر میکردم خوب این که یه امر بدیهیه. وقتی که میریم تو اکتبر طبیعتا نمیتونه آپکامینگ بولتن رو بزنه اکتبر خود بخود میشه نوامبر و بعدی رو هم که طول میکشه بگذاره خود بخود خالی میشه جاش مینویسه کامینگ سون.
چقدر قبلا ها خوشحال میشدم الکی از کامینگ سون شدنش!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، ashkansoso65 ، babak12
(2014-10-01 ساعت 17:27)رضا2015 نوشته:  دوستان بولتن نوامبر COMING SOON شد
دوستان
به نظرم تا ماه فروردین اردیبهشت هر ماه متوسط 500 نفر اعلام کنند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12
(2014-10-01 ساعت 17:39)behdadK نوشته:  خب مگه قرار بود نشه؟:دی
من ماه پیش فکر میکردم خوب این که یه امر بدیهیه. وقتی که میریم تو اکتبر طبیعتا نمیتونه آپکامینگ بولتن رو بزنه اکتبر خود بخود میشه نوامبر و بعدی رو هم که طول میکشه بگذاره خود بخود خالی میشه جاش مینویسه کامینگ سون.
چقدر قبلا ها خوشحال میشدم الکی از کامینگ سون شدنش!

بله بهداد جان این حس که کامینگ سون شده رو ما دیگه درک نمیکنیم چون کارنت شدیم!Tongue
ولی بچه های دیگه خوشحال میشن! Smile

(2014-10-01 ساعت 17:41)houshym نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 17:27)رضا2015 نوشته:  دوستان بولتن نوامبر COMING SOON شد
دوستان
به نظرم تا ماه فروردین اردیبهشت هر ماه متوسط 500 نفر اعلام کنند
من برای نوامبر حدسم خیلی پایین بین 100 تا 500 نفر! چون خیلی ها هنوز نامه دومشون رو نگرفتن ! Sad
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، ashkansoso65 ، babak12 ، areb1356
پیشگوی ما کو؟ بیاد دوباره بگه خیال همه رو راحت کنه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، A_A ، Mahmood129 ، ashkansoso65 ، babak12 ، miyu ، rezasadeghi ، m.ghoreishi
(2014-10-01 ساعت 17:45)behdadK نوشته:  پیشگوی ما کو؟ بیاد دوباره بگه خیال همه رو راحت کنه
منو صدا زدی بهداد جان ؟ Big Grin

نظر کارشناسی بنده (CoolBig Grin ) اینه که تا شماره ای که میخواهند رو کارنت میکنن Cool
خیلی فکر کردم به این نتیجه رسیدم حاصل سالها کار شبانه روزی بود Big Grin

دور از شوخی من میگم تا 3300-3400 کارنت میشن بنظرم
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، Mahmood129 ، ashkansoso65 ، babak12 ، Rooz ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان