کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-10-01 ساعت 19:14)A_A نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 18:58)behdadK نوشته:  نه قربان بنده پیش بینی رو گذاشتم کنار. بهترین مرجع پیش بینی بنده شمایی. به روشی که خودم میرفتم جواب نمیداد اما شما هر دفعه با همون منطقی که داری درست پیش بینی کردی پس منطقم میگه به شما اعتماد کنم. البته اگر میخواستم پیش بینی کنم عددم به شما بسیار نزدیک بود شاید 100 تا کمتر
امیدوار شدم, پس خوب گفتم؟ Smile
البته خیلیم منطق پشتش نبود :p شانسیه :p
پس با این حساب نظر شما 3100 ه

من نظری نمیدم. من میگم هر چی شما بگین احتمالا همون میشه. حرف تو دهنم نگذاریدBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، A_A ، ashkansoso65
از 3100 عمرا بیشتر اعلام کنن[emoji12]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، babak12 ، rbrb-2015 ، ashkansoso65
3150 Smile

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، babak12 ، ashkansoso65
(2014-10-01 ساعت 18:13)saboteur نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 18:06)behdadK نوشته:  نه دیگه نشد. این دفعه هم باید دقیق بگی:دی
ضمنا جدا از A_A درخواست میشه پیش بینی بفرمایند. بنده که اعتقاد پیدا کردم با دو تخمین دقیق قبلی. نگذاری 1 روز مونده به ایشو شدن بگی که بهت شک میکنم زنگ زدی KCC پرسیدی:دی

دقیق حدس زدن کار من نیست :دی در مقوله ی A_A هستش Big Grin
خداییش نسبت به سری قبل که با 4000 تا بازه گفتم دقیق تر بود دیگه Smile))
3350 خیرشو ببینی :دی

من که میگم کلا 250 یا 300 تا کارنت کنند. دیگه نهایتا تا 3200. اینقدر هم لاک پشتی دارند کار می کنند که فکر کنم تا 15اکتبر خبری نشه Smile)
البته من همیشه هرچی پیش بینی میکنم برعکس میشه Smile))))
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، babak12 ، ashkansoso65
دوستان من امروز فرمم رو فرستادم، با شماره ۴۰۰۰ میدونید حدودا کی کارنت میشم؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 06:29)tara2005 نوشته:  دوستان من امروز فرمم رو فرستادم، با شماره ۴۰۰۰ میدونید حدودا کی کارنت میشم؟
به نظرم ممکنه واسه ژانویه یا فوریه کارنت بشید و حداکثر تا 2 ماه بعد برید مصاحبه !
-->به امید ویزای یکضرب<--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، tara2005 ، ashkansoso65
سلام
دوستان الان برای نوامبر اعلام بشه کارنتی ها، مصاحبه تو همون نوامبر هست یا دو ماه بعدش؟ و نامه ی دوم رو همین چند روز بعد از اعلام کارنتی میدن یا اینکه در ماه نوامبر میدن و دو ماه بعدش مصاحبه هست؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-02 ساعت 08:17)A-B نوشته:  سلام
دوستان الان برای نوامبر اعلام بشه کارنتی ها، مصاحبه تو همون نوامبر هست یا دو ماه بعدش؟ و نامه ی دوم رو همین چند روز بعد از اعلام کارنتی میدن یا اینکه در ماه نوامبر میدن و دو ماه بعدش مصاحبه هست؟
نه !
دوست خوبم از زمان کارنت شدن تا رفتن به مصاحبه"معمولا" تا 2 ماه زمان هست.
بعد از اعلام کارنتی های هر ماه ، به فاصله 2 هفته تا 1 ماه نامه دوم میاد که در این بین بودن دوستانی که 3 روزه هم نامه دوم گرفتن.
و تو نامه دوم زمان دقیق مصاحبه مشخص میشه و میرید مصاحبه.
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، behdadK ، kaamiran ، r.bazargan ، ashkansoso65
(2014-10-02 ساعت 08:55)rezasadeghi نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 08:17)A-B نوشته:  سلام
نه !
دوست خوبم از زمان کارنت شدن تا رفتن به مصاحبه"معمولا" تا 2 ماه زمان هست.
بعد از اعلام کارنتی های هر ماه ، به فاصله 2 هفته تا 1 ماه نامه دوم میاد که در این بین بودن دوستانی که 3 روزه هم نامه دوم گرفتن.
و تو نامه دوم زمان دقیق مصاحبه مشخص میشه و میرید مصاحبه.

ما که بیش از 2ماه کارنت شدیم ولی از نامه 2خبری نیست دلمون خوش بود که 3رقمی هستیم..........
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، behdadK ، kaamiran ، r.bazargan ، ashkansoso65
سلام من یک سوال دارم
من فرم ها را 22 می فرستادم و 12اگوست انلاک کردم و دوباره فرستادم و به احتمال خییییلی زیاد این سری کارنت میشم و تا انجا که میدونم بیشتر افرادی که ماه می فرم را فرستادند نامه به دستشون رسیده ایا من چون فرم را یکبار انلاک کردم نامه دیر میرسه یا ملاک تاریخ ارسال اولی میباشد؟
با سپاس
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65
(2014-10-02 ساعت 13:35)aghamilad نوشته:  سلام من یک سوال دارم
من فرم ها را 22 می فرستادم و 12اگوست انلاک کردم و دوباره فرستادم و به احتمال خییییلی زیاد این سری کارنت میشم و تا انجا که میدونم بیشتر افرادی که ماه می فرم را فرستادند نامه به دستشون رسیده ایا من چون فرم را یکبار انلاک کردم نامه دیر میرسه یا ملاک تاریخ ارسال اولی میباشد؟
با سپاس
کیس آقا بهداد یک مورد خوب هست برای اینکه امیدوار باشی که ارسال اولیه فرم براشون مهمه و آنلاک کردن تاثیری نداره چون آنلاک داشتن ولی نامشون اومده
البته فکر کنم بستگی به تغییراتی که بعد از آنلاک توی فرم می دی هم داشته باشه
ولی اینم بگم که کسایی که توی می فرمشونو فرستادن و نامه دوم براشون نیومده کم نیستن
من تصمیم گرفتم بعد ار این اتفاقات خیلی بهش فکر نکنم و فقط منتطر باشم
حداقل تا نوامبر (مصاحبه Dec یا jan)
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

دوستان من کیس نامبرم 23xx هست و هنوز نامه دومم نیومده. با توجه به اینکه دوستان دیگه نزدیک به من کارنت شدن. الان معنیش اینه که من تاریخم مشخصه اما نامه نیومده؟ یعنی امکان داره مثلا 1 ماه به مصاحبه من مونده نامه بیاد؟
یا نه نامه هر وقت بیاد وقت مصاحبه من دو ماه بعدشه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 02:27)Amir.Samar نوشته:  دوستان من کیس نامبرم 23xx هست و هنوز نامه دومم نیومده. با توجه به اینکه دوستان دیگه نزدیک به من کارنت شدن. الان معنیش اینه که من تاریخم مشخصه اما نامه نیومده؟ یعنی امکان داره مثلا 1 ماه به مصاحبه من مونده نامه بیاد؟
یا نه نامه هر وقت بیاد وقت مصاحبه من دو ماه بعدشه ؟

دوست عزیز اگر نامه دوم شما هنوز نیامده معنیش اینه که هنوز بررسی پرونده شما کامل نشده و یکی از دلایلش هم میتونه دیر فرستادن فرم ها باشد
نامه دوم نهایتا تا 2 هفته قبل از تاریخ مصاحبتون ارسال میشه و تقریبا سابقه نداشته برای شحصی تاریخ مصاحبش 2 ماه بعد از رسیدن نامه دوم باشه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65
میخواستم یه چیزی بگم فقط از روی دلسوزی هست ها نه چیز دیگه چون نمیخوام برای هیچ کدومتون مشکل ما به وجود بیفته اگر امکانش هست براتون ایروان رو برای مصاحبه انتخاب نکنید سال گذشته سه ماه قبل از پایان سپتامبر دیگه ویزا برای لاتاری نمیداد بعضی موقع ها هم که میداد خیلی کم میداد ولی آنکارا و ابوضبی اینطور نبودند . امیدوارم موفق باشید. مهمترین چیز تو لاتاری این هست که زود برید برای مصاحبه و جای مناسب مصاحبه بشید تا بتونید زود ویزاتون رو بگیرید. فقط خواستم تجربه تلخی که داشتم رو باهاتون به اشتراک بزارم من بازمانده 2014 هستم ایروان
من محل مصاحبه رو ارمنستان انتخاب کردم و امیدوارم که مشکلاتی که برای دوستان 2014 پیش آمد برای ما اتفاق نیفته وقتی سفرنامه های دوستان قبل را که ارمنستان رفتند را میخوانم اصلا حس بدی ندارم اللخصوص که با این وضع که همه میرن آنکارا شاید نوبت ما خلوتتر باشه و زودتر ویزا بگیریم پس با امید پیش به سوی ارمنستان برای شما دوست عزیز هم آرزوی موفقیت در سایر مراحل زندگی میکنم با امید پیش میریم اگر نشد هم هرچی خواست خدا باشد میپذیریم.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: miyu ، A_A ، rezasadeghi ، ashkansoso65 ، نیلان ، meisamg1362 ، k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان